Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sacd Extractor Gui

Avatar
kakaox
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2010.05.05., szer. 12:45
Értékelés: 355
Tartózkodási hely: Szeged

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: kakaox »



Köszönöm a választ, autóban alpine iva-d106 készülék lejátsza a dvd-audio mlp-t. Az egész kínlódásom onnan fakad hogy a torrent oldalakon található jóminőségű hd hanganyagok SACD iso -ban vannak fent amit ahogy írtad is bajosan tudok átkonvertálni 96 khz-re amit a dvd video-ként lejátszhatok, dvd audio formátumba meg mehet szinte minden, de a lejátszó nem továbbít digitális jelet dvd audio-nál az optikán (?) amit feldolgozna a processzor.Viszont analog jel van, de akkor meg nincs a keresztváltó.Sehogy sem akar ez összejönni, lehet feladom marad a CDDA meg 48/16 dvd videóról, sad.gif


 
Az egész "kínlódásodnak" a végére szeretnék koncentrálni...
A gondod az -ha jól értem, hogy CD-nél nagyobb felbontású jelet szeretnél DVD képes lejátszóval digitális formában kivenni a készülékből?
Nos erre elég kevés út mutatkozik, de én egyet mindenképpen tudok, de hogy az tetszik-e az már rajtad áll.
Szóval a fő gond, hogy a legtöbb lejátszó nem adja ki a digit jelet nagyobb felbontásban, mint 48 kHz/16 bit, azaz ami annál nagyobb azt "leszemplerezi".
Viszont ha úgy teszed rá a DVD lemezre az anyagot, hogy az DVD-VIDEO formátumú (de csak hanganyag van rajta) akkor az lehet 96 kHz/24 bit és azt már
lejátssza a digit kimenetén keresztül is lekonvertálás nélkül. http://www.audio-dvd-creator.com/ Ez egy ultra gagyi program, de megcsinálja!
Annak idején én is küzdöttem ilyen jellegű dologgal. Sorra készítettem a 24/96-os wav fájlokból a DVD-AUDIO lemezt, később rájöttem, hogy csak a gond van vele.
Másolni, nem lehet, digitálisan nem adja ki a teljes felbontást, csak DVD-A képes lejátszó tud mit kezdeni vele.....
Majd rátaláltam erre a kis progira és nagyon elégedetten használtam, persze ez csak 24/96-ot tud...
Örültem, ha segíthettem
Eleje: Passzív hűtésű HTPC (Sotm LAN, USB, központi Clock, Switch)+külső 400w HDPLEX PSU+Audiobyte Hydra Z, Audio-GD Master 7 DAC
Közepe: Krell KSA 100 poweramp, Krell KRC-3 preamp  Vége:Sonus Faber Guarneri Memento  Kábelek:Stealth Táp: Lab12 Gordian  Szoba:Panel
 

Avatar
tompibest
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.11.30., pén. 17:53
Értékelés: 0

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: tompibest »

Köszönöm a választ, autóban alpine iva-d106 készülék lejátsza a dvd-audio mlp-t. Az egész kínlódásom onnan fakad hogy a torrent oldalakon található jóminőségű hd hanganyagok SACD iso -ban vannak fent amit ahogy írtad is bajosan tudok átkonvertálni 96 khz-re amit a dvd video-ként lejátszhatok, dvd audio formátumba meg mehet szinte minden, de a lejátszó nem továbbít digitális jelet dvd audio-nál az optikán (?) amit feldolgozna a processzor.Viszont analog jel van, de akkor meg nincs a keresztváltó.Sehogy sem akar ez összejönni, lehet feladom marad a CDDA meg 48/16 dvd videóról, sad.gif

Avatar
whitefül
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.17., kedd 12:08
Értékelés: 3

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: whitefül »



Sziasztok, tudnátok segíteni újra egy kicsit?
1 . Hogyan tudnám a legegyszerűbben láthatóvá tenni az audio gate program számára az SACD-iso fájlokat?Pontosabban a DST64, és a DSD64-et szeretném konvertálni vele.
2. Az audiofile program remekül működik nekem,Flac-ból és wav-ból létrehoz dvd audió formátumot, megírtam Nero-val működik, csak semmit nem lehet állítani rajta.?! Pl. mi legyen a lemezen MLP, vagy PCM, mindig PCM lesz....
Tehát valami ilyesmit szeretnék elérni: SACD iso - DST 64 -wav 192/24 - DVD AUDIO 192/24 MLP
A lényeg a legjobb hang elérése volna SACD-ből DVD AUDIO formátumba.(ezt tudom lejátszani az autóba, és ezt tudom írni is. Az MLP tömörítést csak a hely miatt, de ha ront a hangminőségen felejtem azt is.


 
Mit alább már írtam, az SACD natív frekvenciája 88.2 kHz, 24 bit-en,ergo a 192 kHz-re való kibontás az helyből upsamplinget jelent, ráadásúl ez a frekvencia nincs szinkronban az eredetivel, mert egész számú többszöröse.
A DST formátum az a DSD tömörtített verziója.
Az MLP-t a DVD-Audio-hoz találták ki, egy zseniális "tömörítés", de valójában nem az, csak az átvitel bontják több részre.
Mondjuk azt nem tudom mi a fenével fogod lejátszani autóban az MLP-ét?
Az SACD nem minden esetben jelenti azt, hogy a rajta lévő anyag az okvetlen HD, vagyis High End minőség. Sajnos katasztrofális spectrumokat látni SACD-én, amiről kilóméterekről ordít, hogy csak sima CD-ét toltak fel DSD-re. Ahol nincs semmi 22 kHz felett, arról nem merném azt állítani, hogy HD.
A Korg AudioGate-je csak DSD-ét fog látni és abból konvertálni.
Nem értem miért akarsz olyasmire használni egy programot, amire nem tervezték meg?

Avatar
tompibest
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.11.30., pén. 17:53
Értékelés: 0

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: tompibest »


Sziasztok, tudnátok segíteni újra egy kicsit?
1 . Hogyan tudnám a legegyszerűbben láthatóvá tenni az audio gate program számára az SACD-iso fájlokat?Pontosabban a DST64, és a DSD64-et szeretném konvertálni vele.
2. Az audiofile program remekül működik nekem,Flac-ból és wav-ból létrehoz dvd audió formátumot, megírtam Nero-val működik, csak semmit nem lehet állítani rajta.?! Pl. mi legyen a lemezen MLP, vagy PCM, mindig PCM lesz....
Tehát valami ilyesmit szeretnék elérni: SACD iso - DST 64 -wav 192/24 - DVD AUDIO 192/24 MLP
A lényeg a legjobb hang elérése volna SACD-ből DVD AUDIO formátumba.(ezt tudom lejátszani az autóba, és ezt tudom írni is. Az MLP tömörítést csak a hely miatt, de ha ront a hangminőségen felejtem azt is.

Avatar
whitefül
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.17., kedd 12:08
Értékelés: 3

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: whitefül »



Köszönöm a gyors választ, meg is találtam, bár most hirtelen sok kérdés lett a fejemben. Jelenleg amit használok processzort (alpine 701) max 48 khz/24bit digitális jelet dolgoz fel, Az utódjára ( helix p dsp)pedig 6-192 khz/24 bitet írtak, ez most azt jelenti hogy a 176.4/24 működni fog?És amit végképp nem értek a médiabox s/pdif kimenetét lehet halkítani 0 hangerőig ilyennel még nem találkoztam,a hangerő kb. 95 %-nál jó a dinamikája a kapott hangnak.Itthoni autóhifisek nem is foglalkoznak ilyen magas bitrátákkal, senki nem tudott idáig ebben segíteni. DVD-Audio lemezt megvettem beraktam az iva- d 105-be az optikai kimenet meg kialudt mint a terminátor szeme... , azon kívül meg mindent lekonvertál 16 bit 44.1,48 khz-re.Köszönöm mégegyszer a segítséget,figyelem az oldalt, hasznos dolgok vannak itt!!!


Amire azt írták, hogy 6 - 192 kHz megy, annak nyílván a 192-nél alacsonyabb frekikkel se lesz gondja.
Optikai kimeneten ne akarj 192 kHz-es anyagot kiküldeni, mert nem fog sikerülni, lévén elég ritka az olyan opto kijárat, ami ezt is tudja, álltalában csak 96 kHz-ig mennek. Másrészt DVD-Audio vagy SACD anyagot se akarj digitális kijáraton kitolni, mert annak meg jogi akadályai vannak, a licensz tulajdonosok nem engedik.

Avatar
tompibest
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.11.30., pén. 17:53
Értékelés: 0

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: tompibest »

Köszönöm a gyors választ, meg is találtam, bár most hirtelen sok kérdés lett a fejemben. Jelenleg amit használok processzort (alpine 701) max 48 khz/24bit digitális jelet dolgoz fel, Az utódjára ( helix p dsp)pedig 6-192 khz/24 bitet írtak, ez most azt jelenti hogy a 176.4/24 működni fog?És amit végképp nem értek a médiabox s/pdif kimenetét lehet halkítani 0 hangerőig ilyennel még nem találkoztam,a hangerő kb. 95 %-nál jó a dinamikája a kapott hangnak.Itthoni autóhifisek nem is foglalkoznak ilyen magas bitrátákkal, senki nem tudott idáig ebben segíteni. DVD-Audio lemezt megvettem beraktam az iva- d 105-be az optikai kimenet meg kialudt mint a terminátor szeme... , azon kívül meg mindent lekonvertál 16 bit 44.1,48 khz-re.Köszönöm mégegyszer a segítséget,figyelem az oldalt, hasznos dolgok vannak itt!!!

Avatar
whitefül
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.17., kedd 12:08
Értékelés: 3

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: whitefül »



Hello csu2, nagyon kezdő vagyok a témában, ezért kérem a segítségedet, szeretnék a torrent oldalról letöltött SACD iso -t átkonvertálni 192khz 24 bit wav-ba. Autóban szeretnék lejátszani hd audiot, asus oplay mini optikai kimenetét kötöm össze helix pdsp processzorral. AudioGate nem látja az iso.-t, a foobar meg csak 44100/24 re tud konvertálni.Kicsit le vagyok törve......


 
Hát, ahogy mondani szokás, ez így ebben a formában nem igaz. Az igaz, hogy az AudioGate nem látja az ISO fájlt, meg nem arra tervezték, az viszont nem igaz, hogy a Foobar CSAK 44.1 kHz-re tudja átkonvertálni, csak be kell állítani. Az viszont megint csak igaz, hogy nem fogja neked 192-re átkonvertálni, mert ez nem az SACD frekvencia csoportja. Az SACD natív felbontása, a soros átalakítás folyományaként, 88.2 kHz/24 bit, valójában 32 bitben gondolkodnak, amiből 24 bit a hasznos hang anyag és 8 bit információs tartalom. A Foobar, akárcsak csu2 remeknek igérkező programja, a 44.1 kHz egész számú többszöröseit támogatja, azaz 44.1 kHz, 88.2 kHz, 176.4 kHz, 352.8 kHz a kiválasztható mintavételi frekvencia. Foobarban Preferences -> Tools -> SACD, ahol a PCM Samplerate legördülőben tudod valamelyiket kiválasztani.

Avatar
tompibest
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.11.30., pén. 17:53
Értékelés: 0

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: tompibest »

Hello csu2, nagyon kezdő vagyok a témában, ezért kérem a segítségedet, szeretnék a torrent oldalról letöltött SACD iso -t átkonvertálni 192khz 24 bit wav-ba. Autóban szeretnék lejátszani hd audiot, asus oplay mini optikai kimenetét kötöm össze helix pdsp processzorral. AudioGate nem látja az iso.-t, a foobar meg csak 44100/24 re tud konvertálni.Kicsit le vagyok törve......

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


néhány funkció:
 
Támogatott konverzió:
 
SACD ISO -> DSD64 (Edit Master / Tracks)
SACD ISO -> DSF (Tracks)
SACD ISO -> WAV (16/24/32 bit) (Edit Master / Tracks)
SACD ISO -> FLAC (16/24 bit) (Edit Master / Tracks)
 
DSD64 (Edit Master) -> DSD64 (Tracks)
DSD64 (Edit Master) -> DSF (Tracks)
DSD64 (Edit Master) -> WAV (16/24/32 bit) (Edit Master / Tracks)
DSD64 (Edit Master) -> FLAC (16/24 bit) (Edit Master / Tracks)
 
DSD64 (Tracks) -> DSF (Tracks)
DSD64 (Tracks) -> WAV (16/24/32 bit) (Tracks)
DSD64 (Tracks) -> FLAC (16/24 bit) (Tracks)
 
--------------------------
 
Támogatott mintavételezési frekvencia (WAV/FLAC):
 
44100 kHz, 88200 kHz, 176400 kHz, 352800 kHz
 
--------------------------
 
Támogatott hangsávok:
 
Multichannel,
Stereo
Downmix Multichannel -> Stereo
 
--------------------------
 
Támogatott DSD -> PCM konverzió típusok:
 
 
Multistage Integer
Multistage Single Precision Floating Point
Multistage Double Precision Floating Point
Direct Single Precision Floating Point
Direct Double Precision Floating Point
User Defined
 
 
--------------------------
 
 
Támogatott dithering algoritmusok:
 
 
Rectangular,
Gaussian,
Triangular
Triangular 2
Triangular 3
Shaped
 
+ Noise Shaping
 
--------------------------
 
Track GAP kezelés:
 
Left out (gapless),
Pregap,
Postgap
 
--------------------------
 
Normalizálás funkció:
 
Automatikus (fájlonkénti analizálás (SACD ISO, DSD, DSF))
Manuális
 
--------------------------
 
Könyvtárkezelés:
 
Forrás könyvtár,
Manuálisan megadott könyvtár (+ Előadó/Album/Tracks)
 
--------------------------
Egyébb:
 
Beépített WAV és teljes FLAC kezelés
ID3V2 tag,
FLAC tag
 
 
Más nem jut eszembe hirtelen.

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


Annyi infó még, hogy nem kell semmilyen egyébb fizetős vagy ingyenes konverter,
minden integrálva van.

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


Üdv mindenkinek!
 
Elkészült egy verzió. Csatoltam pár képernyőfotót!
Akit érdekel, magánban! Aki kiváncsi a konverzió
minőségére vagy van kedve tesztelni, annak tudok
adni teszt fájlokat.




Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


Sziasztok,
 
most van fejlesztés alatt a saját konverterem, ami képes többfajta konverzióra nativan (külső programok nélkül). Ezeket tudja jelenleg:
 
sacd iso -> dsdiff (1 bit / 2.8224 MHz)
sacd iso -> dsf (1bit / 2.8224 MHz)
sacd iso -> flac (16|24 bit, 44,1 KHz, 88,2 KHz, 176,4 KHz, 352,8 KHz)
sacd iso -> wav (16|24 bit, 44,1 KHz, 88,2 KHz, 176,4 KHz, 352,8 KHz)
dsdiff -> dsf (1bit / 2.8224 MHz)
dsdiff -> flac (16|24 bit, 44,1 KHz, 88,2 KHz, 176,4 KHz, 352,8 KHz)
dsdiff -> wav (16|24 bit, 44,1 KHz, 88,2 KHz, 176,4 KHz, 352,8 KHz)
dsf -> dsdiff (1bit / 2.8224 MHz)
dsf -> flac (16|24 bit, 44,1 KHz, 88,2 KHz, 176,4 KHz, 352,8 KHz)
dsf -> wav (16|24 bit, 44,1 KHz, 88,2 KHz, 176,4 KHz, 352,8 KHz)
 
A következő dither algoritmusok lettek bele integrálva (választható és kikapcsolható is):
 
triangular (TPDF)
rectangular
gaussian
 
Flac fájloknál a meta adatok írása támogatott, a többinél id3v2 tag-et támogatás tud a program. A flac tömörítést és az id3v2 tag kezelést is integráltam így gyakorlatilag egy futtatható állomány a program. Beletettem az audio jelszint analizálást is, a konverzió előtt kiszámolja a maximum jelszintét és meghatározza azt az értéket, amivel meg kell emelni a hangerőt hogy korrigálja a konverzió miatti jelszint veszteséget, és automatikusan beállítja a konverzióhoz. A dsd -> pcm konvezióhoz egy olyan elég jól sikerült FIR-t szűrőt használ, ami több nagyobb rendszeren és különböző audio programokkal tesztelve és vizsgálva, jobb eredményt produkált mint az etalonnak számító Weiss Saracon szoftver. Persze, még hogy örülni lehessen sok tesztet kellene végrehajtani...
 
Analyzálással együtt az átlag 15 perc egy sacd->flac konverzió.
Most épp tesztelés alatt van a program. Akit esetleg érdekel a dolog (tesztelés), jelezzen.
 
Üdv!

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »



Én bőszen használnám, de van pár dolog, ami miatt a command line-os verziót kell még használom.
 
A GUI nem tudja a dff fájlokat számonként vágni (nem aktív a checkbox) és nem ajánlja fel, hogy az eredeti könyvtárba bontja ki, az ,hogy nem egyesével kellene indítani mindent egyes lemezt, az pedig nagy előny lenne nekem.


 
Koszi,javitom.Most dolgozok a sajat sacd converteren,amibe beepitem a gain analizist es a pcm outputot.

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »


Én bőszen használnám, de van pár dolog, ami miatt a command line-os verziót kell még használom.
 
A GUI nem tudja a dff fájlokat számonként vágni (nem aktív a checkbox) és nem ajánlja fel, hogy az eredeti könyvtárba bontja ki, az ,hogy nem egyesével kellene indítani mindent egyes lemezt, az pedig nagy előny lenne nekem.
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


második darab...
sacd_extract.exe.zip

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 55

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: csu2 »


Üdv,
 
van belőle újabb verzió.
 
- több sacd iso-t is kezel, ott lehet hagyni napokra...
- integrált flac encoder.
- dekódolási paraméterek beállíthatóak a saracon-nál és a flac-nál előre.
 
Hirtelen több változtatás nem jut eszembe, de bizonyosan nagyon különbözik a
régi verziótól a felület. Ha valakinek van építő ötlete vagy kritikája, köszönettel várom.
 
Két darabban lehetett csak feltölteni, mindkét archivumot egy könyvtárba kell pakolni.
Továbbra is kell a működéshez egy installált weiss saracon.
SACDExtractor.230190.zip

Avatar
gallileo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010.06.02., szer. 13:11
Értékelés: 24

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: gallileo »

A program működik, köszönöm szépen, hogy kipróbálhattam!
Marantz SR6015 - Panasonic RA-61 - Dune Smart D1 - Squeezebox Touch - Squeezebox Radio
Pro-Ject 2 Xperience Classic - Pro-ject 9cc Evolution - Ortofon 2M Bronze - Pro-Ject Speedbox S
Clarus Callisto Light 5.0 - Clarus BiSub
AudioQuest DragonFly Cobalt - AKG K-501 - Sennheiser HD 800

Avatar
whitefül
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.17., kedd 12:08
Értékelés: 3

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: whitefül »



Ha ezen a néven Te voltál regelve hfifalván, akkor Téged!


No, ezt azért kérdeztem, mert hogy hififalván, nem egyen és nem ketten, de előszeretettel használták a nick nevemet, sőt, nem röstelték időnként az én mail címemet is odamásolni. Már persze, azok, akik engem akartak égetni.
Vettem a fáradtságot, mert nem találtam meg azt a gyógyszeremet, ami elgurult és egyesek szerint szednem kéne, és átnéztem hififalván, a valóban az én nevemhez köthető hozzászólásokat és még csak nyomokban se találtam mindazt, amit számon kértél tőlem.
Már csak ezért se stimmel a dolog, mert én Analog to Digital konverterekkel soha nem óhajtottam foglalkozni és most se.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Akvapark, ezt most tőlem kérded?
 
Biztos, hogy jól emlékszel és én igértem ilyesmit?


 
Ha ezen a néven Te voltál regelve hfifalván, akkor Téged!
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: AVX »



Sajnos, már ami a nyugaton értékesítést illeti, még mielőtt nyélbe ütöttük volna a dolgot, a partnerünk váratlanul elhunyt.
Így a külhoni értékesítés nem, de a hazai működik. Most egy új verzión töröm a fejem, mivel az alkatrész gyártók se szeretnék, hogy mi ebből sokat készítsünk, hol ennek, hol annak az alkatrésznek a gyártását szüntetik be és így szinte folyamatosan kell újat keresni.


 
Rakhatnál be pár infót és képet ide:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... -dac-olas/

Avatar
whitefül
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.17., kedd 12:08
Értékelés: 3

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: whitefül »



Azzal a DAC-kal mi lett,amit nyugaton akartatok árulni?
Volt megrendelés?


Sajnos, már ami a nyugaton értékesítést illeti, még mielőtt nyélbe ütöttük volna a dolgot, a partnerünk váratlanul elhunyt.
Így a külhoni értékesítés nem, de a hazai működik. Most egy új verzión töröm a fejem, mivel az alkatrész gyártók se szeretnék, hogy mi ebből sokat készítsünk, hol ennek, hol annak az alkatrésznek a gyártását szüntetik be és így szinte folyamatosan kell újat keresni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: AVX »



Akvapark, ezt most tőlem kérded?
 
Biztos, hogy jól emlékszel és én igértem ilyesmit?


 
Azzal a DAC-kal mi lett,amit nyugaton akartatok árulni?
Volt megrendelés?

Avatar
whitefül
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.17., kedd 12:08
Értékelés: 3

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: whitefül »


Akvapark, ezt most tőlem kérded?
 
Biztos, hogy jól emlékszel és én igértem ilyesmit?

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Na ez az egy nem jutott eszembe, csak azt láttam, hogy kisebb, mint az új.
 
Béla, készülőben van, pontosabban terv alatt.
Egyébként meg szoktam bekukkantani, csak épp nem szószátyárkodom, ha nem muszáj.


 
És mi újság a sok-sok éve igért AD-digikábel- DA megoldással?(Tán hififalván volt ígéret.)
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
whitefül
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.17., kedd 12:08
Értékelés: 3

Sacd Extractor Gui

Hozzászólás Szerző: whitefül »


Érzékeltem, no meg kaptam emilt is.
Köszike!

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”