Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Saját hifis cuccaimról készült képek

Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 149

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: frankoo »


Ezek csak ideglenesen voltak egymás mellett, hogy meg tudjak hallgatni kétféle JMLab-ot. A Mezo már elkelt egyébként. Laci rendszere számomra  meghaladja a realitás talaját. Vienna Acoustic The Music, MBL 116F, stb 
 
Arra utaltam, hogy miért csak 1 van minden hangsugárzóból? Nem párban árulják őket, jobb és bal? :D Na, de mindegy, Laci mondta ugorjak majd be hozzád hallgatózni! Azt mondta nagyon állat az új Focal!  
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
menyhardman
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2008.05.31., szomb. 10:31
Értékelés: 174

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: menyhardman »



Hát nem tudom... Én jobban szeretem, ha 2 egyforma hangsugárzót hallagatok és azok nem egymás mellet vannak! 
Amúgy most mi van?!? Elvitték azt az Utopiát, vagy sem???

Ezek csak ideglenesen voltak egymás mellett, hogy meg tudjak hallgatni kétféle JMLab-ot. A Mezo már elkelt egyébként. Laci rendszere számomra  meghaladja a realitás talaját. Vienna Acoustic The Music, MBL 116F, stb 
Core Audio Ultimate PC, DAC, SPDIF, Canton CA 30 full active, Stealth Dream kábelek.
            
 
 

Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 149

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: frankoo »


Osztalytalalkozo..
 
Hát nem tudom... Én jobban szeretem, ha 2 egyforma hangsugárzót hallagatok és azok nem egymás mellet vannak! 
Amúgy most mi van?!? Elvitték azt az Utopiát, vagy sem???
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 393

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nor »

Az a Mezzo Utopia egy igen jól eltalált hangsugárzó....
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Lua con Espressione, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY), EWA LS-40

menyus2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2012.06.15., pén. 12:56
Értékelés: 485

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: menyus2 »


 
Osztalytalalkozo..

„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

Avatar
fff
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1354
Csatlakozott: 2008.01.25., pén. 22:13
Értékelés: 150
Tartózkodási hely: Főfalu a mocskos Budapestia

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: fff »


Vintage vonal. Braun L-710, Grundig SV 40 M, Lenco L 75. Meg külön (dugok, csatlakozók hiányában) csak a hangfal tesztelve, de hamarosan "összebarátkoznak" Mert ki kellett próbálni . Brutál ! Gratula !
A zene maga az üzenet .

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2523
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2323
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Tctronic »


Vintage vonal.     Braun L-710, Grundig SV 40 M, Lenco L 75.    Meg külön (dugok, csatlakozók hiányában) csak a hangfal tesztelve, de hamarosan "összebarátkoznak"   Mert ki kellett próbálni
 



"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: supravox »


Gratulálok hozzájuk. Brutál jól illik a rendszerbe. Gondolom a hangjuk sem különb. Köszönöm:)Igen ez most elég egyben van.
Igazándiból nézegetni is nagyon jó
Az én audio és vizuális izlésemhez tökéletesen illeszkedik.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Sonny

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Sonny »

Én egy csomag nyomtatópapírt felejtettem az erősítőn és annak is volt hatása a hangra 

Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: GOB »



Sziasztok
Tegnapi szerzemény:)
ATC scm50asl

Gratulálok hozzájuk. Brutál jól illik a rendszerbe. Gondolom a hangjuk sem különb.
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1908
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Rotox »


Mielőtt totál kiröhögjük...
 
Komolyra fordítva a szót; részemről szó sincs kiröhögésről, a mosoly csak maguknak a képeknek szólt. Hiszem, tapasztaltam (és nem csak a hifi területén), hogy ha a "mérnök agyammal" nem tudok megérteni valamit, attól az még létezhet, sőt - még ha általam nem is ismert - természettudományos magyarázata is lehet.
 
Amit még megemlítenék, hogy ahol életem eddigi legjobb hangját hallottam, ott bizony ilyesmi kövek (is...) vannak. (Nem mondom meg, kinél, nehogy hízelgésnek tűnjön, ismerőseim úgyis tudják.    )

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 393

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nor »

Mielőtt totál kiröhögjük szabadjon megjegyeznem, hogy ezeknek a kütyüknek is van hatása a hangra. Kinek tetszik, kinek nem. Az én szememben hasonló, mint az Entreq, akinek tetszik vegye meg.
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Lua con Espressione, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY), EWA LS-40

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12683
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7377
Tartózkodási hely: Szentendre

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



További képek egy svéd? fórumról   : http://www.faktiskt.se/phpBB3/viewtopic ... &start=840
(Kicsit le kell görgetni, csatolni nem mertem a képeket, hátha nem találkoznak a fórum moderálási elveivel.)

LEGJOBB!   
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1908
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Rotox »


Ez a legjobb promo anyaga
 
További képek egy svéd? fórumról   : http://www.faktiskt.se/phpBB3/viewtopic ... &start=840
(Kicsit le kell görgetni, csatolni nem mertem a képeket, hátha nem találkoznak a fórum moderálási elveivel.)

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: earforce »


Ez a legjobb promo anyaga:
 



 
Hát lehet Patricket nem komolyan venni?
Ebayen anno eléggé utánanéztem, hogy mivel csencsel a fiú. Kilószámra vette a kínai konténeres ásványokat, amiket beépítve ide-oda jobb lesz...
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Vendég

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Valami olyasmi. Seadog fórumtársat kérdezd, ő elég sokat használ, mellesleg nála voltunk halllgatózni.
Jó csapat van ott Pécsen! 

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1908
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1031
Tartózkodási hely: Pécs

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Rotox »


És azok mire jók?
 
Ha bővebben szeretnél erről olvasni: http://audiophile.rocks/index.html
 
(2017-ben a cégnév a 2010-2016. között használt Coconut Audio névről Audiophile Rocks-ra változott.)

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 393

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nor »

Valami olyasmi. Seadog fórumtársat kérdezd, ő elég sokat használ, mellesleg nála voltunk halllgatózni.
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Lua con Espressione, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY), EWA LS-40

Avatar
Spiky03
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2015.01.23., pén. 20:07
Értékelés: 196
Tartózkodási hely: Halásztelek

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Spiky03 »


Coconut Audio kövek.
 
És azok mire jók?
Ilyen rezgéscsillapítós cuccok lennének, mint a különféle lapok?
XY Screen Black Crystal 110";ProjectionDesign F22
Panasonic TX-P42ST50E;Anthem MRX710
HTPC-DELL MT7030, Amazon Firestick 4K MAX
5 db Jamo D6 LCR
T.amp E-1200+15"Ultimax+15"MicroMarty
Oehlbach 108
ZyXEL NSA325v2 2T+4T WDRed
Xbox OneS+Kinect

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 393

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nor »

Coconut Audio kövek.
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Lua con Espressione, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY), EWA LS-40

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Mik azok a kovek az elektronikakon?

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 393

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nor »

30.1
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Lua con Espressione, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY), EWA LS-40

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Ez egy shl5+?

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 393

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: nor »


Mai baráti hallgatózásunk három résztvevője:
 

 

Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Lua con Espressione, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY), EWA LS-40

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: supravox »


A következő minőségi ugrás majd az lesz, amikor a rendszer nem "lerántja a leplet" a rosszabb felvételekről, hanem azokat is élvezetesen, sok-sok örömet okozva játssza le. Azon a szinten már eszedbe sem jut majd a felvételeket a minőségük alapján előrébb / hátrébb tologatni a hallgatási listádon. Írtam valahol,hogy azokat nem örömmel hallgatom??
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”