Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Oké, akkor simán ignorálni kell a Vendég hozzászólásokat, és kész.
Miért egyszerűbb sértve érezni magad? - szerintem többen kíváncsiak itt a véleményedre, nem hiszem hogy egy regisztráción - főként ha már van is - múlik az egész.
 
de persze az elvek, igaz?

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »



 
Miért kell rögtön megsértődni? Én nem azzal a szándékkal írtam, hogy megsértselek, és Gandalf sem.
 
Ne legyél már ilyen, khm.. gyerekes... naaaa...
 
Peace!

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Vendég! 
Ne haragudj meg, hogy beleszólok a vitátokba, de gondolj bele, ez a Te Vendég-es hozzászólásod addig működik így, amíg ki nem találja még 2-3-5 ember, hogy ugyanígy gondolkodik, és ő bizony nem nevezi meg magát, nem használ "egyedi azonosítót".
 


Egyetértek!
 
Mindig gondot okoz, hogy az adott "Vendég" az azt a bizonyos "Vendég"-et takarja-e akire gondolok.

Oké, akkor simán ignorálni kell a Vendég hozzászólásokat, és kész.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Kedves Vendég! 
Ne haragudj meg, hogy beleszólok a vitátokba, de gondolj bele, ez a Te Vendég-es hozzászólásod addig működik így, amíg ki nem találja még 2-3-5 ember, hogy ugyanígy gondolkodik, és ő bizony nem nevezi meg magát, nem használ "egyedi azonosítót".
 


Egyetértek!
 
Mindig gondot okoz, hogy az adott "Vendég" az azt a bizonyos "Vendég"-et takarja-e akire gondolok.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »

Én azt javasolnám, hogy mindenki vegyen egy mély lélegzetet és higgadjon le. Nincs szükség itt erre a stílusra...

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
 
egyelőre ennyit a válaszból, ha ez úgy sikerül, mármint a forma ahogy kéne, akkor folytatom ha egyáltalán valakit érdekel.

Mondjuk,ha kifejtenéd? Me igy zawaros...

ne hablatyolj, hanem a kérdésre válaszolj!
 
 
... hanem me sokkal jobb a cuccuk?....  
 
Ki érez magában akkora önbizalmat, hogy megmondja pl. egy Audio Note rendszer a jobb(?) vagy pl. a Krell? Nem inkább csak a saját véleményét mondja, mondhatja? Attól az még nem a megtámadhatatlan IGAZSÁG! Tehát, nem támadni vagy ítélkezni kéne emberek, termékek felett, ha esetleg valakinek A vagy B rendszer hangja jön be inkább, hanem elfogadni, vagy elutasítani a VÉLEMÉNYÉT, és nem támadni.
 
A tolerancia az, ami hiányzik az emberekből itt is egy ideje, de főleg a törzshelyeden. Ugye tudod hol? A "Mindenki hülye aki nem azt gondolja, harsogja amit ÉN!" eluralkodott szemlélet miatt olyan a magyar hifi társadalom, amilyen.
Megkérdeztem egy-két újdonsült ismerősömet, "mi a véleményük a City-n lévő fórumozókról?", lesújtó válaszokat hallottam.No, ebben Neked nem kis részed van, ugyanis oszlopos tagja vagy Te IS az ottani fórumnak. Ezen el kéne sztem gondolkodni mindannyiunknak!

Nos egyértelmüen itt alant TE támadsz engem,és TE személyeskedsz! Kérem is Mr Templárt,h figyelmeztessen!
Mellesleg nem lehetek egy forum oszlopos tagja,ha mindöxxesen Háromnegyed éwe irok oda!!! Leellenörizhetö!!!

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Már mondtam neked,h kár is beszélnünk,mert bárminemü kérdést teszek fel,azt te megtámadásnak érzékelsz. Weled nem hogy witatkozni nem érdemes,de még beszélni se nagyon.

1, Nem én szólítrottalak meg!
2, Én csak a véleményemet írtam le, és nem az egy és oszthatatlan igazságot
3, Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, helyette félrebeszélsz.
4, Nincs miről beszéljünk, a Korsun a világ legjobb erősítője mert ML egy vagyonért árulja -igaz más néven- az amerikai sznoboknak. S aki ezt nem így gondolja, az magára vessen.

Milyen kérdés? Ki a franc beszélt itt Korsunrol?

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Vendég! 
Ne haragudj meg, hogy beleszólok a vitátokba, de gondolj bele, ez a Te Vendég-es hozzászólásod addig működik így, amíg ki nem találja még 2-3-5 ember, hogy ugyanígy gondolkodik, és ő bizony nem nevezi meg magát, nem használ "egyedi azonosítót".
 
Onnantól kezdve sajnos a jóisten se fogja megmondani (sem a Guestek), hogy most ki kivel vitatkozik, vagy kinek válaszolt. És az szép nagy káosz lesz!
 
Gyakorlatilag mindenki tudja, hogy Te most Melák alias 21st Century Boy vagy, és itt a fórumon a Vendég név már nemkicsit összefonódott a személyeddel, s sokan adnak "Vendég" véleményére, ez megfigyelhető..
 
De mikor véletlenül valaki nem jelentkezik be és szintén Vendég néven szól hozzá, akkor szerintem már több ember elgondolkodik, hogy ezt most Te mondad, vagy nem?
 
Valahol megértem, hogy mit akarsz ezzel az egésszel kifejezni - már több helyen kinyilvánítottad a filozófiáját - de szerintem ez NEM MŰKÖDIK, ezt ki kell mondania valakinek.
 
Itt most nem amellett papolok, hogy vállalja valaki a nevét, nekem tök mindegy, kit milyen hülye nicknéven hívnak. Csak annyi volna jó, ha mindenkinek megvolna az "egyedi azonosítója", hogy tudjuk már ki kivel dumál. 
 
Remélem nem gond, hogy ezeket leírtam.


 
Maximálisan egyetértek!
 
Ezt már régebben más vitánk során más topicban én is próbáltam pedzegetni.
A törzsgárda 80%-a ugyis be tud azonosítani, akkor meg minek ez a névtelenkedés....
 
Ez a kinek van a nickneve irva a személyibe, ha nincs akkor meg nem mindegy duma meg annyira szánalmas, hogy nem is kommentálom...
 
Ezt a hozzászólásomat kéretik figyelmen kívül hagyni. Csak hangosan gondolkodtam!

Ha azt szeretnéd, hogy figyelmen kívül hagyjuk, akkor talán le sem kellene írnod, nem?
 
Vagy vállalhatod anélkül is a véleményedet, hogy elhagyod ezt az "álszerénykedős" dumát a végéről. Tudod, ez is elég "szánalmas"...

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Feri!Várd meg légyszi, hogy megírjam az előfokról úgy átfogóan, hogy az miért olyan, amilyen. Abban benne lesz az SP2 és a Luna közti difi is.

ok ok, várok.

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2463

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »


Feri!
Várd meg légyszi, hogy megírjam az előfokról úgy átfogóan, hogy az miért olyan, amilyen. Abban benne lesz az SP2 és a Luna közti difi is.

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Analóg orientált készülék, a túlvezérelhetősége (headroom) nem éppen magas, nem is a leg zajszegényebb készülék, így a mai követelményeknek már kevésbé felel meg.
Ez alatt mit kell érteni? pl. cd-ről hallgatva már közel sem az igazi?

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Már mondtam neked,h kár is beszélnünk,mert bárminemü kérdést teszek fel,azt te megtámadásnak érzékelsz. Weled nem hogy witatkozni nem érdemes,de még beszélni se nagyon.

1, Nem én szólítrottalak meg!
2, Én csak a véleményemet írtam le, és nem az egy és oszthatatlan igazságot
3, Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre, helyette félrebeszélsz.
4, Nincs miről beszéljünk, a Korsun a világ legjobb erősítője mert ML egy vagyonért árulja -igaz más néven- az amerikai sznoboknak. S aki ezt nem így gondolja, az magára vessen.

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Pozitív értelemben gondoltam a "meglepve" szót, ha nem így jött le elnézést kérek érte.

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Kedves Vendég! 
Ne haragudj meg, hogy beleszólok a vitátokba, de gondolj bele, ez a Te Vendég-es hozzászólásod addig működik így, amíg ki nem találja még 2-3-5 ember, hogy ugyanígy gondolkodik, és ő bizony nem nevezi meg magát, nem használ "egyedi azonosítót".
 
Onnantól kezdve sajnos a jóisten se fogja megmondani (sem a Guestek), hogy most ki kivel vitatkozik, vagy kinek válaszolt. És az szép nagy káosz lesz!
 
Gyakorlatilag mindenki tudja, hogy Te most Melák alias 21st Century Boy vagy, és itt a fórumon a Vendég név már nemkicsit összefonódott a személyeddel, s sokan adnak "Vendég" véleményére, ez megfigyelhető..
 
De mikor véletlenül valaki nem jelentkezik be és szintén Vendég néven szól hozzá, akkor szerintem már több ember elgondolkodik, hogy ezt most Te mondad, vagy nem?
 
Valahol megértem, hogy mit akarsz ezzel az egésszel kifejezni - már több helyen kinyilvánítottad a filozófiáját - de szerintem ez NEM MŰKÖDIK, ezt ki kell mondania valakinek.
 
Itt most nem amellett papolok, hogy vállalja valaki a nevét, nekem tök mindegy, kit milyen hülye nicknéven hívnak. Csak annyi volna jó, ha mindenkinek megvolna az "egyedi azonosítója", hogy tudjuk már ki kivel dumál.
 
Remélem nem gond, hogy ezeket leírtam.


 
Maximálisan egyetértek!
 
Ezt már régebben más vitánk során más topicban én is próbáltam pedzegetni.
A törzsgárda 80%-a ugyis be tud azonosítani, akkor meg minek ez a névtelenkedés....
 
Ez a kinek van a nickneve irva a személyibe, ha nincs akkor meg nem mindegy duma meg annyira szánalmas, hogy nem is kommentálom...
 
Ezt a hozzászólásomat kéretik figyelmen kívül hagyni. Csak hangosan gondolkodtam!

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2463

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »


És mi ebben a meglepő, Feri? A Heed Nexus ötlete még az Ion korból származott, az elve Richard fejében született meg. De olyan meredek és radikális gondolatnak vélte maga is, hogy a fiók aljára került. A gyakorlati megvalósítás az én munkám volt, vagy egy évvel az Ion megszűnése után. Később az is kiderült, hogy az Accuphase a 80-as évek végéig épített ilyen elven működő erősítőt, 30 ezer márkába került egy pár monoblokk, de feladták, mert azt mondták, hogy még többet kellene kérni érte a speciális építési technológia miatt.
Ja, és nem titok, hogy az új, majd ősszel bemutatásra kerülő Heed elektronikák fejlesztésében is részt vesz megint Richard! Meg még más, nem kevésbé legendás nevek...
Mert egy igazán nagyszerű készülék sosem egy ember keze munkája - egy ember látásmódja mindig korlátolt, egy jó "teamé" pedig igazi "brain storm". És bizony aki manapság valóban nagyszerűt szeretne alkotni, az rengeteg munka, idő és... Tudjátok, Montecucoli..

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Az aktív előfokokkal kapcsolatban még adós vagyok egy bővebb okfejtéssel (ígérem, jön az is, csak nagyon nincs időm mostanában), de az SP2.0-ról röviden.A néhai Nexus SP2.0 nem volt más, mint az Ion Systems Nexus SP1 kicsit "hájendesebb" változatta. Drágább csatolókondik, több bemenet, viszont egydobozos kivitel. 1993-1994-ben építettük őket, távszabályzója nincs. Nagyon jó előfok, 55 ezer forintért pedig nehéz volna versenyezni vele, de nagyon más is, mint a Luna. Analóg orientált készülék, a túlvezérelhetősége (headroom) nem éppen magas, nem is a leg zajszegényebb készülék, így a mai követelményeknek már kevésbé felel meg. Viszont egy S80 végfokkal kiváló.

Köszönöm szépen az infokat!
 


Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
 
egyelőre ennyit a válaszból, ha ez úgy sikerül, mármint a forma ahogy kéne, akkor folytatom ha egyáltalán valakit érdekel.

Mondjuk,ha kifejtenéd? Me igy zawaros...

ne hablatyolj, hanem a kérdésre válaszolj!
 
 
... hanem me sokkal jobb a cuccuk?....  
 
Ki érez magában akkora önbizalmat, hogy megmondja pl. egy Audio Note rendszer a jobb(?) vagy pl. a Krell? Nem inkább csak a saját véleményét mondja, mondhatja? Attól az még nem a megtámadhatatlan IGAZSÁG! Tehát, nem támadni vagy ítélkezni kéne emberek, termékek felett, ha esetleg valakinek A vagy B rendszer hangja jön be inkább, hanem elfogadni, vagy elutasítani a VÉLEMÉNYÉT, és nem támadni.
 
A tolerancia az, ami hiányzik az emberekből itt is egy ideje, de főleg a törzshelyeden. Ugye tudod hol? A "Mindenki hülye aki nem azt gondolja, harsogja amit ÉN!" eluralkodott szemlélet miatt olyan a magyar hifi társadalom, amilyen.
Megkérdeztem egy-két újdonsült ismerősömet, "mi a véleményük a City-n lévő fórumozókról?", lesújtó válaszokat hallottam.No, ebben Neked nem kis részed van, ugyanis oszlopos tagja vagy Te IS az ottani fórumnak. Ezen el kéne sztem gondolkodni mindannyiunknak!

Wazze te összekewered a személyeskedés fogalmát a hifizéskor kialakult wéleménykülönbség megwitatásáwal.
Már mondtam neked,h kár is beszélnünk,mert bárminemü kérdést teszek fel,azt te megtámadásnak érzékelsz.
Weled nem hogy witatkozni nem érdemes,de még beszélni se nagyon.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Még annyi hogy minden Vendég helyére amit írtam, képzeljetek "G U E S T "-et.
 
Csak ez a fórummotor valamiért kijavította.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Kedves Vendég!
 
Ne haragudj meg, hogy beleszólok a vitátokba, de gondolj bele, ez a Te Vendég-es hozzászólásod addig működik így, amíg ki nem találja még 2-3-5 ember, hogy ugyanígy gondolkodik, és ő bizony nem nevezi meg magát, nem használ "egyedi azonosítót".
 
Onnantól kezdve sajnos a jóisten se fogja megmondani (sem a Guestek), hogy most ki kivel vitatkozik, vagy kinek válaszolt. És az szép nagy káosz lesz!
 
Gyakorlatilag mindenki tudja, hogy Te most Melák alias 21st Century Boy vagy, és itt a fórumon a Vendég név már nemkicsit összefonódott a személyeddel, s sokan adnak "Vendég" véleményére, ez megfigyelhető..
 
De mikor véletlenül valaki nem jelentkezik be és szintén Vendég néven szól hozzá, akkor szerintem már több ember elgondolkodik, hogy ezt most Te mondad, vagy nem?
 
Valahol megértem, hogy mit akarsz ezzel az egésszel kifejezni - már több helyen kinyilvánítottad a filozófiáját - de szerintem ez NEM MŰKÖDIK, ezt ki kell mondania valakinek.
 
Itt most nem amellett papolok, hogy vállalja valaki a nevét, nekem tök mindegy, kit milyen hülye nicknéven hívnak. Csak annyi volna jó, ha mindenkinek megvolna az "egyedi azonosítója", hogy tudjuk már ki kivel dumál.
 
Remélem nem gond, hogy ezeket leírtam.

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


és egy utolsó kegyelemdöfés a modemeseknek


Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


meglepve tapasztaltam a hátulján egy feliratot miszerint: Designed by Richard Hay & Huszti Zsolt. ( ha esetleg a képből nem lehet kivenni a szöveget)


Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


még egy kép:


Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


remélem sikerül berakni a képeket. a minőség meg olyan amilyen.


Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hoppá, most kapcsolok hogy az előfokon mc bemenet is van.
 
gyerekek, most komolyan, NE vegyétek meg, mert drága is és gagyi is, meg magyar is, meg sokkal jobb cuccok is vannak a piacon és lehet hogy, én akarom megvenni.
 
képet a telefonommal tudok csinálni, de sztem tök mindegy hogy néz ki. egyébként csúnya, sehol egy ledsor sehol egy fluoreszcens kijelző, még a pontos időt sem mutatja.
 
és még mindig csak valami 70W(?) és nem 150!

Vendég

Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Már bocs, de itt te vagy az, aki támad ill. személyeskedik.
nem haragszom, de ha a neved is vállaltad volna, még elgondolkodtam volna állításodon. De így?!

Te is ilyen név fixált vagy?
 
hferi - ez szerepel a személyidben is? Mert ha nem, akkor ne "hablatyolj" itt nekem névvállalásról.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”