A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Futocipo esoben

Elsősorban a nem hifivel kapcsolatos kérdések / dolgok helye
Lezárt
tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 442

Re: Futocipo esoben

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hello, koszi szepen a segitseget. Idokozben mar vettem futocipot csak meg nem irtam meg ide milyet. Mivel lusta ember vagyok ezert en mindig aszfalton futok mert lusta vagyok nezni a terepet, hogy hova lepek es igy nezhetek bamban elore nemtorodve hova lepek. :) Olyan futo cipot akartam ami csak betonra van es vizallo mert eleg gyakran esett pl ebben az evben az eso, mar a harmadik lepes utan a regi cipommel teljesen vizes volt belulrol na de a mostani az hihetetlen mennyire vizallo, zuhogo esoben futottam 10 km-ert es tok szarazan huztam ki belle a labamat mikor hazaertem, egy csepp viz nem volt a zoknin. Hatranya, hogy nagyon meleg van benne. Gore-Tex-es es ennek koszonheto, hogy nem azik at de megis szellozik.

https://www.asics.com/us/en-us/gt-1000- ... h=Standard
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 209

Re: Futocipo esoben

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Helló!

Tegyél szerintem egy próbát a Decathlon saját márkás cipőivel, meglepően jók.
Nekem csak túracipőim voltak, de eddig a legjobbak (Merrell, Columbia sehol sincs hozzájuk)
A lányaim futnak, mivel néha erdőn-mezőn is, ennek a női változata van nekik:

https://www.decathlon.hu/ferfi-terepfut ... 61414.html

Nagyon szeretik, piszok kényelmes. A vízállóságáról nem sokat tudok, mert esőben nem futnak ;-) , de jellegéből adódóan - terepfutó cipő - azért a sarat, nedvességet bírja: néha totál sárosan jönnek haza, de a cipő belül száraz.

Üdv: Vasti

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 442

Futocipo esoben

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Sziasztok, keresek futocipot esoben ami nem azik at vagy legalabbis nem olyan konnyen mint a mostani. (harom lepes) :)
Amit kineztem az a Salomon XT ASAMA GTX W de lehet tud valaki jobbat. Olyan egy ora futasra keresek cipot.
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

Lezárt

Vissza: “Gyors kérdések helye, minden, amit máshol nem tudsz megkérdezni”