Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

SOL Kolibri fan club

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tul »

Sőt, Satori színű antracit :D
IMG_20210110_124856.jpg
IMG_20210110_124856.jpg (2.22 MiB) Megtekintve 2370 alkalommal
asebestyen írta:
2021.01.14., csüt. 12:46
Ezek szerint létezik Kolibri fehér Audi. ;peace;

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5856
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7189
Tartózkodási hely: Bokod

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Tul írta:
2021.01.14., csüt. 10:15
Akkor gondolom ez az első elkészült példány, ami maga a Vándor Kolibri, Audis gyöngyház fehér festéssel. Remek szín, nekem nagyon bejött!
Deadpool írta:
2021.01.14., csüt. 09:59
Tul írta:
2021.01.14., csüt. 09:14
Ez melyik fehér? A legelső darab?
Hát, nem tudom. Vkz-től jutott hozzám.
Ennek van némi festés hibája, de közel sem annyi, mint képen látszik. Tényleg alig észrevehető, de nekem így is megfelel. :smile29:
Ezek szerint létezik Kolibri fehér Audi. ;peace;
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tul »

Akkor gondolom ez az első elkészült példány, ami maga a Vándor Kolibri, Audis gyöngyház fehér festéssel. Remek szín, nekem nagyon bejött!
Deadpool írta:
2021.01.14., csüt. 09:59
Tul írta:
2021.01.14., csüt. 09:14
Ez melyik fehér? A legelső darab?
Hát, nem tudom. Vkz-től jutott hozzám.
Ennek van némi festés hibája, de közel sem annyi, mint képen látszik. Tényleg alig észrevehető, de nekem így is megfelel. :smile29:

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Tul írta:
2021.01.14., csüt. 09:14
Ez melyik fehér? A legelső darab?
Hát, nem tudom. Vkz-től jutott hozzám.
Ennek van némi festés hibája, de közel sem annyi, mint képen látszik. Tényleg alig észrevehető, de nekem így is megfelel. :smile29:
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tul »

Ez melyik fehér? A legelső darab?
Deadpool írta:
2021.01.13., szer. 23:56
PSX_20210113_214830.jpg

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
A dobozról semmi újat nem tudok mondani. Rajongani lehet érte.

A Tigris is járt nálam. Nem is örültem neki igazán, hogy Vazul átvette, de mondtam is, hogy a fehéret nem is láttam még. Hazahoztam, és lám, nálam ez igen jól mutat.
Ha filmezek, a vászon eltakarja.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

PSX_20210113_214830.jpg
PSX_20210113_214830.jpg (3.38 MiB) Megtekintve 1920 alkalommal
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
A dobozról semmi újat nem tudok mondani. Rajongani lehet érte.

A Tigris is járt nálam. Nem is örültem neki igazán, hogy Vazul átvette, de mondtam is, hogy a fehéret nem is láttam még. Hazahoztam, és lám, nálam ez igen jól mutat.
Ha filmezek, a vászon eltakarja.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5856
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7189
Tartózkodási hely: Bokod

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Tisztelt Fórumtársak!

András saját döntése nyomán ugye már nem a fórumunk tagja. Nekem jutott a postás szerepe, megígértem neki, hogy beírom ide, mit szeretne:
1. Azt szeretné tudatni a fórumközösséggel, hogy soha többet nem készít semmilyen SOL hangsugárzót semmilyen formában/módon, így Kolibrit sem, a vándort sem.
2. Szeretné, ha az AVX-ről minden lenyomata eltűnne. Ide tartozik ez a topic is.

Én a magam részéről nagyon sajnáltam, hogy a dolog így alakult. Jelen pillanatban már teljes közönnyel konstatálom a történéseket. Részemről bármi törölhető, beleértve az én hozzászólásaimat is a Kolibrivel kapcsolatban, nem állok virtuálisan sem a teljes topic törlésének útjába, ha úgy alakul. Talán mondanom sem kell, a Kolibrikről a véleményem változatlan. Egyéb tekintetben a véleményem megtartom magamnak, kérlek ezzel kapcsolatban privátban se írjon, keressen senki.

Továbbá szeretnék elnézést kérni azoktól, akiknek a vándor Kolibrit "beígértem". Sorry. Az általam megvásárolt mélyközép hangszórók ingyen elvihetőek, ha valakinek tartalékba kéne vagy úgy gondolja, Ő rá tudja venni Andrást.

Jó zenehallgatást kívánok mindenkinek!

ákos
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: d.janos »

Szomorúan vettem tudomásul, hogy a SOL Kolibrik mérnök "atyja" most kilépett a fórumról.
Jó egészséget András, kitartást kívánok, a rossz után szokott még rosszabb is jönni, de eljön a jobb is, mielőbb így legyen. :smile53: Ha megvan a Blog-od azért adj hírt róla.
.
Képernyőkép 2020-11-23 153318.png
Képernyőkép 2020-11-23 153318.png (58.61 KiB) Megtekintve 3261 alkalommal
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: avl2 »

fülelek írta:
2020.11.21., szomb. 21:56
Tul írta:
2020.11.21., szomb. 01:16
....Fafödém, gipszkarton falszerkezettel, alul a gerendák közt 20-25cm gyapottal, a falban 10cm gyapot két gipszkarton között, illetve kívülről polisztirol. Itt nincs döngés, csörgés. Transzparens, gyors, tiszta minden. Lent, a vályog/tégla részén egész más a helyzet. Erőteljesebb, de sokkal tömörebb a hang. ...
Elnézést a kotnyélért, de az oldalsó csupasz, mindent visszaverő falak nagyban gátolják a minőségi hang kibontakozását, tessék már a tükrözési pontokra tenni valami elnyelőt, vagy legalább útjába egy könnyű butrot :D
Érdekes a(z elsö) visszaverödésekkel mi legyen kérdés. ...nem tudom magam ebben sem igazán jól kifejezni, de megpróbálom:
átolvastam Floyd Toole Sound Reproduction: Loudspeakers and Rooms könyvét, abból nekem az volt a benyomásom, hogy szerinte az esetek többségében inkább jó ha megvannak (spektrumtorzulást ad ha "szokásos" eszközökkel csillapított).
Ethan Winer inkább a csillapításuk mellett van: pl. https://ethanwiner.com/early_reflections.htm (meg-megszúrkálja Toole-t :-) )
"Floyd's statements about early reflections defy my own personal experience, and the experience of almost every other audio engineer I know. Floyd claims that early reflections increase clarity, and cites research that proves "people" prefer the sound of music with early reflections present. But of those tested, how many were experienced listeners and how many were regular folk with no particular interest in audio and music? If the tests included "civilians" who don't listen for a living or even as a hobby, it's difficult to accept the results."
"I also disagree with Dr. Toole's claim that side-wall reflections sound best when they're "neutral," coming from loudspeakers that have a flat off-axis response. If the reflections coming off a wall have the same frequency content as the direct sound, the comb filtering will be most severe. "
stb.

múltkor talán ASR-en olvastam (esetleg csak én értelmezem félre, akkor bocs), de nem keresem ki, ott egyrészt Toole -hoz hasonló preferenciák vannak, másrészt olyasmit is, hogy ez is szitufüggö: van, ahol jó/kell a reflexio, inkabb ne csillapitsuk, mashol meg naná, hogy csillapítsuk.
próba - cseresznye - egyéni ízlés/fül+hallás

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tul »

fülelek írta:
2020.11.21., szomb. 21:56
Elnézést a kotnyélért, de az oldalsó csupasz, mindent visszaverő falak nagyban gátolják a minőségi hang kibontakozását, tessék már a tükrözési pontokra tenni valami elnyelőt, vagy legalább útjába egy könnyű butrot :D
El van nézve :D Még szinte üres a szoba, látod, a komódból is hiányzik egy fiók, függöny sincs és minden csupasz. Egyszerűen csak nem bírtam ki, hogy kipróbáljam őket és megszülessen a döntés, melyik szett marad fent és melyik megy le.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Tul írta:
2020.11.21., szomb. 01:16
Hát igen, az én formám ilyen - nehogy már egyszerű legyen :rolleyes:

A költözés utáni első tesztek..
(Még nagy kupiban, kissé hiányos bútorzattal.)
Egyszerűen nem tudom eldönteni, melyik rendszer melyik szobában legyen. Az egyik a nappali, a másik a háló. Mindkét összeállításnak megvannak az előnyei és hátrányai mindkét helyen. Ami biztos: veszett jó a kis Kolibri az új házban. Fényévekkel lépi le saját produkcióját a régi házhoz képest.
Majd holnap (ma) írok pár sort a tapasztalatokról. Elsőre egyébként nagyon fura, hogy mennyire visszafogottak lettek a mélyek. Fafödém, gipszkarton falszerkezettel, alul a gerendák közt 20-25cm gyapottal, a falban 10cm gyapot két gipszkarton között, illetve kívülről polisztirol. Itt nincs döngés, csörgés. Transzparens, gyors, tiszta minden. Lent, a vályog/tégla részén egész más a helyzet. Erőteljesebb, de sokkal tömörebb a hang.

IMG_20201121_010214.jpg
Elnézést a kotnyélért, de az oldalsó csupasz, mindent visszaverő falak nagyban gátolják a minőségi hang kibontakozását, tessék már a tükrözési pontokra tenni valami elnyelőt, vagy legalább útjába egy könnyű butrot :D

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: szigony »

Amennyiben lesz rá lehetőség én is meghallgatnám a Kolibrit.

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tul »

Hát igen, az én formám ilyen - nehogy már egyszerű legyen :rolleyes:

A költözés utáni első tesztek..
(Még nagy kupiban, kissé hiányos bútorzattal.)
Egyszerűen nem tudom eldönteni, melyik rendszer melyik szobában legyen. Az egyik a nappali, a másik a háló. Mindkét összeállításnak megvannak az előnyei és hátrányai mindkét helyen. Ami biztos: veszett jó a kis Kolibri az új házban. Fényévekkel lépi le saját produkcióját a régi házhoz képest.
Majd holnap (ma) írok pár sort a tapasztalatokról. Elsőre egyébként nagyon fura, hogy mennyire visszafogottak lettek a mélyek. Fafödém, gipszkarton falszerkezettel, alul a gerendák közt 20-25cm gyapottal, a falban 10cm gyapot két gipszkarton között, illetve kívülről polisztirol. Itt nincs döngés, csörgés. Transzparens, gyors, tiszta minden. Lent, a vályog/tégla részén egész más a helyzet. Erőteljesebb, de sokkal tömörebb a hang.
IMG_20201121_010214.jpg
IMG_20201121_010214.jpg (3.47 MiB) Megtekintve 3691 alkalommal
dragonweed írta:
2020.11.20., pén. 15:12
Megnéztem, sajnos földfüggetlen a kimenet.... Ez esetben a trafó a kézenfekvő megoldás, bár léteznek egyéb műkapcsolások is erre a helyzetre, de azok nem túl egyszerűek.....

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tul »

András, készül a Kolibrik mellé a szép kivetelű szub is :)
Kérdésem, hogy mi a legjobb/legegyszerűbb megoldás szub kimenettel nem rendelkező meghajtás esetén magas jelszintről alacsonyra alakításhoz? Ha mondjuk a Lumin M1 hajtaná őket, aminek csak hangsugárzó kimenetei vannak..

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1273

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: kupecke »

dragonweed írta:
2020.11.18., szer. 16:10
Hát, barátaim, igyekezzetek ezt a rohadt COVID mizériát megúszni..... Így nem vágott oda semmi eddig az életben, az agy és szívműtéteimet is beleértve.
Bő egy hét után változatlanul harmatgyenge vagyok, tegnap próbáltam kicsit mozogni itt a lakásban, és döbbentem észleltem, hogy két perc után leizzadtam, remegek.... Arról nem beszélve, hogy a szagok-ízek érzékelése változatlanul nulla (szó szerint), ez meg lelkileg visel meg nagyon.
Szóval: ha nem kell, tényleg ne menjetek sehová, ha kell: maszk és gyakori fertőtlenítés. A többi már szerencse kérdése. Meg szedjetek Aszpirint -kis mennyiségben, -pl. Astrix- mert bizonyítottan csökkenti a szövődmények súlyosságát.
Mielőbbi felgyógyulást kívánok!
ajánlásom: ezüst kolloid (ja, és ayurvéda ;) )
https://ezustkolloid-info.com/mielott-e ... yasztanal/
https://tamasidr.hu/tamasi-receptura-a- ... erdekeben/

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Én is beszállok, ha lehet. Idő hiány miatt inkább anyagiakkal. Valaki jelezze legyen kedves hogyan tudom ezt megtenni.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Online
Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: d.janos »

Igor69 írta:
2020.11.18., szer. 20:51
dragonweed írta:
2020.11.18., szer. 15:59
Szegény Igor barátunk.... gondolkodik.gif Űgy tűnik Te lennél az áldozat -mivel Te intézed a dobozt- mivel így nálad futnak össze a szálak. Úgy gondolom a hangszórókat is oda kellene küldeni (már csak a süllyesztések korrekt kivitelezése miatt is), szóval javasolnám az adományozóknak hogy veled vegyék fel a kapcsolatot...
Részemről ez inkább kikapcsolódás a hétköznapi taposómalomból......
Úgyhogy szívesen segítek, szervezek ésatöbbi.....

Jobbulást kívánok.
Szia Igor69!
Ha megvan megegyezés az asztalossal, kérlek jelezd, megy a támogatás összege. :smile53:
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
Balage78
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.12.07., csüt. 09:42
Értékelés: 29

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Balage78 »

Én is jobbulást kívánok András!

Aludj sokat, pihenj. Hagyd a fórumot most. Alvás közben sokkal hatékonyabb az immunrendszer. :sleeping:

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

dragonweed írta:
2020.11.14., szomb. 17:52
Van egy ajánlatom... gondolkodik.gif Ha a Tisztelt rajongói klub bevállalja. :smile53:
Szóval, ha kapok egy pár dobozt, meg a 4 hangszórót, a többit (váltó, kábelezés, csatlakozók, csillapítás, összerakás) ingyen megcsinálom. Aztán mehet körútra ameddig kell, a végén pedig - garantáltan csalásbiztos módszerrel- kisorsoljuk a dobozpárt azok között akik bármilyen módon hozzájárultak az elkészítéséhez (akár anyaggal, akár anyagiakkal...).
Csak úgy agyaltam.... ;peace;
Juhú!

Én is támogatnám a dolgot. 36_3_1.gif

Jobbulást kívánok nektek András!
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Igor69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.11.13., kedd 12:27
Értékelés: 74

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Igor69 »

Kedves Igor69. Ez volt a 69. hozzászólásod. Boldog szülinapot! happybday.gif

András, Jobbulást! Kitartás!
[/quote]


Köszönöm.... ;peace;

Mint látszik nem vagyok a szavak embere. Inkább olvasgatni szeretek. :rolleyes:

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Igor69 írta:
2020.11.18., szer. 20:51
dragonweed írta:
2020.11.18., szer. 15:59
Szegény Igor barátunk.... gondolkodik.gif Űgy tűnik Te lennél az áldozat -mivel Te intézed a dobozt- mivel így nálad futnak össze a szálak. Úgy gondolom a hangszórókat is oda kellene küldeni (már csak a süllyesztések korrekt kivitelezése miatt is), szóval javasolnám az adományozóknak hogy veled vegyék fel a kapcsolatot...
Részemről ez inkább kikapcsolódás a hétköznapi taposómalomból......
Úgyhogy szívesen segítek, szervezek ésatöbbi.....

Jobbulást kívánok.
Kedves Igor69. Ez volt a 69. hozzászólásod. Boldog szülinapot! happybday.gif

András, Jobbulást! Kitartás!
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Igor69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.11.13., kedd 12:27
Értékelés: 74

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Igor69 »

dragonweed írta:
2020.11.18., szer. 15:59
Szegény Igor barátunk.... gondolkodik.gif Űgy tűnik Te lennél az áldozat -mivel Te intézed a dobozt- mivel így nálad futnak össze a szálak. Úgy gondolom a hangszórókat is oda kellene küldeni (már csak a süllyesztések korrekt kivitelezése miatt is), szóval javasolnám az adományozóknak hogy veled vegyék fel a kapcsolatot...
Részemről ez inkább kikapcsolódás a hétköznapi taposómalomból......
Úgyhogy szívesen segítek, szervezek ésatöbbi.....

Jobbulást kívánok.

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: lacee »

dragonweed írta:
2020.11.18., szer. 16:10
Hát, barátaim, igyekezzetek ezt a rohadt COVID mizériát megúszni..... Így nem vágott oda semmi eddig az életben, az agy és szívműtéteimet is beleértve.
Bő egy hét után változatlanul harmatgyenge vagyok, tegnap próbáltam kicsit mozogni itt a lakásban, és döbbentem észleltem, hogy két perc után leizzadtam, remegek.... Arról nem beszélve, hogy a szagok-ízek érzékelése változatlanul nulla (szó szerint), ez meg lelkileg visel meg nagyon.
Szóval: ha nem kell, tényleg ne menjetek sehová, ha kell: maszk és gyakori fertőtlenítés. A többi már szerencse kérdése. Meg szedjetek Aszpirint -kis mennyiségben, -pl. Astrix- mert bizonyítottan csökkenti a szövődmények súlyosságát.
András, jobbulás kívánok!
Nekem csak a derekam csípődött be tegnap,ma még nem tudtam kimászni az ágyból.... uvegajto.gif

Online
Avatar
Laikus96
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 16:42
Értékelés: 51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Laikus96 »

Igor69 írta:
2020.11.18., szer. 14:52
@asebestyén: még várom az asztalos kolléga visszajelzését, hogy mikorra vállalja, elegendő előtte kicsivel küldeni
@András: OK. furnérozás
Én vagyok az egyik, aki a dobozkészítés költségébe beszállnék. Majd szóljatok mikor, mennyit, hová utaljak.

Avatar
Igor69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2012.11.13., kedd 12:27
Értékelés: 74

Re: SOL Kolibri fan club

Hozzászólás Szerző: Igor69 »

Sziasztok!

Megjöttek a magasak is. :D
@asebestyén: még várom az asztalos kolléga visszajelzését, hogy mikorra vállalja, elegendő előtte kicsivel küldeni
@András: OK. furnérozás

Szép napot.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”