Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD menü készítő progit honnan?

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


TMPEG DVD author PRO 2.1.5.77
 
TMPGEnc DVD Author 2.0 brings advanced features and flexibility to DVD creation. Emphasizing ease-of-use that makes it work for casual and professional users alike. It is the first DVD creation program in its class to offer Fit-to-Disc Transcoding and DVD±R Dual Layer support, DVD Author 2.0 makes it easy to fit content on one disc while maintaining video quality. DVD Author 2.0 is also the first to offer multichannel audio for multi-lingual DVDs, and audio filters so that users can ensure optimal audio quality before burning to DVD.
 

http://uploading.com/files/HZIR3111/TMP ... 7.rar.html


 
Én ezt az egyszerü kis progit használom Dvd Menühöz. Eddig bevált.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Amit a Sony javasol az otthoni AVCHD szerkesztéshez, az a Vegas Home Studio 9 (meg ennek a különböző edition-jei), gyakorlatilag a Vegas Pro 9 egyszerűsített változata. Hát sajna menüt ez sem tud.
Az AVCHD-t már sokmindennel meg tudom vágni, de normális custom menüt még egyik progi sem tudott hozzárakni. :foto: :kiraly:
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Nem akarlak elkeseriteni de barmilyen HD formatummal itt nalunk szivni fogsz :kiraly:
 
most olvastam hogy ezt a Pana es a Sony fejlesztette szuperuj stb
ami azt jelenti hogy semmivel nem kompatibilis
talan egy ket ev mulva lesz hozza valami
Sztem a Sonyt kell megkeresni mert ilyenkor mindig szoktak valami szupergagyi programot adni a sajat fejlesztesuk melle hatha erre megis jo
 
Cherokee

A Sony szoftvere menükészítést nem tud, csak lejátszani meg rendszerzni.
Amúgy az AVCHD eléggé világszabvány, az össze Blu játékos (beleértve a PS3-at is) ismeri. Csakhogy a régebbi blu-k és a PS3 nem támogatják a menüket AVCHD lemezen.
Most próbálgatom az Avid Liquid 7-est, elvileg tud HD anyagot, bár inkább HDV-t és MPEG2-es HD formátumokat, de hátha van rá valami frissítés, ami már támogatja az AVCHD-t is.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Cherokee
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.11.11., kedd 22:26
Értékelés: 0

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Cherokee »


Már vagy 2 hete szenvedek a következő problémával:Az AVCHD kamerával készített felvételeimet szeretném menüvel, fejezetbeosztással és a fejezetváltásoknál képátmenettel ellátni és az egészet DVD+R DL lemezre kiírni AVCHD lemezként.
Az erre elvileg alkalmas Pinnacle Studio 14 (a 12 is) lemezkészítés közben hibaüzenettel leáll még a menünél. Ha menü nélkül próbálom, akkor végigmegy, de kb. a film közepétől hibakockákat rak a képbe. Magyarul az DVD-nél évek óta bevált Pinnacle Studio nem alkalmas AVCHD lemezek készítésére, bármit is reklámoznak róla.
A kérdésem a következő: milyen progit tudnátok ajánlani, amelyik cusom menüvel tud AVCHD lemezt készíteni AVCHD kamerás felvételekből?
Amik eddig megbuktak nálam: Pinnacle Studio 12 & 14 Ultimate, Corel (ex-Ulead) Video Studio, Edius, Sony Vegas, AVS Media Converter, stb. (a Google-ben fellelt cuccokat már szinte mind kipróbáltam). Még talán valamelyik Avid progi ugrik be, amit kipróbálnék, aztán nincs több ötlet.  :kiraly: 

Nem akarlak elkeseriteni de barmilyen HD formatummal itt nalunk szivni fogsz
:foto:
 
most olvastam hogy ezt a Pana es a Sony fejlesztette szuperuj stb
ami azt jelenti hogy semmivel nem kompatibilis
talan egy ket ev mulva lesz hozza valami
Sztem a Sonyt kell megkeresni mert ilyenkor mindig szoktak valami szupergagyi programot adni a sajat fejlesztesuk melle hatha erre megis jo
 
Cherokee

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Már vagy 2 hete szenvedek a következő problémával:
Az AVCHD kamerával készített felvételeimet szeretném menüvel, fejezetbeosztással és a fejezetváltásoknál képátmenettel ellátni és az egészet DVD+R DL lemezre kiírni AVCHD lemezként.
Az erre elvileg alkalmas Pinnacle Studio 14 (a 12 is) lemezkészítés közben hibaüzenettel leáll még a menünél. Ha menü nélkül próbálom, akkor végigmegy, de kb. a film közepétől hibakockákat rak a képbe. Magyarul az DVD-nél évek óta bevált Pinnacle Studio nem alkalmas AVCHD lemezek készítésére, bármit is reklámoznak róla.
A kérdésem a következő: milyen progit tudnátok ajánlani, amelyik cusom menüvel tud AVCHD lemezt készíteni AVCHD kamerás felvételekből?
Amik eddig megbuktak nálam: Pinnacle Studio 12 & 14 Ultimate, Corel (ex-Ulead) Video Studio, Edius, Sony Vegas, AVS Media Converter, stb. (a Google-ben fellelt cuccokat már szinte mind kipróbáltam). Még talán valamelyik Avid progi ugrik be, amit kipróbálnék, aztán nincs több ötlet. :kiraly: :foto:
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Cherokee
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.11.11., kedd 22:26
Értékelés: 0

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Cherokee »


Sziasztok
 
Nekem is szuksegem van egy dvd menu keszito programra, de gagyik (Ulead, Nero) kizarva. Olyan kell ami m2v authoringot hasznal, XP alatt JOL fut es nem akad ossze sajat magaval.
Nem baj ha fizetos csak valaki aki mar dolgozott/zik ilyennel mondjon egy ket nevet.
Cserebe Adobe Premierre-rol meselek barmit.
 
Pusszancs
Koszonet

Avatar
sac
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2004.01.27., kedd 11:36
Értékelés: 1

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: sac »


Hanyagoljátok ha lehet az ilyen drága programokat.Nekem van jónéhány ingyenes progi ami újrakódolás nélkül dolgozik, megbízhatóak, gyorsag, és nagyon sok  funkciójuk van.És úgy látom a többi említett progi is fizetős, és sz**.Azért sz** mert én már végigpróbálgattam ezeket majdnem mind.Mindig volt valami probléma a szerkesztett filmmel(magyar felirat, dts hangsáv, intso clip elhelyezése a filmben).Van egy progicsomagom amivel szinte mindent meg lehet csinálni minőségromlás nélkül. Akit érdekel priviben.

Arra nem gondoltam, hogy meg is veszem őket
Most találtam egy olyat, hogy: Ulead Movie Factory 6. Ezt is megnézem.

A movie factory jó, a legtöbb esküvői kamerás ezt használja szerkesztésnél.Mondjuk menüt szerkeszteni jó.Csak nem freeware.És lassítja a gépet kegyetlenül.
HTPC: Abit NF7, Ati 9550, XBMC , AV:Yamaha rx-v350,Hangf szett.: Cav dp880A (stereo)+jamos412 center+jamo surround (Theatre),monitor joker 2,5.Projektor:OptomaEp721

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 217

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: st81 »


Hanyagoljátok ha lehet az ilyen drága programokat.Nekem van jónéhány ingyenes progi ami újrakódolás nélkül dolgozik, megbízhatóak, gyorsag, és nagyon sok  funkciójuk van.És úgy látom a többi említett progi is fizetős, és sz**.Azért sz** mert én már végigpróbálgattam ezeket majdnem mind.Mindig volt valami probléma a szerkesztett filmmel(magyar felirat, dts hangsáv, intso clip elhelyezése a filmben).Van egy progicsomagom amivel szinte mindent meg lehet csinálni minőségromlás nélkül. Akit érdekel priviben.

Arra nem gondoltam, hogy meg is veszem őket
Most találtam egy olyat, hogy: Ulead Movie Factory 6. Ezt is megnézem.
Amplifiers: Accuphase E-370, Denon AVR-3808
Sources: Popcorn A-410, Lindemann Limetree, EVGA Nu Audio Pro-Audio-gd NFB-29
Loudspeakers: Quadral Montan 9, Base 9, Signum 20, Velodyne cht-8r, Audioquest Nighthawk Carbon
TV: Panasonic 50GT60
Connect: "Fapaci-féle" Luxor Gold.

Avatar
sac
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2004.01.27., kedd 11:36
Értékelés: 1

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: sac »


Hanyagoljátok ha lehet az ilyen drága programokat.Nekem van jónéhány ingyenes progi ami újrakódolás nélkül dolgozik, megbízhatóak, gyorsag, és nagyon sok funkciójuk van.És úgy látom a többi említett progi is fizetős, és sz**.Azért sz** mert én már végigpróbálgattam ezeket majdnem mind.Mindig volt valami probléma a szerkesztett filmmel(magyar felirat, dts hangsáv, intso clip elhelyezése a filmben).
Van egy progicsomagom amivel szinte mindent meg lehet csinálni minőségromlás nélkül. Akit érdekel priviben.
HTPC: Abit NF7, Ati 9550, XBMC , AV:Yamaha rx-v350,Hangf szett.: Cav dp880A (stereo)+jamos412 center+jamo surround (Theatre),monitor joker 2,5.Projektor:OptomaEp721

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 217

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: st81 »

Köszönöm az infót, kipróbálom az említett programokat
Amplifiers: Accuphase E-370, Denon AVR-3808
Sources: Popcorn A-410, Lindemann Limetree, EVGA Nu Audio Pro-Audio-gd NFB-29
Loudspeakers: Quadral Montan 9, Base 9, Signum 20, Velodyne cht-8r, Audioquest Nighthawk Carbon
TV: Panasonic 50GT60
Connect: "Fapaci-féle" Luxor Gold.

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aszem a DVD Shrink tud olyat, hogy Re-author.Magyarul újraszerkesztheted a DVD-t, kiválogathatod, hogy mi kell, mi nem.
http://www.mrbass.org/dvdshrink/


igaz

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Adobe Premiere - azt mondják ez a legjobb. Szerintem is, de nagyon gépigényes.

mindenki másra esküszik, főleg arra, amit megszokott.
Szerintem.
A kérdéssel arra akartam kilyukadni, hogy vágóprogival is lehet menüt csinálni.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Üdv! 
Segítséget szeretnék kérni. Adott egy mese dvd, amin 4 db mese van. Természetesen menüvel rendelkezik, stb. Erről 1 db mesét kellene leoperálnom, mivel túl félelmetesre sikerült az alkotóknak, a másik három maradhat.
Milyen programmal tudnám ezt megtenni és hogyan?
Ha lehet, jó lenne a dvd-video szerkezetet megtartani. Ha minden kötél szakad, lehet dvix-es is, mert az asztali lejátszó viszi.
 
Előre is köszönöm a javaslatokat.

A Clone DVD2-vel komplett tételeket (title-ket) lehet kihagyni úgy, hogy megmarad a menü is. Kipipálod azokat a meséket, amik maradnak, aztán mehet.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
szami
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2007.11.22., csüt. 10:53
Értékelés: 30

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: szami »


Aszem a DVD Shrink tud olyat, hogy Re-author.
Magyarul újraszerkesztheted a DVD-t, kiválogathatod, hogy mi kell, mi nem.
http://www.mrbass.org/dvdshrink/


Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 217

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: st81 »


Üdv!
 
Segítséget szeretnék kérni. Adott egy mese dvd, amin 4 db mese van. Természetesen menüvel rendelkezik, stb. Erről 1 db mesét kellene leoperálnom, mivel túl félelmetesre sikerült az alkotóknak, a másik három maradhat.
Milyen programmal tudnám ezt megtenni és hogyan?
Ha lehet, jó lenne a dvd-video szerkezetet megtartani. Ha minden kötél szakad, lehet dvix-es is, mert az asztali lejátszó viszi.
 
Előre is köszönöm a javaslatokat.
Amplifiers: Accuphase E-370, Denon AVR-3808
Sources: Popcorn A-410, Lindemann Limetree, EVGA Nu Audio Pro-Audio-gd NFB-29
Loudspeakers: Quadral Montan 9, Base 9, Signum 20, Velodyne cht-8r, Audioquest Nighthawk Carbon
TV: Panasonic 50GT60
Connect: "Fapaci-féle" Luxor Gold.

Avatar
szami
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2007.11.22., csüt. 10:53
Értékelés: 30

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: szami »


Sony Vegas - nálam az elsőszámú.
 
Adobe Premiere - azt mondják ez a legjobb. Szerintem is, de nagyon gépigényes.
 
Ha extra elvárások (effekt) vannak, akkor After Effect - de ez otthoni felhasználóknak már igazán felesleges.

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

és a vágóprogik?

Avatar
szami
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2007.11.22., csüt. 10:53
Értékelés: 30

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: szami »


Ha nem vagy nagy mágus, vagy DVD-guru, akkor ConvertXtoDVD.
Ha mágus vagy, akkor a legjobb a Sony DVD Architect.
Teljesen szabad kezet ad, de azért megtanulható.
 
A többi progi játékszer. :lol!:

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nero, Ulead DVD movie factory, Pinneacle studio, Tmpegenc dvd author...

Avatar
juventus
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.10.14., kedd 20:55
Értékelés: 0

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: juventus »


sziasztok
csak azt szeretném meg kérdezni hogy mien programot tudtok ajánlani DVD MENÜ KÉSZITÉSRE

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az angyalrol, vagy a szemszogrol(nezet) akarsz lemondani?
 
pistike :smile45:

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

DVD quick builder elég használható, akinek nincsen szüksége angelre és animált menüre és szimplán csak valami egyszerű menüre vágyik annak bőven megfelel...köszi...az infókat mégegyszer...lehet hogy lemondok az angelről..

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egy kis helyreigazítás: figyelmetlen voltam, és rosszul jegyeztem meg annakidején a Scenarist árát. Tehát a helyes ár 14000 US$ korul mozog, és nem 1400 $.
Ebbol is látszik, hogy a jó DVD authoring program szinte megfizethetetlen.
 
Elnézést....
 
Sanyi

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen... eddig ez hangzik a legjobbnak az osszes kozul. Koszi!

Vendég

DVD menü készítő progit honnan?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nagyon köszönöm az infót, remélem működni fog a dolog ...köszi mégegyszer.....

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”