Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

dvd készítés

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi a segítséget !
 
Megpróbálom, de előbb le kell valahonnan vadásznom.
 
csá
fri

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Valamit elfelejtettem: természetesen 1 GB küröli adagokban vannak a VOB-ok mert a decrypter ekkorákra vágta szét (nem értettem hozzá és ez volt beállítva) !
Az Image Tool Classic a VIDEO_TS könyvtárból DVD formátumú .iso-t csinál.

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Valamit elfelejtettem: természetesen 1 GB küröli adagokban vannak a VOB-ok mert a decrypter ekkorákra vágta szét (nem értettem hozzá és ez volt beállítva) !

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali !
 
Jó, hogy ennyien vagytok mert valamit elszúrtam:
 
Volt nálam (persze még mindíg az enyém csak kölcsönadtam ...ööö, na mindegy) egy dvd amit a dvddecrypterrel, sajnos IFO módban levakartam a vinyómra. Ez csinált is egy halom VOB, IFO meg BUP fájlt. Ezekkel természetesen nem tudok magamnak biztonsági másolatot csinálni. Hogyan kell ezekből kiírható (NERO vagy Decrypter ISO) fájlt csinálni. Hozzáteszem nem akarok már semmit sem eltakarítani az állományokból !
 
köszi
fri
 
ps: már körülnéztem a fórumban de ezel kapcsolatban nem találtam infót

Avatar
Fortel
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.06.25., pén. 06:57
Értékelés: 0

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Fortel »


Üdv!DVD2DVD-R-rel letömörítettem a főfilmet, ehhez szeretném hozzáadni a menüt, amit Numenu4U-val szintén tömörítettem. De nem sikerül, mert a film indul el a lemez behelyezésekor. Ha átírom IfoEdit-ben, hogy a menüt, és ne ne a filmet indítsa el automatikusan, akkor azt a választ kapom, hogy nem található. Hogy kell hozzáadni a menüt?
Fortel

Már megoldódott a probléma. Van menü (IfoUpdate-tel), és a MenuEdit-tel kiválaszthatatlanná tettem a nem elérhető részek gombjait.

Avatar
Fortel
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.06.25., pén. 06:57
Értékelés: 0

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Fortel »


Üdv!
DVD2DVD-R-rel letömörítettem a főfilmet, ehhez szeretném hozzáadni a menüt, amit Numenu4U-val szintén tömörítettem. De nem sikerül, mert a film indul el a lemez behelyezésekor. Ha átírom IfoEdit-ben, hogy a menüt, és ne ne a filmet indítsa el automatikusan, akkor azt a választ kapom, hogy nem található. Hogy kell hozzáadni a menüt?
Fortel

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok.Volna egy nagy kérdésem.Most vettem egy Nec DVD irót és nagyon érdekelne hogy, hogy tudok eggy Avi kiterjesztésü filmet felirni DVDüre ugy, hogy asytali DVD lejátszodja.
Elöre is kösz.

tmpegc-vel vagy canopus converttel alakitsd át mpeg2-re. utána dvdlab vagy tmpegc dvd author.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Sziasztok.Volna egy nagy kérdésem.Most vettem egy Nec DVD irót és nagyon érdekelne hogy, hogy tudok eggy Avi kiterjesztésü filmet felirni DVDüre ugy, hogy asytali DVD lejátszodja.
Elöre is kösz.

1. Sehogy
2. ha olyan a DVD lejátszód, ami le tudja játszani a DIVX-et, akkor:
2.a Ha nem tudja DVD lemezről lejátszani a divxet, akkor sehogy
2.b ha nem 2.a akor meg úgy írod rá ahogy akarod, le kell tdunia játszani.
 
Szóval a lényeg, hogy lejátszófüggő a dolog. Amúgy meg célszerű könyvtárakba rendve tárolni a filmeket, feliratokat.

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok.
Volna egy nagy kérdésem.Most vettem egy Nec DVD irót és nagyon érdekelne hogy, hogy tudok eggy Avi kiterjesztésü filmet felirni DVDüre ugy, hogy asytali DVD lejátszodja.
Elöre is kösz.

Avatar
dvdman
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.06.12., szomb. 18:02
Értékelés: 0

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: dvdman »


Én dvd decrypterrel szedem le isoba, majd dvd2one, ez szedi ki a sallangot, oszty neroval megírom! Szerintem ez a legegyszerübb és minőségileg nincs változás! :vazeg:

de a shrinkkel le is tudod szedni, sőt egyből ki tudod dobni a felesleget már a lemezről olvasva és máris jöhet a nero.

Elméletileg a decrypter is tudja, de azt ajánlották ne csináljam vele!

a decryptert elé sokáig használtam mignem egy lemezt elrontott isobol. utána én már nem mertem kisérletezni. persze ez bármitől lehetett és lehet, hogy másnál még egyszer sem fordult elő ilyen. abban az időben meg még féltem a nerotol. nem volt vele tapasztalatom, mert sosem irtam még előtte vele. CD-t én winoncd 5-tel irogattam és abban biztam. most meg már teljesen le is csaréltem a nerora. egy kicsit fapados, de a feladatot megoldja.

csak a schrink nem csinál olyan jó minőséget mint az instant copy 8.
én a file-kat leszedem decrypterrel utána jöhet az instant copy.ha kész akkor pdi-ket csinál és pdi2iso-val isoba átnyomja,de nem kell ezt feltétlenül megcsinálni és utána decrypterrel kiírom.ennyi

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »

Talán ide tartozik a legjobban: Új DVD-védelem - máris feltörve

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: gemini »


Sőt, a Nero még jól is konvertál, pl avi-bó vcd-t csináltam és a Dimarson viszi! (Mici Mackó, Vuk) :vazeg:
a VUK nekem megért egy DVD-t. örök darab

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: sozs »

Sőt, a Nero még jól is konvertál, pl avi-bó vcd-t csináltam és a Dimarson viszi! (Mici Mackó, Vuk) :vazeg:

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: gemini »


Én dvd decrypterrel szedem le isoba, majd dvd2one, ez szedi ki a sallangot, oszty neroval megírom! Szerintem ez a legegyszerübb és minőségileg nincs változás! :vazeg:

de a shrinkkel le is tudod szedni, sőt egyből ki tudod dobni a felesleget már a lemezről olvasva és máris jöhet a nero.

Elméletileg a decrypter is tudja, de azt ajánlották ne csináljam vele!

a decryptert elé sokáig használtam mignem egy lemezt elrontott isobol. utána én már nem mertem kisérletezni. persze ez bármitől lehetett és lehet, hogy másnál még egyszer sem fordult elő ilyen. abban az időben meg még féltem a nerotol. nem volt vele tapasztalatom, mert sosem irtam még előtte vele. CD-t én winoncd 5-tel irogattam és abban biztam. most meg már teljesen le is csaréltem a nerora. egy kicsit fapados, de a feladatot megoldja.

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: sozs »


Én dvd decrypterrel szedem le isoba, majd dvd2one, ez szedi ki a sallangot, oszty neroval megírom! Szerintem ez a legegyszerübb és minőségileg nincs változás! :vazeg:

de a shrinkkel le is tudod szedni, sőt egyből ki tudod dobni a felesleget már a lemezről olvasva és máris jöhet a nero.

Elméletileg a decrypter is tudja, de azt ajánlották ne csináljam vele!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: gemini »


Én dvd decrypterrel szedem le isoba, majd dvd2one, ez szedi ki a sallangot, oszty neroval megírom! Szerintem ez a legegyszerübb és minőségileg nincs változás!

de a shrinkkel le is tudod szedni, sőt egyből ki tudod dobni a felesleget már a lemezről olvasva és máris jöhet a nero.

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: sozs »


Én dvd decrypterrel szedem le isoba, majd dvd2one, ez szedi ki a sallangot, oszty neroval megírom!
Szerintem ez a legegyszerübb és minőségileg nincs változás!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: sozs »

Éd dvddecripterrel szedem le, majd dvd2one, ez szedi ki a sallangot, oszty neroval megírom!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Sok sikert!
 
Ajánlom a 3.1.7-es verziót, asszem ez a legújabb, és nekem remekül müxik.

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi a gyors választ !
Már keresem is a progit és próbálom !

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Örülök, hogy itt regisztrálás nélkül is lehet hozzászólni !  
Az első gyári DVD írásnál elakadtam :-(
A DVD decrypterrel bemásoltam a lemez tartalmát. Nem ISO hanem File formátumba. Tömöríteni az instant copy-val szeretném és ez műxik is, csak egy csomó olyan "szemét" is van ami nem kellen : Exták, filmbemutató, rendezői kommntár stb... Ezeket hogy lehet kiszedni, hogy az instant copy ne keresse ?
Segítségeteket előre is köszönöm.

Próbáld DVDShrinkkel.
Kiválaszthatod, hogy mi kell a lemezről, és csak azt szedi le.
Nagyon egyszerű és hasznos program.

Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Örülök, hogy itt regisztrálás nélkül is lehet hozzászólni !
 
Az első gyári DVD írásnál elakadtam :-(
A DVD decrypterrel bemásoltam a lemez tartalmát. Nem ISO hanem File formátumba. Tömöríteni az instant copy-val szeretném és ez műxik is, csak egy csomó olyan "szemét" is van ami nem kellen : Exták, filmbemutató, rendezői kommntár stb... Ezeket hogy lehet kiszedni, hogy az instant copy ne keresse ?
Segítségeteket előre is köszönöm.

Avatar
mama
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.04.17., szomb. 01:18
Értékelés: 0

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: mama »


InterVide oDVDCopyPlatinum 2 még mindig senkinek semmi infóóóóóóóóóóóóó!!!!!


Vendég

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali, van egy DVD-m, amit bizonyos márkásabb (Sony) asztali lejáccók nem játszanak le, ebben van menü meg Chapter választó is. Állítólag az a baja, hogy nem tökéletesen DVD szabványú, és a jobb olvasók ezért nem ismerik fel. Hogyan tudom rendberakni, hogy jó legyen, DVD-vel teljesen kompatibilis, és a finnyás Sony is lejácca? Szintén ezzel a vobedit-el és Reauthor-al rendbejön? Menü is megmarad?
normális lemez, normális tömörités

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

dvd készítés

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Sziasztok!Most próbálgatom a dvd írást. Olyan problémám van, hogy a Nerovision express2 progival leszedem a gyári lemezről a "hasznos" részeket, kiírom, de a chapterek között kis szünet van. Kb 1 másodpercre elsötétedik a kép. Nagyon zavaró filmnézés közben. Mit rontottam el? Tud valaki segíteni? Esetleg másik egyszerű progival próbálkozzak? Pls segítsetek!

DVDShrink, Re-Author mód (Itt behúzhatod, csak a filmet. Gondolom hasznos rész alatt ezt értetted.), a jobb minőség érdekében használd a deep analysis funkciót (File menü)
 
Nagyon egyszerű de hasznos progi.
Hamar megtanulod kezelni semmi bonyolult nincs benne.

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”