Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

1080i, 720p, 1920x1080

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Kozben eszembe jutott, hogy a hetvegen kiprobaltuk az Xcardot( a realmagic uj dekodere mint tudjuk), szerintetek le tudta jatszani component kimeneten a HDTV fileokat? NEM. Persze a szutyok DVD filmeket siman kirakta 1080i-ben (tehat maga a proci kepes ra), de az kit erdekel, en nem lattam, hogy jobb lenne, mint az asztali lejatszom altal kiadott jel. Mondjuk azt is eleve Dual modban sornegyszerezve nezem, ezert valszeg mar nem igazan lehet belole jobbat csinalni...  
Szoval suckoljon le a Realmagic is...

Lehet hogy félreértelek, vagy más tipusról van szó, de a havernak van Xcard-ja, és azon egy büdös darab component kimenet nem volt. S-Video, kompozit, és kész. (Rá se férne a hátuljára a + három jack vagy BNC) Elírás, vagy tényleg van ilyen tipus is?

Szerintem csak egyfele Xcard letezik, es a dobozban adnak egy csatit amit bele lehet dugni, egyik fele valami speci kerek soklabu, a masik fele pedig 3 db RCA, kek zold piros.
 
Mondom, mukodott is, szepen kiirta vetito, hogy 1080i a DVD filmre, ettol fuggetlenul az asztalimnak szebb kepe volt.

Avatar
Delphijos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2003.03.10., hétf. 23:02
Értékelés: 0

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Delphijos »


Kozben eszembe jutott, hogy a hetvegen kiprobaltuk az Xcardot( a realmagic uj dekodere mint tudjuk), szerintetek le tudta jatszani component kimeneten a HDTV fileokat? NEM. Persze a szutyok DVD filmeket siman kirakta 1080i-ben (tehat maga a proci kepes ra), de az kit erdekel, en nem lattam, hogy jobb lenne, mint az asztali lejatszom altal kiadott jel. Mondjuk azt is eleve Dual modban sornegyszerezve nezem, ezert valszeg mar nem igazan lehet belole jobbat csinalni...  
Szoval suckoljon le a Realmagic is...

Lehet hogy félreértelek, vagy más tipusról van szó, de a havernak van Xcard-ja, és azon egy büdös darab component kimenet nem volt. S-Video, kompozit, és kész. (Rá se férne a hátuljára a + három jack vagy BNC) Elírás, vagy tényleg van ilyen tipus is?
Clint Eastwood bekaphatja!

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Kozben eszembe jutott, hogy a hetvegen kiprobaltuk az Xcardot( a realmagic uj dekodere mint tudjuk), szerintetek le tudta jatszani component kimeneten a HDTV fileokat? NEM. Persze a szutyok DVD filmeket siman kirakta 1080i-ben (tehat maga a proci kepes ra), de az kit erdekel, en nem lattam, hogy jobb lenne, mint az asztali lejatszom altal kiadott jel. Mondjuk azt is eleve Dual modban sornegyszerezve nezem, ezert valszeg mar nem igazan lehet belole jobbat csinalni...
 
Szoval suckoljon le a Realmagic is...

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


En ezt nem ertem. Miert nincsenek fenn 720p 1080i, WM9-es fileok a neten????? A trailerek nem is illegalisak.. vagy csak lustak feltolteni az emberek? Ott ul amcsiban a sok kis **** a T3-as vonal elott, es arrol aradoznak, hogy ilyen meg olyan jo minoseg ez meg az, de feltolteni mar nem kepesek... AVSV forumon atolvastam 6000 hozzaszolast, de csak 2 nyamvadt file-t talaltam ami el volt cseszve... Hihetetlen...
Na most jol kifustologtem magam

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: arty »


WM9 to AVI
 
Na, talán ez kicsit népszerüsíti a WM9-et. wmv9 állományt lehet AVIként kezelni.
Jelenleg BETA, inkább csak XP és 2K alatt érdemes próbálkozni!
 
Nekem elég lenne egy félperces részlet is abból a gladiátorból ...

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


En meg filmeket teljes terjedelemben. Addig ez az egesz csak nyalcsorgatas
A Gladiator állítólag közkézen forog vinyón, akinek megvan esetleg ajánlja fel!

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: balagee »


Uj fileokat szeretnenk... HDTV, WM9. A meglevoket mar vagy 100 szor lattam...
En meg filmeket teljes terjedelemben. Addig ez az egesz csak nyalcsorgatas
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: H.Andras »

Uj fileokat szeretnenk... HDTV, WM9. A meglevoket mar vagy 100 szor lattam...

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Koszi az otleteket....tegnap megprobaltam hogy a sub filet ugyan olyan nevre neveztem mint a wmv filet es a mediaplayerben es a zoomplayerben is megjelent a felirat....a divxg400 nekem nincsen installalva de divx codex igen...mitol jelenik meg akkor a felirat ha nem istallaltam a divxg400-at...bele van szerkesztve valamelyik mas codecbe...jo lenne tudni hogy mitol jelent meg hogy a htpc-re is attehessem az egeszet es akkor vegre gyarthatom a magyar feliratos 1080p-es filmeket....koszi az otleteket.<br />
Az ftpre szombaton megprobalom feltolteni amit igertem

Biztos telepítettél valamilyen codecpackot (ejnye-bejnye) és annak részeként telepítettél valamilyen feliratozót is.

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Koszi az otleteket....tegnap megprobaltam hogy a sub filet ugyan olyan nevre neveztem mint a wmv filet es a mediaplayerben es a zoomplayerben is megjelent a felirat....a divxg400 nekem nincsen installalva de divx codex igen...mitol jelenik meg akkor a felirat ha nem istallaltam a divxg400-at...bele van szerkesztve valamelyik mas codecbe...jo lenne tudni hogy mitol jelent meg hogy a htpc-re is attehessem az egeszet es akkor vegre gyarthatom a magyar feliratos 1080p-es filmeket....koszi az otleteket.<br />
Az ftpre szombaton megprobalom feltolteni amit igertem

Valószínű, hogy VobSub decoder már a gépeden van...

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Koszi az otleteket....tegnap megprobaltam hogy a sub filet ugyan olyan nevre neveztem mint a wmv filet es a mediaplayerben es a zoomplayerben is megjelent a felirat....a divxg400 nekem nincsen installalva de divx codex igen...mitol jelenik meg akkor a felirat ha nem istallaltam a divxg400-at...bele van szerkesztve valamelyik mas codecbe...jo lenne tudni hogy mitol jelent meg hogy a htpc-re is attehessem az egeszet es akkor vegre gyarthatom a magyar feliratos 1080p-es filmeket....koszi az otleteket.
Az ftpre szombaton megprobalom feltolteni amit igertem

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pontosan. Én mondjuk Vobsub-ot használok, de a lényeg ugyanaz. Ez is elég jól konfigurálható kis progi, és ha jól tudom, "magyar gyártmany".
Üdv

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha azonos a video file nevével akkor magától hozzáteszi. Ha nem azonos akkor miután elindítodtad a videót a taskbar-on megjelenő kék DivxG400 ikonra kattintva a Subtitles fülön külön megnyithatod.
Nem tudom milyen beállításokra gondolsz. Az összes beállítás vagy így a videó lejátszás közben a taskbar ikonról elérhető (menti is) vagy "offline" módban a Start->Programok->PRR Video Utilities->Configure DivxG400

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simon , Azt nem tudod véletlenül , hogy hol tárolja a beállításokat a G400 ? Ugyanis bármit is állítok nem ismeri fel automatikusan a feliratfile-t
 
Head

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kiprobáltam, müködik. a DivxG400 ráteszi valoban a feliratot WMVre is. Az FFDSHOW viszont sajnos nem.

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Gondolom például a DivxG400-ra gondolt. Ez egy feliratozó program amely automatikusan elindul ha elindítasz egy videofile-t. Ha a felirat srt vagy sub formátumú akkor ráteszi a filmre. Általában ezt használják a Divx filmekhez is.

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Single player hogy gondolod ezt Kerlek ird le pontosan mire gondolsz hogy kiprobalhassam....

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"a tomorites wmv-be tokeletes csak eppen a feliratot kellene mar megoldani valahogy.....otlet?????"
 
Szerintem nincs semmi gond, a feliratok ugyanúgy megoldhatók PC-n külön felirat-file használatával, mint a DivX filmek esetében.

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Okes rendben szombaton megprobalom akkor megint feltolteni remeljuk sikeres leszek.....egy dolgot hadd kerdezzek mar hatha valakinek van valami otlete...mar van egy jo par film amit sikeresen atkodoltam 1080p wmv-be de a feliratot meg nem tudtam megoldani.Es csak ugy lenne igazan jo a dolog hogy ha a jo amerikai HDTV filmeket legalabb feliratozni tudnam es akkor kis hazankban is elvezhetnenk a HDTV adotta gyonyoru kepet....de egyenlore gozom sincsen hogy oldhatnam meg....divxel nem probalkoztam meg kodolassal kapcsolatban pedig ott a felirat nem lenne problema....vobot letre tudnek hozni egy regebbi dvd author program elfogadja a 1080i fileket es letre hozza a dvd szerkezetet es oda tudnek epiteni feliratot de akkor 1 lemez helyett 4 lemez kell egy filmnek es az nem a legjobb megoldas ezert a tomorites wmv-be tokeletes csak eppen a feliratot kellene mar megoldani valahogy.....otlet?????

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szorika ,kedves szolgaltatom [uPC] 3 napig tuningolta a netem kozben 4 szer csereltek ipet. Adok egy dnst : koliophub.dyn.hu:8080 itt is pasziv modba gyere. Es megegyszer bocs de isten es az UPC utjai kifurkeszhetetlenek:-)

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szolok neki, hogy izzitsa be ujra!

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az ftp tulajdonos jelentkezhetne mar hogy mi van az ftpvel mert akkor felraknam oda amit kertetek...

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A fene! Pedig nagyon varom azt a Gyuruk Ura 1080p video-t

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Andras,
hat akkor annak a klippnek valaki jol eltolta a kodolasat mert annak a klippnek foleg nagyon szepnek kellene lennie.Az a bd klipp a bikini destinations d-vhs klippje.Nekem meg van az eredeti kazetta is es en bekodoltam wm9-el es gyonyoru kepe van aki latta annak mindenkinek nagyon tetszett.A dvdtol sokszor jobb....nagyon sokszor...
 
Az ftp-ere probaltam feltolteni a gyuruk ura 1080p wm9e-l kodolt reszletet de nem sikerult rakapcsolodnom....en voltam bena vagy nincs online az ftp ???

Vendég

1080i, 720p, 1920x1080

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
Leszedtem ezt a T3 trailer-t. Hát... a felbontás nem rossz, de szerintem kevés neki a 15 Mbit - poszterizálódik ez is helyenként. Nektek nem csinál ilyet? Nem vészes, de a háttereken szért észrevehet?. VLC player-rel néztem el?ször, aztán WinDVD-vel, de mind2 esetben el?jött a dolog.
A térkép rész meg kimondottan ocsmány, mintha mpeg1 lenne, csak nagyobb felbontásban...
Az én készülékemben van a hiba?

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”