Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hello HD

Avatar
davidka33
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.11.25., szer. 12:41
Értékelés: 366

Hello HD

Hozzászólás Szerző: davidka33 »

Szerintem rossz helyen jársz! Ez nem olyan fórum ahol illegális dolgokról beszélgetünk!

Avatar
Toth Zoli
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.09.14., pén. 08:35
Értékelés: 0

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Toth Zoli »

Sziasztok! Tudja valaki, hogy lehet a hello hd set top box-at hasznalni akkor ha mar nem mukodik a kartya? Fellehet torni ugy, hogy netrol jojjon a viszakodolas ???

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


Tegnap délután és este órákon át szünetelt a szolgáltatás, állítólag optikai kábelszakadás miatt.
Hosszú ideig az ügyfélszolgálatot sem lehetett elérni-nyilván a sok hívás miatt.
Végül feltettek egy automatikus választ a hiba okára vonatkozóan.
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Vendég

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fővárosiak előnyben.
Újabb akció. Október 1-től.
 
http://www.hellohd.tv/

Vendég

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok a hello hd mos akciós áron van 07.25-től a visszavinásig:
 
Egyszeri belépési díj
 
1 éves hűségnyilatkozattal minden csomaghoz: 9.990 Ft,
mely tartalmazza a szolgáltatás műszaki telepítését. Nem tartalmazza a beltéri egység bérleti díját.
 
További tévé készülék esetén
 
Egy előfizetéshez további 3 db Set Top Box és előfizetői kártya igényelhető, amelyeknek csak a havi bérleti díját kell kifizetni. Tehát a Set-Top-Box bérleti díjon felül nincs más költsége az előfizetőnek.
 
PVR STB (rögzítős Hello HD beltéri egység): 1.490 Ft / hó / készülék
 
Lehetőség van csak Hello HD kártya igénylésére is, amennyiben rendelkezik saját tulajdonú Set Top Box-al. Az ügyfél 15.000Ft-os egyszeri díjért megvásárolhatja a Hello HD kártyát, majd megrendeli az általa kiválasztott Hello HD programcsomagot(kat). A csomagválasztást követően a kártya 15 percen belül aktiválódik.
 
A hűségidőszak alatt programcsomagjaink szabadon rendelhetők és lemondhatók, kivétel ez alól az HBO HD Maxpak. Az előfizető szerződéskötéskor a szolgáltatásra vállal 1 éves hűségidőt, nem a programcsomagokra.

Avatar
veracity
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.07.17., szomb. 15:43
Értékelés: 0

Hello HD

Hozzászólás Szerző: veracity »


A Hello HD beltérin beállítok egy rádió csatornát, digitális hangot ki egy házimozira és szól szépen. A plazma tv sokat fogyaszt, meg minek égjen be, lekapcsolom. Pár másodperc és a beltérin HDCP Hiba felirat és a házimozi elhallgat.
Van rá egy ostoba megoldás, beltéri kikapcs és bekapcs, továbbra is hibajelzés, de szépen szól a házimozi erősítő és le van kapcsolva a TV is.
 
Néha elgondolkodom, van, létezik egyetlen értelmes, hozzáértő szakember is a Hello HD-nál? A beltéri egységük szoftverét és az egészet egyben valaki megtervezte, az az ember eltűnt, vagy a projeknek vége és most már máshol keresi a pénzt, a Hello HD-nál meg ücsörögnek a 90-es IQ-val megáldott telefon emelgetők és dolgozik a könyvelő meg szétrakja a tulaj az osztalékot.
 
Az ügyfelek meg néznek, hogy mi van itt!

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


A kollégám szerint a fejtartó kar lehet elcsavarodva, Nála is ugyanez volt a probléma, igaz Digi-nél.
Ezen felbuzdulva pár napja kimásztam az antennához, családi segítséggel sikerült a a fej pozícióját úgy beállítani, hogy a jel minősége 70-75% .
Aztán tegnap jött megint a szerelő, kicserélte a fejet is egy újabbra. Rosszabb lett az eredmény, mint eredetileg. Visszatette a régit, de nem tudta beállítani csak 60%-ra. Aztán megunta és elment: még biztos találkozunk... mondta .
Megint kimásztam, családi...stb.
Hát a szerelő a fejet rögzítő műanyag "stucni" menetét már tönkretette, ezért lögyögött az egész fej. Elég volt a vékonyfalú fejtartó kart kézzel összenyomni, és cuppant bele a az ellendarab.
Ismét 75%-os a jel minősége.
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »

Az normális, hogy ha TV-n (Philips PFL5603D) a beltéri után más forrásra kapcsolok, a beltérin a HDCP hiba jelenik meg annak ellenére, hogy a TV természetesen HDCP-kompatibilis?
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Vendég

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát a digi az full elment egy órára. Pedig annyira azért nem volt nagy a vihar. Gyerekkoromból úgy rémlik, hogy igazából semmi gond se volt az analóg műholdas adás vételekor, talán a pirosba lettek kis fehér pettyek, oszt jónapot.
Asszem ez alapján én nem leszek előfizető...

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Hello HD

Hozzászólás Szerző: venomer »


Eddig csak azt hallottam, hogy a digitális adás kevésbé érzékeny az átviteli légköri problémákra.
Valoban jon a streammel a hibajavitas is, nem is halacskasodik a kep, de itt igazabol az un. idojarasi tartalekrol van szo. Ami egy nagyobb tukorrel szepen orvosolhato az esetek tulnyomo tobbsegeben.

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


Amikor vihar van, akkor a Hello megáll. Mindenkinél szinte. Sajnos ez az egyetlen hátránya a szolgáltatónak. Amúgy a kép és a box is magasan veri a többit.  
ui. Nálunk csak a nagyon nagy viharoknál. És nagy felhőrétegnél akad a kép. Majd elmegy pár percre. Ahogy csendesül a vihar egyből visszaáll. A minőség nálunk is 55 % - 60%-on van. Ami elég jónak mondható, mert én hallottam olyat is akinek 35 - 40 volt. Erősség pedig 78-80 körül mozog itt.....

Eddig csak azt hallottam, hogy a digitális adás kevésbé érzékeny az átviteli légköri problémákra.
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
Batkamano
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.10.11., vas. 22:04
Értékelés: 3

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Batkamano »


Hátha valaki tudja, mi lehet a baj... A szerelő is tanácstalanA beltéri után, mivel nem segített a csere, a fejet cserélte ki a szerelő.
Lényeges változás nem történt.
A jel minősége folyamatosan mozog 50 és 60% között.
Az erőssége olyan 80-83%.
Aztán egyszer csak a jel minősége lezuhan 0-ra. Se kép, se hang.  Néhány perc után kezd magára találni a rendszer és lassan visszaáll a korábbi állapotba. Ez a jelenség a programozott felvételek visszajátszásakor is tapasztalható- főleg esős időben. Abból volt idén elég...
Volt valakinek hasonló esete?

A kollégám szerint a fejtartó kar lehet elcsavarodva, Nála is ugyanez volt a probléma, igaz Digi-nél.

Vendég

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Amikor vihar van, akkor a Hello megáll. Mindenkinél szinte. Sajnos ez az egyetlen hátránya a szolgáltatónak. Amúgy a kép és a box is magasan veri a többit.
 
ui. Nálunk csak a nagyon nagy viharoknál. És nagy felhőrétegnél akad a kép. Majd elmegy pár percre. Ahogy csendesül a vihar egyből visszaáll. A minőség nálunk is 55 % - 60%-on van. Ami elég jónak mondható, mert én hallottam olyat is akinek 35 - 40 volt. Erősség pedig 78-80 körül mozog itt.....

Vendég

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A viharos idő itt (Hello HD) is nagyon gáz? Találkoztam a közelmúltban, épp vihar idején műholdas Digivel, hát azért nem sok pénzt adnék...
Mi okoz még bajt? Eső, hó, párás idő, meleg, hideg?

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


Hátha valaki tudja, mi lehet a baj... A szerelő is tanácstalan
A beltéri után, mivel nem segített a csere, a fejet cserélte ki a szerelő.
Lényeges változás nem történt.
A jel minősége folyamatosan mozog 50 és 60% között.
Az erőssége olyan 80-83%.
Aztán egyszer csak a jel minősége lezuhan 0-ra. Se kép, se hang. Néhány perc után kezd magára találni a rendszer és lassan visszaáll a korábbi állapotba. Ez a jelenség a programozott felvételek visszajátszásakor is tapasztalható- főleg esős időben. Abból volt idén elég...
Volt valakinek hasonló esete?
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


Tegnap jött egy szerelő és szó nélkül kicserélte a beltérit.
(Ha egyáltalán valakit érdekelné... )
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


Írok ide is, hátha olvassa illetékes a Hello HD-tól.
 
Korábban is kellett "frissíteni" a készüléket rendszeresen képlefagyás, elnémulás miatt kb. kéthetente. Ez áramtalanításból állt, amely legtöbbször segített. Ha nem, akkor telefon a vevőszolgálatra, friss szoftver küldése és OK két hétre.
A foci vb. kezdete óta nincs olyan meccs HD-ban, amelyen vagy 8-10 alkalommal ne töredezne a kép, vagy menne el teljesen: ilyenkor a jel minőség 0.
Mondanom sem kell, hogy mennyire idegesítő ez. Háromszor hívtam a vevőszolgálatot új szoftverért, azt mondták, hogy küldtek is, de a készülék "nem található új szoftver" felirattal válaszol. Kértem, hogy küldjenek szerelőt- ennek 10 napja, senki nem jelentkezett ezidáig.
Valakinek hasonló tapasztalata, megoldási javaslata?
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


HELLO HD :kiraly:
Na ja!
Csak ne kéne olyan sokszor "frissíteni" a szoftvert lefagyás, hanghiba, vagy egyéb ok miatt...
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Vendég

Hello HD

Hozzászólás Szerző: Vendég »

HELLO HD :kiraly:

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


A fától az erdőt...
Be volt kapcsolva a Dolbi Diital hang opció.
Én kérek elnézést!
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


Hátha tud valaki segíteni.
Hello HD beltéri egység HDMI és analóg hangimenete ok.
Az optikai digi kimenete külső DAC-on keresztül (Lupus-S) a rádió adásokkal és a legtöbb TV adással is OK, de néhány HD adás hangja (TV1, TV2, HBO HD) továbbra is digitálisan hallható.
Más kódolású a hang?
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
simi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2005.10.12., szer. 08:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Törökbálint

Hello HD

Hozzászólás Szerző: simi »


Most olvasom, hogy a Hello HD egyenesben közvetíti a Liverpool-Debrecen meccset.
Végre valami
Zene 1: Philips CD 940 mod- Soner DAC - Soner integrál- CAV DP880 mod - hiVox kábelek - Alces 4 - RD3 demagnetizáló
Zene 2: Oppo DV 980H-Lupus S-Scrofa M-Forever-KEF Q7 mod- Libra alátátétek -Alces 3
 
Film: Dune BD 3.0/Denon DVD 3910 - Toshiba MT 500/Panasonic P50 ST - Rotel RSX 972

Avatar
KÉTBÉ
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2007.07.13., pén. 14:01
Értékelés: 53

Hello HD

Hozzászólás Szerző: KÉTBÉ »


Erre gondolsz:
http://www.olcso.tv/

ATC Jászberény, 30/6362061

Bemutatóterem

ATC Webáruház

Avatar
carko
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.09.06., vas. 10:54
Értékelés: 0

Hello HD

Hozzászólás Szerző: carko »


Üdv mindenkinek, olvastam a neten a HELLO HD tv-röl és szeretnék tanácsot kérni, hogy mit kel vásarolnom ahoz hogy tudjam nézni műsoraikat.Tudom hogy MAGYARORSZÁGON lehet ijet igényelni de én külföldön élek és ezért fordulok tanácsert.
köszi a tájékoztatót, de olvastam valohol a neten hogy más készülékel is megolható a vétel. Ki tud erröl valamit k özelebbit mondani!36_7_11.gif

Avatar
augustus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2006.05.29., hétf. 18:51
Értékelés: 0

Hello HD

Hozzászólás Szerző: augustus »


Üdv mindenkinek, olvastam a neten a HELLO HD tv-röl és szeretnék tanácsot kérni, hogy mit kel vásarolnom ahoz hogy tudjam nézni műsoraikat.Tudom hogy MAGYARORSZÁGON lehet ijet igényelni de én külföldön élek és ezért fordulok tanácsert.
Elvileg Magyarországon terjesztik, de nincs akadálya annak, hogy a Magyarországon megrendelt eszközöket sajátmagad, vagy kinti szerelővel üzembe helyezzed.
Kell hozzá egy HelloHD-box kártyával, mely ikertuneres és merevlemeztárolós, valamint egy duplafej a 9 és 13 fokos műholdak együttes vétekléhez, továbbá egy lavór.
Mindezeket adják, sőt Magyarországon fel is szerelik.
Újabban lehetőség van egy éves előrefizetéssel kártyára saját boxhoz is.
 
Ha felhívod őket telefonon, vagy írsz nekik, esetleg a honlapjukról kiválasztasz egy forgalmazójukat, elmondják mi mibe kerül.
http://www.hellohd.tv/

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”