Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

PC-s zenelejátszók

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Én még míndíg azt mondom, hogy ez az EAC egy túlsztárolt program, mindenki ettől várja a csodát, de folyamatosan szar.Egy vacak mp3-ba grebbelés is 3/4 órás állítgatást és kattogtatást igényel, aztán meg lekapja a CD-t waw-ba     
szokj le róla szerintem Te is.

Mint egyeseknél a JetAudio...
 
Nálam az EAC soha nem szarakodott, hiba nélkül működik vagy 4 éve. Egy CD grabbelése kb 3 kattintás.
 
Az viszont tény, hogy csodákat várnak tőle az emberek, pedig a grabberek közötti minőség különbséget átlagos felhasználó soha nem fogja meghallani.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Most ugrott be, hogy a legújabb DAEMON TOOL-t telepítettem a minap...
Szinte biztos, hogy ez a probléma forrása.

Vendég

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én még míndíg azt mondom, hogy ez az EAC egy túlsztárolt program, mindenki ettől várja a csodát, de folyamatosan szar.Egy vacak mp3-ba grebbelés is 3/4 órás állítgatást és kattogtatást igényel, aztán meg lekapja a CD-t waw-ba     
szokj le róla szerintem Te is.

profilokat használtál?

Csináltam én már mindent, mentettem lame kódolót, meg anyámtyúkja-habostorta
Egyelőre a Jetaudió lenne a de ez sajna csak a fizetős verzióban konvertál MP3-ba, az ingyenes visszafelé tudja

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: close652 »


Én még míndíg azt mondom, hogy ez az EAC egy túlsztárolt program, mindenki ettől várja a csodát, de folyamatosan szar.Egy vacak mp3-ba grebbelés is 3/4 órás állítgatást és kattogtatást igényel, aztán meg lekapja a CD-t waw-ba
szokj le róla szerintem Te is.

profilokat használtál?
system

Vendég

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én még míndíg azt mondom, hogy ez az EAC egy túlsztárolt program, mindenki ettől várja a csodát, de folyamatosan szar.Egy vacak mp3-ba grebbelés is 3/4 órás állítgatást és kattogtatást igényel, aztán meg lekapja a CD-t waw-ba
szokj le róla szerintem Te is.

Ez így durva kifejezés, de azt kell mondjam én is leszoktam róla (és eléggé egyet értek a mondanivalójával).
 
Szerintem - de ezt más valszeg leírtam valahol itt is - a hangja sem etalon.
 
Viszont sokan szeretik a kihívásokat, mint látszik a sztárolásából.

Vendég

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én még míndíg azt mondom, hogy ez az EAC egy túlsztárolt program, mindenki ettől várja a csodát, de folyamatosan szar.
Egy vacak mp3-ba grebbelés is 3/4 órás állítgatást és kattogtatást igényel, aztán meg lekapja a CD-t waw-ba
szokj le róla szerintem Te is.

Vendég

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


No, akkor maradok ebben a topikban. 
Az író egy külső (USB-s) samsung DVD író és ment vele hibátlanul.
 
Most ugrott be, hogy a legújabb DAEMON TOOL-t telepítettem a minap, de az nem rak fel kodeket... (ugye?) Majd mindjárt leszedem, aztán meglátjuk.

Ha még mindíg EAC, akkor az nem szereti az ilyen progikat, mint Daemon, Alcohol (amelyek virtuális meghajtókkal dolgoznak)

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


No, akkor maradok ebben a topikban.
 
Az író egy külső (USB-s) samsung DVD író és ment vele hibátlanul.
 
Most ugrott be, hogy a legújabb DAEMON TOOL-t telepítettem a minap, de az nem rak fel kodeket... (ugye?) Majd mindjárt leszedem, aztán meglátjuk.
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Vendég

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


EAC (Exact Audio Copy) nem megy az USB-s DVD írómmal, nem reagál, hiába teszem be a CD-t. Van beállítási trükkje, vagy bármi amivel rábírható? (Nero másolás egyből felkínálja magát..)
milyen is az író? Ha Plextor, használhatsz Plextoolst.
Én sem bírtam az EAC-cal.
A rip még össze is jött, de az írás, hát nem volt problémamentes
 
Fura dolgokat művelt. Én Plextoolst használok, azóta gond nélkül.
 
Bár ha azóta jól műxik...

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


A korábban ugyanezzel az EAC-al begrabbelt CD-t simán lejátsza FOOBAR is, más is, ezt ugyanúgy nem játsze le (illetve csak kattogást hallani) FOOBAR se, más sem  
Hullámformát mivel nézhetem? Amit kirajzol az EAC grafikusan? Az nem mutat semmit, illetve az elején ugrál egyet-egyet, aztán semmi.

Akkor bizonyára a file a hibás, tehát a grabbelésnél van valami bibi. Valami bezavar az ASPI drivernek. Nem telepítettél valami CDíró programot, kodeket mostanában?
 
Egyébként elég, ha egy topicban teszed fel a kérdésed, mindegyiket olvassuk.

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Megint bekakkant valami az EAC-al. Simán begrabbeli a vinyóra őket, minden ellenőrzés 100% és minden OK, stb., DE amikor lejátszom a wav-okat, csak kattogó hangja van.
Kérdés, hogy a file hibás-e, vagy a géped lejátszása. Nyisd meg a filet másik gépen, hogy ott is kattog-e. Illetve hogy néz ki a hullámformája?

A korábban ugyanezzel az EAC-al begrabbelt CD-t simán lejátsza FOOBAR is, más is, ezt ugyanúgy nem játsze le (illetve csak kattogást hallani) FOOBAR se, más sem
 
Hullámformát mivel nézhetem? Amit kirajzol az EAC grafikusan? Az nem mutat semmit, illetve az elején ugrál egyet-egyet, aztán semmi.
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Megint bekakkant valami az EAC-al. Simán begrabbeli a vinyóra őket, minden ellenőrzés 100% és minden OK, stb., DE amikor lejátszom a wav-okat, csak kattogó hangja van.
Kérdés, hogy a file hibás-e, vagy a géped lejátszása. Nyisd meg a filet másik gépen, hogy ott is kattog-e. Illetve hogy néz ki a hullámformája?

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Megint bekakkant valami az EAC-al. Simán begrabbeli a vinyóra őket, minden ellenőrzés 100% és minden OK, stb., DE amikor lejátszom a wav-okat, csak kattogó hangja van.
 
ASPI driver ugyanaz amivel megjavult (system32 és az EAC könyvtárakba is betettem, és ment jól..)
 
Most akár ugyanazt a CD-t is grabbalhetem, ugyanakkora wav file felmegy a vinyóra, de csak kattog...
 
Volt reinstall, több verziót is felraktam, ugyanaz. Beállításokt még régebben exportáltam, sem azokkal, sem újrbeállítva nem megy sehogy
 
Mi lehet?
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Windows XP? ASPI driver rendben van?
Ott a pont, az volt a ludas. THX
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
daniba
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2005.10.07., pén. 20:23
Értékelés: 8

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: daniba »


Windows XP? ASPI driver rendben van? Más grabber progik működnek?
A régi DVD írómmal (ATA) simán ment az EAC grab, sztem most is menne, csak ki kell szednem a gyerek gépéből és átrakni az enyémbe. De pont ez az amit el akartam kerülni.
 
Most meg annyi van, hogy ahogy berakom a CD-t, a Nero egyból felkínálja, hogy akarom-e másolni, felteszem menne neki ha akarnám. Majd kipróbálom a DVD-Decryter-t (vagy mit), azzal még nem próbáltam (most nem nem otthonról írok), az is ment régebben.
 
Hol kell megnézni XP-ben ezt az ASPI drivert?

windows könyvtár/system32 -ben kell lennie az aspi drivernek. A neró könyvtárából kell átmásolni oda.

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Windows XP? ASPI driver rendben van? Más grabber progik működnek?
A régi DVD írómmal (ATA) simán ment az EAC grab, sztem most is menne, csak ki kell szednem a gyerek gépéből és átrakni az enyémbe. De pont ez az amit el akartam kerülni.
 
Most meg annyi van, hogy ahogy berakom a CD-t, a Nero egyból felkínálja, hogy akarom-e másolni, felteszem menne neki ha akarnám. Majd kipróbálom a DVD-Decryter-t (vagy mit), azzal még nem próbáltam (most nem nem otthonról írok), az is ment régebben.
 
Hol kell megnézni XP-ben ezt az ASPI drivert?
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


EAC (Exact Audio Copy) nem megy az USB-s DVD írómmal, nem reagál, hiába teszem be a CD-t. Van beállítási trükkje, vagy bármi amivel rábírható? (Nero másolás egyből felkínálja magát..)
Lemezt felismeri? Tracklistát látod?

Nem, semmit nem lát. Üres a track lista. Ez a gondom

Windows XP? ASPI driver rendben van? Más grabber progik működnek?

Vendég

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nemtom mindenki úgy isteníti ezt az EAC-ot nekem is állandóan szarakodik....

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


EAC (Exact Audio Copy) nem megy az USB-s DVD írómmal, nem reagál, hiába teszem be a CD-t. Van beállítási trükkje, vagy bármi amivel rábírható? (Nero másolás egyből felkínálja magát..)
Lemezt felismeri? Tracklistát látod?

Nem, semmit nem lát. Üres a track lista. Ez a gondom
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


EAC (Exact Audio Copy) nem megy az USB-s DVD írómmal, nem reagál, hiába teszem be a CD-t. Van beállítási trükkje, vagy bármi amivel rábírható? (Nero másolás egyből felkínálja magát..)
Lemezt felismeri? Tracklistát látod?

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »

EAC (Exact Audio Copy) nem megy az USB-s DVD írómmal, nem reagál, hiába teszem be a CD-t. Van beállítási trükkje, vagy bármi amivel rábírható? (Nero másolás egyből felkínálja magát..)
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
Marci,az eb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.08.10., szer. 10:52
Értékelés: 1

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Marci,az eb »


feltelepíted a winamp dsp bridge-t, beteszed foobarban a dspbe, és megnyitod.. ott bejön egy kis ablak, és ott van olyan h show interface window.. na ott lehet betölteni különkülön a pluginokat.. van chainer is, ami azt jelenti h egyszerre akár 10plugint is betölthetsz, de ebből sajnos nem sikerült olyat találni (még), ami maradéktalanul hibátlan lett volna..és lehet h kell a winamp a gépre, szóval nem árt ha fel van telepítve..
ennyi rémlik most, mert formatcé után vagyok de nem állítottam be újra (még)..

Köszi, próbálkozom.

Avatar
tau
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 742
Csatlakozott: 2003.12.16., kedd 15:57
Értékelés: 0

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: tau »


feltelepíted a winamp dsp bridge-t, beteszed foobarban a dspbe, és megnyitod.. ott bejön egy kis ablak, és ott van olyan h show interface window.. na ott lehet betölteni különkülön a pluginokat.. van chainer is, ami azt jelenti h egyszerre akár 10plugint is betölthetsz, de ebből sajnos nem sikerült olyat találni (még), ami maradéktalanul hibátlan lett volna..
és lehet h kell a winamp a gépre, szóval nem árt ha fel van telepítve..
ennyi rémlik most, mert formatcé után vagyok de nem állítottam be újra (még)..

Avatar
Marci,az eb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.08.10., szer. 10:52
Értékelés: 1

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Marci,az eb »


csak egy winamp dsp bridge kell hozzá, meg a megfelelő plugin

Találtam pár free EQ-t. Na de hogyan fognak ezek működni Winamp vagy Foobar mellett? Kis szájbarágás elkélne

Avatar
tau
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 742
Csatlakozott: 2003.12.16., kedd 15:57
Értékelés: 0

PC-s zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: tau »


én biztos vagyok benne hogy a foobarban is meglehet ezt csinálni, csak egy winamp dsp bridge kell hozzá, meg a megfelelő plugin mondjuk innen:
http://www.kvraudio.com/allpluginsononepage.php
én már jópárat használtam, elég jók..

Válasz küldése

Vissza: “Szoftver:CD-k,DVD-k írása”