Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Saját hifis cuccaimról készült képek

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Bébé
 
Szép a saját tervezésű konzolrendszer!
 
A hangfalaidat elfelejtetted bemutatni!
gordon314.fw.hu

Avatar
bébé
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:25
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: bébé »


3. adag.
 
A "kisegítő személyzet"

Projektor: Optoma HD72i; Amp: Primare A30.1; CD: Primare D30.2; Tuner: Primare T21; Front: Triangle Naia 260; Surround: Triangle Zerius 202EX; Processzor: Primare SP31; Végfok: Primare A30.5MkII; DVD: Primare V25; DVDR: Sony RDR-HX 710; Vászon: Beamax R-Black 213x124; Kábelek: Nordost Solar Wind IC, Harmonic Technology Magic Tweeter Speaker; VHS: Panasonic NV-FJ612; TV: Panasonic 29PX20

Avatar
bébé
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:25
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: bébé »


2. adag
 
A "lényeg"

Projektor: Optoma HD72i; Amp: Primare A30.1; CD: Primare D30.2; Tuner: Primare T21; Front: Triangle Naia 260; Surround: Triangle Zerius 202EX; Processzor: Primare SP31; Végfok: Primare A30.5MkII; DVD: Primare V25; DVDR: Sony RDR-HX 710; Vászon: Beamax R-Black 213x124; Kábelek: Nordost Solar Wind IC, Harmonic Technology Magic Tweeter Speaker; VHS: Panasonic NV-FJ612; TV: Panasonic 29PX20

Avatar
bébé
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:25
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: bébé »


Ugyan nem házimozi, csak kezdemény, meg sztereo rendszer, azért megmutatom, hátha valakit érdekel.
 
A lényeg:
Primare A30.1 erősítő
Copland CDA822 CD játszó
Primare V25 DVD
Triangle Zerius 202EX hangsugárzó
Nordost Super Flatline biwire hangszórókábel
Nordost Solar Wind RCA a DVD hangjához
Nordost Blue Haeven XLR a CD-hez
 
A "kisegítő személyzet":
NAD 5120 LP
Technics SJ-MD100 Minidisc
NAD 4225 Tuner
NAD 6325 Deck
Yamaha DSP-E492 (régi surround processzor)
Thomson DTH-6520 VCR
Thomson 63 cm 50Hz TV
 
Néha még egy NEC LT260 projektor, VGA kábellel bekötve.
 
Van még néhány Neotech meg noname kábel a rendszerben. A fali konzol saját design és gyártmány, 10 mm-es üveglapokkal.

Projektor: Optoma HD72i; Amp: Primare A30.1; CD: Primare D30.2; Tuner: Primare T21; Front: Triangle Naia 260; Surround: Triangle Zerius 202EX; Processzor: Primare SP31; Végfok: Primare A30.5MkII; DVD: Primare V25; DVDR: Sony RDR-HX 710; Vászon: Beamax R-Black 213x124; Kábelek: Nordost Solar Wind IC, Harmonic Technology Magic Tweeter Speaker; VHS: Panasonic NV-FJ612; TV: Panasonic 29PX20

Avatar
derceto
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 04:52
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: derceto »


derceto: Ezt a tuningot hogy kell értelmezni?
Viletel István-féle órajelgenerátor van benne és spéci tápkábel. Cambridge Audio Studio Reference interconnect-el van összekötve az erősítővel. Lazán veri a Pio-t és a Marantz belső DAC-ját is.

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »

derceto: Ezt a tuningot hogy kell értelmezni?

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: H.Andras »



 
Hat mivel en a boltomban lakom, nekem ez a hazimozim, szal nem kopkodni ram
 
A vasznon real kep van bemontazsolva, termeszetesen a vetito kepet a kepet sotetben csinaltuk. Jo lenne, ha vilagosban is ilyen lenne...
 
Cucc: Aragon Stage one, Aragon 2007, Klipsch Reference 35 7.1 szet, Pioneer 668 DVD, Zinwell HDTV settopbox, Sim2 Domino 20, 2 m szeles vaszon Van Den Hul, es Cinemaster kabelek.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Derceto: Le se tudnád tagadni az érdeklődési köröd!
 
Azért az anime-kért némileg irigyellek ám! (amellett, hogy jók, nagyon tuti a dobozuk is)

Avatar
derceto
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 04:52
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: derceto »


Mélynyomó nincs. Az a két darab, egyenként 60 literes Mission front bőséges subbasst generál ebben a 20 nm-es szobában A következő csere a TV lesz, ez csak 63 centis, bár a képe kifogástalan.
 
Sorban: Pioneer DV-444S (régiófüggetlen), Monster SCART, Marantz SR5000 Original SE, Mission 703 (f), 77c1 ©, 772 (s), Panasonic TX25MK1, Technics SL-PG480A (tuningolva)


Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Gordon314: nemi velemenyt az uj rendszerrol ?! Hangzasrol, persze! Mert ranezesre szep, bar a H/Kn meglepodtem, h divatkeket (ledek...) is csinal, en eddig csak konzervativabbakat lattam Mindenesetre tenyleg szep. Csak az a center... nem rezeg, s ezt nem kapja meg a dvdplayer ? Vagy annyira ossze vannak szorulva ... ? Esetleg forditva ? Centeren a player ?
Nagyon tetszik az új cucc hangja. Nem akarom szétoffolni a topikot, ezért inkább majd priviben részletezem.
A lényeg az, hogy sztereóban olyan, mintha eddig nem is ugyanazokat a felvételeket hallgattam volna.
 
Az új H/K design ilyen. Ha gondolod nézd meg a linkjüket. A korábbi erősítőkön is kék színű volt a két soros szöveges kijelző, de azok még nem voltak pontmátrixosak. A forrás illetve üzemmód kijelzés viszont zöld volt, a hangszórók, csatornák visszajelzése pedig piros. Gondolom megunták, hogy minden tesztben "lekarácsonyfázták", ezért egyszerűsíteni akartak. Maradt a kék, ami még mindíg a legvisszafogottabb a szürke, fekete színvilághoz. Egy aranyhoz, mondjuk jól megy a borostyán, de akkor japánnak néznék a H/K-t (Yamaha, Denon, Onkyo, Sony ....).
A legnagyobb előnye ennek a nagy kékségnek, hogy egy gombnyomásra csökkenthető, illetve mégegyre ki is kapcsolható. Nem kell a menük mélyére menni hozzá. Persze kikapcsolás után, ha valamit állítunk, akkor annak az eredménye felvillan pár mp-re a kijelzőn, de ezt a pár mp-t is lehet állítani, mennyi legyen.
 
Én igazából ideiglenes megoldásnak nyomasztottam be oda a centert. Ha lesz majd hova tenni, akkor a DVD kikerül alóla.
Helye lenne rezegni, kb 1 mm. Ekkora ampitudóju rezgéssel viszont, nemcsak rosszul, de sehogy nem szólna a DVD. Az tény, hogy a hangszóró rezegtetheti a DVD-t, amikor szól és mozognak benne a membránok, de amiben javít, hogy a súlyával csökkenti a DVD saját rezgését. Nem tudm, hogy járok jobban. Illetve tudom, ha külön teszem és a DVD-re ráteszek egy nagy márványlapot.
 
Egyébként Centeren volt a player! Nézd meg jobban a képeket. El is tudod olvasni: DVD C E N T E R!
gordon314.fw.hu

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


kepeket is nyomjatok be neha

o v e r p o w e r e d

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: arty »


Gandalf: en nem pacolnam, max lakk, 1 ev alatt siman hozzaerik! mar most is nagyon tetszik a megoldas - sztem ilyen pofonegyszeruen kevesen tudtak volna megoldani ...
 
Gordon314: nemi velemenyt az uj rendszerrol ?! Hangzasrol, persze! Mert ranezesre szep, bar a H/Kn meglepodtem, h divatkeket (ledek...) is csinal, en eddig csak konzervativabbakat lattam Mindenesetre tenyleg szep. Csak az a center... nem rezeg, s ezt nem kapja meg a dvdplayer ? Vagy annyira ossze vannak szorulva ... ? Esetleg forditva ? Centeren a player ?

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Mester »


Hűűűha! Picit kimaradt az életemből a fórum, visszanéztem a képeket... Skodálatosak.
Gépemre akartam volna költeni, de most elbizonytalanodtam, én is normális rendszert akarooook!!!

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Szerintem teljesen korrekt, de én is ajánlani akartam, hogy kend le valamivel, pl egy réteg lakk szerintem megfelelő lenne!
Inkább páccal. A tévé helyén egyébként látszik, hogy a fa eredetileg színazonos csak ahol már sokat érte a fény, ott besárgult.
gordon314.fw.hu

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »

Szerintem teljesen korrekt, de én is ajánlani akartam, hogy kend le valamivel, pl egy réteg lakk szerintem megfelelő lenne!

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


GandalfJól néz ki az upgrade! Csak bírja ki majd az új tévé súllyát is! Vagy a falra vegyél plazmát / vásznat 
 
meg gondolom egy fél év múlva a fa is hozzáérik majd az eredeti állványhoz és akkor még jobban fog mutatni.

A center mögött majdnem közvetlenül is van egy láb, ami kb. a téglalap alakú tartópolc átlóinak metszéspontjában van. Szóval elég stabil. Gondolkodtam rajta, hogy esetleg lekenem valamivel, mert a színe mivel új, kicsit elüt a régitől. Arra is gondoltam, hogy egy ecsettel finoman vizet kenek rá, az egyből megsötétíti egy kicsit a kezeletlen fát. Égyébként normál fénynél nincs ekkora különbség, csak a vaku valahogy jobban kiemeli a dolgot.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


- az erosito jobb/felso sarka felett/melett levo feher negyzet alaku  (talan lec-veg) micsoda?
A FAL!

Egyikőtöknek sincs igaza. Az a kis négyzet, egy középen elhejezkedő hátsó függőleges falap merevítés, ami felső lapot is tartja. Attól a falaptól függetlenül a hátsó rész nyitott.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Gandalf
Jól néz ki az upgrade! Csak bírja ki majd az új tévé súllyát is! Vagy a falra vegyél plazmát / vásznat
 
meg gondolom egy fél év múlva a fa is hozzáérik majd az eredeti állványhoz és akkor még jobban fog mutatni.
gordon314.fw.hu

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


- az erosito jobb/felso sarka felett/melett levo feher negyzet alaku  (talan lec-veg) micsoda?
A FAL!

- vazzee(lin), ennyire szabalyos legyen...

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Doki »


- az erosito jobb/felso sarka felett/melett levo feher negyzet alaku (talan lec-veg) micsoda?
A FAL!
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Tami »

- az erosito jobb/felso sarka felett/melett levo feher negyzet alaku (talan lec-veg) micsoda?
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Kicsit közelebbről. Bizony a tv cserére szorul, de sajnos most nincs rá keret. Az üres helyen pedig egy sztereó vhs magnó tanyázik normál esetben, csak most a családi videó atírás dvdre projekt miatt a számítógépem mellé költözött.


Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Megfogadván a tanácsotokat a a centert beraktama tv alá, az álvány kis mértékű bővítésével. Tényleg jobban szól ott a center. Így volt a legolcsóbb egyelőre...


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Azért annyira nem low budget ez a cucc, látván az erősítőt A TV-n mondjuk már érdemes lenne lecserélni!
 


Köszi Rob!
 
Tkp az erősítő a legerősebb láncszem a TV meg a leggyengébb
Egy 32" 16:9es tvre pályáznék de egyelőre no money

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Saját hifis cuccaimról készült képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Azért annyira nem low budget ez a cucc, látván az erősítőt
A TV-n mondjuk már érdemes lenne lecserélni!
 
 
gemini: Te vagy az én emberem! Látom neked is Zaldek centered van, ritkán látni ilyesmit!

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”