Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2052
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 681
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: arzachel »

merida írta:
2023.11.22., szer. 19:53
akvapark írta:
2023.11.22., szer. 14:18
"Akvarpark, te arra gondolsz a gyártó filozófiája alatt, hogy mindegy szinte, hogy hova rakjuk, szellőzzön jól, és a hang minden esetben rendben lesz?"
Pontosan.
Kissé más, de érdemes ezeken a demókon megnézni a fali konnektorokat, hosszabbító-elosztókat, hálózati kábeleket. :smile53:
Való színű, hogy ugyanannyi hatása van a hangra, mint hogy hol van a szobában a papucs. :)
Kétségeim vannak....

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=3D2-5ry2v5U
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1349
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 132

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: merida »

Heed.jpg

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1349
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 132

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: merida »

akvapark írta:
2023.11.22., szer. 14:18
"Akvarpark, te arra gondolsz a gyártó filozófiája alatt, hogy mindegy szinte, hogy hova rakjuk, szellőzzön jól, és a hang minden esetben rendben lesz?"
Pontosan.
Kissé más, de érdemes ezeken a demókon megnézni a fali konnektorokat, hosszabbító-elosztókat, hálózati kábeleket. :smile53:
Való színű, hogy ugyanannyi hatása van a hangra, mint hogy hol van a szobában a papucs. :)

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: konok »

hukkle írta:
2023.11.21., kedd 20:37
Engem is érdekelne az Enigma 5 alátét kérdés
viewtopic.php?f=132&t=5712&p=2525619&hi ... t#p2525619

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

BLX írta:
2023.11.22., szer. 12:02
Engem érdekel továbbra is, hogy hangban milyen különbségre lehet számítani, de még Ear és Tunerman ezt nem fejtette ki.
Nekem voltak az Obeliskek egymáson - szintén elhelyezési kényszerből - a legkülönfélébb variációban. Még olyan is, hogy a DA és DT volt egymáson, ami elvben még nagyobb hűha.
Őszinte leszek, én nem hallottam igazán semmit. Persze ha lehet, érdemes szétrakni, nekem most épp úgy van, de így sem hallom másnak gondolkodik.gif

Online
akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5697
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1177

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

"Akvarpark, te arra gondolsz a gyártó filozófiája alatt, hogy mindegy szinte, hogy hova rakjuk, szellőzzön jól, és a hang minden esetben rendben lesz?"
Pontosan.
Kissé más, de érdemes ezeken a demókon megnézni a fali konnektorokat, hosszabbító-elosztókat, hálózati kábeleket. :smile53:
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

akvapark írta:
2023.11.22., szer. 08:46
"Mi a kulonbseg hangban, ha az Si az X2-re van rakva vs egymas melle? Mit kellene eszrevenni a hangzasban, mit figyeljek? "
Érdekes, hogy ebben a tisztán technikai kérdésben is - szellőzés - hangzásbéli különbséget gondoltok bele. gondolkodik.gif
A Heed termékek gyártói filozófiája ellenére. leborulok.gif
Az X2 nem melegszik és nyugodtan rá lehet rakni az Si-t. A szellőzés így is megfelelő lesz, ha legfelül még bőven marad hely.
Ezt Zsolt is leírta nekem korábban. Meg lehet nézni a Heed-es nyílt nap fotókon, vagy néhány nyugati hifi bolt polcain is előfordulnak egymáson demozás közben. Tehát ezek alapján úgy gondolom, műszaki problémát nem okozhat.

Engem érdekel továbbra is, hogy hangban milyen különbségre lehet számítani, de még Ear és Tunerman ezt nem fejtette ki.

Akvarpark, te arra gondolsz a gyártó filozófiája alatt, hogy mindegy szinte, hogy hova rakjuk, szellőzzön jól, és a hang minden esetben rendben lesz?

:smile53:

Online
akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5697
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1177

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

"Mi a kulonbseg hangban, ha az Si az X2-re van rakva vs egymas melle? Mit kellene eszrevenni a hangzasban, mit figyeljek? "
Érdekes, hogy ebben a tisztán technikai kérdésben is - szellőzés - hangzásbéli különbséget gondoltok bele. gondolkodik.gif
A Heed termékek gyártói filozófiája ellenére. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4145
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2519
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

Sziasztok, akinek esetleg elkerülte volna a figyelmét, van még pár nap vasárnapig a Black Friday akcióból, melynek keretében számos Heed Audio készülék is kedvezményes áron megvásárolható. Különösen az Obelisk Si-re hívnám fel a figyelmet, 180.000 Ft-t engedtünk az árából!
https://www.bartimexaudio.hu/Blackfrida ... ed%20Audio
obelisksi.jpg
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Engem is érdekelne az Enigma 5 alátét kérdés

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Érdeklődöm, hogy van-e már valakinek tapasztalata az új hálózati lejátszó modullal kapcsolatban?

Avatar
dgab
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2017.03.20., hétf. 16:49
Értékelés: 46

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: dgab »

Ear írta:
2023.11.18., szomb. 13:00
dgab írta:
2023.11.17., pén. 19:50

Viszont ha a táp nem melegszik (nálam sem melegszik), akkor mitől melegszik be gyorsabban az erősítő? Mozgási energiától? Vagy melegíti a táp házát, ami később visszamelegíti?

Egy időben helyhiány miatt nálam is voltak egymáson Heed készülékek, ráadásul phono is volt a rakásban, ami aztán totális no-go. Nem hagyott nyugodni, hogy többet is ki lehetne hozni a szettből, ezért amikor tudtam, egyből szétpakoltam. Semmi különbséget nem hallottam a két elrendezés között - ami persze nem jelenti azt, hogy nem is volt.
Hogyne melegedne a táp. Olyan alkatrészek vannak benne, amik működésük közben hőt termelnek. Az, hogy te ezt nem veszed észre, az más kérdés. Ez a tápra rakjuk az erősítőt demó előtt amúgy ezer éves trükk, az angoloknál tök bevett gyakorlat volt hifi kereskedésekben, szerintem Zsolt is ott tanulta.

Az pedig, hogy te nem hallottál difit az egymáson és a saját lábukon , egy értelmes állványol álló készülékek között, az tényleg nem jelenti azt, hogy ilyen nincs is. Sőt. És ennél már csak az a durvább, hogy az Enigmával mit lehet csinálni egy jó alávalóval...., de az egy másik történet már.
Valószínűleg termel hőt, ha valami kb. 50-szer mozog másodpercenként jobbra-balra, ott vélhetően lesz hő (is) a mozgásból. Viszont ha ezt nem érezzük tapintással, nehéz elképzelni, hogy ez a hő két készülékházon keresztül bármire érdemben hatna.

Milyen erősítőt tettek a tápjára Angliában? Phono-t? Előerősítőt? Vagy tudsz olyan példát mondani az integrált Obelisken kívűl, ahol a végerősítőt kívülről is lehet táplálni? Vagy a phono/előerősítő tápjára tették a végerősítőt?

A hangsugárzó, az egy teljesen más történet, teljesen egyetértek.

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Ear írta:
2023.11.18., szomb. 13:00
dgab írta:
2023.11.17., pén. 19:50

Viszont ha a táp nem melegszik (nálam sem melegszik), akkor mitől melegszik be gyorsabban az erősítő? Mozgási energiától? Vagy melegíti a táp házát, ami később visszamelegíti?

Egy időben helyhiány miatt nálam is voltak egymáson Heed készülékek, ráadásul phono is volt a rakásban, ami aztán totális no-go. Nem hagyott nyugodni, hogy többet is ki lehetne hozni a szettből, ezért amikor tudtam, egyből szétpakoltam. Semmi különbséget nem hallottam a két elrendezés között - ami persze nem jelenti azt, hogy nem is volt.
Hogyne melegedne a táp. Olyan alkatrészek vannak benne, amik működésük közben hőt termelnek. Az, hogy te ezt nem veszed észre, az más kérdés. Ez a tápra rakjuk az erősítőt demó előtt amúgy ezer éves trükk, az angoloknál tök bevett gyakorlat volt hifi kereskedésekben, szerintem Zsolt is ott tanulta.

Az pedig, hogy te nem hallottál difit az egymáson és a saját lábukon , egy értelmes állványol álló készülékek között, az tényleg nem jelenti azt, hogy ilyen nincs is. Sőt. És ennél már csak az a durvább, hogy az Enigmával mit lehet csinálni egy jó alávalóval...., de az egy másik történet már.
Az X2 tap az en esetemben az utobbi par evben nem termelt akkora hot, amit eszre vennek, meg langyos sem lett a keszulek. Az Si bordaja is csak a lajtos langyosig megy egy “nagyobb csapatas” utan.

Mi a kulonbseg hangban, ha az Si az X2-re van rakva vs egymas melle? Mit kellene eszrevenni a hangzasban, mit figyeljek? Es ezt tenyleg konstrukiv erdeklodessel kerdezem. :smile53:

En sem vettem eszre kulonbseget eddig.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Ear írta:
2023.11.18., szomb. 13:00

Hogyne melegedne a táp. Olyan alkatrészek vannak benne, amik működésük közben hőt termelnek. Az, hogy te ezt nem veszed észre, az más kérdés. Ez a tápra rakjuk az erősítőt demó előtt amúgy ezer éves trükk, az angoloknál tök bevett gyakorlat volt hifi kereskedésekben, szerintem Zsolt is ott tanulta.

Az pedig, hogy te nem hallottál difit az egymáson és a saját lábukon , egy értelmes állványol álló készülékek között, az tényleg nem jelenti azt, hogy ilyen nincs is. Sőt. És ennél már csak az a durvább, hogy az Enigmával mit lehet csinálni egy jó alávalóval...., de az egy másik történet már.
Én most megnéztem,igaz nem hőmérővel,de csak úgy rátenyerelve hidegebbnek tűnik az x2 fedlapja mint az üveg amin van,ez tuti hogy nem termel semmi hőt,legalábbis a fedlapja hideg.
Az enigma 5 szerintem akkor szól a legjobban,ha kicseréljük a grand enigmára. :D
Na jó,ez egy félrement poén,bocsi,szerettem én is nagyon az enigma 5-öt.
De milyen alávalót találtál jónak hozzá?,ez lehet sokakat érdekelhetne.

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: konok »

crepto írta:
2023.11.18., szomb. 14:53
crepto írta:
2023.11.03., pén. 20:31
merida írta:
2023.11.03., pén. 20:19
Ez, most a Zsolt Audiós összejövetelen lenne, vagy máshol?
Mert, egy napra esnek!?
Ajjajj

Saját szervezés volt, de így akkor át kell gondolni
Tisztelt publikum,
Dec 09 az új dátum, délután ülnénk össze
Szólj, keress privátban), ha van kedved jönni
Ja, helyszín: Veresegyház
Látnok vagy, aznap lesz a Mikulás buli Zsoltnál. :smile53:

Avatar
crepto
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2006.03.30., csüt. 19:42
Értékelés: 18

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: crepto »

crepto írta:
2023.11.03., pén. 20:31
merida írta:
2023.11.03., pén. 20:19
Ez, most a Zsolt Audiós összejövetelen lenne, vagy máshol?
Mert, egy napra esnek!?
Ajjajj

Saját szervezés volt, de így akkor át kell gondolni
Tisztelt publikum,
Dec 09 az új dátum, délután ülnénk össze
Szólj, keress privátban), ha van kedved jönni
Ja, helyszín: Veresegyház

Avatar
dgab
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2017.03.20., hétf. 16:49
Értékelés: 46

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: dgab »

Ear írta:
2023.11.17., pén. 18:45
BLX írta:
2023.11.17., pén. 17:45

Egyébként, ha Zsolt így demozza az Obelisket a tápjával és az új három dobozos top erősítőjét, akkor nagyon nagy baj nem lehet belőle azt gondolnám. :smile29:
Szerintem ezek egymáson, egyszerű kábelekkel is szépen zenélek. Talán ezért is szeretjük?
Azért demózza így, mert így van hely, és a frissen bekötött készülék, hamarabb bemelegszik a tápegység tetején. Ez praktikus, de messze nem ideális.
Az így van hely szerintem is fontos tényező ebben a szetupban. Viszont ha a táp nem melegszik (nálam sem melegszik), akkor mitől melegszik be gyorsabban az erősítő? Mozgási energiától? Vagy melegíti a táp házát, ami később visszamelegíti?

Egy időben helyhiány miatt nálam is voltak egymáson Heed készülékek, ráadásul phono is volt a rakásban, ami aztán totális no-go. Nem hagyott nyugodni, hogy többet is ki lehetne hozni a szettből, ezért amikor tudtam, egyből szétpakoltam. Semmi különbséget nem hallottam a két elrendezés között - ami persze nem jelenti azt, hogy nem is volt. Elcsatolási szempontból a Heed elektronikák nem tűnnek kényesnek, viszont ha közel teszed őket, felteszem zavarhatják az elektronikák egymást, esetleg. De nem biztos.

Tehát: ha zavar, hogy egymáson vannak, pakold szét. Ha meghallgattad, és valamelyik elrendezés egyértelműen jobb, használd úgy. Minden más esetben szerintem nagyjából mindegy.

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

tunerman írta:
2023.11.17., pén. 16:39
akvapark írta:
2023.11.17., pén. 10:52
BLX írta:
2023.11.17., pén. 10:27
Nem emlékszem, hogy erről az utóbbi időben esett volna szó, ezért megkérdezném ki mit gondol:
Lehet-e az X2 tápra rakni az Si3-at? Vagy legyenek inkább egymás mellett? A neten látni mindkét verzióról képeket.
Eddig egymás mellett voltak, de most kevesebb lett a hely és talán egymáson még jobban is tetszik :rolleyes:
:drum:
Mindkét készülék erősen hőtermelő, ezért a szellőzés hasznos.
Tehát nem ajánlatos egymásra helyezni őket. leborulok.gif
Már csak azért sem kellene egymásra rakni a készülékeket, mert a saját lábukon (és pl. az állványon) a rezgésmentesebb környezetben jobban szólnak :smile53:
TJ.
Köszönöm, én is erre gondoltam elsőre. :smile53:

Most egy új helyre került az erősítő és egyelőre még csak egymásra tudom tenni. Alul van a táp, felül az erősítő.
Most is nagyon jól szól, különbséget nem érzek. Megpróbálom majd a jövőben megint egymás mellé rakni, vagy külön polcokra, ha lesz rá lehetőség, de esztétikailag most így még jobban is tetszik. :napsut:

Más Heed-es kollékák mit tapasztaltak a több dobozos készülékek elhelezésével kapcsolatban?

Egyébként, ha Zsolt így demozza az Obelisket a tápjával és az új három dobozos top erősítőjét, akkor nagyon nagy baj nem lehet belőle azt gondolnám. :smile29:
Szerintem ezek egymáson, egyszerű kábelekkel is szépen zenélek. Talán ezért is szeretjük?

(Külön öröm olyan demo szobában zenét hallgatni, ami kényelmes, otthonos, és átlagos IKEA bútorokon is remekül elvannak benne a készülékek.)
IMG_1185.jpg
IMG_1185.jpg (151.61 KiB) Megtekintve 1496 alkalommal

Avatar
tunerman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 17:26
Értékelés: 1930
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tunerman »

akvapark írta:
2023.11.17., pén. 10:52
BLX írta:
2023.11.17., pén. 10:27
Nem emlékszem, hogy erről az utóbbi időben esett volna szó, ezért megkérdezném ki mit gondol:
Lehet-e az X2 tápra rakni az Si3-at? Vagy legyenek inkább egymás mellett? A neten látni mindkét verzióról képeket.
Eddig egymás mellett voltak, de most kevesebb lett a hely és talán egymáson még jobban is tetszik :rolleyes:
:drum:
Mindkét készülék erősen hőtermelő, ezért a szellőzés hasznos.
Tehát nem ajánlatos egymásra helyezni őket. leborulok.gif
Már csak azért sem kellene egymásra rakni a készülékeket, mert a saját lábukon (és pl. az állványon) a rezgésmentesebb környezetben jobban szólnak :smile53:
TJ.
LP: Lurné J1 - Air Tangent 1B - Kiseki Agaat, PHONO: Twin Servo MCRIAA, AMPLIFIER: 7242 PSE, CD: Philips CD100 trial run no NFB/V-FET, TUNER: REL Precedent, CASSETTE: Nakamichi 1000/II, REEL: StellaMaster/SP-8, SPEAKER: Lowther Acousta 115/P6/7M, HEADPHONES: Stax SRA-3S V-MOS/SRX MKIII

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

akvapark írta:
2023.11.17., pén. 10:52
BLX írta:
2023.11.17., pén. 10:27
Nem emlékszem, hogy erről az utóbbi időben esett volna szó, ezért megkérdezném ki mit gondol:
Lehet-e az X2 tápra rakni az Si3-at? Vagy legyenek inkább egymás mellett? A neten látni mindkét verzióról képeket.
Eddig egymás mellett voltak, de most kevesebb lett a hely és talán egymáson még jobban is tetszik :rolleyes:
:drum:
Mindkét készülék erősen hőtermelő, ezért a szellőzés hasznos.
Tehát nem ajánlatos egymásra helyezni őket. leborulok.gif
Az X2 nálam egyáltalán nem melegszik. Szerintem nem is lenne szabad melegednie. Trafó, kondi, meg egyenirányító van benne. Ezek nem nagyon melegednek.
Az Si3 sem igen melegszik nálam. Alig termel hőt, ahogy én használom :napsut:

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

akvapark írta:
2023.11.17., pén. 10:52
BLX írta:
2023.11.17., pén. 10:27
Nem emlékszem, hogy erről az utóbbi időben esett volna szó, ezért megkérdezném ki mit gondol:
Lehet-e az X2 tápra rakni az Si3-at? Vagy legyenek inkább egymás mellett? A neten látni mindkét verzióról képeket.
Eddig egymás mellett voltak, de most kevesebb lett a hely és talán egymáson még jobban is tetszik :rolleyes:
:drum:
Mindkét készülék erősen hőtermelő, ezért a szellőzés hasznos.
Tehát nem ajánlatos egymásra helyezni őket. leborulok.gif
Szerintem meg lehet,az x2 hideg mint a jég,és az erősítő sem arról híres hogy fűtésre is alkalmas,tehát miért is ne ha úgy tetszik.
Legyen felül az si3,hogy az tutira tudjon szellőzni nagy igénybevétel esetében is .

Online
akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5697
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1177

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

BLX írta:
2023.11.17., pén. 10:27
Nem emlékszem, hogy erről az utóbbi időben esett volna szó, ezért megkérdezném ki mit gondol:
Lehet-e az X2 tápra rakni az Si3-at? Vagy legyenek inkább egymás mellett? A neten látni mindkét verzióról képeket.
Eddig egymás mellett voltak, de most kevesebb lett a hely és talán egymáson még jobban is tetszik :rolleyes:
:drum:
Mindkét készülék erősen hőtermelő, ezért a szellőzés hasznos.
Tehát nem ajánlatos egymásra helyezni őket. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Nem emlékszem, hogy erről az utóbbi időben esett volna szó, ezért megkérdezném ki mit gondol:
Lehet-e az X2 tápra rakni az Si3-at? Vagy legyenek inkább egymás mellett? A neten látni mindkét verzióról képeket.
Eddig egymás mellett voltak, de most kevesebb lett a hely és talán egymáson még jobban is tetszik :rolleyes:
:drum:

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

jott/ment írta:
2023.11.14., kedd 12:26
vidor2009 írta:
2023.11.14., kedd 11:17
alto írta:
2023.11.14., kedd 10:34
Igen, pont erről is ment a demo egy-két szám erejéig. Kicsit pattogott, kicsit sercegett, de egyébként elég jó felvétel.
Amikor az SI3 erősítővel szólt a felvétel,hallatszott,hogy ez egy régi felvétel,no ez a Lagrange erősítővel szinte egy mai audiofil hang lett!
Ezt hogyan kell érteni, illetve hogyan lehetséges?
Nem tudom,hogy lehetséges,de egész szürreális élmény volt!
Gyuri :napsut:

Avatar
jott/ment
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1550
Csatlakozott: 2007.03.12., hétf. 01:15
Értékelés: 303

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: jott/ment »

vidor2009 írta:
2023.11.14., kedd 11:17
alto írta:
2023.11.14., kedd 10:34
Igen, pont erről is ment a demo egy-két szám erejéig. Kicsit pattogott, kicsit sercegett, de egyébként elég jó felvétel.
Amikor az SI3 erősítővel szólt a felvétel,hallatszott,hogy ez egy régi felvétel,no ez a Lagrange erősítővel szinte egy mai audiofil hang lett!
Ezt hogyan kell érteni, illetve hogyan lehetséges?

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”