Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

HD videó lejátszók

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Doky »

Semmi?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Doky »


Na urak!
 
Nem tudtam mej topik a jobb a kérdésemnek!
 
Vannak tapasztalatok MXQ és Minix készülékekről?
Kodi használatához kellene netes filmnézéshez hogy ne keljen a "kikölcsönzött filmeket a polcon tárolni"!
Ehez kell valami + dolog?
A rendszeremben használnám!
3d kép, sokcsatornás hang nem játszik, nem fontos!
Köszönöm!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
juliusgermanius
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.11.09., szer. 18:27
Értékelés: 41

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: juliusgermanius »


Sziasztok!
 
Kérlek segítsetek mekkor merevlemezt tud kezelni a hdi dune hd max?
 
Köszi

Avatar
norbee48
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009.02.05., csüt. 21:11
Értékelés: 500

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: norbee48 »


Sziasztok,
 
tervezem megvenni életem első HD lejátszóját. Ebben a témában még nem vagyok annyira otthon...
Van most itt a fórumon egy DUNE B1-s:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... -garancia/
Van esetleg valakinek tapasztalata, infója, ellenvetése ezzel a modellel kapcsolatban. Minden segítséget és tanácsot szívesen veszek.
Amire nem kell: Bluray lejátszás, mkv-s, egyéb letöltött filmek megnézése HDDről, esetleg zenehallgatás (Flac, Mp3), szintén HDD-ről.
Köszi
Norbi
   
Aavik - Borresen - Ansuz

Avatar
Ferry
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 01:02
Értékelés: 1

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Ferry »

Koszi szepen kszabcsi a hozzaszolast! 
Igazabol ma a 301-est megneztem uzletben, kiderult, hogy NAS-kent is lehet hasznalni. A velemenyed es az eddigiek alapjan a Dune-nek all a zaszlo , de varok meg ket hetet a vasarlassal, hatha addig irnak masok is.  Koszi megegyszer!
Megjelenítő: Acer K335, LG 50PS3000, Samsung LE32B530
Műsor- és hangulatfelelősök: Panasonic DMP-BD60 Bluray, Dune Base 3D, Bluesound Node 2
Filmes részleg: Pioneer SC-LX71 + Yamaha NS8900 + Yamaha NS-P50 + Monitor Audio W10
Zenei tagozat: Audiolab M DAC + Tannoy Reveal 601a + Audeze EL8 Open back

Avatar
kszabcsi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.07.07., kedd 11:55
Értékelés: 6

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: kszabcsi »


Szia!
 
Nekem Dune van, igaz nem 3D-s tavaly év végén vásároltam. Előtte évekig PlayOn, az első szériából a"nagy" majd mini, és min2 is, a két "kicsit" egy időben vagy 2,5 évig használtam. Hangminőséggel kapcsolatban annyit tudok írni csupán, hogy ugyanazon a rendszeren nem hallottam eget rengető különbséget, a Ryan-eknek a kivezérlése magasabb, tehát a Dune esetében ugyanazon a forráson ugyanakkora hangerő elérése érdekében jobban "fel kell tekerni a potmétert." Képminőségben viszont már sokkal nagyobb a különbség a Dune javára. Ami nem tetszik, annyi csupán, hogy némely .avi  kiterjesztésű anyaggal nem birkózik meg - kisebbik lányom ha rajzfilmeket akar nézni - ilyenkor a háttértárt közvetlenül a televízió usb aljzatára csatlakoztatom, az lejátssza. Ha vásárlásra kerül a sor, szerintem a Dune-t válaszd.
Samsung 65" QD-OLED
Onkyo Tx-NR905
Mission front+Kef center+Jamo dipol sorrunds
HimediaQ10pro
Big Apple

 

Avatar
Ferry
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 01:02
Értékelés: 1

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Ferry »

Sziasztok!

Szeretnem a segitsegeteket kerni az alabbi ket medialejatszoval kapcsolatban:

http://dune-hd.hu/webshop/1/hdi_dune/15 ... hd_tv303d/

illetve

http://www.computermode.hu/shop/hd-médi ... ó/162-1410

Nem igazan tudok donteni a ketto kozott, de ha van jobb tippetek, akkor johetnek
Ha barmelyikkel kapcsolatban van tapasztalatotok, irjatok meg. Illetve, ha nincs, akkor melyiket ajanlanatok.

A legfontosabb szempont a kep- es hangminoseg, DTS TrueHD, stb. ne okozzon problemat.
Ha esetleg lenne jobb tippetek mondjuk 60E HuF-ig, kerlek ne tartsatok magatokban.

(ha a rakotott vagy beszerelt merevlemezt a laptopomon halozati merevlemezkent tudnam mount-olni, az kulon jo dolog lenne, de nem elsodleges a dolog)

Elore is koszonom a segitsegeteket!
Megjelenítő: Acer K335, LG 50PS3000, Samsung LE32B530
Műsor- és hangulatfelelősök: Panasonic DMP-BD60 Bluray, Dune Base 3D, Bluesound Node 2
Filmes részleg: Pioneer SC-LX71 + Yamaha NS8900 + Yamaha NS-P50 + Monitor Audio W10
Zenei tagozat: Audiolab M DAC + Tannoy Reveal 601a + Audeze EL8 Open back

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: William »



Igen de többször már nem mondom el. elsőre is elhiheted, így használom a Prime-t 2 éve, pont ezért is vettem mert van analóg 5-7.1-e és nekem meg a régi erősítőm, amit nem adnék egy drága újabbért sem


 
Megértettem, köszi
NAD T778

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: lacy »



Akor le-dekódolja DTS-nek, abból viszont a legjobb minőségre, vagy így is élvezhetem a DTS-HD előnyét 7.1 analógon összekötve az erősítővel?


Igen de többször már nem mondom el. elsőre is elhiheted, így használom a Prime-t 2 éve, pont ezért is vettem mert van analóg 5-7.1-e és nekem meg a régi erősítőm, amit nem adnék egy drága újabbért sem

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: William »



Elvileg Core jel marad, azaz a legmagasabb DTS rátával jön ki...


 
 
 
Akor le-dekódolja DTS-nek, abból viszont a legjobb minőségre, vagy így is élvezhetem a DTS-HD előnyét 7.1 analógon összekötve az erősítővel?
NAD T778

Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: tigris »



Tehat akkor lenyegeben analog DTS-HD hang jon ki Blu-ray film eseteben az analog 7.1 csatlakozon es nem keveri le DTS-re majd analogra. Maga a hang minosege megmarad HD.
Ez lenne a cel mert utana az erositobe kotve a vegen a hangminoseg nem valzozna mivel az csak fel erositeni a jelet.


Elvileg Core jel marad, azaz a legmagasabb DTS rátával jön ki...
Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma HD27, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: William »



A második feléhez, jól tudod
A HD hangokhoz a hdmi kimenet kell.
A Dune az analóg kimenetén, mint ahogy a neve is mondja ANALÓG jeleket ad ki, ami ugye a digitális és ráadásul bármelyik kódolású formátum átalakításával kerül oda.
Tehát pont az történik a Dune-ben a hangokkal mint ha egy HM erősítőbe menne a jel a hdmi-n és az ott átalakítaná analóg jellé, amit az majd felerősít.
Az egy de nagy különbség, hogy ez 1:1 megy ki, nem lehet sem hangerőszintet sem késleltetést, sem hangfalméretet állítani. egyenlőre..


 
 
Tehat akkor lenyegeben analog DTS-HD hang jon ki Blu-ray film eseteben az analog 7.1 csatlakozon es nem keveri le DTS-re majd analogra. Maga a hang minosege megmarad HD.
Ez lenne a cel mert utana az erositobe kotve a vegen a hangminoseg nem valzozna mivel az csak fel erositeni a jelet.
NAD T778

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: William »



A második feléhez, jól tudod
A HD hangokhoz a hdmi kimenet kell.
A Dune az analóg kimenetén, mint ahogy a neve is mondja ANALÓG jeleket ad ki, ami ugye a digitális és ráadásul bármelyik kódolású formátum átalakításával kerül oda.
Tehát pont az történik a Dune-ben a hangokkal mint ha egy HM erősítőbe menne a jel a hdmi-n és az ott átalakítaná analóg jellé, amit az majd felerősít.
Az egy de nagy különbség, hogy ez 1:1 megy ki, nem lehet sem hangerőszintet sem késleltetést, sem hangfalméretet állítani. egyenlőre..


 
 
Tehat akkor lenyegeben analog DTS-HD hang jon ki Blu-ray film eseteben az analog 7.1 csatlakozon es nem keveri le DTS-re majd analogra. Maga a hang minosege megmarad HD.
Ez lenne a cel mert utana az erositobe kotve a vegen a hangminoseg nem valzozna mivel az csak fel erositeni a jelet.
NAD T778

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: lacy »



Koszi, pontosan erre gondoltam. A DTS-HD hangot dekodolja a 7.1 analog kimenetre egy az egyben vagy tortenik valtoztatas rajta es csak sima DTS hang jon ki belole?
A mostani media lejatszomon optikai kimenet van es valoszinuleg a DTS-hd-t sima dts-kent kuldi at mert az optikai adat atvitel nem elegseges a HD hangokhoz, ha jol tudom.


A második feléhez, jól tudod
A HD hangokhoz a hdmi kimenet kell.
A Dune az analóg kimenetén, mint ahogy a neve is mondja ANALÓG jeleket ad ki, ami ugye a digitális és ráadásul bármelyik kódolású formátum átalakításával kerül oda.
Tehát pont az történik a Dune-ben a hangokkal mint ha egy HM erősítőbe menne a jel a hdmi-n és az ott átalakítaná analóg jellé, amit az majd felerősít.
Az egy de nagy különbség, hogy ez 1:1 megy ki, nem lehet sem hangerőszintet sem késleltetést, sem hangfalméretet állítani. egyenlőre..

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: William »



Persze
Dune Max vagy Duo
de az új szérián már nem lesz 7.1 kimenet úgyhogy..
Ja és ha használtan tudsz venni akkor Base vagy Prime
Én is így hajtom a 12 éves Technicsem abban semmi dekóder nincs de van 5.1 bemenete


 
 
 
Koszi, pontosan erre gondoltam. A DTS-HD hangot dekodolja a 7.1 analog kimenetre egy az egyben vagy tortenik valtoztatas rajta es csak sima DTS hang jon ki belole?
A mostani media lejatszomon optikai kimenet van es valoszinuleg a DTS-hd-t sima dts-kent kuldi at mert az optikai adat atvitel nem elegseges a HD hangokhoz, ha jol tudom.
NAD T778

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: lacy »



Tudtok olyan media lejatszorol ami kepes a DTS-HD vagy True-HD hangokat dekodolni es van rajta 5.1 vagy 7.1 analog kimenet?


Persze
Dune Max vagy Duo
de az új szérián már nem lesz 7.1 kimenet úgyhogy..
Ja és ha használtan tudsz venni akkor Base vagy Prime
Én is így hajtom a 12 éves Technicsem abban semmi dekóder nincs de van 5.1 bemenete

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: William »

Tudtok olyan media lejatszorol ami kepes a DTS-HD vagy True-HD hangokat dekodolni es van rajta 5.1 vagy 7.1 analog kimenet?
NAD T778

Avatar
Dr Tony
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.01.03., szomb. 20:00
Értékelés: 29

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Dr Tony »


Üdv mindenkinek!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek, mert ezen a kis masinán gondolkodom ,így elsőre jónak tűnik . Asus O!Play BDS-700 és itt info: http://www.asus.hu/Multimedia/Bluray_HD ... ay_BDS700/ Vélemény és esetleg akinek van akkor tapasztalat róla.Köszönöm előre is.
felszámolva

Online
Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »



Valószínű, ezért van az, hogy az ismeretségi körömben (pl AVfórum) kb 2 ember maradt aki HTPC-zik, a többi Dune-re váltott, na jó van 1-2 elvetemült popcorn 200-as is
Azt a kényelmet amit egy JÓ médiaplayer ad, semmilyen htpc nem tud szolgáltatni.
Full HD anyagok esetén 0 azaz nulla a különbség, sőt 720 mkv-ig szintén, a kis felbontásoknál jön elő a htpc szoftveres képjavító hatása mert az a Dune-nek nincs.
De ettől függetlenül remekül lejátssza azokat is.
Nálam is volt megrögzött fórumtárs htpc fronton, pont erre volt kíváncsi, hogy a Dune a pc-hez képest mit nyújt. Most nem keresem elő mit írt, de a lényeg ait és is írtam, dvd minőségig mindegy de így toronymagasan nyer a Dune a kényelmével gyorsaságával kompaktságával.
Annál lejjebb hiányzott neki, hogy nem lehet egy kis sharpent adni vagy egyéb szűrőt bevetni. De ettől függetlenül még így is meg volt elégedve a Dune által szolgáltatott képminőséggel. És a kényelem és egyebek itt is toronymagasan nyert


Igen a DUNE nagyon jó, kérdés, hogy ez az xtreamer Prodigy milyen lehet, az android market és programok nagyon vonzó benne, kérdés a képminősége és hangminősége ... valamint az ipon fóruma szerint banális hibákat produkál,de mindegyik, még a Dune is így kezdte....

Vendég

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Egyszer egy E-mailben írták nekem, hogy a M.Player után a HTPC-re váltás olyan, mintha egy Corsa-ból, átülnél egy Rolls Royce-ba.


 
Valószínű, ezért van az, hogy az ismeretségi körömben (pl AVfórum) kb 2 ember maradt aki HTPC-zik, a többi Dune-re váltott, na jó van 1-2 elvetemült popcorn 200-as is
Azt a kényelmet amit egy JÓ médiaplayer ad, semmilyen htpc nem tud szolgáltatni.
Full HD anyagok esetén 0 azaz nulla a különbség, sőt 720 mkv-ig szintén, a kis felbontásoknál jön elő a htpc szoftveres képjavító hatása mert az a Dune-nek nincs.
De ettől függetlenül remekül lejátssza azokat is.
Nálam is volt megrögzött fórumtárs htpc fronton, pont erre volt kíváncsi, hogy a Dune a pc-hez képest mit nyújt. Most nem keresem elő mit írt, de a lényeg ait és is írtam, dvd minőségig mindegy de így toronymagasan nyer a Dune a kényelmével gyorsaságával kompaktságával.
Annál lejjebb hiányzott neki, hogy nem lehet egy kis sharpent adni vagy egyéb szűrőt bevetni. De ettől függetlenül még így is meg volt elégedve a Dune által szolgáltatott képminőséggel. És a kényelem és egyebek itt is toronymagasan nyert

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »



azért a tesztjére kiváncsi vagyok, van ez olyan jó mint egy DUNE ?


Egyszer egy E-mailben írták nekem, hogy a M.Player után a HTPC-re váltás olyan, mintha egy Corsa-ból, átülnél egy Rolls Royce-ba.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Online
Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »



Prodigy felveszi a versenyt akár egy HTPC-vel is.
Nocsak! Már nem először hallok arra való utalást, hogy a HTPC veri a célhardvereket.


 
azért a tesztjére kiváncsi vagyok, van ez olyan jó mint egy DUNE ?

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Úgy tűnik sikerült 50e alá bemenni az árral.
Már elő lehet rendelni.
De a szeptembert úgy tűnik nem sikerült tartani


Prodigy felveszi a versenyt akár egy HTPC-vel is.
Nocsak! Már nem először hallok arra való utalást, hogy a HTPC veri a célhardvereket.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
dualcs5000
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 714
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 17:38
Értékelés: 378

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: dualcs5000 »


vicces ez a
"A világ első 3D-s Full HD Média lejátszója!"
 
ha ez azt akarná jelenteni, képes lejátszani ilyen tartalmakat, hm
akkor ezt a 3 éve vett motyók is tudják...
furi nem?
persze TV az kell hozzá
 
világelső

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

HD videó lejátszók

Hozzászólás Szerző: hubee »



Új médialejátszó vásárláson töröm a fejem. Így én is szembefutottam az Xtreamer Prodigy-vel. De a www.xtreamer.co.hu/ -n sajnos van friss infó , így lemondtam róla.
A gyártótól azt az információt kaptuk, hogy körülbelül szeptember végén lesz elérhető a termék! Már többször is változtattak a hardveren, hogy minél jobb legyen! Az árról nehéz pontosan mondani, de ha minden jól megy akkor bruttó 50 és 60 ezer forint között lesz valahol! ...
Hát, ez nem 150€
 
 
Ha valakinek kimaradt volna, egy kis iXtreamer/Prodigy infó a Penna topicból:
 


Úgy tűnik sikerült 50e alá bemenni az árral.
Már elő lehet rendelni.
De a szeptembert úgy tűnik nem sikerült tartani
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”