Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Powerwolf tápregenerátor

Moderátor: Tuti83

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

Elkészült az első 2000 W-os Powerwolf tápgenerátor.
Méretei:370x310x120 (szél.x mély.x mag.) 21 kg.
Nem túlzás! Izom lázam lett mikorra kész lett,annyiszor kellett megemelni-forgatni mikorra kész lett.
Sajnos tesztelésre nem volt időm,mert megrendelésre készült és a tulaj alig várta hogy becsavarjam az utolsó csavart,és már jött is érte. Az biztos hogy óriási energiával rendelkező erőműről beszélünk,aminek nincs akadály. Elvitte a műszert és azóta se láttam.
Még jó hogy gyorsan csináltam egy pár fényképet mielőtt elvitték volna.
A további 2000 W-os tápgenerátorok csak megrendelésre készülnek.
Kb. két hetes elkészülési idővel lehet számolni.
Ára:300.000 ft
Érd.06/ 20/5167344
Csatolmányok
001.JPG
001.JPG (836.35 KiB) Megtekintve 14735 alkalommal
005.JPG
005.JPG (878.76 KiB) Megtekintve 14735 alkalommal
006.JPG
006.JPG (831.13 KiB) Megtekintve 14735 alkalommal
004.JPG
004.JPG (837.08 KiB) Megtekintve 14735 alkalommal

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

Elkezdtem egy 2000 W-os tápgenerátor (prototipus) gyártását.
Mert az utóbbi időben már nagyon komoly házimozi,és csöves sztereó rendszerek tulajdonosai kerestek meg,hogy szeretnének egy POWERWOLF tápgenerátort de lehet hogy az 1200 W-os teljesítmény kevés lesz.
A készülő tápgenerátor a közel 20 kg os súlyával inkább egy táperőműnek nevezném,kíváncsian várom hogy hangban tesz-e még hozzá a 1200 W-os kistestvére tudásához?

Üdv.a gyártó

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

Tuti83 írta:
2019.02.15., pén. 13:14
Pár mondatban leírnám minap milyen tapasztalatot gyűjtöttem a Powerwolf-al .
Egy 28 millás rendszerbe vittem kipróbálni a Powerwolf-ot.
Izgultam mert ilyen komoly rendszerben még nem járt.
Vittem magammal a 300 ft-os Bergendy lemezemet,tesztlemeznek.
A látványa is meghökkentő volt, a 4-5 cm-es kábelek garmadának,és egy komoly passzív szűrő is volt.
A powerwolf-ot bekötöttük egy 650 ft-os kábellal,(mert a vastag dugója nem fért oda a kimenet közelsége miatt).
Egész jól szólt de azért nem úgy mint otthon!
Nagy nehezen a kimenet útban lévő részének lefűrészelésével betudtuk dugni a 800.000 ft-os tápkábelt,várva a hangminőség javulását.
Nemhogy javulás következett be hanem kaptunk egy letompult hangot.
Jött a drága kábel a drága passzív szűrővel,na ott kaptunk egy olyan steril érzelmektől felharmonikusoktól megfosztott zenének is nehezen nevezhető produkciót.
A legjobb a powerwolf + 650 ft-os kábel variáció volt.
Ott már kezdett élet jönni a zenébe,volt pezsgés és virtuóz játékosság.
A tulaj most szembesült a tényekkel hogy a kábelei és a passzív szűrője is rettenetesen vágja a sávszéleket,ezáltal nagyon tisztának haljuk a hangokat de eltűnik a zenéből az a kicsi plusz is amitől beindul az ember lába a fotelban.
Az ár növekedésével nem biztos hogy javul a hangminőség!!!
Ne feledjük ez is egy kereskedelmi ágazat ahol első a profit!
Csak egy tipp a jó kábel kereséshez!
Én a tesztelni kívánt kábelt beteszem a pörgető és a MC trafó közé,és ha nagyon tetszetős síri csend honol a számok között
a hangfalakból akkor azzal a kábellal nem is foglalkozom tovább.
Ha viszont meghallom a pörgető motorjának búgását és a tányér alatt lévő csapágygolyó morgását akkor az a kábel méltó a további tesztelésre.(pedig nem olyan rossz a pörgető)
Természetesen a többi komponensnek is áteresztőnek kell lenni!
De mindenki úgy csinálja ahogy akarja. (de már 2-3 millából fullosan szóló zenét közvetítő rendszert lehet összerakni).
Elég egy rossz nem áteresztő komponens,legyen az elektronika vagy kábel,oda a zene sava borsa!

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

Pár mondatban leírnám minap milyen tapasztalatot gyűjtöttem a Powerwolf-al a minap.
Egy 28 millás rendszerbe vittem kipróbálni a Powerwolf-ot.
Izgultam mert ilyen komoly rendszerben még nem járt.
Vittem magammal a 300 ft-os Bergendy lemezemet,tesztlemeznek.
A látványa is meghökkentő volt, a 4-5 cm-es kábelek garmadának,és egy komoly passzív szűrő is volt.
A powerwolf-ot bekötöttük egy 650 ft-os kábellal,(mert a vastag dugója nem fért oda a kimenet közelsége miatt).
Egész jól szólt de azért nem úgy mint otthon!
Nagy nehezen a kimenet útban lévő részének lefűrészelésével betudtuk dugni a 800.000 ft-os tápkábelt,várva a hangminőség javulását.
Nemhogy javulás következett be hanem kaptunk egy letompult hangot.
Jött a drága kábel a drága passzív szűrővel,na ott kaptunk egy olyan steril érzelmektől felharmonikusoktól megfosztott zenének is nehezen nevezhető produkciót.
A legjobb a powerwolf + 650 ft-os kábel variáció volt.
Ott már kezdett élet jönni a zenébe,volt pezsgés és virtuóz játékosság.
A tulaj most szembesült a tényekkel hogy a kábelei és a passzív szűrője is rettenetesen vágja a sávszéleket,ezáltal nagyon tisztának haljuk a hangokat de eltűnik a zenéből az a kicsi plusz is amitől beindul az ember lába a fotelban.
Az ár növekedésével nem biztos hogy javul a hangminőség!!!
Ne feledjük ez is egy kereskedelmi ágazat ahol első a profit!

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: cat7505 »

Tuti83 írta:
2019.02.09., szomb. 14:56
Tisztelt cat7505!

Igazad van,valószínűleg a péntek estének köszönhetően van 1-2 ferdére sikerült mondat az írásban .
De nincs is szándékomban pontos műszaki leírást adni a műszerről .
Mivel ez nem egy csináld magad fórum!
Itt a lényeg a végeredmény,de az sem műszerekkel mérve, hanem füllel hallgatva kell észrevenni a változásokat.
Hallottam én már borzasztóan szóló csöves erősítőt,pedig a műszerek tökéletes értékeket mutattak.
Ez a fórum a zenehallgatásról szól és azt a mai napig két fülünkkel hallgatjuk,nem oszcilloszkóppal és ampermérővel.

Üdv.a gyártó
Tisztelt a gyártó!

Teljes félreértében vagy :ohnoohnoohno: én elég jó közelítéssel tudom mi van a dobozban.
(Nehéz is nekem úgy kérdeznem, hogy a fel nem tett kérdések vállasza ne legyen benne, de talán sikerül.)

A "provokációm" csak arra irányult hogy a leendő vevő valós információt kapjon a műszerről.
Attól még maga a műszer maradhat "fekete doboz", ha műszakilag korrektül leírod hogy
valóban mit is tud, de azt már nem hogy hogyan teszi azt.
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

cat7505 írta:
2019.02.08., pén. 20:39
Csak hogy az egytollú indiánokat ne nagyon vigyük be az erdőbe...
Tuti83 írta:
2019.02.08., pén. 19:18
Túlfesz.elleni védelmet tartalmaz mivel folyamatos 230 voltot biztosít.
Egy tű-impulzust az alap felépítéséből adódólag nagyrészt el tud nyelni,
de ezek szerint tud akár tartós túlfeszt is lekezelni? Esetleg még alacsony fesz.t is, ennek mértéke +/- % ?
Tuti83 írta:
2019.02.08., pén. 19:18
Van 2 db biztosíték túlfesz. védelemre de ezt a villámnak is meg kellene magyarázni!
Ha biztosíték az túláram ellen véd, túfesz. elleni eszköz az túlfesz.védő vagy levezető lehet.
Remélem nem keverjük az Amper a múltidővel (Volt)
Tuti83 írta:
2019.02.08., pén. 19:18
A Powerwolf-ban a 6 kimenet két körre van osztva,nem látom értelmét jobban szétosztani,de ha valakinek ilyen igénye van akár külön-külön is bekötöm a kimeneteket.
Akkor ezek szerint eleve 6db szeparált kimenet lehetne a műszerben, amit most 3-3 párhuzamosba
használsz, vagy ha nem -hát hogyan is lesznek ezek független körökön?
Tisztelt cat7505!

Igazad van,valószínűleg a péntek estének köszönhetően van 1-2 ferdére sikerült mondat az írásban .
De nincs is szándékomban pontos műszaki leírást adni a műszerről .
Mivel ez nem egy csináld magad fórum!
Itt a lényeg a végeredmény,de az sem műszerekkel mérve, hanem füllel hallgatva kell észrevenni a változásokat.
Hallottam én már borzasztóan szóló csöves erősítőt,pedig a műszerek tökéletes értékeket mutattak.
Ez a fórum a zenehallgatásról szól és azt a mai napig két fülünkkel hallgatjuk,nem oszcilloszkóppal és ampermérővel.

Üdv.a gyártó

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: cat7505 »

Csak hogy az egytollú indiánokat ne nagyon vigyük be az erdőbe...
Tuti83 írta:
2019.02.08., pén. 19:18
Túlfesz.elleni védelmet tartalmaz mivel folyamatos 230 voltot biztosít.
Egy tű-impulzust az alap felépítéséből adódólag nagyrészt el tud nyelni,
de ezek szerint tud akár tartós túlfeszt is lekezelni? Esetleg még alacsony fesz.t is, ennek mértéke +/- % ?
Tuti83 írta:
2019.02.08., pén. 19:18
Van 2 db biztosíték túlfesz. védelemre de ezt a villámnak is meg kellene magyarázni!
Ha biztosíték az túláram ellen véd, túfesz. elleni eszköz az túlfesz.védő vagy levezető lehet.
Remélem nem keverjük az Amper a múltidővel (Volt)
Tuti83 írta:
2019.02.08., pén. 19:18
A Powerwolf-ban a 6 kimenet két körre van osztva,nem látom értelmét jobban szétosztani,de ha valakinek ilyen igénye van akár külön-külön is bekötöm a kimeneteket.
Akkor ezek szerint eleve 6db szeparált kimenet lehetne a műszerben, amit most 3-3 párhuzamosba
használsz, vagy ha nem -hát hogyan is lesznek ezek független körökön?
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

gyongyhalas írta:
2019.02.07., csüt. 13:08
Szia /Sziasztok !

A betáp kábel kérdés nagyon jó !
Engem is érdekelne ,esetlegesen a "megfelelő" szerelt kábellel nem készíthető ? :smile53:
Vagy ez is már az adott rendszertől függ. (és kezdhetünk hallgatózni cserélgetni )
Mégis mint gyártó egy kis támpontot ha kaphatnánk,,,,,,nevek nélkül milyen kategóriájú készülékekkel hasonlítottad össze a készüléked tudását....
Amennyiben van ,vagy volt ilyen irányú tapasztalatod megosztanád velünk ?
Előre is köszönöm válaszodat !
üdv.
Üdv.

A Kábel kérdésre visszatérve,a kábellel már csak nüansznyi változások érhetők el.
A Powerwolf bekötése után egyértelműen fogják hallani a dinamika,tér,részletek,lecsengések javulását.
Lehet próbálkozni különböző gyártású kábelekkel,max. egy kis levegősség javulás érhető el.
Opcióként rendelhető a Powerwolf tápgenerátorhoz, 25000 ft-os áron ,egy tisztességes minőségű sokeres tápkábel minőségi csatlakozókkal,de az igazán hallható javulást a Tápgenerátortól kell várni.
A minőséget illetően a vevőim visszajelzésére tudok hagyatkozni ,mikor azt mondják hogy nem gondolkozom a műszer árának emelésén? Vagy hogy pénteken elvisz egy Powerwolfot a kedves zenekedvelő kolléga majd szombaton visszatelefonál ,hogy "fenomenális-beszarás milyen jó" és hétfőn két haverjával elvisz még két Powerwolfot.
Énnekem ezek a visszajelzések bőven elegek, hogy minden készülékbe beleadjam minden tudásomat és precízségemet.
Én egy Audio-Note ,AVA 300B analóg láncban hallgatom,és az első tesztkészülék is ebben a láncban mutatta meg kibontakozó tudását,amikor bizony könny szaladt a szemembe,halván a változásokat.

Üdv.a gyártó

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

jabba306 írta:
2019.02.06., szer. 16:19
Nekem is eszembe jutott néhány kérdés, ami talán segíthet a későbbi vásárlóknak is:

- tartalmaz-e a készülék valamilyen túlfeszültség elleni vagy villám védelmet a rákötött drága berendezések védelme érdekében.
- a 6-os csatlakozók egymástól elszeparáltan működnek-e, hiszen a hifi berendezések (pl végfok) is "rontják" a hálózati áramot, ami káros lehet a többi készülék hangjára vonatkozóan.
- van-e tapasztalat arról, hogy a készülék elé között hálózati kábel hogyan befolyásolja a rendszer hangját. Mennyire kell elé jó kábel, mint pl a PS Audio Quintessence esetén (a PS-nél a legjobb kábelt a készülék elé kell kötni). Vagy inkább a kérdés az, hogy van-e ajánlás a készülék előtti és utáni hálózati kábel milyenségére vonatkozóan (hová kell a jobb és a gyengébb kábel).

Köszönöm a válaszokat.
Gábor
Üdvözlöm Gábor!

Túlfesz.elleni védelmet tartalmaz mivel folyamatos 230 voltot biztosít.
A villámvédelem az már keményebb dolog,és hazudik az aki azt állítja hogy a műszere vagy elosztója 100%-os villámvédelmet biztosít.
Van 2 db biztosíték túlfesz. védelemre de ezt a villámnak is meg kellene magyarázni!
A legbiztonságosabb villámcsapás ellen, egy értékekre is kiterjedő lakásbiztosítás.
Ez most viccesen hangzik,de láttam már villámbiztosnak állított elosztót és tápegységet golyóvá összeolvadva!!!
A Powerwolf-ban a 6 kimenet két körre van osztva,nem látom értelmét jobban szétosztani,de ha valakinek ilyen igénye van akár külön-külön is bekötöm a kimeneteket.
A hálózati kábelről annyit hogy egy kellő vastagságú és (3x1.5) jó rézminőségű kábel tökéletesen megfelel,nincs szükség semmilyen hókuszpókra.
Nem akarok nagyképűnek tünni de már szinte minden nagynevű amerikai tápgenerátort váltotta már le a Powerwolf,úgy látom most is van az apróhirdetések között egy komolynak kikiáltott kétdobozos tápgenerátor,amit az állványon a Poverwolf váltott,a tulajdonos nagy megelégedésére.
De azért van a 8 nap kipróbálás,hogy mindenki el tudja dönteni hogy ér-e neki ez a műszer ennyit.

Üdv.a gyártó

Online
Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 318
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

Szia /Sziasztok !

A betáp kábel kérdés nagyon jó !
Engem is érdekelne ,esetlegesen a "megfelelő" szerelt kábellel nem készíthető ? :smile53:
Vagy ez is már az adott rendszertől függ. (és kezdhetünk hallgatózni cserélgetni )
Mégis mint gyártó egy kis támpontot ha kaphatnánk,,,,,,nevek nélkül milyen kategóriájú készülékekkel hasonlítottad össze a készüléked tudását....
Amennyiben van ,vagy volt ilyen irányú tapasztalatod megosztanád velünk ?
Előre is köszönöm válaszodat !
üdv.

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: jabba306 »

Nekem is eszembe jutott néhány kérdés, ami talán segíthet a későbbi vásárlóknak is:

- tartalmaz-e a készülék valamilyen túlfeszültség elleni vagy villám védelmet a rákötött drága berendezések védelme érdekében.
- a 6-os csatlakozók egymástól elszeparáltan működnek-e, hiszen a hifi berendezések (pl végfok) is "rontják" a hálózati áramot, ami káros lehet a többi készülék hangjára vonatkozóan.
- van-e tapasztalat arról, hogy a készülék elé között hálózati kábel hogyan befolyásolja a rendszer hangját. Mennyire kell elé jó kábel, mint pl a PS Audio Quintessence esetén (a PS-nél a legjobb kábelt a készülék elé kell kötni). Vagy inkább a kérdés az, hogy van-e ajánlás a készülék előtti és utáni hálózati kábel milyenségére vonatkozóan (hová kell a jobb és a gyengébb kábel).

Köszönöm a válaszokat.
Gábor

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

[quote=aladin66 post_id=2338153 time=1548058261 user_id=43670]
Egy kérdés: ez a tápgenerátor a hálózati zajok szűrését is elvégzi, vagy "csak" a feszültséget tartja megfelelő szinten.
Sokat olvasok arról, hogy a hálózat tele van zajokkal, amiket meg kell szűrni, hogy tökéletes hangminőséget kapjunk. A nagynevű cégek úgy árusítják a drága termékeiket, hogy hálózati elosztó, zavarszűrő és áramkondicionáló készülék.


Tisztelt aladin66.

Igen,ez a műszer ténylegesen kioltja a hálózatban előforduló zavarjeleket,és állandó 230V-ot biztosít.(Ezáltal a zene produkció dinamikusabb,részletgazdagabb,levegősebb lesz,megközelítve az élő előadás hangzásvilágát.)
És mivel 6 db kimenet van rajta,így egy 6-os elosztóként is funkcionál.
1200 W-os teljesítményével,szimmetrikus táplálással óriási stabil hátteret teremt az erősítőknek,ezáltal a basszus keményebb lesz,a dobfelszerelésben lévő tam-okat hangszín szerint megtudja majd különböztetni.
De a saját rendszerben való kipróbálásnak nincs párja,amelyre a lehetőség adott.

Üdv.a gyártó

Avatar
aladin66
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2018.10.24., szer. 16:39
Értékelés: 40
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: aladin66 »

Egy kérdés: ez a tápgenerátor a hálózati zajok szűrését is elvégzi, vagy "csak" a feszültséget tartja megfelelő szinten.
Sokat olvasok arról, hogy a hálózat tele van zajokkal, amiket meg kell szűrni, hogy tökéletes hangminőséget kapjunk. A nagynevű cégek úgy árusítják a drága termékeiket, hogy hálózati elosztó, zavarszűrő és áramkondicionáló készülék.

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

A nemvárt nagy érdeklődésből adódó alkatrészhiány megszűnt.
Kérném az utóbbi másfél hétben érdeklődőket hogy,vegyék fel velem újra a kapcsolatot,mert a Powerwolf tápgenerátor újra kapható,és kipróbálható.
Budapestig történő szállításban tudok segíteni,vagy Mezőkövesden bármikor átvehető a műszer.

Próbálja ki! Megfog lepődni Hogy a rendszerében milyen rejtett energiák és lehetőségek vannak, csak a rossz minőségű tápellátás miatt nem tudják megmutatni igazi képességeiket!
Érd. 0620/5167344

Üdv. a gyártó
Csatolmányok
POWERWOLF 010.JPG
POWERWOLF 010.JPG (828.21 KiB) Megtekintve 15577 alkalommal
POWERWOLF 005.JPG
POWERWOLF 005.JPG (854.72 KiB) Megtekintve 15577 alkalommal

Online
Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 273

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: erica »

Tuti83 írta:
2019.01.08., kedd 17:18
Tisztelt zeneszerető kollégák!

Jelen pillanatban az a helyzet,hogy elfogytak az alkatrészeim a Powerwolf tápgenerátor gyártásához.

De nem kell aggódni mert már megrendeltem a következő 15 db-hoz az alkatrészeket,csak egy kis idő amíg megjönnek ill. legyártódnak.
Emberi számítások szerint január 15.-e környékén újra tudok adni a műszerből.

Üdv. a gyártó
Ment pü
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

Tisztelt zeneszerető kollégák!

Jelen pillanatban az a helyzet,hogy elfogytak az alkatrészeim a Powerwolf tápgenerátor gyártásához.

De nem kell aggódni mert már megrendeltem a következő 15 db-hoz az alkatrészeket,csak egy kis idő amíg megjönnek ill. legyártódnak.
Emberi számítások szerint január 15.-e környékén újra tudok adni a műszerből.

Üdv. a gyártó

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

tonee73 írta:
2018.12.20., csüt. 08:09
Tuti83 írta:
2018.12.19., szer. 12:20


Kérném a fórumtársakat hogy a készülékkel kapcsolatos észrevételeiket kérdéseiket itt tegyék meg.
Az adás-vétel oldalt hagyjuk meg a hirdetésnek.
Köszönöm előre is.

Azt hiszem valamit félreértettél.Gyártóként itt hirdetheted a termékedet és itt válaszolhatsz a kérdésekre.
A normál adás-vétel rész a tagoké (és ha van mondjuk egy saját használt eladó készüléked, vagy egy visszaszámított használt példány a tápregenerátorodból azt teheted oda.)
Duplikáltan (itt is ott is) senki sem hirdethet-tehát az ottani hsz-eket átraktam ide.
Elnézést,nem tudtam.
Lassan elkövetek mindent amit nem szabad.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Tuti83 írta:
2018.12.19., szer. 12:20


Kérném a fórumtársakat hogy a készülékkel kapcsolatos észrevételeiket kérdéseiket itt tegyék meg.
Az adás-vétel oldalt hagyjuk meg a hirdetésnek.
Köszönöm előre is.

Azt hiszem valamit félreértettél.Gyártóként itt hirdetheted a termékedet és itt válaszolhatsz a kérdésekre.
A normál adás-vétel rész a tagoké (és ha van mondjuk egy saját használt eladó készüléked, vagy egy visszaszámított használt példány a tápregenerátorodból azt teheted oda.)
Duplikáltan (itt is ott is) senki sem hirdethet-tehát az ottani hsz-eket átraktam ide.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápgenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

HSRT8 írta:
2018.12.19., szer. 20:37
Pár matrica hiányzik a hátuljáról.....
A VIGYÁZZ 230V -ra gondolsz?
Ha eszt ráírnám becsapnám az embereket. gondolkodik.gif

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

Re: Powerwolf tápgenerátor

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »

Pár matrica hiányzik a hátuljáról.....
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

supravox írta:
2018.12.19., szer. 13:07
Köszönöm a minden részletre kiterjedő választ:)
Gondolom letét ellenében saját környezetben is kipróbálható...
Így van,természetesen.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2605
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1884

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: supravox »

Köszönöm a minden részletre kiterjedő választ:)
Gondolom letét ellenében saját környezetben is kipróbálható...
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

A Powerwolf tápgenerátor igényes zenei környezetben az Allegro Audio Andrássy út 20.sz. alatti bemutatótermében meghallgatható.

Tuti83
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2018.11.10., szomb. 18:33
Értékelés: 8

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: Tuti83 »

A POWERWOLF tápgenerátor nem kereskedelmi céllal készült de a saját csöves rendszeremben és az ismerőseim rendszereiben nyújtott kiemelkedő teljesítménye ösztönzött hogy megosszam más zeneszerető kollégával is ezt a készüléket. A készülék nagyot javított a rendszerek dinamikáján, sávszélességén,térérzetén,részletfelbontó képességén stb.
Támogatja az erősítőt a hangfalak feszes meghajtásában,a hangfal membránjait feszesen gyors mozgásra kényszeríti,megszűnik a membrán lebegése.
Az eddigi visszajelzések alapján minden típusú (csöves,tranzisztoros,hibrid,stb.) erősítő hangjára pozitív hatással van.
A készülék megépítésére az tette a fülembe a bogarat hogy a rendszerem az éjszakai órákban jobban szólt mint nappal.
Egyértelmű volt hogy a betápp a felelős a hullámzó hangminőségért!
A Powerwolf tápgenerátor 1200W-os teljesítményével elég sok minden meghajtására képes.
Nyugodtan rá lehet kötni akár 6 készülékből álló hifi rendszert,számítógépet,TV-t,kisebb házimozi rendszert,stb.
A készülék a képalkotó készülékekre is nagyon pozitív hatással van!
A működési elve szemléltetésére egy hasonló külföldi készülék publikációját csatolom az érdeklődőknek. http://www.6moons.com/audioreviews/equitech/1.html

A készülék méretei: 340x270x90, 9.5kg
Fogyasztói ára: 200.000 ft
Érdeklődni a 06/20/5167344 tel.sz.lehet.
A készülékre 2 év gyártói és 8 nap visszavásárlási garancia vonatkozik.

A készüléket roncsolás nélkül nem szétszerelhető,és a garancia azonnali elvesztésével jár! (minden elektronika műgyantával kiöntött tárcában van elhelyezve.)

A termék jó minőségű Angol és Magyar alkatrészekből készül.
Nem tartalmaz mozgó alkatrészt.

Kérném a fórumtársakat hogy a készülékkel kapcsolatos észrevételeiket kérdéseiket itt tegyék meg.
Az adás-vétel oldalt hagyjuk meg a hirdetésnek.
Köszönöm előre is.

Minden zeneszerető kollégának élményekben gazdag zenehallgatást kívánok !

Üdv. a gyártó
Csatolmányok
POWERWOLF 007.JPG
POWERWOLF 007.JPG (848.81 KiB) Megtekintve 15456 alkalommal
POWERWOLF 013.JPG
POWERWOLF 013.JPG (834.33 KiB) Megtekintve 15456 alkalommal
POWERWOLF 010.JPG
POWERWOLF 010.JPG (828.21 KiB) Megtekintve 15456 alkalommal
POWERWOLF 009.JPG
POWERWOLF 009.JPG (833.47 KiB) Megtekintve 15456 alkalommal
POWERWOLF 004.JPG
POWERWOLF 004.JPG (851.9 KiB) Megtekintve 15456 alkalommal

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2605
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1884

Re: Powerwolf tápregenerátor

Hozzászólás Szerző: supravox »

Szuper
Mi ez?? 36_1_11.gif
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Lezárt

Vissza: “Powerwolf”