Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Saját hifis cuccaimról készült képek

Avatar
Plutox
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 15:35
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Budapest, XIV.

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Plutox »


a cucc:

Plutox
CD: Sony CDP-X333ES, Amp.: Musical Fidelity m3i , Speaker: ProAc Tablette 2000 SE, DVD: Pioneer 565A,

Avatar
Plutox
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 15:35
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Budapest, XIV.

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Plutox »


a hátsók:

Plutox
CD: Sony CDP-X333ES, Amp.: Musical Fidelity m3i , Speaker: ProAc Tablette 2000 SE, DVD: Pioneer 565A,

Avatar
Plutox
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 15:35
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Budapest, XIV.

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Plutox »


oldalról:

Plutox
CD: Sony CDP-X333ES, Amp.: Musical Fidelity m3i , Speaker: ProAc Tablette 2000 SE, DVD: Pioneer 565A,

Avatar
Plutox
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 15:35
Értékelés: 6
Tartózkodási hely: Budapest, XIV.

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Plutox »


Sziasztok, jó ez a topik, én is küldök képeket.
 
Cucc:
TV: Samsung 32Z68P
A/V: Denon 1803
DVD: Pioneer 565A
Stereo: Arcam delta290
CD: Denon 1650AR
Triangle Zerius 202 front
Kef coda90 hátsó
Kef coda80 center
REL Q100E sub
Nordost Flatline és SolarWind
 
előre:

Plutox
CD: Sony CDP-X333ES, Amp.: Musical Fidelity m3i , Speaker: ProAc Tablette 2000 SE, DVD: Pioneer 565A,

Avatar
>k<
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2004.02.02., hétf. 19:48
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: >k< »


Gondolom a kisasztalt, meg a foteleket átrendezed filmnézés előtt! 
Nemegészen, amíg nincs vászon (amit a bútor elé fog menni) a hátsó falra megy a kép, a hátsó centert átkötöttem elsőnek - kicsit favágó megoldás - változás rövidesen

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: balagee »


Ez is egy regi kep:
 

 
Ez az elso vetitommel keszult. Mai napig is toprengek hogy lehetne megoldani hogy
legyen egy vacak data vetitom pluszban szimulatorozni, de sajnos hianyik erre az extra penz, es a
mostani elrendezessel amugy is tul magasan lenne a kep
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Aztán közben fejlődtem:


Gondolom a kisasztalt, meg a foteleket átrendezed filmnézés előtt!

Avatar
>k<
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2004.02.02., hétf. 19:48
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: >k< »


Találtam egy archív képet, másfél éve itt tartottam:
 

 
 
Aztán közben fejlődtem:
 

 
Vászon és porj. felfogató beszerzés/tervezés alatt.

Vendég

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nálam sincs fent a háló a hangfalon. A gyerekeknek a hálószoba tabu (ott van a házimozi). Az idősebb mikor már annyi éves lett, hogy megérett a házimozi világára kapott munkavédelmi oktatást és azóta esténként bent nézheti a meséjét. Jelzem hangosabbra állítja az erősítőt, mint mi szoktuk ha filmet nézünk, és keményen lecsap a 4:3-as filmekre, megkérdezvén hol a fütykös fenében van a kép két széle. Hiába, no apja lánya.

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: wadkan »


Komolyan mondom nem értem. Némelyeknek egész jó rendszerük van, de azt a nyomorult hangfal előlapot mindenki fent hagyja. Miért ??????  Egy komoly hifista az első percben kiba...a a pi...ba . 
Nálam pl. nincsenek fenn, persze gyerek még nincs. De hogy milyen lényeges tényezö az asszony a házimozirendszer kialakításánál, arról vannak fogalmaim. A fotózás elött a hangfalról, TV-röl leszedegetett plüssállatok, virágok, és egyéb nöi izék mások elött sem ismeretlen dolgok. Néha leszedegetem ezeket, aztán észrevétlenül fokozatosan visszavándorolnak. Most egyenlöre dekoráció nélkül vannak a cuccok azóta...
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
daniba1
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2004.03.07., vas. 14:08
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: daniba1 »

Szenzációs a topic. Remélem még többen küldtök képet.

Avatar
Crybaby
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.02.22., vas. 15:34
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Crybaby »


És a kutya farka? Ami tipusfüggően pl. még pörög is? (vizsla, boxer) :smile2: Nekem egyszer (huuu nagyon régen, akkor még nem is tudtam előlapot gyártani a saját készítésű hangfalaimnak) egy baráti boxer akkorát sózott a mélysugárzóra, hogy azt hittem kiszakad a papírmembrán.

MegaLOL:-)
 
Mondjuk azért én lehet hogy néznék egy ilyet , ha egyszercsak beállítana hozzánk, fel az emeletre, a kis tv szobámba egy kutya, vagy a farka
Projector: LG AN110B-JD; Erősítő: Onkyo 575-X ; Dvd Lejátszó: ; Pioneer DV-575A ; Dvd felvevő: LG DR7622W ; Hangalak Elsők: Mission m73 (bi-wiring); Center: Mission m3c2i ;Hátsók: Mission m5ds ;Mélynyomó: Tannoy MXSUB-10 ; Kábelek: Hama Gold HDMI-DVI 2m for PC; Hama YUV-YUV 10m for DVD; Monitor Patmos Y Sub Kábel 12m; Monitor Optical 1,5m

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: gemini »

én a macska elől védem a hangszórókat, nehogy azon élesítse a körmét.

Vendég

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És a kutya farka? Ami tipusfüggően pl. még pörög is? (vizsla, boxer) :smile2:
Nekem egyszer (huuu nagyon régen, akkor még nem is tudtam előlapot gyártani a saját készítésű hangfalaimnak) egy baráti boxer akkorát sózott a mélysugárzóra, hogy azt hittem kiszakad a papírmembrán.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


.....Remélem mihamarább elkészül a pincémben egy kifejezetten mozizásra alkalmas szoba, ott majd nem fenyeget gyerek veszély.
- a kis naiv!

Igaza van! A gyerekek elől nincs menekvés.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


.....Remélem mihamarább elkészül a pincémben egy kifejezetten mozizásra alkalmas szoba, ott majd nem fenyeget gyerek veszély.
- a kis naiv!
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
bébé
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:25
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: bébé »


Komolyan mondom nem értem. Némelyeknek egész jó rendszerük van, de azt a nyomorult hangfal előlapot mindenki fent hagyja. Miért ?????? Egy komoly hifista az első percben kiba...a a pi...ba .
Kedves Scott!
 
Gondolom az én képeim (is) öszötönöztek sommás hozzászólásodra.
 
Mint az előttem szólók közül sokan, én is a gyerekek (van belőle 4) miatt hagyom fenn az előlapot. Egyébként én nem tartom magam komoly hifistának, a rendszerem sem igazán komoly.
Ráadásul szerintem a Triangle hangsugárzóknak kifelyezetten szép a borításuk.
 
Remélem mihamarább elkészül a pincémben egy kifejezetten mozizásra alkalmas szoba, ott majd nem fenyeget gyerek veszély.
 
Üdv
 
Bébé
Projektor: Optoma HD72i; Amp: Primare A30.1; CD: Primare D30.2; Tuner: Primare T21; Front: Triangle Naia 260; Surround: Triangle Zerius 202EX; Processzor: Primare SP31; Végfok: Primare A30.5MkII; DVD: Primare V25; DVDR: Sony RDR-HX 710; Vászon: Beamax R-Black 213x124; Kábelek: Nordost Solar Wind IC, Harmonic Technology Magic Tweeter Speaker; VHS: Panasonic NV-FJ612; TV: Panasonic 29PX20

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Nálunk a gyermek már szerencsére elég nagy ( 8 ) , ráadásul van külön szobája , saját "hangrendszerrel" , amit szúrkálhat, ha netalán mégis úgy találna kedve. Egyébként szerintem és a párom szerint is sokkal dizájnosabb előlap nélkül. Izlés kérdése.

Eléggé porosodik is előlap nélkül a hangszórók mebránja. Egyébként nekem is jobban tetszik előlap nélkül, de a feleségem már így is "studiónak" minősíti a nappalit, ami tele van pakolva ronda felesleges négyszögletes dolgokkal.

Avatar
Scott
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:04
Értékelés: 2

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Scott »


Nálunk a gyermek már szerencsére elég nagy ( 8 ) , ráadásul van külön szobája , saját "hangrendszerrel" , amit szúrkálhat, ha netalán mégis úgy találna kedve.
Egyébként szerintem és a párom szerint is sokkal dizájnosabb előlap nélkül. Izlés kérdése.

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


Komolyan mondom nem értem. Némelyeknek egész jó rendszerük van, de azt a nyomorult hangfal előlapot mindenki fent hagyja. Miért ?????? Egy komoly hifista az első percben kiba...a a pi...ba .
azért hagyják fennt mert az asszonyoknak így jobban teccik
meg a gyerek nem szúrja ki a filctollal a selyemdóm magast
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Komolyan mondom nem értem. Némelyeknek egész jó rendszerük van, de azt a nyomorult hangfal előlapot mindenki fent hagyja. Miért ?????? Egy komoly hifista az első percben kiba...a a pi...ba .
Amikor anno megvettem a B&W602-eseket és az új 604S3-akat, én is gyorsan lekaptam róla a takarót. Másnapra az egyik 602-esenek a magassugárcója benyomódott, valamint az egyik 604-es lau membránján szépen meg lehetett számolni az öcsém kisfiának az ujjait... nos azóta csak teszteknél szedem le porvédőt, még akkor is, ha ma már jobban megbíznék a gyerekekben...
 
Hidd el, annyit nem tesz hozzá a hangjoz, mint amennyivel növeli a rizikót!

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Komolyan mondom nem értem. Némelyeknek egész jó rendszerük van, de azt a nyomorult hangfal előlapot mindenki fent hagyja. Miért ?????? Egy komoly hifista az első percben kiba...a a pi...ba .
OFF
"Gyerekes" helyen elengedhetetlen a használata, ugyanis kb. egy órán belül szétluggatnák. Ettől függetlenül próbáltam takarólap nélkül is és nem éreztem releváns változást.

Avatar
Scott
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:04
Értékelés: 2

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Scott »

Komolyan mondom nem értem. Némelyeknek egész jó rendszerük van, de azt a nyomorult hangfal előlapot mindenki fent hagyja. Miért ?????? Egy komoly hifista az első percben kiba...a a pi...ba .

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


... írtam, hogy Triangle Zerius202. Gondoltam ennyi elég.

Elég lett volna, ha nem vagyok ma tiszta hülye! Esküszöm, hogy háromszor is átolvastam és átfutottam felette! Bocsi
gordon314.fw.hu

Avatar
bébé
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:25
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: bébé »


 
A hangfalaidat elfelejtetted bemutatni!

Gordon!
 
Az első "grandtotál" képen rajta vannak. Az egyikről még a szövetet is levettem Meg a szövegben írtam, hogy Triangle Zerius202. Gondoltam ennyi elég.
 
Üdv
Bébé
Projektor: Optoma HD72i; Amp: Primare A30.1; CD: Primare D30.2; Tuner: Primare T21; Front: Triangle Naia 260; Surround: Triangle Zerius 202EX; Processzor: Primare SP31; Végfok: Primare A30.5MkII; DVD: Primare V25; DVDR: Sony RDR-HX 710; Vászon: Beamax R-Black 213x124; Kábelek: Nordost Solar Wind IC, Harmonic Technology Magic Tweeter Speaker; VHS: Panasonic NV-FJ612; TV: Panasonic 29PX20

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”