Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dvd gyűjtemény képekben

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Katalogizálva is vannak? ha nem, akkor mik azok a fehér matricák az lemezek alján?
gondolom sorszámok..

Vagy GS monogram. :vazeg:


TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Mindegyiket kibontottam már! Csak a díszdobozos filmeket finoman bontottam ki kés segítségével, hogy a fólia rajtuk maradjon. Mint régen a videokazetták csomagolását.
Katalogizálva is vannak? ha nem, akkor mik azok a fehér matricák az lemezek alján?

Igen, sorszámozva, és ezáltal katalogizálva is vannak, általában vásárlási sorrendben. Videokazettás matricákon található sorszámokat ragasztgattam rájuk. E sorszámok alapján katalogizáltam a gépen is.
Szerintem érdemes, mert nagyon megkönnyítik a "nyilvántartást", főleg ha sokat ad kölcsön az ember.
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Katalogizálva is vannak? ha nem, akkor mik azok a fehér matricák az lemezek alján?
gondolom sorszámok..

Vagy GS monogram.
Elkúrtuk

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Igc »


Katalogizálva is vannak? ha nem, akkor mik azok a fehér matricák az lemezek alján?
gondolom sorszámok..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: gemini »


Mindegyiket kibontottam már! Csak a díszdobozos filmeket finoman bontottam ki kés segítségével, hogy a fólia rajtuk maradjon. Mint régen a videokazetták csomagolását.
Katalogizálva is vannak? ha nem, akkor mik azok a fehér matricák az lemezek alján?

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Igc »


Ez az én gyűjteményem.
Ez sem semmi..
 
Hétvégén készítek róla képeket és felteszem akkor én is..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: GoldSun »

Mindegyiket kibontottam már! Csak a díszdobozos filmeket finoman bontottam ki kés segítségével, hogy a fólia rajtuk maradjon. Mint régen a videokazetták csomagolását.
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: gemini »


Ez az én gyűjteményem. Nem így szoktak lenni, csak a kép kedvéért raktam össze őket. Azóta gyűjteményem része a T2 is. Erre az évre van betáblázva a "költségvetés" még a Star Wars trilógiára, és A király visszatér 4 lemezes változatára.
jol látom hogy van amit még ki sem bontottál?

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Ez az én gyűjteményem. Nem így szoktak lenni, csak a kép kedvéért raktam össze őket. Azóta gyűjteményem része a T2 is. Erre az évre van betáblázva a "költségvetés" még a Star Wars trilógiára, és A király visszatér 4 lemezes változatára.

TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Vendég

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Cisco & Lacy, szép a gyűjteményetek; lassan már nekem is el kéne készíteni a képeket róla.. :vazeg:
Várjuk szeretettel

Igen!

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 163

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: cisco »


Cisco & Lacy, szép a gyűjteményetek; lassan már nekem is el kéne készíteni a képeket róla..
Várjuk szeretettel

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Igc »

Cisco & Lacy, szép a gyűjteményetek; lassan már nekem is el kéne készíteni a képeket róla..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Lacy nem rossz a gyűjteményed!
Elkúrtuk

Vendég

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Vendég »


vtb: Köszi a képet! 
Lacy: Neked is szép kis gyűjteményed van!

Köszike.

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 163

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: cisco »


vtb: Köszi a képet!
 
Lacy: Neked is szép kis gyűjteményed van!

Vendég

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akik nagyanyám régi szekrényét csinálták, ha tudták volna, 100 év múlva mit fogok benne tartani ...
Nagyon szép a gyűjteményed, irigyellek is egy-két filmért! :vazeg:

Pedig a hátsó sort nem is lehet látni.
 
Felül meg 3 sor CD lakik.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Akik nagyanyám régi szekrényét csinálták, ha tudták volna, 100 év múlva mit fogok benne tartani ... :vazeg:
Nagyon szép a gyűjteményed, irigyellek is egy-két filmért!

Vendég

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A legeslegkedvencebb, egyenesen amerikából (merthogy itthon, sőt európában ki sem adták ) :


Vendég

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akkor mégegyet, közelebbi is talán...


Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: vtb »


úgy látszik nekem meg Lacyval egyezik az ízlésem filmek terén
ami nincs átfedésben azt éppen igyekszem beszerezni

Vendég

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akik nagyanyám régi szekrényét csinálták, ha tudták volna, 100 év múlva mit fogok benne tartani ...


Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: vtb »


Vtb: Nem tudnál esetleg egy képet feltenni róla, mert csak nagyából sejtem mire gondolsz???
sajnos nincsen semmilyen képkészítő eszközöm
csináltam egy hevenyészet ábrát. a piros egy dvd relatív mérete


Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 163

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: cisco »

Vtb: Nem tudnál esetleg egy képet feltenni róla, mert csak nagyából sejtem mire gondolsz???

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: vtb »


3. Ezek is ott vannak ahol a többi csak akkor nem jól láthatóak sajnos. Majd kéne egy nagyobb "tároló"
Sajnos nálam is ez a baja a szekrénynek. A filmek szaporodnak és kinövik.

Az hogy a filmekből egyre több kerül birtokunkba még nem lenne baj . A baj az hogy nem tudok nagyobb vagy újabb állványt venni mert nincs hova tenni, ugyhogy most én is valami forradlami ötleten gondolkodom.

én már teljesen forradalmasítottam :vazeg: amit fűrdőszoba állványként vagy mifene ként árulnak (könnyű, vékony, fehér drótvázas ) azoknak az egyik példánya tökéletesen alkalmas dvd tárolásra. úgy 60-70 db fél el rajta. nálam simán a földre van állítva de két csavarral a falra is felfogatható.
 
ja és nem kerül 1500ba sem

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 163

Dvd gyűjtemény képekben

Hozzászólás Szerző: cisco »


3. Ezek is ott vannak ahol a többi csak akkor nem jól láthatóak sajnos. Majd kéne egy nagyobb "tároló"
Sajnos nálam is ez a baja a szekrénynek. A filmek szaporodnak és kinövik.

Az hogy a filmekből egyre több kerül birtokunkba még nem lenne baj . A baj az hogy nem tudok nagyobb vagy újabb állványt venni mert nincs hova tenni, ugyhogy most én is valami forradlami ötleten gondolkodom.

Válasz küldése

Vissza: “Galéria”