Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Wd Tv Hd Media Player

Avatar
öregrocker
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.07.01., szomb. 21:17
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: öregrocker »

Sziasztok!Kezdő vagyok,hoznak kintről egy MCR611-et , de nincs magyar használati utasítás - nem találok letölthetőt, tudnátok segíteni? 303471770

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: scaurus »


Jelentem a WDTV Live (3rd gen) médiaboxon a Spotify már NEM működik.
 
Tegnap próbáltam indítani, de az app-nak nem sikerült kapcsolódnia a fiókhoz.
 
Neten keresgélve ezt találtam:
https://support.spotify.com/hu/listen_e ... -on-my-tv/
 
(Tök jó, hogy csak és kizárólag a WDTV Live csatlakoztatása érdekében nemrég beruháztam egy switchbe és oké, nem highend, de noname-hez képest drágább hdmi és hálózati kábelbe...)
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: scaurus »


Jelentem a WDTV Live (3rd gen) médiaboxon mind a Spotify, mind a Netflix alkalmazás működik.
 
Egyedül a Netflix esetében a felirat megjelenítésével van gond, előfordul, hogy többször ki/be kell kapcsolni, mire kegyeskedik a képernyőn megjelenni.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: scaurus »


Úgy tűnik, hogy a WD befejezte a WDTV termékek gyártását, talán támogatását is.
 
Kérdésem, hogy a Spotify működik (még) a WDTV-én?
 
Csak azért, mert mintha a Netflix és a Huku támogatás (részben?) megszűnt volna, de lehet, rosszul tudom.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
komancs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 20:23
Értékelés: 6

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: komancs »

Köszi,működik.

Avatar
komancs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 20:23
Értékelés: 6

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: komancs »


Szia!
NTFS-re formázd le a z adathordozóidat,mert szerintem jelenleg FAT-32-re vannak és arra max. 4GB lehet egy fájl.

Avatar
sanko
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2009.07.11., szomb. 08:52
Értékelés: 62

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: sanko »


Sziasztok!egy olyan kérdésem lenne hogy 25-45gb-s filmet akarok 1tb adathordozóra vagy 64gb-s pendrivra rátenni,de nem sikerül mert az a hiba üzenet hogy a fájl túl nagy méretű a cél fájlrendszeréhez.Mi lehet a megoldás?Válaszokat előre is köszi.
Szia!
NTFS-re formázd le a z adathordozóidat,mert szerintem jelenleg FAT-32-re vannak és arra max. 4GB lehet egy fájl.
Rendszer:
Megjelenítő:Philips 46PFL7655 Médialejátszó:MXQ Pro 4K LE-Kodi Blu-Ray lejátszó:LG BD-390
DAC:DIY (CS8414/CS4396) Processzor:Emotiva UMC-1Végfok:DIY 4CH ClassD Audio USA
Hangfal:Phonar Compact 2,T+A Pulsar TAW500 center,Infinity JNMB Kábelek:Nordost,CA,Neotech,Audioquest

Avatar
komancs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 20:23
Értékelés: 6

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: komancs »

Sziasztok!egy olyan kérdésem lenne hogy 25-45gb-s filmet akarok 1tb adathordozóra vagy 64gb-s pendrivra rátenni,de nem sikerül mert az a hiba üzenet hogy a fájl túl nagy méretű a cél fájlrendszeréhez.Mi lehet a megoldás?Válaszokat előre is köszi.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Doky »



Hát nem.Ne tudd meg végül is hogy jön le a teteje.Ketten estünk neki 3 csavarhúzóval,körben kipattintottuk a fedélperemét de az istennek nem akart lejönni,gondolhatod hogy néz ki a tetejének a széle.Belátni nem lehet,hiába próbáltuk led-es lámpával semmit sem láttunk,de valami fogta a tetejét.
Forgattuk mint kutya a csontot,de nem találtunk több csavart,de nem jött le.
A haver egyszer csak a homlokára csap,A gumitalpak alatt nem lehet még valami ami foghatja?
Hát DE!!!4 talp alatt -szépen kínaiul elrejtve-4 csavar,ami a tetejébe egybeöntött 4 lábba megy bele.Amikor az utolsó kettőt kicsavartam úgy pattant le a teteje minta rugóból lenne.
Áldom az eszét a tervezőnek.
A vicc az egészben az,hogy a hátulján lévő-és LÁTSZÓ-csavaroknak csak annyi a jelentőségük hogy az alaplapot fogják be az aljába.
Mindenesetre kibírta,a fedél pereme azért megviselt lett,de csiszolópapírral rendbe lehet hozni.
A hiba is meglett,a tápcsati aljzat két forrasztása elengedte és hol érintkezett,hol nem.
Remélem másnak segítettem,ha szét akar kapni egy Venice-t.
Ügyesek vagytok, a lényeg hogy megoldódott a dolog!Kellett volna dokumentalni és feltölteni a hálóra, így több emberhez eljuthatna a dolog!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
sanko
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2009.07.11., szomb. 08:52
Értékelés: 62

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: sanko »


Valami hasonló dologgal kellene szétkepni mint amivel a samu ill más tabokat szoktak szétkapni!?
Hát nem.Ne tudd meg végül is hogy jön le a teteje.Ketten estünk neki 3 csavarhúzóval,körben kipattintottuk a fedélperemét de az istennek nem akart lejönni,gondolhatod hogy néz ki a tetejének a széle.Belátni nem lehet,hiába próbáltuk led-es lámpával semmit sem láttunk,de valami fogta a tetejét.
Forgattuk mint kutya a csontot,de nem találtunk több csavart,de nem jött le.
A haver egyszer csak a homlokára csap,A gumitalpak alatt nem lehet még valami ami foghatja?
Hát DE!!!4 talp alatt -szépen kínaiul elrejtve-4 csavar,ami a tetejébe egybeöntött 4 lábba megy bele.Amikor az utolsó kettőt kicsavartam úgy pattant le a teteje minta rugóból lenne.
Áldom az eszét a tervezőnek.
A vicc az egészben az,hogy a hátulján lévő-és LÁTSZÓ-csavaroknak csak annyi a jelentőségük hogy az alaplapot fogják be az aljába.
Mindenesetre kibírta,a fedél pereme azért megviselt lett,de csiszolópapírral rendbe lehet hozni.
A hiba is meglett,a tápcsati aljzat két forrasztása elengedte és hol érintkezett,hol nem.
Remélem másnak segítettem,ha szét akar kapni egy Venice-t.
Rendszer:
Megjelenítő:Philips 46PFL7655 Médialejátszó:MXQ Pro 4K LE-Kodi Blu-Ray lejátszó:LG BD-390
DAC:DIY (CS8414/CS4396) Processzor:Emotiva UMC-1Végfok:DIY 4CH ClassD Audio USA
Hangfal:Phonar Compact 2,T+A Pulsar TAW500 center,Infinity JNMB Kábelek:Nordost,CA,Neotech,Audioquest

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Doky »



Köszi ,igen ezt a képet én is néztem,biztos lejön a teteje de nem mertem erősebben "megerőszakolni",de muszáj lesz.
Utálom ezeket a lepattintós burkolatú kütyüket ,mert biztos megsérül,ha nem megfelelően nyúlsz hozzá
Valami hasonló dologgal kellene szétkepni mint amivel a samu ill más tabokat szoktak szétkapni!?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
sanko
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2009.07.11., szomb. 08:52
Értékelés: 62

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: sanko »



Szerintem elől és hátul a tetején lehetnek a fülek!
http://www.geeks.hu/tesztek/100718_skyd ... tszo_teszt

Köszi ,igen ezt a képet én is néztem,biztos lejön a teteje de nem mertem erősebben "megerőszakolni",de muszáj lesz.
Utálom ezeket a lepattintós burkolatú kütyüket ,mert biztos megsérül,ha nem megfelelően nyúlsz hozzá
Rendszer:
Megjelenítő:Philips 46PFL7655 Médialejátszó:MXQ Pro 4K LE-Kodi Blu-Ray lejátszó:LG BD-390
DAC:DIY (CS8414/CS4396) Processzor:Emotiva UMC-1Végfok:DIY 4CH ClassD Audio USA
Hangfal:Phonar Compact 2,T+A Pulsar TAW500 center,Infinity JNMB Kábelek:Nordost,CA,Neotech,Audioquest

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Doky »



Sziasztok!
Nem találtam pont hozzáillő topicot,így itt kérdezném meg.
Szeretnék a segítségt kérni abban,hogy miképp lehet leszedni egy 
 
Skydigital Venice V13 HD
burkolatát,mert ki kell cserélnem a tápcsati aljzatát az alaplapon.
Már többször kikapcsolt a gép ill.be sem kapcsolt mire rájöttem hogy az aljzat ment szét,le kellene vennem a tetejét.
A hátsó panel 3 csavarját kitekertem de nem enged sehol,nem akarom széttörni.Van esetleg Valaki aki már szedett szét ilyen gépet?
Előre is köszönöm,üdv.sanko
Szerintem elől és hátul a tetején lehetnek a fülek!http://www.geeks.hu/tesztek/100718_skyd ... tszo_teszt
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
sanko
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2009.07.11., szomb. 08:52
Értékelés: 62

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: sanko »


Sziasztok!
Nem találtam pont hozzáillő topicot,így itt kérdezném meg.
Szeretnék a segítségt kérni abban,hogy miképp lehet leszedni egy  Skydigital Venice V13 HDburkolatát,mert ki kell cserélnem a tápcsati aljzatát az alaplapon.
Már többször kikapcsolt a gép ill.be sem kapcsolt mire rájöttem hogy az aljzat ment szét,le kellene vennem a tetejét.
A hátsó panel 3 csavarját kitekertem de nem enged sehol,nem akarom széttörni.Van esetleg Valaki aki már szedett szét ilyen gépet?
Előre is köszönöm,üdv.sanko
Rendszer:
Megjelenítő:Philips 46PFL7655 Médialejátszó:MXQ Pro 4K LE-Kodi Blu-Ray lejátszó:LG BD-390
DAC:DIY (CS8414/CS4396) Processzor:Emotiva UMC-1Végfok:DIY 4CH ClassD Audio USA
Hangfal:Phonar Compact 2,T+A Pulsar TAW500 center,Infinity JNMB Kábelek:Nordost,CA,Neotech,Audioquest

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Doky »



A minap sikerült beszereznem egy WD TV Live HD media playert.
Szomorúan vettem tudomásul, hogy amíg a 2 tb-os külső merevlemezt minden gond nélkül kezeli, addig a 3 tb-os külső hdd-be már bele sem szagol.
Esetleg találkozott már valaki ezzel a problémával és van rá valami megoldása?
firmware: 1.06.43V
Nem tudom a megoldást, de baratom nas-al jart ugyanígy...Próbálj meg infót kerni a WD oldalon...
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
bedE
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.01.23., hétf. 12:53
Értékelés: 0

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: bedE »


A minap sikerült beszereznem egy WD TV Live HD media playert.
Szomorúan vettem tudomásul, hogy amíg a 2 tb-os külső merevlemezt minden gond nélkül kezeli, addig a 3 tb-os külső hdd-be már bele sem szagol.
Esetleg találkozott már valaki ezzel a problémával és van rá valami megoldása?
firmware: 1.06.43V

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Doky »

WD HD TV v2-es esetében melyik a legjobb frimver amig érdemes feltenni?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: greenbio »


Viszont olyan filmet, mikor a blue-ray file-jai megvannak egyesével, (kb 200 db), hát ezzel nem nagyon tud mit kezdeni.
Marad az .iso...

Avatar
Krisok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2009.12.01., kedd 14:03
Értékelés: 90

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Krisok »


Üdv!
 
Nekem egy live hub típus van, és youtube videózás alatt egy idő után újra indul a készülék, ezt tapasztalta már valaki esetleg? Legújabb frissítés rajta van.

06 20 488 8669    http://hifialatet.hu/
 

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: greenbio »

És M2TS-t is lejátszik

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Doky »



Nekem viszi a blue ray .iso-t, ahogy lentebb írtam. Nem is a legfrissebb firmware van rajta, mert még nem raktam fel (apróságokat tartalmaz az új, ami nekem nem kell).
M2TS fájlt még nem próbáltam, de a dobozán fel van tüntetve, hogy viszi.
Köszönöm!De az enyém nem Live hanem HD TV (v2)!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: greenbio »



Ezzel kapcsolatban senki?
 
Nos, van amit játszik de van amit nem...
 
Honnan érdemes letölteni jó frimvert?
Köszönöm előre is!

Nekem viszi a blue ray .iso-t, ahogy lentebb írtam. Nem is a legfrissebb firmware van rajta, mert még nem raktam fel (apróságokat tartalmaz az új, ami nekem nem kell).
M2TS fájlt még nem próbáltam, de a dobozán fel van tüntetve, hogy viszi.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: Doky »



Hali.
 
Van valakinek ötlete... azzal kapcsolatban hogy miért nem játszik ISO (film, zene) fájlokat a WD HDTV-m (v2, gyári friss firmverel)?
És miként orvosolható (nem vagyok jártas ilyen dolgokban!)?
Olvastam egy kicsit fórumokat... de nem vágom...
Előre is köszönöm!
Ezzel kapcsolatban senki? 
Nos, van amit játszik de van amit nem...
 
Honnan érdemes letölteni jó frimvert?
Köszönöm előre is!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: greenbio »


Azt hiszem tökéletesen igazad van.Csak úgy gondoltam ha már van PC ,miért ne..de egyre inkább úgy érzem, hogy mazochista vagyok Egy kérdés.Szerinted jobb a hangminőség közvetlenül a winyóról?Próbáltad esetleg?
Összehasonlításról nem tudok nyilatkozni, első perctől a wd-re USB-b csatlakoztatott vinyóról megy a cucc.

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Wd Tv Hd Media Player

Hozzászólás Szerző: rx8 »

Azt hiszem tökéletesen igazad van.Csak úgy gondoltam ha már van PC ,miért ne..de egyre inkább úgy érzem, hogy mazochista vagyok Egy kérdés.Szerinted jobb a hangminőség közvetlenül a winyóról?Próbáltad esetleg?
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”