Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Interneten talált képek

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


3.
 
Hinta-palinta...


Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


2.
 
Nem a méret a lényeg ... vagy mégis


Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Találtam egy két érdekes képet:
 
1.


Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


ezeket a lexicon kütyüket most találtam: 
üdv.
Sly

Én is bevállalnék egy ilyen tornyot otthonra. a Sztereo hangal sem lenne semmi gong

Avatar
bili
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2003.06.19., csüt. 02:13
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: bili »


Gondolom mar tobben hallottatok ilyenekrol..en is eleinte felve nezegettem a hasonlo oldalakat, amig ra nem talaltam egy cegre aki osszepakolasi utmutatot arul, illetve lencseket..megnezheted az oldalukon a vegeredmenyeket a kulonfele osszetevokkel, tehat elviekben semmi gaz nem lehet ha belevag az ember epiteni egy ilyet. 
Lessetek www.lumenlab.com

Ezzel már csak az a gond, hogy Mo.-ra egyelőre nem szállítanak semmit. :vazeg: Még az útmutatójukat sem tudod megrendelni, ami egyébként annyiból áll, hogy $20-ért letölthetnél tőlük egy pdf filét.
 
Különben nem tűnik ez olyan rossz ötletnek. A terminál elektro fórumán, projektor házilag című topicban páran már kivesézték ezt a témát. Az egyik srác szétszedett egy-két tft monitort, de egyiket sem sikerült megfelelően átvilágítania. (Majd később inkább vett egy olcsó crt projit. ) Ezzel azt akarom mondani, hogy nem mindegy, milyen elemeket pakol bele az ember. Az elmélet működik, mivel az internetes oldalak, fórumok tanúsága szerint néhány embernek sikerült már összehoznia ilyet. Én is szívesen megcsinálnám, ha minden olyan cucc összeszedhető lenne hozzá, ami együttesen biztosan működik is. Nos ez az, ami a legnagyobb nehézség az egészben. A fenébe is.. talán, ha valahogyan erről a lumenlab.com oldalról lehetne itthonra is rendelni... Majd megkérdem őket, és a nyáron lehet, nekiesek. Ha nem sikerül, akkor legalább marad egy tft monitorom. Már úgyis régóta szeretnék egyet.
Projektor: Optoma UHL55; Receiver: Yamaha RX-V396RDS; Front: Yamaha NS-45e; Center&Rear: Yamaha NS-P60; Sub: Yamaha YST-SW300

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


Erről a márkáról még nem is hallottam!
akkor még hozhat Neked pár újdonságot a házimozi

Hát néha kiakadok, hogy milyen márkanevek vannak, majd mikor meglátom az árát...

Pedig a Lexicon az tényleg nem semmi...

bizony. brutál.
ezek a képek a 2003-s CES-ről van.
itt a link: http://www.smr-home-theatre.org/ces2003/index.shtml
van még sok minden érdemes megnézni...
a képeket menteni nem engedi, de teljes weblap mentéssel már lekerül
a vinyóra
 
üdv.
Sly :vazeg:

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Erről a márkáról még nem is hallottam!
akkor még hozhat Neked pár újdonságot a házimozi

Hát néha kiakadok, hogy milyen márkanevek vannak, majd mikor meglátom az árát... :vazeg:

Pedig a Lexicon az tényleg nem semmi...

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Erről a márkáról még nem is hallottam!
akkor még hozhat Neked pár újdonságot a házimozi

Hát néha kiakadok, hogy milyen márkanevek vannak, majd mikor meglátom az árát... :vazeg:

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


ezeket a lexicon kütyüket most találtam: 
üdv.
Sly

... de szép is lenne ezeket itthon a polcomon látni...

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Erről a márkáról még nem is hallottam!
akkor még hozhat Neked pár újdonságot a házimozi
gordon314.fw.hu

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Erről a márkáról még nem is hallottam!
a lexicon ról??? nem is egy komoly márka
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »

Erről a márkáról még nem is hallottam!

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


ez meg a feneke
 
üdv.
Sly


TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


ezeket a lexicon kütyüket most találtam:
 
üdv.
Sly


TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


belátom tényleg túlzás
ezért itt egy kép:
 
üdv.
Sly


TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ez a böszme nagy láda nem egy macskalak ?van benne világítás meg klíma is
a macskámnak pont jó lenne
 
üdv.
Sly

200ezerért macskamozi?
Nem túlzás ez??? :vazeg:

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Sly »


ez a böszme nagy láda nem egy macskalak :vazeg: ?
van benne világítás meg klíma is
a macskámnak pont jó lenne
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem ha szepen lefujod vagy mas designal epited meg (mondjuk egy 45 fokos tukorrel megcsinalhatod allora) akkor siman nem zavaro az egesz..foleg ha azt nezed, hogy mennyiert van egy projid es mennyi lesz a karbantartasi koltsege. 
Egyebkent szerintem a screendoor se akkora problema mint a bolti lcd-s kivetitoknel..mivel a keppontok nagysaganak es a koztuk levo tavolsagnak az aranya(!) sokkal kisebb a tft monitoroknal mint a bolti kivetitokben levo lcdk eseten.

Komolyan mondom inkább veszek 250-ért egy Z1-est vagy egy TX10-est, mint barkácsoljak egy ilyen förmedvényt 150-ből ami elfoglal fél négyzetmétert a szobámból ami újabb 200 ezer.

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Már látom előre milyen jól mutatna a nappalimban egy ilyen házilag készült "projektor". Egy átlag magyar akkora szobában lakik, mint itt a projektor.

Kircsi ez a dizájn! Illik a szobámhoz

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »


Szerintem ha szepen lefujod vagy mas designal epited meg (mondjuk egy 45 fokos tukorrel megcsinalhatod allora) akkor siman nem zavaro az egesz..foleg ha azt nezed, hogy mennyiert van egy projid es mennyi lesz a karbantartasi koltsege.
 
Egyebkent szerintem a screendoor se akkora problema mint a bolti lcd-s kivetitoknel..mivel a keppontok nagysaganak es a koztuk levo tavolsagnak az aranya(!) sokkal kisebb a tft monitoroknal mint a bolti kivetitokben levo lcdk eseten.
 

Vendég

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nah jo leirom miez..mert addig ugyis csak azt lokitek, hogy semmi extra:)Bar ha azt nezzuk tenyleg nincs benne semmi plane..szerintem kb ugyanolyan kepet nyomat mint egy atlagos vagy attol picit yobb lcd kivetito..a kulonbseg csupan annyi, hogy ez hazilag keszitett kivetito..~100 ezer penz befektetessel vadiujjonnan..izzocsere 5-25 ezerbol megoldhato..stb.
 
En eppen most keszulok belevagni egy ilyesmi osszepakolasaba..csak elszortam a penzem es meg nem telik tft-re..de a tobbi cuccom mar kesz van hozza.
 
Gondolom mar tobben hallottatok ilyenekrol..en is eleinte felve nezegettem a hasonlo oldalakat, amig ra nem talaltam egy cegre aki osszepakolasi utmutatot arul, illetve lencseket..megnezheted az oldalukon a vegeredmenyeket a kulonfele osszetevokkel, tehat elviekben semmi gaz nem lehet ha belevag az ember epiteni egy ilyet.
 
Lessetek www.lumenlab.com


 
Már látom előre milyen jól mutatna a nappalimban egy ilyen házilag készült "projektor". Egy átlag magyar akkora szobában lakik, mint itt a projektor.
 


Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


 
Lessetek www.lumenlab.com

Az oldalon a képre kattintva hirtelen azt hittem, hogy ide, a DVDcenteres fórumra jutottam vissza!
 
Ugy látszik, hogy házimozisoknak innovision pb dukál!

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 955
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »


Nah jo leirom miez..mert addig ugyis csak azt lokitek, hogy semmi extra:)
Bar ha azt nezzuk tenyleg nincs benne semmi plane..szerintem kb ugyanolyan kepet nyomat mint egy atlagos vagy attol picit yobb lcd kivetito..a kulonbseg csupan annyi, hogy ez hazilag keszitett kivetito..~100 ezer penz befektetessel vadiujjonnan..izzocsere 5-25 ezerbol megoldhato..stb.
 
En eppen most keszulok belevagni egy ilyesmi osszepakolasaba..csak elszortam a penzem es meg nem telik tft-re..de a tobbi cuccom mar kesz van hozza.
 
Gondolom mar tobben hallottatok ilyenekrol..en is eleinte felve nezegettem a hasonlo oldalakat, amig ra nem talaltam egy cegre aki osszepakolasi utmutatot arul, illetve lencseket..megnezheted az oldalukon a vegeredmenyeket a kulonfele osszetevokkel, tehat elviekben semmi gaz nem lehet ha belevag az ember epiteni egy ilyet.
 
Lessetek www.lumenlab.com
 

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Szerintem valami olcsó Barco :vazeg:

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Interneten talált képek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Majd idovel elarulom a megfejtest:)

Ezek szerint olcsó... de most már akkor mesélj, szerintem van itt pár ember akit nagyon érdekel a téma!

Például Engem. De nagyon.
Aztán remélem valami tényleg olcsó darab...
 
Szerintem szép a képe, habár projektor témában eléggé analfabéta vagyok.

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”