Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Blu-Ray lejátszók

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Tessék szépen elővenni a szekrény aljáról a DVD-t, leporolni és meghitt borozgatás közben megnézni azt a gagyi felbontású filmet.

Egy meghitt borozgatás közben milyen filmet nézel? Mert ott szerintem nem a mozin van a hangsúly.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Skipper »

A pletykák szerint év végén megjelenhet a játékos is, de kötve hiszem.
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Vendég

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem az is egy nagy különbség a dvd javára, hogy az egy egységes formátum volt.
Most már annak mondható.
Mellesleg a pletykák szerint karácsonyra megjelenhet a Ricoh hibrid HD-játékosa külföldön. Meglátjuk.

Mármint az olvasó. Ebből még kellene csinálni egy játékost. De abban sem vagyok biztos, hogy megadják a licencjogot a tulajdonosok, mint ahogy azt sem tudom, hogy megtehetik-e, hogy nem.
És ami a legfontosabb: nem tudjuk az árát. A Samsungnál annak idején horror dolgokat mondtak de lehet, hogy csak félreduma volt.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Skipper »


Szerintem az is egy nagy különbség a dvd javára, hogy az egy egységes formátum volt.
Most már annak mondható.
Mellesleg a pletykák szerint karácsonyra megjelenhet a Ricoh hibrid HD-játékosa külföldön. Meglátjuk.
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Szerintem az is egy nagy különbség a dvd javára, hogy az egy egységes formátum volt. Most ugye nem szívesen feccölök pénzt egy olyan lejátszóba, amelyik csak az egyik formátumot viszi.

Vendég

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na, találtam egyet:
 
http://red.com/cameras.htm
 
Elvileg ez lesz az első 2540-es kamera a jövő év elején.

Vendég

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A mozi nem 4k-s?
2k illetve 4k. De a kamera amellyel veszik az 1080p-s. Legalábbis régebben néztem vagy 4-5 kamerát, (van amelyik 12Mpixeles), de a kimeneti felbontása mindegyiknek 1080p.
 
Persze lehet, hogy majd idővel elterjednek a 2k-s kamerák és akkor majd átártékeljük a mozi vs. házimozi dolgot. Főleg ha lesznek itthon 2k-s projektorok a mozikban.

Avatar
mrt
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 16:34
Értékelés: 0

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: mrt »

A mozi nem 4k-s?

Vendég

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"Az igazi mozi a HD, ezzel a képminőség is beérte a nagytestvért."Az MM-ben látott demók alapján ezt nem egészen így gondolom (bár nem tudom, hogy amit időnként látok, az full HD-e).

Ez technikai kérdés. A digitális mozi szabvány megegyezik a HD szabvánnyal felbontást tekintve. A Star Wars 3-at a moziban sem láthatod nagyobb felbontásban, mint otthon - ha megjelenik HD-n.

Avatar
fánk
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.09.26., kedd 18:27
Értékelés: 0

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: fánk »


"tapasztalataim szerint, sokan keresnek még mindig vhs kazettákat."
Biztos nem véletlenül, hiszen a 12-22 év közötti korosztály kivételével alig valaki lehet elégedett a magyar DVD-piaccal.
 
Az elmúlt 7-8 év amerikai és magyar filmsiker(telenség)ei szépen reprezentáltak, ami viszont ezen kívül esik, az alig, vagy egyáltalán nem, vagy az átlag vásárló számára haszontalan változatban (feliratos film - 5 ezerért) kapható.
 
"Az igazi mozi a HD, ezzel a képminőség is beérte a nagytestvért."
Az MM-ben látott demók alapján ezt nem egészen így gondolom (bár nem tudom, hogy amit időnként látok, az full HD-e).
 
"A másik pedig az, hogy néhány hónap mulva (amíg kifutnak a 480p-s megjelenítők)"
Nem hiszem, hogy néhány hónap - vagy 2-3 év - alatt kifut az SD-tévé. Valószínűleg jókora készletek lehetnek belőlük a világban (és a gyártást sem biztos, hogy csakúgy abbahagyják).
Vajon hol próbálják majd eladni őket, Amerikában-Japánban, ahol az átlagember már most 20-30 HD-csatornát nézhet, és néhány heti jövedelméből full HD-cuccokat vehet magának, vagy a Magyarországhoz hasonló szegény és még évekig HD-tévéműsort nélkülöző helyeken?
 
Szerintem itthon komolyabb HD-piacról majd akkor beszélhetünk, ha
1. valaki globálisan - azaz elsőként Amerikában - megnyerte a HDDVD-BR meccset (vagy x lett - lsd. kombi készülék),
2. nálunk is megjelennek a HD-tévéműsorok.
 
Addig viszont szerintem a BD nehezen fog túllépni a DVD-A/SACD szinten.

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: saca »

Én egy kicsit másként gondolom a dolgokat. Szerintem meg még sokáig igenis jól megférnek majd egymás mellett a jelenlegi (DVD) és az új HD trónkövetelők. Hosszú ideig még párhuzamosan ki fogják adni a filmeket és hát nem egyértelmű az átlag ember számára, aki még csak most barártkozik a digitális képátvitellel (HDMI) hogy miért is kellene neki ez a szép új, de még kissé drága technológia. Azt gondolom, hogy nagyon él még az emberekben a hosszú ideig uralkodó VHS és még nem igazán készültek fel az ilyen gyors "ugrásokra". Talán jó példa a "tudatlanság reklámozására" a mai barátok közt epizód. "Laci" megveszi a piacon "féláron"... az LCD TV-t és hazaviszi nagy boldogan, hogy vett egy olyan lapos képernyős csoda TV-t... azt, hogy milyen formátumú, felbontású, stb az már nem is számít.... (aztán kiderül, hogy sütő lap van benne... ). Összefoglalva én is valamivel "okosabb" leszek mint a múltban és biztos vagyok benne, hogy nemsokára lesz valamilyen HD lejátszóm, de az is biztos, hogy nem fogok úgy vásárolni lemezeket mint a DVD hajnalán (kb 500 filmem van... ) megveszem azt a 30-40 számomra nagyon fontos filmet és mellette ha megjelenik valami új, ami tetszett. Valószínüleg nem lesz 500db Blu-Ray, vagy HD-DVD lemezem sem...

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: balagee »


Nagyon sokan a seggüket a földhöz vernék, ha csak egy szimpla 800x400-as felbontású plazmájuk lenne. Nem kell úgy előre rohanni.
Az emberiseg kb 70%-anak nincs hutoje. GOndolom a segguket a foldhoz vernek ha lenne. Ne ebbol induljunk ki. Ez egy hazimozis forum, itt ne legyen mar extrem ha arrol beszelunk hogy 1920x1080 a jo minoseg.
 
(most latom Simon is kb ugyanezt irta.. )
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


En ezt csinalom. Lemegyek a kolcsonzobe, elhozok 3-4 filmet, legrabbelem, visszaviszem. Kifizetem a 200ft-ot (2 orara ennyi). Majd amikor van idom megnezem oket. Megsporolom a maszkalast 1-1 filmmel. 
Ha megneztem akkor meg szepen letorlom. Ez a HTPC elonye. (meg a kepminoseg )

Én pont ugyanezt csinálom és működik htpc nélkül is.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


HD DLP? Az IN72 480p.
Ja bocs elírtam. De 500e alatt ez egy jó kis mozi.

Avatar
sith7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.08., szer. 08:49
Értékelés: 0

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: sith7 »


Amúgy én is azt mondom, hogy aki nem nézi meg a filmet legalább 2 - 3 - szor annak nem is kell megvenniDE akkor miért kell több 100.000 Ft - os rendszert venni ????
Annak az 5 db filmnek amit évente megnézel ? 

Nincs összefüggés a megnézett és a megvett filmek között. Mint említettem én évi 1000 órányi filmet nézek (ez napi 3 óra átlagban) és az elmúlt évben talán ha 2 filmet vettem.

Oké, nektek van igazatok

Home cinema:
TV: Samsung LE37B530
Blu - ray: Samsung BD - P 1600
Erősítő: Yamaha RX-V430 DVD: Denon 1720
Front: Jamo E350 Center: Jamo E3CEN Surround: Jamo E3SUR Sub: Jamo E5SUB2

Vendég

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ahogy olvasom ezt a topicot, látom itt nem a DVD gyűjtők tábora szólal fel. Én azokat nem értem, akik megvesznek egy Filmet és a szekrény alján porosodik, mert azóta sem csomagolták ki. Akkor mi a fa....k veszed meg? Szóval nem élünk olyan szarul, mint ahogy egyesek sírnak-rínak, ugye? Most bezzeg sokan örülnek, hogy nem vásároltak be a DVD-ből, mert hát ugye itt van a HD és most ki kéne hajítani a kukába ezeket a szar SD-DVD-ket. Emberek ne legyünk már ilyen fellengzősek!!!!!! Nagyon sokan a seggüket a földhöz vernék, ha csak egy szimpla 800x400-as felbontású plazmájuk lenne. Nem kell úgy előre rohanni. Nem azt mondom, hogy roszz a HD, de a sima DVD is megfelel egy kellemes vasárnap délutáni mozizásra. Tessék szépen elővenni a szekrény aljáról a DVD-t, leporolni és meghitt borozgatás közben megnézni azt a gagyi felbontású filmet.

Ez egy rosszindulatú megjegyzés volt. Nyilván aki nem él rosszul az nem sír. Aki meg sír az az nem vesz HD megjelenítőt.
 
A DVD gyűjtő nem jelző. Attól, hogy valakinek van 500 filmje még nem lesz filmrajongó. És fordítva.
 
Másrészt nyilván mindenki a saját véleményét fejti ki. Engem nem nyugtalanít, hogy valaki a seggét verné egy 480-as vetítővel, mint ahogy téged sem nyugtalanít miközben internetezel, hogy mások a net előfizetésed havi díjából élnek egy egész életen át. Illetve lehet ezen nyugtalankodni -sőt talán illendő is- de nem egy technikai fórumon. Ahogy valaki korábban említette egy autós magazinból sem törlik az Audi A8-as teszteket mondván, hogy az átlagember csak álmodhat egy olyanról.

Vendég

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Amúgy én is azt mondom, hogy aki nem nézi meg a filmet legalább 2 - 3 - szor annak nem is kell megvenniDE akkor miért kell több 100.000 Ft - os rendszert venni ????
Annak az 5 db filmnek amit évente megnézel ?

Nincs összefüggés a megnézett és a megvett filmek között. Mint említettem én évi 1000 órányi filmet nézek (ez napi 3 óra átlagban) és az elmúlt évben talán ha 2 filmet vettem.

Avatar
sith7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.08., szer. 08:49
Értékelés: 0

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: sith7 »


Ha mindent összeadok, akkor persze kijön egy milla, de mint látod pl. nekem sincs és nem is lesz mostanában projektorom
Viszont a 75 db filmemet, (ami mind eredeti) nem egyszer, kétszer néztem meg
Pl. a Sw filmeket meg sem tudom számolni, hogy hányszor néztem / nézem meg a mai napig is.
 
Amúgy én is azt mondom, hogy aki nem nézi meg a filmet legalább 2 - 3 - szor annak nem is kell megvenni
DE akkor miért kell több 100.000 Ft - os rendszert venni ????
Annak az 5 db filmnek amit évente megnézel ?

Home cinema:
TV: Samsung LE37B530
Blu - ray: Samsung BD - P 1600
Erősítő: Yamaha RX-V430 DVD: Denon 1720
Front: Jamo E350 Center: Jamo E3CEN Surround: Jamo E3SUR Sub: Jamo E5SUB2

Avatar
Gaben227
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:47
Értékelés: 3

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Gaben227 »

Igen Igen!!! Hajrá HD! Minél hamarabb

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Ahogy olvasom ezt a topicot, látom itt nem a DVD gyűjtők tábora szólal fel. Én azokat nem értem, akik megvesznek egy Filmet és a szekrény alján porosodik, mert azóta sem csomagolták ki. Akkor mi a fa....k veszed meg? Szóval nem élünk olyan szarul, mint ahogy egyesek sírnak-rínak, ugye? Most bezzeg sokan örülnek, hogy nem vásároltak be a DVD-ből, mert hát ugye itt van a HD és most ki kéne hajítani a kukába ezeket a szar SD-DVD-ket. Emberek ne legyünk már ilyen fellengzősek!!!!!! Nagyon sokan a seggüket a földhöz vernék, ha csak egy szimpla 800x400-as felbontású plazmájuk lenne. Nem kell úgy előre rohanni. Nem azt mondom, hogy roszz a HD, de a sima DVD is megfelel egy kellemes vasárnap délutáni mozizásra. Tessék szépen elővenni a szekrény aljáról a DVD-t, leporolni és meghitt borozgatás közben megnézni azt a gagyi felbontású filmet.

Na ja...Elővettem a dvd-t,leporoltam,megnéztem,és könnyűnek találtatott...
Eddig jó volt,most már nem annyira.Az,hogy sokan örülnének egy SD plazmának is,nyilván így van.De akinek jobb megjelenítője van,az ássa el magát?
Ez van,ha halad a technika,és nagyjából értelmes irányba...

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
Davenport74
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2006.02.08., szer. 16:13
Értékelés: 0

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Davenport74 »


Ahogy olvasom ezt a topicot, látom itt nem a DVD gyűjtők tábora szólal fel. Én azokat nem értem, akik megvesznek egy Filmet és a szekrény alján porosodik, mert azóta sem csomagolták ki. Akkor mi a fa....k veszed meg? Szóval nem élünk olyan szarul, mint ahogy egyesek sírnak-rínak, ugye? Most bezzeg sokan örülnek, hogy nem vásároltak be a DVD-ből, mert hát ugye itt van a HD és most ki kéne hajítani a kukába ezeket a szar SD-DVD-ket. Emberek ne legyünk már ilyen fellengzősek!!!!!! Nagyon sokan a seggüket a földhöz vernék, ha csak egy szimpla 800x400-as felbontású plazmájuk lenne. Nem kell úgy előre rohanni. Nem azt mondom, hogy roszz a HD, de a sima DVD is megfelel egy kellemes vasárnap délutáni mozizásra. Tessék szépen elővenni a szekrény aljáról a DVD-t, leporolni és meghitt borozgatás közben megnézni azt a gagyi felbontású filmet.


Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: cisco »


Jó nem 1000 illetve 1400-ért van zsír új film, de 2e-rt simán vannak. Igaz nem duplalemezes csodák, de vannak. 


De könyörgöm én nem az alapján nézek/birtokolok filmet, hogy 1200Ft-ba kerül, hanem, hogy érdekel-e. Ha érdekel kikölcsönzöm, ha gyüjtöm megveszem, kerül amibe kerül.

Természetesen én sem az olcsóság miatt veszem meg, bár azért a kapj el ha tudsz illetve a hulk és traffic sok ember polcán ott van, mert ezek voltak ez első 1e-s filmek a piacon.
 
Én úgy értem hogy 2e és alatta, annyi filmet tudok venni, ami ÉRDEKEL, hogy bőven elvagyok velük, de én is egyre kevesebb filmet veszek, illetve nézek. Éljenek a sorozatok
 
(De ez már itt erősen off SORRY )

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: balagee »


 
Godolkodtam egy kicsit azon hogyha mondjuk valaki kihoz a tékából egy filmet és lemásolja mert később akarja megnézni akkor azzal mekkora kárt okoz, mert szerintem semmilyet.
 


En ezt csinalom. Lemegyek a kolcsonzobe, elhozok 3-4 filmet, legrabbelem, visszaviszem. Kifizetem a 200ft-ot (2 orara ennyi). Majd amikor van idom megnezem oket. Megsporolom a maszkalast 1-1 filmmel.
 
Ha megneztem akkor meg szepen letorlom. Ez a HTPC elonye. (meg a kepminoseg )
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: balagee »


Ennyi pénzért két évvel ezeőtt egy rendes tv-t sem kaptál.
Nem akarok leszólni senkit, de valóban mi "öreg" házimozisok egy kicsit másképpen nézzük a dolgot. Az első dvd kit amit vettem 70 ezer Ft volt 8 éve. Akkoriban itt nagy mágus volt akinek asztali lejátszója volt min. 150 ezerért. Emlékszem mikor az első Sony 16:9-es LCD projektor (480p) megjelent másfél millióért. Mikor valóban 500 ezerért mérték a 82cm-es 16:9-es TV-ket. Ehhez képest tényleg ezért a pénzért már olyan HD DLP projektort lehet kapni ami nemcsak az átlagfelhasználónak non plus ultra.

Volt szerencsem par honapja latni azt a Sony projektort amil a hazimozi proj forum elejen volt az atyauristen. A VW11HT vagy a 10HT volt. Egy AE500-hoz kepest is nezhetetlen a kepe. Oriasi fixed pattern noise, roanda scanline, es eleg gyenge konraszt. Szinek meg... Es ez volt 2+ millio ft. AKkor.
 
Mondhatni, a mostani 500ezres projektorok NAGYSAGRENDDEL jobbak mint ami akkor megveheto volt 2millaert.
 
700k-ert 50esHd plazmat lehet venni 10000:1 kontraszttal.
 
Ha ez igy folytatodik, mire a HD-DVD-k ott lesznek a kolcsonzoi polcon, nem lehet majd nem HD plazmat venni. A vetitok kozott meg a 720p lesz az alapgagyi.
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Vendég

Blu-Ray lejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És még annyit a HD előretöréséhez -még ha nem is a témához kapcsolódik- , hogy a warez torrent oldalakon is egyre jelentősebb a HD tartalom. Egy-két itthoni oldalt néztem és talán nem túlzok, hogy több, mint 100 ilyen film érhető el (1280x720), egy részük szinkronnal, egy részük felirattal. És egyre több új film is van. DVD5-ön elfér.

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”