Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
https://avxforum.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=199327
---
Felhívjuk minden kedves hirdető fórumtársunk figyelmét, hogy a fórumszabályzat adásvételi alfórumáról szóló fejezete kiegészült az 5.8.15-ös ponttal, amelynek értelmében a meghirdetett áruk előélete visszakövethetőségének érdekében szabályosan feladott eladási hirdetéseket ill. hirdetési topikokat 2024.04.20-ától kezdve nem törlünk, az ezirányú kéréseket a moderátorok nem teljesítik.
Továbbá a 4. fejezet kiegészült a támogató tag fogalmával, valamint az új, 4.9-4.11-es pontok által szabályozott fizetett szolgáltatás fogalom definíciójával.
A szabályzat verziószáma egyúttal 3.1-re változott. A fórumszabályzat változásáról mindenkit külön-külön is értesítettünk.

Heed Audio termékek

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »

BLX írta:
2023.12.10., vas. 23:32
Ha jól tudom a régebbi Nexusoknak nincsen megoldva a védelmi része.
Nem tudom mire gondolsz. Semmi problèma nincs velük.
S mellette a mai napig a legjobb vègfokok közé tartozik.
 

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 563

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: chord_ »

Ear írta:
2023.12.11., hétf. 09:19


Nagy marhaság ez a felesleges jelút. Kevés dolog van, ami jobbat tehet egy hifi lánccal, mint egy jó előerősítő. Mondom JÓ!
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy van, amikor tényleg jó.
És van, amikor meg kihagyni jobb.
Jómagam, per pillanat, a kihagyott előfok jelútrövidítésében gyönyörködöm már egy ideje.
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Heed Thesis Delta - Gustard A26 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

SoXxX írta:
2023.12.10., vas. 13:12
Alex_Aston írta:
2023.12.09., szomb. 13:45
Kérdeztem is ma Zsoltot, hogy nincs e valamilyen csak végfoka, ami legalább Lagrange szintű vas. Gondolkodott, és végül is van neki, amiben gyakorlatilag a Lagrange belső van, előerősitő nélkul. Hamarosan nálam lesz próbára. :rolleyes:
Bár megmondom őszintén, nehezen tudnam elengedni a Malac vonalat, de az végül is már szinte megszületett döntés, hogy a Musicbook mögé igazából nekem csak végfok kéne, hogy csökkentsem a felesleges jelutat.

.
20231209_102556.jpg
Pròbálj meg hozzájutni egy S100-hoz.
Ha jól tudom a régebbi Nexusoknak nincsen megoldva a védelmi része.

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

BLX írta:
2023.12.10., vas. 22:46
Nehany kep a Mikulas esemenyrol :drum:

IMG_6636.jpeg
IMG_6633.jpeg
IMG_6632.jpeg
IMG_6625.jpeg
Nem sikerült egy posztban :D
Nagyon klassz volt a Mikulás esemény. Köszönet érte! Én már várom a következő hasonló eseményt.
Jó zenéket mutatott Zsolt, remek eszközökön. Mindegyik összeállítás szerintem remek volt és elfogadnám. :smile29:

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Alex_Aston írta:
2023.12.09., szomb. 13:45

Kérdeztem is ma Zsoltot, hogy nincs e valamilyen csak végfoka, ami legalább Lagrange szintű vas. Gondolkodott, és végül is van neki, amiben gyakorlatilag a Lagrange belső van, előerősitő nélkul. Hamarosan nálam lesz próbára. :rolleyes:
Bár megmondom őszintén, nehezen tudnam elengedni a Malac vonalat, de az végül is már szinte megszületett döntés, hogy a Musicbook mögé igazából nekem csak végfok kéne, hogy csökkentsem a felesleges jelutat.

.
20231209_102556.jpg
Nagy különbségek lehetnek a kapott hangban, hogy egy végfok elé milyen előfokot raksz be. Elképzelhető, hogy Musicbook streamer & előfok jól fog passzolni a Thesis Gammával, de az is lehet, hogy nem annyira mint a saját Thesis Alpha előfokával. De ezért is jó, hogy tudod otthon tesztelni. Én kb. ezeket próbálnám ki:
Musicbook fix kimenettel + Malac mint elő+végfok
vs.
Musicbook pre kimenet + Malac végfok bement (ha van rajta?)
vs.
Musicbook pre kimenettel + Heed Gamma

Kiváncsi vagyok majd a teszt eredményére :smile32: Ha lesz időd írd majd meg. :smile53:

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Nehany kep a Mikulas esemenyrol :drum:
IMG_6636.jpeg
IMG_6633.jpeg
IMG_6632.jpeg
IMG_6625.jpeg

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »

Alex_Aston írta:
2023.12.09., szomb. 13:45
Kérdeztem is ma Zsoltot, hogy nincs e valamilyen csak végfoka, ami legalább Lagrange szintű vas. Gondolkodott, és végül is van neki, amiben gyakorlatilag a Lagrange belső van, előerősitő nélkul. Hamarosan nálam lesz próbára. :rolleyes:
Bár megmondom őszintén, nehezen tudnam elengedni a Malac vonalat, de az végül is már szinte megszületett döntés, hogy a Musicbook mögé igazából nekem csak végfok kéne, hogy csökkentsem a felesleges jelutat.

.
20231209_102556.jpg
Pròbálj meg hozzájutni egy S100-hoz.
 

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3654
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1882

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Én csak délután estem be,és sajnálom hogy nem tudtam végig hallgatni Koscsó Ferenc,és Zsolt bemutatóját azokkal a zseniálisan életszerűnek tűnő zenékkel,de azt a viszonylag rövid időt is nagyon élveztem.A kis Heraldok ugyan már a határaikat is feszegették mert meglettek hajtva rendesen,de így is egy olyan prudukciót hallottunk,ami minden ott lévőnek maradandó élményt nyújthatott,köszönet is érte. :smile32:
Aki eddig nem volt tisztában azzal hogy a forrás készülék,és a felvétel minősége mennyit is számít a komplett egész rendszer élvezhetőségében,hihetőségében és a természetességében,az itt ma megtapasztalhatta.És itt most nem arról van szó hogy pl egy Led Zeppelint ne lehessen élvezni,mert lehet,sőt,ha nem arról hogy mire is képes a mai digitális technika ha azt kellő odafigyeléssel kezeljük,használjuk.
Ezek után csak egy rövid kérés a közelgő jézuskához,ilyen felvételeket,és élvezhető rendszert mindenkinek,köszönjük előre is. :D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2424

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Első ilyen jellegű látogatáson volt ez a mai, nagyon jó hangulatban telt az a két óra, amíg ott tudtam lenni. Legközelebb jobban készülök, és viszek pálinkát is, nem tudtam, hogy ez ilyen eszem-iszom, dínom-dánom összejövetel... :D Zsolttal talán Karácsony magasságában találkoztam először (és azóta nem), amikor a Lagrange nálam volt pár napot. Azonnal megismert, mint egy régi barátot.
Megint nagyon érdekes dolgokat mesélt, és amin meglepődtem, de egyúttal nagyon örültem, hogy a Kaiser Acoustics Furioso hangsugárzókat a Heed Helikonnal demózta a német forgalmazó, annyira tetszett neki. Ez azért szerintem nagy elismerés, ez ezúton is gratula hozzá!
A beszállítókról, ellátási láncokról is tök érdekes dolgokat mesélt Zsolt, nagyon élvezte mindenki ahoy láttam.

Zene is volt persze, és amin szinte mindenki ledöbbent, amikor az Obelisk után bekötötte a Lagrang erősítőt. Nekem ez az élmény megvolt már tavaly, amikor közvetlenül egymás mellett hallgattam ezeket. Valóban, kis túlzással a sarokba állítja az amúgy tök jó kis erősítőt a Lagrange. Nagyon nem egy liga (persze árban sem), az első hang után kiderül.

Kérdeztem is ma Zsoltot, hogy nincs e valamilyen csak végfoka, ami legalább Lagrange szintű vas. Gondolkodott, és végül is van neki, amiben gyakorlatilag a Lagrange belső van, előerősitő nélkul. Hamarosan nálam lesz próbára. :rolleyes:
Bár megmondom őszintén, nehezen tudnam elengedni a Malac vonalat, de az végül is már szinte megszületett döntés, hogy a Musicbook mögé igazából nekem csak végfok kéne, hogy csökkentsem a felesleges jelutat.

.
20231209_102556.jpg
Csak a Marantz! :-D

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5698
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1177

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

[/quote]
Én nyitásra megyek.
[/quote]
Magam is. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2424

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

akvapark írta:
2023.12.08., pén. 16:19
akvapark írta:
2023.11.29., szer. 11:05
Csak szólok:

AP.jpg
Holnap! :tutiok:
Én nyitásra megyek.
Csak a Marantz! :-D

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5698
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1177

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

akvapark írta:
2023.11.29., szer. 11:05
Csak szólok:

AP.jpg
Holnap! :tutiok:
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3654
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1882

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

gogben írta:
2023.12.05., kedd 12:21
Üdv! nemrég én is kipróbáltam egy másik "hangfaltüskét", ami nem is igazából tüske inkább egy golyós felfüggesztés egy aluminium házban. fotókat küldök..
jóértelemben megváltozott az Enigma hangja, az alsó frekvenciák sokkal értelmezhetöbbé váltak, hogy ez most a tüske vs. golyó hozza..nem tudom. a "H" talp tüskéit cseréltem ki, a talp és a a hangdoboz között a gumibakok ugyanúgy megmaradtak.
minden esetre Amazonon kapható, 20€ 4 db, szóval nem vészes. ajánlom!
Én kipróbálnám a helyedben a H talp kihagyásával is,közvetlenül a hangsugárzó aljába tekerve ezeket.Persze ha így tetszik ok,de úgy lehet drasztikusabb változáson esne át az enigma 5,ami vagy jó irány,vagy nem,de egy próbát megérne,szerintem.

Avatar
gogben
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.11.07., hétf. 16:24
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Steyr

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gogben »

Üdv! nemrég én is kipróbáltam egy másik "hangfaltüskét", ami nem is igazából tüske inkább egy golyós felfüggesztés egy aluminium házban. fotókat küldök..
jóértelemben megváltozott az Enigma hangja, az alsó frekvenciák sokkal értelmezhetöbbé váltak, hogy ez most a tüske vs. golyó hozza..nem tudom. a "H" talp tüskéit cseréltem ki, a talp és a a hangdoboz között a gumibakok ugyanúgy megmaradtak.
minden esetre Amazonon kapható, 20€ 4 db, szóval nem vészes. ajánlom!
Csatolmányok
robbantott ábra
robbantott ábra
nézet
nézet

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3654
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1882

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Alon írta:
2023.12.02., szomb. 08:50
Shimano írta:
2023.12.01., pén. 18:08
mishow írta:
2023.11.25., szomb. 19:36

Nemnyuxol :kapdelm:
Ne is mond.Most csomagoltam ki,és mi volt benne?,hát 8 db gumi tappancs. :smile51:
Így jár az aki nem eléggé körültekintő,és valszeg adtam is annak a bizonyosnak egy pofont, :D de ne legyen igazam,kipróbálom most már.
Zsolt mintha említette volna hogy terveznek egy új állványt majd a grand enigmához,de jól néz ki a jelenlegi is,csak hát gumit cserélni gumira,na az sok jót nem vetít előre,de meglátjuk.
Nálad nem úgy van, hogy a hangfal alatt egy kb. 2 cm-es fekete MDF lap van, ami kis gumikoronggal van elválasztva a hangfaltól, alul pedig tüske van?
De,pontosan így van,és most van plusz 8 gumikorongom mert hülye fejjel nem néztem utána hogy miből is vannak ezek a viablue izék. :D
Ezt most el is engedem,és marad az eredeti felállás.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2524
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

mishow írta:
2023.12.01., pén. 19:20
Shimano írta:
2023.12.01., pén. 18:14
akvapark írta:
2023.11.29., szer. 11:05
Csak szólok:
AP.jpg
Ez a szett nagyon nagyon jól néz ki. :smile32: Ha egyszer úgy alakul majd,és lehetséges is lesz,akkor én ilyen színben kérném a Langrange erősítőt.
Remélem a mikulás partin végre fülügyre is vehetem,a múltkori talin nem volt bekötve mikor ott voltam.
Valamelyik nap beugrottam Zsolthoz, más ügyben, de egy rövid meghallgatásra futotta az időből, az új monitor dobozokkal.
Már elszoktam a direktsugárzó monitorhangtól, de ez nagyon ott volt a szeren!
Nem az én pénztárcám szintje, így elfogulatlanul tudtam élvezni - ez bizony már igazi “nagyvad” ;)
Bizony, én általában nem vagyok híve az ilyen kisdobozoknak, de a Herald döbbenetesen jóra sikeredett.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2240
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2023.12.01., pén. 18:14
akvapark írta:
2023.11.29., szer. 11:05
Csak szólok:
AP.jpg
Ez a szett nagyon nagyon jól néz ki. :smile32: Ha egyszer úgy alakul majd,és lehetséges is lesz,akkor én ilyen színben kérném a Langrange erősítőt.
Remélem a mikulás partin végre fülügyre is vehetem,a múltkori talin nem volt bekötve mikor ott voltam.
Valamelyik nap beugrottam Zsolthoz, más ügyben, de egy rövid meghallgatásra futotta az időből, az új monitor dobozokkal.
Már elszoktam a direktsugárzó monitorhangtól, de ez nagyon ott volt a szeren!
Nem az én pénztárcám szintje, így elfogulatlanul tudtam élvezni - ez bizony már igazi “nagyvad” ;)

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 60

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: konok »

Shimano írta:
2023.12.01., pén. 18:08
gumit cserélni gumira,na az sok jót nem vetít előre,de meglátjuk.
Én azt tapasztaltam, hogy a gumi ellenpólusa a fix fém láb szilárd burkolaton, az nem ad reakciót a membrán gyorsulására, míg a gumi igen, az engedi kimozdulni a dobozt.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3654
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1882

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

akvapark írta:
2023.11.29., szer. 11:05
Csak szólok:

AP.jpg
Ez a szett nagyon nagyon jól néz ki. :smile32: Ha egyszer úgy alakul majd,és lehetséges is lesz,akkor én ilyen színben kérném a Langrange erősítőt.
Remélem a mikulás partin végre fülügyre is vehetem,a múltkori talin nem volt bekötve mikor ott voltam.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3654
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1882

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

mishow írta:
2023.11.25., szomb. 19:36
Shimano írta:
2023.11.24., pén. 18:12
hukkle írta:
2023.11.21., kedd 20:37
Engem is érdekelne az Enigma 5 alátét kérdés
Én most ezt viablue absorber szettet fogom kipróbálni
Nemnyuxol :kapdelm:
Ne is mond.Most csomagoltam ki,és mi volt benne?,hát 8 db gumi tappancs. :smile51:
Így jár az aki nem eléggé körültekintő,és valszeg adtam is annak a bizonyosnak egy pofont, :D de ne legyen igazam,kipróbálom most már.
Zsolt mintha említette volna hogy terveznek egy új állványt majd a grand enigmához,de jól néz ki a jelenlegi is,csak hát gumit cserélni gumira,na az sok jót nem vetít előre,de meglátjuk.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5698
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1177

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Csak szólok:
AP.jpg
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2240
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2023.11.24., pén. 18:12
hukkle írta:
2023.11.21., kedd 20:37
Engem is érdekelne az Enigma 5 alátét kérdés
Én most ezt viablue absorber szettet fogom kipróbálni
Nemnyuxol :kapdelm:

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3654
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1882

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

hukkle írta:
2023.11.21., kedd 20:37
Engem is érdekelne az Enigma 5 alátét kérdés
Én most ezt viablue absorber szettet fogom kipróbálni.Kíváncsi vagyok hogy a gumi és e közt mi lesz a difi.
A grand enigma alul tüskézett talpa fölé rakom a négy sarokra.Egyszerűnek tűnik,de egy próbát meg ér.
1007466186.viablue-absorber-m-rezgescsillapito-alatet-8-db.jpg
1007466186.viablue-absorber-m-rezgescsillapito-alatet-8-db.jpg (4.69 KiB) Megtekintve 2270 alkalommal

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

tonya írta:
2023.11.23., csüt. 14:57
PgSpa írta:
2023.11.19., vas. 21:05
Érdeklődöm, hogy van-e már valakinek tapasztalata az új hálózati lejátszó modullal kapcsolatban?
A nyílt napon erről ment a zene, volt egy érdekes megjegyzése Zsoltnak a lejátszóval kapcsolatban, otthon nem ezt hallgatja hanem Macbook-ot, mivel nem vélt felfedezni érdemi különbséget a Macbook és a streamer között, ezen a kijelentésen meg is lepődtem, mivel az elég baj szerintem, egy jó streamer kenterbe vág bármilyen Macbookot, de javítsatok ki ha rosszul hallottam, amúgy tette a dolgát, bár jó lett volna a nagyobb dobozokkal is meghallgatni, de erre sajnos nem került sor, nem volt rossz a kis dobozka, de azért voltak korlátai.
Én az egyik régebbi bemutatón hallottam Zsoltnál a Macbook-os forrást, illetve kb. egy éve a streamer egyik korábbi verzióját is. Szerintem mindkét esetben remek hangot hallottam. Persze azt el tudom képzelni, hogy ennél is lehetne "jobb", de mindkét hallott rendszerrel ellennék boldogan. :napsut:

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2524
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

Az új Abacus S + streamer kártyába beszámításba került egy tőlünk vásárolt korábbi Abacus model, fekete színben, patent állapotban, dobozában, tartozékaival, még 3 év garanciával. 349.000 Ft-ért eladó.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”