Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

HD videó lejátszók

Avatar
airnorbee
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.11.12., szomb. 07:49
Értékelés: 0

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: airnorbee »


Bemész nagyáruházba, (pl Tescóóó) 10 ezer magyar pénzért leveszel a polcról egy Orion dvd lejátszót és ezeket tudja.Analóg 5.1 kimenet gyakorlatilag csak az olcsó kategóriás lejátszókon vannak.(Ha találsz jobbat szólj nekem is)Orion nem egy hosszútávú befektetés de ha 1 év múlva esetleg meghal akkor már sztem kiszolgálta az árát.
 
 
 
 
 

sziasztok
 
olyan asztali dvd lejátszót kersek amelyen képes usb portról divx videókat lejátszani,valamint rendelkezik analóg 5.1 es kimenettel.
 
Mit tudtok ajánlani?milyet vegyek ami megfelel az elvárásaimnak?



Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »



Szerintem itt is érdeklődhetsz http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showforum=31


 
 
Szia !
 
Nekem ASUS HDP R1 van a legutolsó gyári magyar szoftverrel. Tulajdonképp meg vagyok vele elégedve, mindent lejátszik jó minőségben . Igaz Bluray-t nem szoktam nézni rajta , mert nem birom kivárni mire letöltődik...
Filmnézésnél, képnézegetésnél még sosem fagyott le. Egy formátumot nem szeret ez a FLAC veszteségmentes zene file. Na ezen valamiért le szokott fagyni főleg a magasabb (96khz) mintavételezésűnél. Ilyenkor tényleg ki kell húzni és ujra bedugni. De ez is egy héten max 1X, ha egész héten csak zenét hallgattál rajta.
Szerintem az árát nagyon megéri. Jó a távirányítoja, nem olyan béna mint a WDTV-é.
Egy hiányossága van : nem tudja a HD hangokat, lekeveri sima Dolby Digitalra, vagy DTS-re. Itt vettem észre azt is, hogy az eredetileg is nem HD hanggal ellátott filmeknél pontosabban szólal meg az 5.1...
 
Remélem segítettem...

Avatar
panzer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.08.16., kedd 09:54
Értékelés: 19

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: panzer »



Szeretnék venni egy Asus O!play HDp-R1-et vagy R3-at.Egy bajom lenne csak ezzekkelNagyon sokan panaszkodtak a müködéseikre.Igaz hogy lefagynak rendszeresen és hazavágják a vinyokat is?Segitsen már légyszi valaki akinek van ilyenje hogy mi az igazság.


 
Szerintem itt is érdeklődhetsz http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showforum=31

Avatar
flash-
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.10.27., hétf. 19:16
Értékelés: 0

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: flash- »


sziasztok
 
olyan asztali dvd lejátszót kersek amelyen képes usb portról divx videókat lejátszani,valamint rendelkezik analóg 5.1 es kimenettel.
 
Mit tudtok ajánlani?milyet vegyek ami megfelel az elvárásaimnak?

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szeretnék venni egy Asus O!play HDp-R1-et vagy R3-at.Egy bajom lenne csak ezzekkelNagyon sokan panaszkodtak a müködéseikre.Igaz hogy lefagynak rendszeresen és hazavágják a vinyokat is?Segitsen már légyszi valaki akinek van ilyenje hogy mi az igazság.

Avatar
KÉTBÉ
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2007.07.13., pén. 14:01
Értékelés: 53

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: KÉTBÉ »



Sziasztok!
 
Mivel én abszolút tapasztalatlan vagyok a témában de szeretnék majd valami hasonlót,így szeretném a véleményeteket kérni erről a készülékről.
 
http://lealkudtuk.va...campaign=2011_0


 
Tudásra, felszereltségre nem tűnik rossznak. A megbízhatóságát nem tudom.


ATC Jászberény, 30/6362061

Bemutatóterem

ATC Webáruház

Avatar
robert
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2008.03.25., kedd 09:20
Értékelés: 18

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: robert »


Sziasztok!
 
Mivel én abszolút tapasztalatlan vagyok a témában de szeretnék majd valami hasonlót,így szeretném a véleményeteket kérni erről a készülékről.
 
http://lealkudtuk.vatera.hu/item/view/? ... ign=2011_0

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: hubee »


Most, hogy így nézegetem, az a 150€ erős marketinghúzásnak tűnik...
 
This product will be shipped from Hong Kong.
VAT and custom taxes & Courier fees are not included.
Please Consult your local tax authorities before purchase.
Estimates price in Europe: 202 € + Shipping
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: hubee »



Most hogy mondod, már én is. Főleg 150€ körüli áron, ilyen tudás, és design mellett.


Új médialejátszó vásárláson töröm a fejem. Így én is szembefutottam az Xtreamer Prodigy-vel. De a www.xtreamer.co.hu/ -n sajnos van friss infó , így lemondtam róla.
A gyártótól azt az információt kaptuk, hogy körülbelül szeptember végén lesz elérhető a termék! Már többször is változtattak a hardveren, hogy minél jobb legyen! Az árról nehéz pontosan mondani, de ha minden jól megy akkor bruttó 50 és 60 ezer forint között lesz valahol! ...
Hát, ez nem 150€
 
 
Ha valakinek kimaradt volna, egy kis iXtreamer/Prodigy infó a Penna topicból:

A legutolsó firmware-rel úgy tűnik, az iXtreamer media player kiválóan játszik a SPDIF kimenetén akár 192kHz/24 bites flac és wav file-okat, átmintavételezés és butítás nélkül. Szuper jól szól az Altmann DAC-kal és a Naim DAC-kal is. Egészen meglepően sima és folyékony a hangja minden mintavételezéssel.
 
Aiff és ALE formátumokat sajnos még mindíg nem kezel közvetlenül a lokális háttértárról vagy USB kulcsról, csak UPnP-ről, ha az UPnP szerver átalakítja valós időben wav-ra, mint az Elgato Eyeconnect Mac-en vagy flac-ra, mint más UPnP szerverek.
 
Ha már szóba került az Xtreamer, akkor érdemes megemlíteni, hogy jön az iXtreamer nagy testvére, az Xtreamer Prodigy, hivatalosan három nap múlva, a CeBiten mutatják majd be. Lesz rajta USB 3, Gigabit Ethernet, eSata, media managementhez, kereséshez SQL adatbázis felület, és az új Realtek 1185 processzor ketyeg majd benne és lesz hozzá opcionális DVB-T tuner is (és állítólag DVB-C is később).
 
http://www.xtreamer.net/Prodigy/
 



Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Avatar
szaki80
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2008.12.31., szer. 18:45
Értékelés: 112

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szaki80 »



Tölts le egy másik verziót a filmekből (valószínűleg a problémás mkv-kat úgy kódolták,amit a lejátszód nem tolerál).
Van még egy tipp ami régebben bevált,de nem tudom,hogy most is müködik-e.
Mkv merge progiba egyszerűen húzd be az mkv-t és mindenféle állítgatás nélkül ereszd át rajta.


Rendben, köszönöm a segítségedet akkor kipróbálom.Letöltök egy másik verziót amit más töltöt fel és mellette kipróbálom a progit is amit írtál.

Avatar
Lajos1966
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2008.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 21

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Lajos1966 »



Tudna segíteni valaki?A problémám a következő: volna egy WD TV HD media lejátszóm és egy pár mkv kiterjesztésű filmet nem indít el.Magát a fáljt látja, kiválasztom, betölti és ilyenkor a képernyő alján minden filmnél kijön hogy mennyi idő telt el belőle/milyen hosszú a film.Na most ilyenkor hogy milyen hosszú a film ott is nullák szerepelnek és nem indítja el a filmet csak a fekete képernyő van.Ha visszalépek egy másik filmre és kiválasztom, azt meg elkezdi betölteni és csak tölt.Ilyenkor áramtalanítani kell a készüléket és utánna játsza a többi filmet.Viszont ha rámegyek megint arra amelyiket nem játssza megint, az történik hogy utánna semmit nem tud betölteni.Olyan mint amikor lefagy a számítógép.Mi lehet ennek az oka?Nem lett frissítve még, teljesen gyári a készülék.Mondjuk nem is igazán értek a frissítéséhez.Tudna valaki segíteni!


 
Tölts le egy másik verziót a filmekből (valószínűleg a problémás mkv-kat úgy kódolták,amit a lejátszód nem tolerál).
Van még egy tipp ami régebben bevált,de nem tudom,hogy most is müködik-e.
Mkv merge progiba egyszerűen húzd be az mkv-t és mindenféle állítgatás nélkül ereszd át rajta.

Avatar
szaki80
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2008.12.31., szer. 18:45
Értékelés: 112

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szaki80 »

Tudna segíteni valaki?A problémám a következő: volna egy WD TV HD media lejátszóm és egy pár mkv kiterjesztésű filmet nem indít el.Magát a fáljt látja, kiválasztom, betölti és ilyenkor a képernyő alján minden filmnél kijön hogy mennyi idő telt el belőle/milyen hosszú a film.Na most ilyenkor hogy milyen hosszú a film ott is nullák szerepelnek és nem indítja el a filmet csak a fekete képernyő van.Ha visszalépek egy másik filmre és kiválasztom, azt meg elkezdi betölteni és csak tölt.Ilyenkor áramtalanítani kell a készüléket és utánna játsza a többi filmet.Viszont ha rámegyek megint arra amelyiket nem játssza megint, az történik hogy utánna semmit nem tud betölteni.Olyan mint amikor lefagy a számítógép.Mi lehet ennek az oka?Nem lett frissítve még, teljesen gyári a készülék.Mondjuk nem is igazán értek a frissítéséhez.Tudna valaki segíteni!

Avatar
kszabcsi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.07.07., kedd 11:55
Értékelés: 6

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: kszabcsi »


Van-e valaki aki ezek közül valamelyiket birtokolja?
 
http://www.speedshop.hu/termekoldal/523 ... _wifi.html
 
vagy
 
http://www.speedshop.hu/termekoldal/432 ... rrent.html
Samsung 65" QD-OLED
Onkyo Tx-NR905
Mission front+Kef center+Jamo dipol sorrunds
HimediaQ10pro
Big Apple

 

Avatar
KÉTBÉ
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2007.07.13., pén. 14:01
Értékelés: 53

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: KÉTBÉ »



Most hogy mondod, már én is. Főleg 150€ körüli áron, ilyen tudás, és design mellett.


 
Jónak ígérkezik. Gondolom a 3D dob az áron.

ATC Jászberény, 30/6362061

Bemutatóterem

ATC Webáruház

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Nekem Hyundai HMB R 600 van, Wifi-n kívül minden benne van. Korrektül végzi a dolgát, nem zajos a ventilátora.
Nagyon kíváncsi lennék az Xtreamer Prodigy-re, ha már megjelenne.


Most hogy mondod, már én is. Főleg 150€ körüli áron, ilyen tudás, és design mellett.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
terminátor76
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2008.11.07., pén. 19:47
Értékelés: 43

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: terminátor76 »

55Ft

Avatar
kszabcsi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.07.07., kedd 11:55
Értékelés: 6

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: kszabcsi »



Meg is rendeltem kb 1 órája a 210-et!


 
 
Szkolko forint?
Samsung 65" QD-OLED
Onkyo Tx-NR905
Mission front+Kef center+Jamo dipol sorrunds
HimediaQ10pro
Big Apple

 

Avatar
terminátor76
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2008.11.07., pén. 19:47
Értékelés: 43

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: terminátor76 »

Meg is rendeltem kb 1 órája a 210-et!

Avatar
blakey
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2006.10.18., szer. 09:55
Értékelés: 34

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: blakey »



Van ventilátor zaj, és ha igen mennyire zavaró?
Menet közben még felmerült a
A.C.Ryan Playon!HD2 és PlayonHD Mini2, a miniben nincsen ventilátor, illetve
a Popcorn Hour A-210 es is. Bárkinek véleménye tapasztalata?
Előre is köszönöm a hozzászólásokat!


Maradnék a popinál, a 210-es full passzív és minden kíválóan le tud játszani, a c200-asnak van egy-két bosszantó hibája, ott a nagy kijelző, de gyakorlatilag használhatatlan, csak egy szögből olvasható és az nem az ahonnan szeretnéd, vannak bizonyos közegek ahol a rádiós táv hátrány, szerintem ronda, ettől függetlenül ez egyik legjobb lejátszó, szvsz.

Avatar
KÉTBÉ
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2007.07.13., pén. 14:01
Értékelés: 53

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: KÉTBÉ »


Nekem Hyundai HMB R 600 van, Wifi-n kívül minden benne van. Korrektül végzi a dolgát, nem zajos a ventilátora.
Nagyon kíváncsi lennék az Xtreamer Prodigy-re, ha már megjelenne.

ATC Jászberény, 30/6362061

Bemutatóterem

ATC Webáruház

Avatar
terminátor76
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2008.11.07., pén. 19:47
Értékelés: 43

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: terminátor76 »


Van ventilátor zaj, és ha igen mennyire zavaró?
Menet közben még felmerült a
A.C.Ryan Playon!HD2 és PlayonHD Mini2, a miniben nincsen ventilátor, illetve
a Popcorn Hour A-210 es is. Bárkinek véleménye tapasztalata?
Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Médialejátszónak Popcorn Hour C200-at néztem ki, a külső-merevlemezek közül 2 fajtát is megjelölnék kiindulás képen.


 
A lejátszó választáshoz gratulálok!
Nekem is ilyen van és nagyon tuti lejátszó!

Avatar
KÉTBÉ
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2007.07.13., pén. 14:01
Értékelés: 53

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: KÉTBÉ »



Üdv!
 
A közeljövőben tervezek vásárolni médialejátszót és egy hozzávaló 2 TB-os külső merevlemezt. Ami még fontos volna, hogy ne nagyon melegedjen, és lehetőleg zajtalan legyen. Médialejátszónak Popcorn Hour C200-at néztem ki, a külső-merevlemezek közül 2 fajtát is megjelölnék kiindulás képen. Itt elég szépen leírják, mit tudnak. Ha bárkinek van tapasztalata, véleménye vagy bármilyen tanácsa megkérném, írjon egy pár mondatot.
 
http://www.edigital....mez-p59175.html
http://www.edigital....ez_-p64624.html
 
 
Üdv Terminator76!


 
Két hete vettem az első Samsung Story Station 3.0 2TB-ot, jól műkszik és már tudja az USB 3.0-át (nevéről ítélve már a másik is tudhatja). Nem hangos és nem melegszik. Eddig ok.
A WD adatoknál 5400 és 7200 fordulatot is megad , én 5400-est kerestem a melegedés miatt.

ATC Jászberény, 30/6362061

Bemutatóterem

ATC Webáruház

Avatar
terminátor76
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2008.11.07., pén. 19:47
Értékelés: 43

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: terminátor76 »


Üdv!
 
A közeljövőben tervezek vásárolni médialejátszót és egy hozzávaló 2 TB-os külső merevlemezt. Ami még fontos volna, hogy ne nagyon melegedjen, és lehetőleg zajtalan legyen. Médialejátszónak Popcorn Hour C200-at néztem ki, a külső-merevlemezek közül 2 fajtát is megjelölnék kiindulás képen. Itt elég szépen leírják, mit tudnak. Ha bárkinek van tapasztalata, véleménye vagy bármilyen tanácsa megkérném, írjon egy pár mondatot.
 
http://www.edigital.hu/Kulso_merevlemez ... 59175.html
http://www.edigital.hu/Kulso_merevlemez ... 64624.html
 
 
Üdv Terminator76!

Avatar
dido
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.04.06., vas. 11:11
Értékelés: 0

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: dido »



Total video converter nevű program beszerzése, a nem lejátszható fájlok átkonvertálása.


 
 
Köszi! Megpróbáljuk

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”