Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Interneten talált képek

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: pjotr »

A helyet is jobaan ki lehet használni, meg lehet, hogy egész nagy feszültségről megy, akkor meg lehet, hogy olcsóbb is...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


Gh-grandhigh M-88 belsoseg:
 
- a sok kis kondi milyen szempontbol elonyosebb mint a kisebb darabszamu de bazinagyok?
- freki-stabilitas?
- avagy csak a helyszuke?

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


Gh-grandhigh M-88

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


- Tank irt be egy linket az Gh-grandhigh M88 -rol a shoutbox-ban:

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


sajna azt nemde rakd fel a jo helyre a kepeket es innen torlom majd

Kösz áttettem!
 
Léva

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: R5TL »


Az utóbbi évek finom "emelései" a 4. emeletre (nem fértek be a liftbe):két kanapé (3+2) illetve 82cm-es 16:9-es TV. A kanapékkal rendesen megszenvettünk egy cimborámmal és a sofôrrel, a lépcsôházban a kanapék mellett 10-20cm volt két oldalt, így minden fordulónál fel kellett állítani a rövidebb oldalára a kicsikéket (emeletenként 4 lépcsôforduló, tehát összesen a földszinttel együtt kb. 18-szor) A TV-t a netdepo tulaja hozta ki egy segítôvel, aki közölte, hogy fáj a háta, így a tulajjal ketten vittük fel azév augusztusának legmelegebb napján.
 


Ez jó, én is a netdeponál vettem a 82 centis TV-t, és ugyanez volt a történet.
Megjöttek ketten, fejenként 110 kilósak voltak, de az idősebb közölte, hogy fáj a háta, így én segítettem a másiknak a 65 kilómmal (a TV is ennyi ).
Én a 8-on lakom, a TV nem fért be a liftbe dobozostol, kivettük belőle, de a lift már a ficóval félig megtelt és a TV meg én még kint voltunk...
Végül valahogy csak bepréseltük.
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Off (utolsó)itt az a gáz, hogy a lépcsöfeljáró kb 1m széles, ami a tetején kb 80cm-re megy össze
az emeleti erkélyen viszont lesz egy kb 6m2-es ablak :-) amin be lehet emelni
csak azt nem tudom van-e ilyen szolgáltatás, hogy daruskocsival beemelik
Gondolom 100kg felett van egy ilyen bútor. 100x100x231cm-es
 
On:

OFF: Mi az éppen nálunk dolgozó kömüveseknek monduk, hogy kapnak fejenkét 2000-ret, ha felhúzzák az emeletre. Fél óra múlva már fent is volt! ON

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: vtb »

Egy CKD néhány tízezer egy órára, az még a tetőt is leemeli előtte.

Avatar
Cuttie
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.04.21., hétf. 20:03
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Cuttie »


Off (utolsó)
itt az a gáz, hogy a lépcsöfeljáró kb 1m széles, ami a tetején kb 80cm-re megy össze
az emeleti erkélyen viszont lesz egy kb 6m2-es ablak :-) amin be lehet emelni
csak azt nem tudom van-e ilyen szolgáltatás, hogy daruskocsival beemelik
Gondolom 100kg felett van egy ilyen bútor. 100x100x231cm-es
 
On:

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: mv3 »


Egy kicsit én is tartottam ezektôl az elôítéletektôl, de lassan egy éve megvannak a bôrkanapék és eddig beváltak.
Én is mindenképp egy börgarniturával szemezek.
Nemrég voltam a Natuzzi bemutatóteremben törökbálinton
teljesen elvarázsolt a kiállítottt LOLA modell :-)
Annyi csak a gondom, hogy kell majd egy daruskocsi amivel beemelik az emeletre :-)

szuper OFF:
Az utóbbi évek finom "emelései" a 4. emeletre (nem fértek be a liftbe):
két kanapé (3+2) illetve 82cm-es 16:9-es TV. A kanapékkal rendesen megszenvettünk egy cimborámmal és a sofôrrel, a lépcsôházban a kanapék mellett 10-20cm volt két oldalt, így minden fordulónál fel kellett állítani a rövidebb oldalára a kicsikéket (emeletenként 4 lépcsôforduló, tehát összesen a földszinttel együtt kb. 18-szor) A TV-t a netdepo tulaja hozta ki egy segítôvel, aki közölte, hogy fáj a háta, így a tulajjal ketten vittük fel azév augusztusának legmelegebb napján.
 
Hasonló program volt az elôzô lakásunkba egy komplett 4 ajtós gardrobe szekrény felcipelése. Ezt lapra szerelve, egyedül, négy fordulóra sikerült megoldani. Már az gyanús volt, hogy a kocsin a tetôcsomagtartó kecsesen meghajlott, majdnem leért a tetôig. Miután felvitem a motyót összeszámoltam a borításon szereplô súlyokat, ha jól emlékszem kb. 168kg volt. Nem tudom, hogy egy kocsicsomagtartó hány kg-ra van hitelesítve, de én kértem egy kis technikai szünetet a páromtól és lefeküdtem egy fél órára észheztérni.
 
ON

Avatar
Cuttie
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.04.21., hétf. 20:03
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Cuttie »


Egy kicsit én is tartottam ezektôl az elôítéletektôl, de lassan egy éve megvannak a bôrkanapék és eddig beváltak.
Én is mindenképp egy börgarniturával szemezek.
Nemrég voltam a Natuzzi bemutatóteremben törökbálinton
teljesen elvarázsolt a kiállítottt LOLA modell :-)
Annyi csak a gondom, hogy kell majd egy daruskocsi amivel beemelik az emeletre :-)

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: mv3 »


A bo˝rfotelben télen fázunk,nyáron meg beleizzadunk.


Pontosan!

Nem mesztelenül kell beleülni
Egy kicsit én is tartottam ezektôl az elôítéletektôl, de lassan egy éve megvannak a bôrkanapék és eddig beváltak. Kisgyerekeseknek feltétel nélkül ajánlom: bármi kiömlik, egy rongyal letörölhetô, ezt egy szövetkanapéval nem lehet megoldani (és persze minden dvd fogyasztónak aki szeret filmnézés közben fagyit enni )

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Kaptam PÜben egy kérést, hogy tegyek be képet is arról amit a HobbyLink Japantól rendeltem. 
Legyen akkor példaként itt a legutóbbi rendelés eredménye:

Nagyon szépek! Én is gondolkodom, hogy hasonló relikviákkal dekorálom az otthoni mozirészleget.

Avatar
paTKany
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:14
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: paTKany »


Kaptam PÜben egy kérést, hogy tegyek be képet is arról amit a HobbyLink Japantól rendeltem.
 
Legyen akkor példaként itt a legutóbbi rendelés eredménye:



 
Samsung LE27-S71, Panasonic TX-32PS11P, Marantz DV4200, Samsung DVD-HR720, ONKYO TX-SR501E, 2x Wharfedale Dmnd-8.4, 2x Wharfedale Dmnd-8C, 2x Jamo Studio 180

Avatar
paTKany
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:14
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: paTKany »


Hol szoktal vasarolni ilyen "olcsobb" replikakat?
Régebben az eBay-en vásárolgattam őket.
De mostanában inkább a HobbyLink Japan-tól rendelek (http://www.hlj.com). Nem csak anime témában árulnak dolgokat, van mindenféle sci-fi (Terminator, Star Wars, Star Trek, Back to the Future...), gépjármű, harcjármű modell is a kínálatukban.
 
Viszont mozi témájú figurák kaphatóak nálunk is Budapesten a Holdfényteamnél (http://www.holdfenyteam.hu) a keletitől 10-15 percnyi gyalogútra a Bethlen Gábor utca 29-ben.


 
Samsung LE27-S71, Panasonic TX-32PS11P, Marantz DV4200, Samsung DVD-HR720, ONKYO TX-SR501E, 2x Wharfedale Dmnd-8.4, 2x Wharfedale Dmnd-8C, 2x Jamo Studio 180

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »


Picit OFF, de azt hiszem sokunk DVD lemezei mellett mutatnának jól ezek a figurák (csak ne kerülnének 100 ezer Ft-ba):

Hehe jellemző, hogy az 500$-os kategóriát nézted ki, pedig ugye van 50$ meg 5$-os kategória is a merchandiseban.
 
---
 
Én magam jellemzően az $5-$25 árkategóriából szoktam figurákat/babákat vásárolni, így valamivel nagyobb gyűjteményt tudok kialakítani, mint ha egy-egy méregdrága darabot vennék meg. Egyszóval merchandise területén is megvan a mennyiség/minőség dilemma.

Hol szoktal vasarolni ilyen "olcsobb" replikakat?
 

Avatar
paTKany
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:14
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: paTKany »


Picit OFF, de azt hiszem sokunk DVD lemezei mellett mutatnának jól ezek a figurák (csak ne kerülnének 100 ezer Ft-ba):

Hehe jellemző, hogy az 500$-os kategóriát nézted ki, pedig ugye van 50$ meg 5$-os kategória is a merchandiseban.
 
---
 
Én magam jellemzően az $5-$25 árkategóriából szoktam figurákat/babákat vásárolni, így valamivel nagyobb gyűjteményt tudok kialakítani, mint ha egy-egy méregdrága darabot vennék meg. Egyszóval merchandise területén is megvan a mennyiség/minőség dilemma.


 
Samsung LE27-S71, Panasonic TX-32PS11P, Marantz DV4200, Samsung DVD-HR720, ONKYO TX-SR501E, 2x Wharfedale Dmnd-8.4, 2x Wharfedale Dmnd-8C, 2x Jamo Studio 180

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: vtb »


A bőrfotelben télen fázunk,nyáron meg beleizzadunk.


Pontosan!

A bőr ülőkék akkor jók amikor már kellemesen viseltesek. Én szeretem a bőr kanapékat, foteleket meg miegymást.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


A bőrfotelben télen fázunk,nyáron meg beleizzadunk.


Pontosan!

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Hát igen,
bőrfotelt én sem szeretnék a szobába,
bár a nappalinkban most is műbőr fotelek vannak,
de mindig van rajta pléd, mert úgy szeretjük.
 
A bőrfotelben télen fázunk,
nyáron meg beleizzadunk.
 
valami szövetkanapé kéne nekem is.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Na igen, azthiszem valami ilyesmitakarok énis összehozni egyszer.
 
jó ötleteket adnak.

Én is ilyen ötletek alapján szeretném egyszer össszehozni a moziszobát. Nekem egyedül a bőrfotelek nem teszenek. Nem is a fotel maga, hanem, hogy bőrhuzatos. Szvsz kéynelmesebb egy szövethuzat, mint egy bőr. Persze ez saját vélemény.

Nem ültél még igazán jó bőrfotelban!!!

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Na igen, azthiszem valami ilyesmitakarok énis összehozni egyszer.
 
jó ötleteket adnak.

Én is ilyen ötletek alapján szeretném egyszer össszehozni a moziszobát. Nekem egyedül a bőrfotelek nem teszenek. Nem is a fotel maga, hanem, hogy bőrhuzatos. Szvsz kéynelmesebb egy szövethuzat, mint egy bőr. Persze ez saját vélemény.

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: LittleL »


de ezek is nagyon szépek
 

 
Barco cine 7

 
a legigényesebb moziszobákban azért
mindig CRT projektorok vannak.
 
Főleg Barco, Sony , Vidikron, és Runco
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: LittleL »

Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Na igen, azthiszem valami ilyesmit
akarok énis összehozni egyszer.
 
jó ötleteket adnak.
 

 

Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”