A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

LAN kábelnek (internet) indukciós védelem

Elsősorban a nem hifivel kapcsolatos kérdések / dolgok helye
Lezárt
pferi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 185

Re: LAN kábelnek (internet) indukciós védelem

Hozzászólás Szerző: pferi »

Nagyon köszönöm a segítséget! :smile53:
Cd: Arcam FMJ CD17; Zene lejátszó: Pioneer N30K, DAC: Audio Note One 1.x, Erősítö: Synthesis Isobel; Tápkábel:PS Prelude Sc; Hangsugárzó: Xavian XN 270; IC kábel: Audience Conductor; Hangfalkábel: Audience Conductor.

ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 814

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

pferi írta:
2020.09.18., pén. 16:58
Találtam egy ilyet, a földelést ráköthetem az áramhálózat földelésére? Tehát egy hálózati csatlakozó földelő pontjára rákötöm és bedugom a konnektorba gondolkodik.gif :quetionmark:
Szia! Nekem van ilyen a NAS előtt. Sebességben, teljesítményben nem ront, a teljes gigabit sávszélességet ki lehet használni ha az eszközök bírják. A zöld az valóban földelés, amit kötelező is bekötni, pl. ahogy írtad.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

pferi
V.I.P.
V.I.P.

Hát úgy látom messzire kerülnek a szakik sad.gif gondolkodik.gif sad.gif
Cd: Arcam FMJ CD17; Zene lejátszó: Pioneer N30K, DAC: Audio Note One 1.x, Erősítö: Synthesis Isobel; Tápkábel:PS Prelude Sc; Hangsugárzó: Xavian XN 270; IC kábel: Audience Conductor; Hangfalkábel: Audience Conductor.

pferi
V.I.P.
V.I.P.

Találtam egy ilyet, a földelést ráköthetem az áramhálózat földelésére? Tehát egy hálózati csatlakozó földelő pontjára rákötöm és bedugom a konnektorba gondolkodik.gif :quetionmark:
Csatolmányok
apc-pnet1gb-protectnet-rj-45-gigabit-lan-tulfeszvedelem.jpg
apc-pnet1gb-protectnet-rj-45-gigabit-lan-tulfeszvedelem.jpg (55.14 KiB) Megtekintve 113 alkalommal

pferi
V.I.P.
V.I.P.

LAN kábelnek (internet) indukciós védelem

Sziasztok!

Kb. egy hónapja vihar volt nálunk, és az internet kábelen keresztül indukciós feszültség került a rendszerbe, ez kiütötte a routert, 2 beltéri egységet, a TV-m vezérlő paneljének egyik HDMI portját, és a PS4-emet. APC elosztónál láttam LAN kábel védelmet. A kérdésem, hogy valaki használ-e ilyet, ha igen nem ront-e a jel erősségen illetve sebességen, illetve melyiket ajánljátok?

Üdv, Feri.

Lezárt

Vissza: “Gyors kérdések helye, minden, amit máshol nem tudsz megkérdezni”