Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Mindenféle ESZKÖZ, ami nem stúdiótechnika, nem hangszer, és "nem köthető össze RCA-val", ugyanakkor mégis használható lehet akár házi-mozihoz, vagy sztereo rendszerhez.
Lezárt
Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

A kapott ajánlatokért ez a készülék nem eladó, ez sokkal többet ér annál amennyiért hirdetem. Zárom a hirdetést nem kínlódok vele tovább.

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Kaptam pár E-mailt kérdésekkel a készülékkel kapcsolatban.Itt vannak a válaszok.

A készüléket Magyarországon vásároltam a HI-FI Barlangban. A készülék már Európában kapható volt, de a magyarországi forgalmazónál még nem, ezért egy hónapot várnom kellett rá. Tehát első tulajdonosa vagyok. 67 éves vagyok, nem iszom, nem dohányzom és nem barmolom a készülékeimet, ezért az állapota MINT AZ ÚJ!!! MINDENE MEGVAN A DOBOZA IS!!! NEM TÁVIRÁNYÍTÓS ezért arra kérlek csak akkor írj, ha neked így is megfelel. Igen ez a készülék nagyon sokat tud és ha neked ezekre nincs szükséged, keress egy olcsóbb készüléket és ne a 20. e-mail váltás után közöld velem hogy jó lesz neked olyan is ami nem tud ennyit.A "miért adod el" kérdésre azt is válaszolhatnám, hogy ez magán ügy, de most leírom hogy ne kérdezd meg többet.Amikor ezt a készüléket vettem arra gondoltam hogy mivel 65 éves voltam akkor és van 3000 darabból álló CD gyűjteményem, hogy bemásolom a lemezeimet a számítógépbe külső vinyókra, felszámolom a hifi készülékeimet és számítógépről hallgatok zenét fülessel. Eladtam minden hifi cuccomat itt az AVX-n utána nézhetsz mindent megtalálsz bár más néven mert 2 szer letiltottak már innen, egyszer összevesztem egy moderátorral és egyszer pedig elküldtem melegebb éghajlatra pár embert mert tönkre tették hirdetéseimet. Elkezdtem bemásolni és eladni a lemezeimet, de rá kellett jönnöm bármennyire is kiváló a számítógépről hallgatott zenének a minősége, hiányzik a hifi és a lemez is. Az a tudat, hogy nincs meg a lemez nagyon nagy hiányérzetet ad. Jó pár lemezt eladtam ( már egy párat vissza is vásároltam) kezdem vissza vásárolni a készülékeket is. A fotón látható előerősítőt ma hozta a postás itt vettem a fórumon, a CD játszót a múlt héten hozta a postás azt a PÁKÓ kft-től rendeltem. Ezt a készüléket láthatod az előfok tetején, az állapota: MINTAZ ÚJ MINDEN TEKINTETBEN A HANGJA ELKÉPESZTŐEN JÓ. Nem kenyérre kell az ára és magammal sem fogok alkudozni. Az utolsó ára futárral küldve: 280.000 Forint rá érek eladni, ha senkit nem érdekel, majd felteszem az E-bay-re. Köszönöm, hogy végig olvastad.
Csatolmányok
001.jpg
001.jpg (218.63 KiB) Megtekintve 1513 alkalommal
006.jpg
006.jpg (190.59 KiB) Megtekintve 1513 alkalommal

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Ez egy parádés készülék! Kiváló előerősítő, fejhallgató erősítő (ráadásul duplán!! Félelmetesen jó DAC!!! Analóg lemezeid digitalizálásához ennél jobb készüléket nem ismerek, egy asztali CD íróval kombinálva (bármelyik TASCAM készülékkkel!!
Az ár kábel nélkül 290.000 Forint! Ez egy remekül átgondolt készülék, Kína közelében sem járt!! A gyártó nagyon büszke erre a készülékre teljes joggal!!

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Az állapota minden tekintetben: MINT AZ ÚJ! Minden tartozékát és a dobozát is beleértve. Futárral is küldöm ( benne van az árban! AJÁNDÉK hozzá egy pár 3 méteres MOGAMI GOLD RCA/JACK kábelt (aminek az értéke 50.000 FT) Így már tudod használni olyan készülékekhez is amiken csak RCA kimenet van. VERHETETLEN ÁR/ÉRTÉK arány. "Szoba" hifiben egy ilyen hangér elkérnek 1 milliót!!

Tel: 06209289497
E-mail: japancd@indamail.hu
Csatolmányok
072.jpg
072.jpg (432.67 KiB) Megtekintve 1931 alkalommal

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Fájó szívvel, de mégis eladom. Állapot: minden tekintetben:MINT AZ ÚJ! 320.000 Forint
Csatolmányok
013.jpg
013.jpg (539.78 KiB) Megtekintve 2032 alkalommal

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12095
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Unlocked 2.jpg
Unlocked 2.jpg (3.28 KiB) Megtekintve 2040 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Fejezzük be.

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Tegyünk még kísérletet. :smile51:

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Nagyon gondolkodom, hogy mégsem adom el.?ég egy pár napig hagyom.

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Fájó szívvel,de úgy döntöttem, hogy eladom.Ez egy remek készülék, itt van egy fórumtárs véleménye aki szintén ilyet használ

"Egy nagyszerű kis készülék! Nem ismerem az eladót, de kis szubjektív infó: 1,5 évig kerestem valamit, ami megfelelő szintű DAC, elő fok és füles AMP, sikertelenül, (egy jó komponensnyi pénzt utaztam el a meghallgatásokra) mellékesen szerettem volna, egy A/D konvertert, nem gondoltam, hogy ezen a vonalon megoldódik minden nyűgöm.
A szubjektív tapasztalatom, mint fejhallgató erősítő a Mcintos jobb 3x ennyiért, fél millás áron nincs versenytársa, A/D konverterként nem hallottam még jobbat, (ezzel digitalizálom a bakelitjeimet), mint DAC az Antelope Zodiac Platinum, ellenében én ezt választottam, de nemrég összeeresztettem a Chord Hugo TT-vel is. A Chord-hoz képest, fejhallgató kimeneten az RME-et éreztem jobbnak, vonalkimeneten a TT felbontásban jobb volt. Régóta gondolom, hogy a vonalkimenete, ami hagy némi kívánni valót, igaz mihez képest, (az Antelope-t ezen a vonalon is felülmúlta). A füles kimenetet kötve a végfokokra helyreáll a világ rendje, ebből kiindulva hamarosan a vonalkimenetel is elégedett, leszek. Szóval, aki teheti, tegyen egy próbát vele, főleg ha van egy jó fülese és tudni akarja mit tud. 4 az egyben egy áráért!

Teljesen új állapot, minden tekintetben makulátlan, nem dohányzó tulajdonostól. 320.000 Forint.
Csatolmányok
023.jpg
023.jpg (404.18 KiB) Megtekintve 2720 alkalommal
018.jpg
018.jpg (393.91 KiB) Megtekintve 2720 alkalommal
013.jpg
013.jpg (539.78 KiB) Megtekintve 2720 alkalommal

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: avl2 »

remete írta:
2019.03.26., kedd 14:21
Újra megnyitnám, nem tudom hogyan kell. Az ár: 320.000 Forint.
a felkialtojel szimolumra katt es jelent; megtettem már. sok sikert !

Avatar
remete
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 722
Csatlakozott: 2017.09.11., hétf. 16:32
Értékelés: 10

RME ADI-2 Pro AD/DA Converter

Hozzászólás Szerző: remete »

Újra megnyitnám, nem tudom hogyan kell. Az ár: 320.000 Forint.

Lezárt

Vissza: “Pro Audio (kínál-keres)”