A fórumon megszaporodott bot-ok miatt, teszt jelleggel bevezettünk egy "biztonsági kód" rendszert.
Amikor új posztot hoztok létre, be kell írni a téma alá az alatta lévő biztonsági kódot

Heed Audio termékek

Moderátor: huszti-zsolt

kopaszbarack
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 25

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: kopaszbarack » 2019.01.12., szomb. 19:29

peppe79 írta:
2019.01.12., szomb. 00:37
Sziasztok!

Én is az Enigmával kapcsolatban érdeklődnék, csak az én kérdésem egész más jellegű. Szóval, ott kezdeném, hogy van két kutyulink, egy 8 hónapos gyerekünk, plusz még egy feleségem is. :smile29: Ők mind a négyen potenciális veszélyt jelentenek a hifi cuccaimra...bár a kutyák legfeljebb csak annyiban, hogy erősen hullatják a szőrüket. :P
Amitől leginkább tartok, hogy a pici, vagy a nejem kárt tesz az Enigmában. Van már 1-2 elgondolásom, hogy hogyan lehetne használaton kívül védeni a hangsugárzókat, de kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan oldanátok meg, vagy van-e esetleg kész megvalósítása valakinek. Ja: az nem opció, hogy legyen egy külön, zárható zeneszoba, mert ehhez túl pici a házunk. jaj.gif
Nekem az előző tulajdonos barkácsolt (szinte profi minőség) az Envoy-ok hangsugárzó csavarjaira mágnesesen (4db.) rögzülő (a mágnes besűlyesztve a keretbe) előlapot. Ha piszkálná a gyermek, könnyedén leesik és attól talán megijed, utána már nem folytatja a tevékenységet. Mivel az előlapot nem tüske rögzíti, így talán nem is sérűl a hangsugárzó. Portól is véd, ha meg hallgatod lepattintod, hogy "nehogymá bezavarjon a hangba :D "
20190112_191511.jpg
20190112_191511.jpg (2.69 MiB) Megtekintve 1352 alkalommal
Ez itt az a hely ahól az objektív is szubjektív.

peppe79
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: peppe79 » 2019.01.12., szomb. 16:42

iistván írta:
2019.01.12., szomb. 06:27

Szia!
Én a feleségemet megkértem, hogy ne nyúljon hozzá és ne mozgassa. A portalanítását is inkább én végzem.
Kutyákkal nincs tapasztalatom.

A gyerekek nálam 3 éve, 3 és 6 éves korukban találkoztak először az Enigmával, én is féltem, de (eddig) nem volt semmilyen baj, mondjuk 2 lányom van, a fiú(k) gondolom más tészta.
Szerintem 3 fontos dolog:
- soha ne tudják meg, hogy a hangszóró védő levehető és az alatt mindenféle nyomkodható kincs van :rolleyes:
- ne legyen a hangfal a futási irányukat keresztező uton
- tudjanak róla, ha kárt okoznak a hangfalakban, akkor elveszítik az apjukat, mert kimúlik infarktusban :rolleyes:

Így elolvasva szerintem nem sok hasznos tanácsot írtam, de már nem akarom törölni a hozzászólásomat...
Semmi gond, azért köszönöm! Van egy elképzelésem, csak gondoltam, előbb megkérdezem az Enigma tulajokat is, ki hogyan védi a 'dobozokat'.

iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 25

Hozzászólás Szerző: iistván » 2019.01.12., szomb. 06:27

peppe79 írta:
2019.01.12., szomb. 00:37
Sziasztok!

Én is az Enigmával kapcsolatban érdeklődnék, csak az én kérdésem egész más jellegű. Szóval, ott kezdeném, hogy van két kutyulink, egy 8 hónapos gyerekünk, plusz még egy feleségem is. :smile29: Ők mind a négyen potenciális veszélyt jelentenek a hifi cuccaimra...bár a kutyák legfeljebb csak annyiban, hogy erősen hullatják a szőrüket. :P
Amitől leginkább tartok, hogy a pici, vagy a nejem kárt tesz az Enigmában. Van már 1-2 elgondolásom, hogy hogyan lehetne használaton kívül védeni a hangsugárzókat, de kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan oldanátok meg, vagy van-e esetleg kész megvalósítása valakinek. Ja: az nem opció, hogy legyen egy külön, zárható zeneszoba, mert ehhez túl pici a házunk. jaj.gif
Szia!
Én a feleségemet megkértem, hogy ne nyúljon hozzá és ne mozgassa. A portalanítását is inkább én végzem.
Kutyákkal nincs tapasztalatom.

A gyerekek nálam 3 éve, 3 és 6 éves korukban találkoztak először az Enigmával, én is féltem, de (eddig) nem volt semmilyen baj, mondjuk 2 lányom van, a fiú(k) gondolom más tészta.
Szerintem 3 fontos dolog:
- soha ne tudják meg, hogy a hangszóró védő levehető és az alatt mindenféle nyomkodható kincs van :rolleyes:
- ne legyen a hangfal a futási irányukat keresztező uton
- tudjanak róla, ha kárt okoznak a hangfalakban, akkor elveszítik az apjukat, mert kimúlik infarktusban :rolleyes:

Így elolvasva szerintem nem sok hasznos tanácsot írtam, de már nem akarom törölni a hozzászólásomat...
<p>DIY Raspberry SPDIF futómű ->Heed DA -> Heed Obelisk Si2 + X2 + PAS -> Heed Grand Enigma

peppe79
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: peppe79 » 2019.01.12., szomb. 00:37

Sziasztok!

merida
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 16

Hozzászólás Szerző: merida » 2019.01.11., pén. 21:42

Klaca írta:
2019.01.11., pén. 19:59
huszti-zsolt írta:
2019.01.11., pén. 19:01
Higgyétek el, elég alaposan körbejártuk az új nevet. Nem olyan rossz az a 'dorn'. :)
persze, nyilván. Csak viccelődni próbáltunk (gondolom, Merida is).
Valójában jó a név! Főleg azért, mert a vezetéknevem első három betűjével kezdődik, és még a sorrendje is stimmel!
Ez nem lehet véletlen! :D
Foobar - Audioquest Dragonfly Black 1.5 -Dali Zensor 5AX

huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 1767

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt » 2019.01.11., pén. 21:29

Kéne egy Heed vagy Dron Acoustics direktsugárzó is talán, mint a StandArt Jubilee?
[/quote]
Sajnos épp a StandArt Jubilee példája mutatja, hogy nem kéne. Egészen pontosan ANNYIÉRT nem kéne, amennyiért megvalósítható. Mert kéne persze 200 ezerért, csak annyiért nem megcsinálható. Amennyiért megcsinálható, annyiért viszont nem kéne még úgy sem, hogy még mindig fele annyi mint a konkurenciák. Ördögi kör, 22-es csapdája.

Klaca
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 335

Hozzászólás Szerző: Klaca » 2019.01.11., pén. 19:59

huszti-zsolt írta:
2019.01.11., pén. 19:01
Higgyétek el, elég alaposan körbejártuk az új nevet. Nem olyan rossz az a 'dorn'. :)
persze, nyilván. Csak viccelődni próbáltunk (gondolom, Merida is).

Klaca
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: Klaca » 2019.01.11., pén. 19:58

gyt írta:
2019.01.11., pén. 17:54
Én egyszerűen letettem az elődje helyére (Dynaudio Contour 1.4), és nem éreztem úgy, hogy tologatni kellene. Aztán jött a Grand Enigma, ő is így járt (amúgy az oldalfaltól 90 cm a legkülső pontja, a hátsó faltól 55 cm a leghátsó pontja (normál hangfalnál az előlaptól mérünk, ha jól tudom, ezeknél nem tudom, mi az elfogadott). Ja, és könyves, cd-s polcok mindenfelől. Szóval tedd le, kösd be, és "felejtsd el".
Köszönöm a válaszokat. Igazából én is csak letettem, és tökéletesen szól is, nagyon az elhelyezéssel nem is tudok variálni, valójában csak kíváncsi voltam, lehet-e ezt még fokozni valami jobb elhelyezéssel. A kábelezéssel kapcsolatban azt hittem volna, hogy mindenki azt mondja majd, semmit nem számít, mennyit és mit hova dugok (már a szabályok adta keretek között). Az általam ismert fizikai törvények alapján nem is igazán értem, miért változtatnának ezek a variációk. (Ki is próbálgathattam volna, de lusta voltam).

huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt » 2019.01.11., pén. 19:01

Klaca írta:
2019.01.11., pén. 16:56
merida írta:
2019.01.11., pén. 14:47
Köszönöm a választ, Zsolt!
Csak annyit tennék hozzá, hogy Dorn, helyett a Deeh, nevet ajánlanám! :rolleyes:
Hát az enigmákat hallgatva nekem sem A Dorn név jut eszembe. Inkább az ellentéte, bármi legyen is az. (talán Samt Akustik ?)

asebestyen
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1317

Hozzászólás Szerző: asebestyen » 2019.01.11., pén. 17:55

Shimano írta:
2019.01.11., pén. 17:28

Szimpla bekötésnél a felső terminálban van a jó helye a drótnak.Bikábelezni lehet,de minek ha szimplán is hiányérzet nélkül zenél.
Ha már dupla terminál van rajta, használjuk. Főleg hogy a teljes sávban jóval tisztább úgy. Aki fél milliós hangfaldrótot használ és így számít, hogy single vagy biwire, annak legyen duplára is. :D
Furutech e-TP60E | Auralic Aries LE + Sbooster PSU | Heed Obelisk DT | Heed Obelisk DA | Heed Obelisk Si3 + X2 | Heed Enigma 5 | SOL Kolibri Tribalstorm állványokon | DIY kábelezés

gyt
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 172

Hozzászólás Szerző: gyt » 2019.01.11., pén. 17:54

Klaca írta:
2019.01.11., pén. 16:47
Meg tudnátok nagyon röviden, tőmondatokban írni, hogy tapasztalataitok szerint az enigmákat (5) milyen távolságra optimális egymástól elhelyezni, (mármint, persze, egy pár két tagját (azt, hogy a párokat egymástól milyenre, talán ki tudom találni :-)) milyen messze a faltól, mennyit számít a bikábel, és ha csak szimplán csinálja az ember, akkor számít-e, hogy a magasba vagy a mélybe 'kábelezik bele'. Tudom, hogy pl. a távolság sok mindentől függ, de talán van valami átlag. Tudom azt is, hogy volt ezekről szó itt, de most nincs energiám keresgélni, ezért kérdem csak gyorsan, röviden. Előre is nagyon köszi.
Én egyszerűen letettem az elődje helyére (Dynaudio Contour 1.4), és nem éreztem úgy, hogy tologatni kellene. Aztán jött a Grand Enigma, ő is így járt (amúgy az oldalfaltól 90 cm a legkülső pontja, a hátsó faltól 55 cm a leghátsó pontja (normál hangfalnál az előlaptól mérünk, ha jól tudom, ezeknél nem tudom, mi az elfogadott). Ja, és könyves, cd-s polcok mindenfelől. Szóval tedd le, kösd be, és "felejtsd el".

Heed, Soulines, Power-R

Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1085

Hozzászólás Szerző: Shimano » 2019.01.11., pén. 17:28

Klaca írta:
Meg tudnátok nagyon röviden, tőmondatokban írni, hogy tapasztalataitok szerint az enigmákat (5) milyen távolságra optimális egymástól elhelyezni, (mármint, persze, egy pár két tagját (azt, hogy a párokat egymástól milyenre, talán ki tudom találni :-)) milyen messze a faltól, mennyit számít a bikábel, és ha csak szimplán csinálja az ember, akkor számít-e, hogy a magasba vagy a mélybe 'kábelezik bele'. Tudom, hogy pl. a távolság sok mindentől függ, de talán van valami átlag. Tudom azt is, hogy volt ezekről szó itt, de most nincs energiám keresgélni, ezért kérdem csak gyorsan, röviden. Előre is nagyon köszi.
Ahogy szélesedik a bázistávolság,úgy nő a szobát betöltő hang is,de persze az oldalfalakhoz ne legyen túl közel.A hátsó falra nem érdemes rátolni,fél,vagy ha van rá mód egy méter távolság jól esik neki.Szimpla bekötésnél a felső terminálban van a jó helye a drótnak.Bikábelezni lehet,de minek ha szimplán is hiányérzet nélkül zenél.

asebestyen
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: asebestyen » 2019.01.11., pén. 16:59

Klaca írta:
2019.01.11., pén. 16:57
asebestyen írta:
2019.01.11., pén. 16:54
Ha pedig szimpla, akkor egyik alulra, másik felülre.
Ezt komolyan írod? (ilyet még nem hallottam.)
Komolyan. :)
Furutech e-TP60E | Auralic Aries LE + Sbooster PSU | Heed Obelisk DT | Heed Obelisk DA | Heed Obelisk Si3 + X2 | Heed Enigma 5 | SOL Kolibri Tribalstorm állványokon | DIY kábelezés

Klaca
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: Klaca » 2019.01.11., pén. 16:57

asebestyen írta:
2019.01.11., pén. 16:54
Ha pedig szimpla, akkor egyik alulra, másik felülre.
Ezt komolyan írod? (ilyet még nem hallottam.)

Klaca
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: Klaca » 2019.01.11., pén. 16:56

merida írta:
2019.01.11., pén. 14:47
Csak annyit tennék hozzá, hogy Dorn, helyett a Deeh, nevet ajánlanám! :rolleyes:
Hát az enigmákat hallgatva nekem sem A Dorn név jut eszembe. Inkább az ellentéte, bármi legyen is az. (talán Samt Akustik ?)

asebestyen
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: asebestyen » 2019.01.11., pén. 16:54

Klaca írta:
Meg tudnátok nagyon röviden, tőmondatokban írni, hogy tapasztalataitok szerint az enigmákat (5) milyen távolságra optimális egymástól elhelyezni, (mármint, persze, egy pár két tagját (azt, hogy a párokat egymástól milyenre, talán ki tudom találni :-)) milyen messze a faltól, mennyit számít a bikábel, és ha csak szimplán csinálja az ember, akkor számít-e hogy magasba vagy a mélybe 'kábelezik bele'. Tudom, hogy pl. a távolság sok mindentől függ, de talán van valami átlag. Tudom azt is, hogy volt ezekről szó itt, de most nincs energiám keresgélni, ezért kérdem csak gyorsan, röviden. Előre is nagyon köszi.
Elhelyezés: szinte mindegy. Ne legyen a falra rátolva, kb ennyi. A többi szerintem a szobán múlik inkább. Ami inkább fontos, hogy ne legyen a közelében kemény reflektáló felület ha egy mód van rá.
A bikábel véleményem szerint erősen javasolt, tudom nem mindenki gondolja így. :rolleyes: Ha pedig szimpla, akkor egyik alulra, másik felülre.

Klaca
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: Klaca » 2019.01.11., pén. 16:47

klutakistvan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 47

Hozzászólás Szerző: klutakistvan » 2019.01.11., pén. 16:10

huszti-zsolt írta:
2019.01.09., szer. 12:32
merida írta:
2019.01.08., kedd 21:08
Basszus! Írtam egy oldalt, és eltűnt!
Újra: Az erősítő, egy régi Obelisk végfok. Az eladó itt hirdette egy Lunával együtt, egyebet ő sem tud róla.
Mindegy is, mert 100%-ban Heed hang! A műfajfüggetlenség, és a nagy terhelhetőség oka: jazz, jazzrock, prog rock, prog metal, és igen szeretném bömböltetni! Csak az ár, miatt nem keresek "házon belüli" hangfalat. Egyébként volt a birtokomban (Zsolt mindenkori jóvoltából) StandArt, Enigma, Envoy.
Volt Rega Ela, Chario, Acoustic Energy, stb.
Esetleg, a mostanság futó kínálatból, ( tehát újonnan vásárolható hangfal)van-e ajánlása valakinek? Pl. Fyne Audio,stb.
Eddigi segítségetek köszönve!
A kérdéshez hozzászólni nemigen tudok (mármint milyen hangsugárzó <200 ezer) de attól tartok, hogy az a végfok nem Obelisk. Persze lehet, hogy én tévedek, de mintha az egy Taurus lett volna. Akkor pedig egészen más a "gyerek fekvése"!
Ha Taurus,akkor azért én meghallgatnám a régebbi StandArt 2 sorozat valamelyikével,hátha....

merida
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: merida » 2019.01.11., pén. 14:47

asebestyen
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: asebestyen » 2019.01.11., pén. 13:27

huszti-zsolt írta:
2019.01.11., pén. 12:27
avl2 írta:
2019.01.11., pén. 12:01
huszti-zsolt írta:
2019.01.10., csüt. 21:06
...Én sem konkrétan, sem általánosan, de még csak áthallálosan sem ajánlottam semmit. ...És a legkevésbé sem akartam senkit személyesen bántani, befolyásolni...
nem bantasi szandekkal, bar lehet lesz, ki annak erzi.

Szerintem Te egy többek/sokak altal elismert ember es persze audioban tevekenykedö ember is vagy.
Igy ha barmiröl, barmikor, barmilyen formában valahogyan picit is megnyilatkoztal (pl. pozitiv velemeny valamiröl), az bizony "befolyásolni" fog nehanyakat, engem is.

...ha maskepp nem, hat ugy, hogy: na azt kiprobalom (egy masik hasonlot, amiröl nem kapott, latott, hallott olyan pozitiv velemenyt, azt meg nem)

de ez szerintem nem baj. en ugy vagyok evvel: legyünk nyitottak az inputra, es mindenki magaban eldönti, mi mennyire szamit.
Egy cseppet sem veszem bántásnak és 'sejtem', hogy ez így van! :) Ezért is kerülöm ma már, hogy ajánlásokat tegyek. Mert számos okból nem volna hiteles. Nem csak gyártói mivoltom miatt, de azért sem, mert nagyon nem ismerem a piacot ilyen tekintetben. Hosszú évek óta nem vagyok kereskedő, nem dolgozom nap mint nap készülékekkel. Van persze egy általános rálátásom, de ez konkrét ajánlásokhoz édeskevés, szinergikus rendszerek építéséhez még inkább kevés. Hangsugárzók tekintetében pedig végképp nem mernék nyilatkozni, az én elképzelésem erről olyannyira nem konvencionális, hogy vagy teljesen kontraproduktív lenne a véleményem, vagy sokan még azt is gondolnák, hogy elfogult vagyok.
De ígérem, hogy ha összehoz a sorsom egy olyan hangsugárzóval amit jó érzéssel ajánlanék egy Heed (azaz valamilyen formában Obelisk) erősítőhöz a kérdezett árkategóriában, akkor nem tartom magamban az infót! :)
Kéne egy Heed vagy Dron Acoustics direktsugárzó is talán, mint a StandArt Jubilee?

huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt » 2019.01.11., pén. 12:27

avl2 írta:
2019.01.11., pén. 12:01
huszti-zsolt írta:
...Én sem konkrétan, sem általánosan, de még csak áthallálosan sem ajánlottam semmit. ...És a legkevésbé sem akartam senkit személyesen bántani, befolyásolni...

Szerintem Te egy többek/sokak altal elismert ember es persze audioban tevekenykedö ember is vagy.
Igy ha barmiröl, barmikor, barmilyen formában valahogyan picit is megnyilatkoztal (pl. pozitiv velemeny valamiröl), az bizony "befolyásolni" fog nehanyakat, engem is.

...ha maskepp nem, hat ugy, hogy: na azt kiprobalom (egy masik hasonlot, amiröl nem kapott, latott, hallott olyan pozitiv velemenyt, azt meg nem)

de ez szerintem nem baj. en ugy vagyok evvel: legyünk nyitottak az inputra, es mindenki magaban eldönti, mi mennyire szamit.
Egy cseppet sem veszem bántásnak és 'sejtem', hogy ez így van! :) Ezért is kerülöm ma már, hogy ajánlásokat tegyek. Mert számos okból nem volna hiteles. Nem csak gyártói mivoltom miatt, de azért sem, mert nagyon nem ismerem a piacot ilyen tekintetben. Hosszú évek óta nem vagyok kereskedő, nem dolgozom nap mint nap készülékekkel. Van persze egy általános rálátásom, de ez konkrét ajánlásokhoz édeskevés, szinergikus rendszerek építéséhez még inkább kevés. Hangsugárzók tekintetében pedig végképp nem mernék nyilatkozni, az én elképzelésem erről olyannyira nem konvencionális, hogy vagy teljesen kontraproduktív lenne a véleményem, vagy sokan még azt is gondolnák, hogy elfogult vagyok.
De ígérem, hogy ha összehoz a sorsom egy olyan hangsugárzóval amit jó érzéssel ajánlanék egy Heed (azaz valamilyen formában Obelisk) erősítőhöz a kérdezett árkategóriában, akkor nem tartom magamban az infót! :)

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 583

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2019.01.11., pén. 12:01

huszti-zsolt írta:

huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt » 2019.01.11., pén. 09:27

merida írta:
2019.01.10., csüt. 21:58
Én sem konkrétan, sem általánosan, de még csak áthallálosan sem ajánlottam semmit. És elnézést ha zavart keltettem az Erőben. És a legkevésbé sem akartam senkit személyesen bántani, befolyásolni, dezinformálni.
Zsolt, aki zavart keltett itt, az én voltam, mert tájékozatlanul tettem fel a kérdést.
Tudom hogy akét erősítő, más koncepció alapján készült, pont tőled!
Mivel tisztázódott számomra, hogy Taurus a példány, ennek fényében azért nagyon szívesen fogadnék tőled ajánlást a hangfalválasztással kapcsolatban.
[/quote]

A Taurus elvi felépítése megegyezik a ma piacon lévő lineáris és bipoláris végerősítők többségével. (Már számos esetben leírtam, hogy ha a "szaksajtó" a helyzet magaslatán állna és mondjuk megírná, hogy hány erősítő épül ugyan arra az elvi kapcsolási rajzra, sőt hány közülük ugyan azokat az elemeket használja, mi több, hogy hány készül ugyan azokban a kínai gyárakban, akkor nagyon elszégyellné magát a legtöbb felkent audiofil, hogy micsoda különbségeket "hallanak" ott, ahol szinte semmi különbség nincs... :D )
Ebből következően leginkább azok az ajánlható hangsugárzók, amik ezekkel az erősítőkkel általában ajánlva vannak. Én nem vagyok ma képben annyira a piacon e tekintetben, de tapasztalatom szerint a Spendortól a ProAc-ig, a Dalitól az Elac-ig szinte az összes hangsugárzó gyártó ilyen jellegű elektronikákat használ. (Az aztán megint egy másik kérdés, hogy akkor miért köt végül ki a legtöbb ember annál a néhány márkánál, ami nem ezeket az utakat járja!) Figyelembe véve a preferált zenei műfajt, én talán egy Klipsch jellegű hangfalat próbálnék, de még egyszer mondom, én NAGYON nem vagyok e tekintetben képben, ahogy erről az egészről nagyon másként is gondolkodom, tehát a továbbiakban meghagynám másoknak ezt a feladatot. Én tényleg csak a végfok milyenségét kérdeztem volna, de ezek szerint vakon el is találtam.

merida
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: merida » 2019.01.10., csüt. 21:58

Én sem konkrétan, sem általánosan, de még csak áthallálosan sem ajánlottam semmit. És elnézést ha zavart keltettem az Erőben. És a legkevésbé sem akartam senkit személyesen bántani, befolyásolni, dezinformálni.
[/quote]
Zsolt, aki zavart keltett itt, az én voltam, mert tájékozatlanul tettem fel a kérdést.
Tudom hogy akét erősítő, más koncepció alapján készült, pont tőled!
Mivel tisztázódott számomra, hogy Taurus a példány, ennek fényében azért nagyon szívesen fogadnék tőled ajánlást a hangfalválasztással kapcsolatban.

mishow
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 742

Hozzászólás Szerző: mishow » 2019.01.10., csüt. 21:15

huszti-zsolt írta:
gondolkodik.gif ... ööööö, Zsolt szerintem az idézett mondatokkal Te most olyan dologra reagálsz, ami nem neked szólt sőt senkinek eszébe se jutott Veled kapcsolatban! :ohnoohnoohno:

Válasz küldése

Vissza: “Zsolt Audio”