A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

TMP erősitők és D/A konverterek

Moderátor: TMP

d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 128

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: d.janos »

Nálam is van egy épp, le is fotóztam  . Csoda kis machina ez. Köszi Tamás !
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"
nb+Suricata 24/192+Heed OBELISK Si III+StandART2
Heed DACtilus II+NAD C300(dragonweed)+AtacamaSE24+Denon SC-G101

TMP
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 125

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: TMP »

A kis alattomos

És ez mintha a vezérhangya lenne

svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 155

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: svan »

Nem sikerült valami jól a rovarirtás.. egy hangya csak beszökött

Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Monitor Audio GS20 / GSLCR / GS10  -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD TV-102W-T2  -  Samsung QLED
Sztereó: TMP Ant LE Dac/ Human Audio DRA kit+  -  Cary Audio SLI-80 / TMP Classic  -  Dynaudio C1.1 / SB Acoustics ARA

Balage78
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 19

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: Balage78 »

TMP RIAAlto, TMP Jitter Killer 

dragonweed
Őslakos
Őslakos
Értékelés: 3247

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: dragonweed »

Ha már bogár úgyis van (Ant...), akkor legyen Spider. Az végül is hálót fonó (szövő) ízeltlábú.  A DAC-nak  a Little Bit nagyon jó
"A dolgok rendje, hogy az ember nemcsak hazudik, hanem azon felül be is kell bizonyítania, hogy igaza van." H. B.

pärt
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 652

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: pärt »

Groove, Little Bit.

TMP
Nincs visszaút
Nincs visszaút

TMP erősitők

Ha valakinek van jó ötlete, hogy  mi legyen a phono neve, az ne fogja vissza magát és írja meg.

Tájékoztatásul annyit, hogy akkora a mérete pont mint az Ant nak, és lesz még 1 tesójuk (DAC)

TMP
Nincs visszaút
Nincs visszaút

TMP erősitők

10 hours ago, Ear said:

A Facebook szerint készül a TMP phono:

Igen, már csak a készülék dobozon dolgozom.

TMP
Nincs visszaút
Nincs visszaút

TMP erősitők

8 hours ago, svan said:

A FAL-akat de meghallgatnám a hangyával

A hangyát tudom biztosítani.

Bár mire összejön esetleg a találkozó addigra te is

svan
Fórumlakó
Fórumlakó

TMP erősitők

A FAL-akat de meghallgatnám a hangyával
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Monitor Audio GS20 / GSLCR / GS10  -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD TV-102W-T2  -  Samsung QLED
Sztereó: TMP Ant LE Dac/ Human Audio DRA kit+  -  Cary Audio SLI-80 / TMP Classic  -  Dynaudio C1.1 / SB Acoustics ARA

Ear
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 681

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: Ear »

A Facebook szerint készül a TMP phono:

ear.hu - hifi meg ilyesmi

revox
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 679
Kapcsolat:

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »

Majd egyszer összedobunk egy kis fülelést. Egyébmént az ANT- nek igen jó társai tudnak lenni. Rokonlelkek
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

kökény
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 66

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: kökény »

1 hour ago, pooly73 said:

De szivesen megfülelném azokat a kis szélessávúakat, meg a többieket is.

Ők ugye Debreceniek ???

Igen

pooly73
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 86

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: pooly73 »

22 órája, pooly73 írta:

De szivesen megfülelném azokat a kis szélessávúakat, meg a többieket is.

Ők ugye Debreceniek ???

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

TMP erősitők

6 hours ago, kökény said:

Nyilván az lesz, amire gondolsz, nem sok szélessávú vn 25 nm-en egyszerre Debrecenben

A kicsi csak 82dB? hmm, mondjuk annál fészkelődtem, kicsit jobboldalasan hallottam, FAL-nál már oké volt egy kis tologatás után

csak simán a spiningre aggatott ruhák belepofáznak. de alapvetően azzal sincs baja. vagy még kicsit forgatni kellet volna,de FAL-ra utaztunk, bár az se lett kihegyezve
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

kökény
V.I.P.
V.I.P.

TMP erősitők

12 hours ago, revox said:

Szerintem az egyik szélessávú 82dB volt, míg a nagyobb 95. Már ha arról van szó, amire én gondolok

Nyilván az lesz, amire gondolsz, nem sok szélessávú vn 25 nm-en egyszerre Debrecenben

A kicsi csak 82dB? hmm, mondjuk annál fészkelődtem, kicsit jobboldalasan hallottam, FAL-nál már oké volt egy kis tologatás után

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

TMP erősitők

Ez elvileg 82dB. Itt 25 m2-en van,nem igazán falközelben.

halfnote.hu

revox
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

TMP erősitők

On 2018. 04. 27. at 8:55 AM, kökény said:

Sziasztok, a napokban nekem is volt lehetőségen és szerencsém eme csöppséghez.Köszönet ezúton is Tamásnak.

Szélessávúakkal hallgattam ez az erősítő ennyi pénzért ajándék, amit tud azt nagyon korrektül tudja, zenét közvetít a Drágám, tényleg le a kalappal, hihetetlenül gyors precíz dinamikus.Ha hasonlítgatni kellene, mert azt nagyon szeret a hifista akkor AI Altotól én jobbnak tartom, olyan Moth kategória nálam. Én 90dB alatti falakkal nem bizti, hogy párosítanám, de tuti lesz, aki megcáfol majd ebben, bár közeltérinek számítógépes zenehallgatásra érzéketlenebb dobozzal is kellemes lehet. Hifis nyelven "ajánlott vétel"!

Ja az ANT-ról volt szó természetesen, bocs...

Szerintem az egyik szélessávú 82dB volt, míg a nagyobb 95. Már ha arról van szó, amire én gondolok
halfnote.hu

TMP
Nincs visszaút
Nincs visszaút

TMP erősitők

4 hours ago, kökény said:

A Dynókat fogja hajtani?Kisszoba mit jelent hány négyzetméter?A tuningolt SE mit takar, én is SE változatot hallgattam(2-es sorszámút), de ez még annak a tuningnak a tuningolt változata? vagy mit módosítottatok még benne?Ja zat a fadobozt én is nagyon jó ötletnek tartom, megadja az igényes érztét a dolognak és, mintha ajándékot csomagolni ki az ember, nagy pirospont ezért (is) a gyártójának

Igen az is SE változat volt!

svan
Fórumlakó
Fórumlakó

TMP erősitők

Igen, a Dyno-kat 12 nm-en. Tamás jobban tudja, mi lesz az extra upgrade(én inkább nem írok hülyeségeket). Megbeszéltük, hogy ha nem tetszik visszaalakítja "sima" SE-re. Írtad, hogy az Ant kb. a Moth kategóriája, na azt is szívesen meghallgatnám egyszer..

kökény
V.I.P.
V.I.P.

TMP erősitők

1 hour ago, svan said:

Végül pár hete leadtam a rendelésem egy tuningolt ANT Special Edition-re, pont azzal a céllal, hogy 86dB-es dobozokat hajtsak vele egy kisszobában

Alig várom, hogy kézbe vegyem a gravírozott fadobozt Tamástól.

A Dynókat fogja hajtani?Kisszoba mit jelent hány négyzetméter?A tuningolt SE mit takar, én is SE változatot hallgattam(2-es sorszámút), de ez még annak a tuningnak a tuningolt változata? vagy mit módosítottatok még benne?Ja zat a fadobozt én is nagyon jó ötletnek tartom, megadja az igényes érztét a dolognak és, mintha ajándékot csomagolni ki az ember, nagy pirospont ezért (is) a gyártójának

svan
Fórumlakó
Fórumlakó

TMP erősitők

On 2018. 04. 27. at 8:55 AM, kökény said:

Én 90dB alatti falakkal nem bizti, hogy párosítanám, de tuti lesz, aki megcáfol majd ebben, bár közeltérinek számítógépes zenehallgatásra érzéketlenebb dobozzal is kellemes lehet. Hifis nyelven "ajánlott vétel"!

Végül pár hete leadtam a rendelésem egy tuningolt ANT Special Edition-re, pont azzal a céllal, hogy 86dB-es dobozokat hajtsak vele egy kisszobában

Alig várom, hogy kézbe vegyem a gravírozott fadobozt Tamástól.

TMP
Nincs visszaút
Nincs visszaút

TMP erősitők

Nincs mit.

Én örülök ha ilyen jó a vélemény

kökény
V.I.P.
V.I.P.

TMP erősitők

Sziasztok, a napokban nekem is volt lehetőségen és szerencsém eme csöppséghez.Köszönet ezúton is Tamásnak.

Szélessávúakkal hallgattam ez az erősítő ennyi pénzért ajándék, amit tud azt nagyon korrektül tudja, zenét közvetít a Drágám, tényleg le a kalappal, hihetetlenül gyors precíz dinamikus.Ha hasonlítgatni kellene, mert azt nagyon szeret a hifista akkor AI Altotól én jobbnak tartom, olyan Moth kategória nálam. Én 90dB alatti falakkal nem bizti, hogy párosítanám, de tuti lesz, aki megcáfol majd ebben, bár közeltérinek számítógépes zenehallgatásra érzéketlenebb dobozzal is kellemes lehet. Hifis nyelven "ajánlott vétel"!

Ja az ANT-ról volt szó természetesen, bocs...

dragonweed
Őslakos
Őslakos
Értékelés: 3247

TMP erősitők

Hozzászólás Szerző: dragonweed »

Nincs olyan, hogy Confidence 1.1.

Igen, rájöttem, Confidence 1 jött mindenhol, tudatlanságomban azt hittem, ez az 1-esnek valami spec. változata....
"A dolgok rendje, hogy az ember nemcsak hazudik, hanem azon felül be is kell bizonyítania, hogy igaza van." H. B.

Válasz küldése

Vissza: “TMP Audio”