Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Interneten talált képek

Avatar
Rolie
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 322
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:02
Értékelés: 2
Kapcsolat:

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Rolie »

Nice motyo
Human Audio

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: mv3 »


Házimozi high-end anno
close652
 
Szereztél pár kellemes percet, köszönet érte! Különösen tetszik ez a finom hangvétel? reklámpolitika: "dijtalanul közli a készülék sok-száz elônyét"

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: N°1 »



Házimozi high-end anno
Ez mészfény dolog nekem marhára tetszik, nem ám UHP lámpa

Fel is hívom őket, mennyi ideig bírja ez a mészfény ...
... de miért nem csörög ki??? :vazeg:

Avatar
>k<
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2004.02.02., hétf. 19:48
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: >k< »


Házimozi high-end anno
Ez mészfény dolog nekem marhára tetszik, nem ám UHP lámpa

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: close652 »


Házimozi high-end anno

system

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Én is csak annyit fűznék hozzá, hogy az én rendszerem nem egy high-end, sőt... DE nagyon élvezem és 3 év munkája van benne. Mindenből a legjobb ár/érték arányút választottam (kiv. video ). Nagyon  tetszik a hangja és amióta megvan sokkal több filmet nézek otthon.  Persze ismerem a korlátait is. Tudom, hogy van jobb is, de természetesen szeretném fejleszteni (erősítőnek egy Parasound.  )
Azt gondolom..... minden annyit ér, amennyit képes számodra nyújtani abból amit elvársz tőle! valószínüleg én is el tudnék képzelni itthonra egy rendszert kb.10mill ből, de igazán nem fakadok sírva attól hogy csak a jelenlegi cucc zörög a lakásomban. úgy érzem, hogy a kompromisszumokhoz képest nagyon jó. örömömet lelem benne, és ez jó érzéssel tölti el a lelkem

Én sem tudom, hogy ott ez az átlag vagy csak egy bizonyos szint felett tesznek fel az adott linkre képeket.
 
Maximálisan egyetértek Cosmo-val, és (ex)Cat-el abban, hogy a legfontosabb, hogy az ember élvezze azt amit a rendszere nyújt és elégedett legyen vele.
Az én rendszeremben is legalább 3 év munkája van, pl a front hangfalaimat kb. 4 éve vettem, amikor az a fogalom, hogy házimozi csak éppen elkezdett teret hódítani itthon.
De én még mindig nagyon szeretem, és a jelenlegi rendelkezésemre álló 20 m2-es nappaliban (melyet szinte teljes egészében a házimozim tölt ki :vazeg: ) maximális élvezetet nyújt. És én is sokkal több filmet nézek itthon, mint moziban.
 
Csak az a fontos, hogy élvezze az ember a rendszere nyújtotta szórakoztatást, és valóban szórakozzon és kikapcsolódjon amikor filmeket néz.
Ez nem egy verseny, és az embereknek csak saját elvárásaikhoz szabad viszonyítaniuk azt amit összeállítanak, vagy megépítenek.
 
Persze nekem is nagy álmom egy külön házimozi szoba, amit csak erre a célra használok, de a mostani lakásomban ez sajnos nem valósítható meg.
 
Na de majd egyszer.......

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Én is csak annyit fűznék hozzá, hogy az én rendszerem nem egy high-end, sőt... DE nagyon élvezem és 3 év munkája van benne. Mindenből a legjobb ár/érték arányút választottam (kiv. video :vazeg: ). Nagyon tetszik a hangja és amióta megvan sokkal több filmet nézek otthon. Persze ismerem a korlátait is. Tudom, hogy van jobb is, de természetesen szeretném fejleszteni (erősítőnek egy Parasound. )
Azt gondolom..... minden annyit ér, amennyit képes számodra nyújtani abból amit elvársz tőle! valószínüleg én is el tudnék képzelni itthonra egy rendszert kb.10mill ből, de igazán nem fakadok sírva attól hogy csak a jelenlegi cucc zörög a lakásomban. úgy érzem, hogy a kompromisszumokhoz képest nagyon jó. örömömet lelem benne, és ez jó érzéssel tölti el a lelkem
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Én is csak annyit fűznék hozzá, hogy az én rendszerem nem egy high-end, sőt... DE nagyon élvezem és 3 év munkája van benne. Mindenből a legjobb ár/érték arányút választottam (kiv. video ). Nagyon tetszik a hangja és amióta megvan sokkal több filmet nézek otthon. Persze ismerem a korlátait is. Tudom, hogy van jobb is, de természetesen szeretném fejleszteni (erősítőnek egy Parasound. )

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Ez igaz, de a fenti linken a userek házimozi rendszereit nézegetve, azért elmondhatjuk, hogy "ott" nem igazán ugyanaz az átlag mint nálunk. 
Sajnos ezen a területen is van hova felzárkóznunk.

Én komolyan nem hiszem, hogy az lenne az átlag amit ezen az oldalon látunk. Inkább tartom valószínűnek, hogy csak egy bizonyos szint feleltt pakolnak ide képeket... persze lehet, hogy tévedek.
 
Felzárkózni? Igen, talán... de én mindig azt mondom, hogy egy hi-fi vagy A/V rendszerben egyetlen lényeges dolog van: Hogy élvezze az ember azt amit kap tőle. Ha ez rendben van, akkor lehet az olcsó, vagy drága, tök mindegy. A lényeg minden eseteben azon van, hogy jól érezd magad tőle. A többi tökmindegy

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Mintha valakinek lennének itt ilyen hangfalai...
Tényleg... ilyet már láttam valahol!!!

Avatar
Refresh
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.02.25., szer. 13:35
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Refresh »

Tami: kösz a linket, ilyenre gondoltam
Tv:JVC AV-28BD5EP,Vhs: Panasonic NV SD442,Dvd: Thomson DTH 212(függetlenítve),Receiver: Kenwood KRF-V4060D,Hangfalak: valami KODA csoda. Én képviselem itt a low end kategóriát /emoticons/default_wink2.gif" alt=";)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" width="15" height="15" />

Avatar
Refresh
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.02.25., szer. 13:35
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Refresh »


Mintha valakinek lennének itt ilyen hangfalai...

Tv:JVC AV-28BD5EP,Vhs: Panasonic NV SD442,Dvd: Thomson DTH 212(függetlenítve),Receiver: Kenwood KRF-V4060D,Hangfalak: valami KODA csoda. Én képviselem itt a low end kategóriát /emoticons/default_wink2.gif" alt=";)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" width="15" height="15" />

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Esetleg olyan oldalt tud valaki, ahol külföldi "kollegák" cuccait lehet megnézni?
biztos hogy látni akarod???? szerintem mindannyian sírvafakadnánk!

Szerintem nem. Ott is vannak átlag rendszerek, mert akkor hová adnák el azt a sok erősítőt, dvd lejtászót, amit gyártanak?

Ez igaz, de a fenti linken a userek házimozi rendszereit nézegetve, azért elmondhatjuk, hogy "ott" nem igazán ugyanaz az átlag mint nálunk.
 
Sajnos ezen a területen is van hova felzárkóznunk.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Tami »


Esetleg olyan oldalt tud valaki, ahol külföldi "kollegák" cuccait lehet megnézni?
ha ennyire akarod....
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Esetleg olyan oldalt tud valaki, ahol külföldi "kollegák" cuccait lehet megnézni?
biztos hogy látni akarod???? szerintem mindannyian sírvafakadnánk!

Szerintem nem. Ott is vannak átlag rendszerek, mert akkor hová adnák el azt a sok erősítőt, dvd lejtászót, amit gyártanak?

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Esetleg olyan oldalt tud valaki, ahol külföldi "kollegák" cuccait lehet megnézni?
biztos hogy látni akarod???? szerintem mindannyian sírvafakadnánk!
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
Refresh
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.02.25., szer. 13:35
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Refresh »

Esetleg olyan oldalt tud valaki, ahol külföldi "kollegák" cuccait lehet megnézni?
Tv:JVC AV-28BD5EP,Vhs: Panasonic NV SD442,Dvd: Thomson DTH 212(függetlenítve),Receiver: Kenwood KRF-V4060D,Hangfalak: valami KODA csoda. Én képviselem itt a low end kategóriát /emoticons/default_wink2.gif" alt=";)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" width="15" height="15" />

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


2 virágszál házimozi díszítéssel ...
a kábeleket hova tették?
 
üdv.
Sly

Elvitték a padlólap alatt.. :vazeg:

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: N°1 »



2 virágszál házimozi díszítéssel ...
a kábeleket hova tették?
 
üdv.
Sly

Minek az? A vázában sincs víz! :smile35:

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


2 virágszál házimozi díszítéssel ...
a kábeleket hova tették?
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: N°1 »


2 virágszál házimozi díszítéssel ...


Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


posztmodern... :vazeg:  
üdv.
Sly

Földrengéskor milyen szépen lenghet az egész.

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


3. 
Hinta-palinta...

posztmodern... :vazeg:
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »


Gondolom mar tobben hallottatok ilyenekrol..en is eleinte felve nezegettem a hasonlo oldalakat, amig ra nem talaltam egy cegre aki osszepakolasi utmutatot arul, illetve lencseket..megnezheted az oldalukon a vegeredmenyeket a kulonfele osszetevokkel, tehat elviekben semmi gaz nem lehet ha belevag az ember epiteni egy ilyet. 
Lessetek www.lumenlab.com

Ezzel már csak az a gond, hogy Mo.-ra egyelőre nem szállítanak semmit. :vazeg: Még az útmutatójukat sem tudod megrendelni, ami egyébként annyiból áll, hogy $20-ért letölthetnél tőlük egy pdf filét.
 
Különben nem tűnik ez olyan rossz ötletnek. A terminál elektro fórumán, projektor házilag című topicban páran már kivesézték ezt a témát. Az egyik srác szétszedett egy-két tft monitort, de egyiket sem sikerült megfelelően átvilágítania. (Majd később inkább vett egy olcsó crt projit. ) Ezzel azt akarom mondani, hogy nem mindegy, milyen elemeket pakol bele az ember. Az elmélet működik, mivel az internetes oldalak, fórumok tanúsága szerint néhány embernek sikerült már összehoznia ilyet. Én is szívesen megcsinálnám, ha minden olyan cucc összeszedhető lenne hozzá, ami együttesen biztosan működik is. Nos ez az, ami a legnagyobb nehézség az egészben. A fenébe is.. talán, ha valahogyan erről a lumenlab.com oldalról lehetne itthonra is rendelni... Majd megkérdem őket, és a nyáron lehet, nekiesek. Ha nem sikerül, akkor legalább marad egy tft monitorom. Már úgyis régóta szeretnék egyet.

Mint irtam nekem mar a tftn kivul minden cuccom megvan..nem kell a pdf mert pontosan tudom mi kell bele (van egy listam a szetszedheto moncsikrol is..amiket itthon is siman kapni).
Ha erdekel szolj..es nyissunk egy topicot..elmondom szivesen mi kell hozza es hogy pakold ossze..nem erdemes fizetni nekik semmiert mert mas forumokon is levan irva mit hogyan csinalj..amiert erdemes lenne aldozni naluk az a fresnel lencse es a nagyito lencse (elobbit nem nagyon sikerult meg nekem se yo minosegut szerezni..optikai uzletek nem igen valaszolnak a mailjeimre).
 
max 100k-bol jon ki egyebkent az egesz cucc..osszerakni osszerakjak neked a dobozt ahol levagatod..szal tulkepp az egyeduli hatranya a merete az egesznek.
 

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


4.
 
TV szendicsben.


Válasz küldése

Vissza: “Galéria”