Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kiállításokon készült képek

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12712
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6020

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Meg kell mondjam,nagyon élvezetes a beszámolód alfaati.Azt hiszem mások nevében is mondhatom,nagyon köszönjük a tudósításodat. :lol!:
Itt a lövészárokban,olyan vagy nekünk,mint egykoron a Szabad Európa Rádió. :taps:
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12712
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6020

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


az oreg Technics megér egy képet!
Főleg SME V. karral...
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


REVOLVER szoba AUDIOVUE , AUDION csoves elektronikákkal és ASTINTREW cd játszóval.
 
Soha nem hallottam még Revolver hngsugárzókat ezelott. Elkell mondanom ebben a szobában szólt legtisztábban a zene. De nem sterilen szólt hanem érzelemmel, kristálytisztán, majnem sírtam olyan szép volt. Az Audion Annyversary erosítoje ment és komolyzenét hallgattunk. A legszebb hangú szoba volt énszerintem.
 
www.revolveraudio.com


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


TOMTOM audio szoba: GURU svájci high end hangfalak NAIM csúcs elektronikákkal.
 
Sajna nem sikerult jól az installáció. Valamiért nem szólt úgy hogy az embereket maradásra bírja. A hangfalak nagyon rávannak tolva a falra, furán szóltak... nyomott, lusta, de azért részlet volt gazdagon.
 
www.tomtomaudio.com


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


az oreg Technics megér egy képet!


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


ASPARA hátulja...
 
www.asparaacoustics.co.uk


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


ASPARA Acoustics Pure Sound elektronikákkal. Az egyik kedvencem volt. Az Aspara hangsugárzokat eddig nemismertem.
 
ASPARA: hátúl nyitott horn kivitelu kompakt álló HL2 -es látható a rendszerben, angol gyártmány.
PURE SOUND: angol tervezés (állítólag)de kínában gyártják 1200 Font korul kezdodnek a termékeik de az angol ebayen BEWITCH néven ugyanezeket árulják olcsobban kínai eladók! A CD játszó pedig a kínai MHZS csak PURE SOUND felirattal, ez egy csoves analog kimenetu játszó tetszés szerint választható upsamplinggal...
 
Mikor leultem az oreg Technics lemezjátszó szólt amin SME V -os kar és valami vintage hangszedo és az a PURE SOUND hajtotta a Horn-okat amiben egy 2A3 -as dolgozott.
 
RODRIGO Y GABRIELA bakelit porgott és elkell mondanom iszonyatosan friss, ude, gyors, nyitott, egyáltalán nem bántó (pedig hangosan ment), precíz koherens és még sorolhatnám... szoval belopta magát a szívembe ez a rendszer. Utána a kinai cd játszó szólt, nagyon finom volt az is. A hangsugárzó méretébol adodóan a mélyek alja hiányoztak kicsit.


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


DPA mégegyszer...


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


A DELTEC PRECISION szobája és emebrei voltak a legflancosabbak. Egyenruha, mindenki élrevasaltban... Izléses szoba, katonás rend de sajna a hang nem volt valami meggyozo, nem is nagyon voltak a szobában vendégek a nap folyamán, pedig tobbszor is elmentem elotte. Digitális íz, érzelem hiányos eloadásmód, semmi a megfogja az embert. Szerintem ezekben az elektronikákban tobb van. Az installácio nem sikerult annyira...
 
www.deltecprecisionaudio.com


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: AVX »


a HOLBORNE lemezjátszó kozelrol is.
Messzebbről jobban nézett ki.

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 921
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


ART AUDIO mégegyszer!
nagyon komoly! Szép!

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


a HOLBORNE lemezjátszó kozelrol is.


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


ART AUDIO mégegyszer!


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


Az egyik leglátványosabb szoba ART AUDIO, kedves 50 év koruli emberek invitáltak zenehallgatásra mikor beleptem, mondták gyere ulj le. Mindenki nagyon csendben volt, nagyon szépen szólt a zene. Kulonos elektronikák, soha nem láttam azelott ilyeneket, egy ezer éves Denon CD játszó és egy HOLBORNE lemezjátszó karbon karral. Az a csoves PP monoblock eszmeletlen gyonyoru!
 
www.artaudio.co.uk


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


McIntosh szoba! A. Art hangfalakkal. csalódás volt. Nem is ahang, hanem az hogy a forgalmazó srácok (voltak vagy hárman) illetlenul viselkedtek, hangosan nevettek, beszélgettek, beálltak a székek kozé, nem koszontek, és trance zene ment! A trance zene jó kocsiban, vagy szombat este a discoban de nem egy hif shown. A cuccos nem tudta kifutni magát.


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


A RENAISSANCE AMPLIFICATION CD játszója kozelrol. Beszélgettem kicsit a forgalmazóval, nagyon barátságosan fogadott. Kérdezte mi a helyzet magyarországon? Mondtam neki van itt audio kultúra csak épp pénzunk nincs...


alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


Direkt korán értem oda, mert arra számítottam hogy így csendben egyedul hallgathatok meg pár olyan szobát amelyik esetleg elobb kinyit mint délelott 10 óra, és esetleg még beszélgetni is tudnék valamelyik angol forgalmazóval, vagy tervezovel.... nos a terv bevállt.
 
Elsonek a splash audio szobályába mentem be amelyik jóval korabban kinyitott, egyébkent elso voltam a show-n
 
A splash audio forgallmazza a ROUNTREE ACOUSTICS omnidirektcinonális hangfalakat amik angliaban készulnek és a RENAISSANCE AMPLIFICATION elektronikákat ami szintén angol.
 
Meggyozo volt a hang már elso hallásra is... Jazz muzsika ment. Még a plafonról is jott a zene. Nem ez volt a show legjobb hangja de megvolt mindene gyakorlatilag, viszont a Boogie faktor ebben a szobában volt a legjobb. A hangfalak igencsak dragák majdnem £8000 ! Az elektronikák barátságosabb árfekvésben vannak.
 
www.splashaudio.co.uk


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: AVX »


Udv Mindenkinek!  
2009 Március 28-29. rendezték meg a London-Heathrow HI-FIDELITY SHOW-t. Nagyon nagy multja van ennek a shownak, ott voltam hallgatóztam, csináltam pár kepet most megosztom az élményeket ha érdekel valakit. Ott volt az osszes híres újság íro, kritiukus, és jó pár tervezo is jelen volt.

Izgatottan várom.

alfaati

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: alfaati »


Udv Mindenkinek!
 
2009 Március 28-29. rendezték meg a London-Heathrow HI-FIDELITY SHOW-t. Nagyon nagy multja van ennek a shownak, ott voltam hallgatóztam, csináltam pár kepet most megosztom az élményeket ha érdekel valakit. Ott volt az osszes híres újság íro, kritiukus, és jó pár tervezo is jelen volt.

Avatar
maliviper
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2006.06.27., kedd 06:48
Értékelés: 43

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: maliviper »

Végre felkerültek az én képeim is az idei hifi-show-rol: iriszfoto
CD Futómű: ETHOSZ Audio CD-Transport (+Libra) DAC: ETHOSZ Audio Balanced RTP Vacuum Tube SQ Előfok: ETHOSZ Audio Balanced Zen (Referenc) Végfok: 2x ETHOSZ Audio PA-2.5 SQ (Bi-amp) Hangfal: WATT/Puppy by ETHOSZ Audio Kábelek: Nirvana S-L

Vendég

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Pennás fotók, második adag: itt.

Avatar
kovibali
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 720
Csatlakozott: 2005.03.29., kedd 20:51
Értékelés: 13

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: kovibali »


Ha már a pénzről van szó...
Nálam ez a dobozka a favorit (ár/érték arányban)
Már tavaly is lenyűgözött, igaz akkor komolyabb cuccal kergették, de most az alap NAD erősítővel és középkategóriás Marantz CD-vel is baromi jó volt, SZVSZ.


UPSakku.hu
 
 

Vendég

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azokból a TL dobozokból meghallgattunk egyet, háát nemtom, az enyémet nem adtam volna oda értük.... döngős lapos mélyek, mosott középhang, és magashiány.
Szóval ennyi sok pénzért ennyire gyenge hangot...

Avatar
Quadlipi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 19:56
Értékelés: 180

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: Quadlipi »


Üdv. Egy kicsit megkésve, de nyújtanék egy kis beszámolót azokról a cuccokról, amik nekem elnyerték a tetszésemet.
Először nézzük az ATC-t.
 
Kellemesen csalódtam ezekben a nagy "dögökben", mert könnyedén és légiesen szóltak. A kiállításon bemutatott mozikhoz viszonyítva ennek az összeállításnak tetszett legjobban a tonalitása. A terével nem voltam kibékülve, amit annak tudtam be, hogy a frontok viszonylag közel helyezkedtek el egymáshoz és a centerhez képest. + a center nem volt egyvonalban a frontokkal és elég alul hangsúlyozott volt hangerőben. Tudom, hogy egy picivel nagyobb helyre lenne szüksége ennek a rendszernek, de érdemes lenne ezzel játszani egy kicsit. Pld. a subokat és a frontokat megcserélni és ezzel szélesebb színpadot létrehozni, plusz valahogy bepaszírozni a tv alá a centert. Zoli ha olvassa biztosan érti mire célzok. Ettől függetlenül nagyon zeneien szólt az összeállítás.

 
Szintén pozitív csalódás volt számomra a CAV DP-880 produkciója, mert szegeden ez nekem kifejezetten nem tetszett. Viszont a kiállításon, mintha megtalálta volna párját erősítő és dac szinten, mert ha jól gondolom szombaton Withefül dacjárol és a kis Nivs csövesről szólt. Vagy tévedek? Az E-803 is szépen muzsikált hallani hogy járatódott. Amikor én hallottam még sokkal nyersebb volt és elég kevéske volt a basszusa.

 
Bodorék és az Art-Voice megint kitettek magukért. Az itt hallottak a legjobbak közé sorolandók a kiállításon.

 
PMC
Nekem nagyon bejönnek ezek az energikus TL dobozok, főleg a kicsi álló szólt szépen. A nagyobbik döngött és nem volt elég megfogott a mélye. Figyelem a kicsi polcsugárzó is TL! Aki vette a fáradságot és megnézte a ketté fűrészelt dobozkát az láthatta.

 
Az Aurum Cantus nekem szintén a kiállítás legjobb hangjai közé sorolható. Pagrus azt írta róla korábban, hogy nagyon szépek az ének hangjai. Szerintem nem így van. Ezekből a dobozokból csak úgy áradt a zene. Nem voltak magasak közepek mélyek + énekhangok, csak a zene. Ha nem nézném az árcédulát, és választani kéne, én ezt vinném haza a showról. (1,2MFt)

 
Már rég meg akartam hallgatni a Zu-t, erre most alkalmam nyílt. Nagyon zenei és tiszta megszólalás, a tölcséres magas ellenére! Kezdem kapizsgálni, hogy amiket idáig hallgattam tölcséres közepet és magast azok a legrosszabbak közül valók voltak. Bizony ebből is lehet kiemelkedőt alkotni, csak időt kell rá szánni, és persze nem árt némi szaktudás is. Viszonylag hátul álltam, így a teréről nem tudok nyilatkozni viszont azt hallottam, hogy iszonyatosan gyors a megszólalása és rendkívül precíz. Egyedül a bass volt nekem kicsit kevés, de érthetően elveszett ez a 2Watt a magas érzékenység ellenére abban a nagy teremben.

 
A hivoxnál hallott hang is meglepő volt számomra, a szerény ár ellenére. Szabó Zoli csodát tett a kis Vifa hangszórós dobozkával, ami a méretét meghazudtolóan szólalt meg.

 
Az Etalon is új volt számomra. Már rég szerettem volna összefutni ezen termékekkel, de nem volt rá lehetőség. Itt szintén szó legszorosabb értelmében a zene szólt, de első nap szombaton nem tetszett, csalódás volt. Én nem értem miért kell ilyen semmit mondó zenékkel demózni. Olyan muzsikák szóltak legtöbbször, amik nem fedik le a teljes hang spektrumot. Soványka megszólalást eredményezve. Amikor rendes zenével etették a rendszert, akkor kinyílt a mélytartomány és iszonyatos dinamikával szólt. Képet nem készítettem róla mert olyan semmitmondó kinézete van ezeknek a dobozkáknak, hogy nem láttam értelmét. A hangszórókat hangszóró selyem mögé rejtették, és ez nem tettszett.
 
Összességében nekem kifejezetten tetszett a mostani só. Pláne az előzőhöz képest, mert az tele volt a konzum márkák nem teljesen témába vágó produkcióival. Ezek hála égnek elmaradtak, és helyettük befért pár új kiállító (ATC, Bodor Audio, Art-Voice, Hivox, Viba Voice, Etalon stb.) Köszönet az ingyen jegyért és vendéglátásért. Üdv mindenkinek: Lipi
"Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."
diyaudio.hu  facebook/Audophile Room

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Kiállításokon készült képek

Hozzászólás Szerző: Posza »


Az utóbbi 15 új kép innen tölthető le egyszerre.
Én ott nem tudom megnézni!Tök gagyi,hogy kell?

Talán előbb írd be azt a pár számot a lenti mezőbe...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”