Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sony PS3

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


megtörtént az itthoni PS3 árszabása, mely 169999 ft!
már elő is lehet rendelni pár játékkal
 
 
én is 170 re illetve 180 ra számítottam

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


Megelőztél a hírrel Imuthesz.  
A hír nagyon jó.
Kíváncsi leszek, hogy az 599Eur mennyit fog még emelkedni, mire hozzánk is megérkezik, illetve gondolnak-e első körben a magyar piacra...
 
Aztán persze a további költségek; ha csak 4-5 játékot néz valaki hozzá az közel 100 ropi újabb kiadás. Meg ha már valaki megveszi, akkor gondolom pár BR filmet is beszerez a próba, vagy mások sápasztása végett.
Akinek nincs legalább negyedmilliója a célra, az egyelőre jobb ha még ábrándozik róla egy kicsit.
 
Nekem egyelőre ezek a legizgalmasabbak a listáról:
MotorStorm, Tony Hawks Project 8, Virtua Fighter 5, The Elder Scrolls lV: Oblivion
- tudom kicsit távol állnak egymástól stílusban, de akkor is. :kiraly: Hangulatfüggő, hogy mikor mit szeretek.
 
A 30 cím elég imponáló, de ha jobban megnézitek, azért kicsit marketing szagú.
Van 7-8 húzócím már, de nem vennék ilyen atomerőművet, ha csak sudokut, puzzlet, vagy snookert lehetne játszani rajta.
 
Már nagyon várom az első személyes beszámolókat a fórumtagoktól!

hát igen drágák a játékok
blu ray filmet én is veszek majd hozzá
+ még egy kontrollert
meg hát elengedhetetlen a hdmi kábel is
 
engem leginkább a
NBA Street 4 Homecourt 2007
FORMULA ONE™ CHAMPIONSHIP EDITION
Untold Legends: Dark Kingdom
MotorStorm
érdekelnek!!!
 
 
 
 
de demoban mindenképpen kipróbálom a
Resistance: Fall of Man-t és a NBA 2K7-t
 
a The Elder Scrolls lV: Oblivion volt szerencsém zúzni pc-n full graffon, tényleg nagyon szép játék, és nagyon el lehet vele lenni

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
V_Karesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.12.02., szomb. 18:51
Értékelés: 5

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: V_Karesz »


Megelőztél a hírrel Imuthesz.
 
A hír nagyon jó.
Kíváncsi leszek, hogy az 599Eur mennyit fog még emelkedni, mire hozzánk is megérkezik, illetve gondolnak-e első körben a magyar piacra...
 
Aztán persze a további költségek; ha csak 4-5 játékot néz valaki hozzá az közel 100 ropi újabb kiadás. Meg ha már valaki megveszi, akkor gondolom pár BR filmet is beszerez a próba, vagy mások sápasztása végett.
Akinek nincs legalább negyedmilliója a célra, az egyelőre jobb ha még ábrándozik róla egy kicsit.
 
Nekem egyelőre ezek a legizgalmasabbak a listáról:
MotorStorm, Tony Hawks Project 8, Virtua Fighter 5, The Elder Scrolls lV: Oblivion
- tudom kicsit távol állnak egymástól stílusban, de akkor is. :kiraly: Hangulatfüggő, hogy mikor mit szeretek.
 
A 30 cím elég imponáló, de ha jobban megnézitek, azért kicsit marketing szagú.
Van 7-8 húzócím már, de nem vennék ilyen atomerőművet, ha csak sudokut, puzzlet, vagy snookert lehetne játszani rajta.
 
Már nagyon várom az első személyes beszámolókat a fórumtagoktól!
Source: foobar2000, Sony CDP XA20ES
DAC: Singxer SDA-1
Pre-/HP amp: Little Dot MK VI+ (drivers: Shuguang BT CV181-Z, powers: Svetlana winged "C" 6H13C)
Power amp: Diy Pass Labs Aleph 5
Speakers: ProAc Response 2.5
HP: Beyerdynamic Amiron Home, Beyerdynamic Custom Studio

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


PS3: Európai start
/Kurrensgen/
 
A PLAYSTATION 3 március 23-án rajtol, 599 eurós áron - azért ennyiért, mert kezdetben csak és kizárólag a 60GB-os kiszerelés lesz megvásárolható, az olcsóbb, képességei tekintetében limitált 20GB-os csomag csak később, jelenleg ismeretlen időpontban kerül fel a polcokra. A nyitókínálat harminc játékot tartalmaz, közte a már látott Resistance-el, a MotorStorm-al, a Genji-vel, a Formula One-nal, valamint a Ridge Racer 7-tel. A Playstation Store már a megjelenés napján elérhető, a vásárlókat első körben a Gran Turismo HD, a Tekken: Dark Resurrection várja egy kövér firmware frissítésen felül. Mi van még? A teljes launch kínálat, valamint az egyes kiegészítők ára, mindez a teljes hírben.
 
576.hu
 
PLAYSTATION 3 Nyitókínálat
 
 
 
 
Resistance: Fall of Man™ - SCEE - Disc
 
MotorStorm™ - SCEE - Disc
 
Genji™: Days of the Blade - SCEE - Disc
 
FORMULA ONE™ CHAMPIONSHIP EDITION - SCEE - Disc
 
Ridge Racer™ 7 - SCEE - Disc
 
Tekken®: Dark Resurrection - SCEE - Network
 
Lemmings™ - SCEE - Network
 
Go! Sudoku - SCEE - Network
 
Go! Puzzle - SCEE - Network
 
Blast Factor™ - SCEE - Network
 
flOw™ - SCEE - Network
 
Super Rub'a'Dub - SCEE - Network
 
Call of Duty 3 - Activision UK Ltd - Disc
 
Marvel: Ultimate Alliance - Activision UK Ltd - Disc
 
Tony Hawks Project 8 - Activision UK Ltd - Disc
 
Gundam - Target in Sight - Namco Bandai Games - Disc
 
Full Auto™ 2: Battle Lines - Sega®Europe Ltd - Disc
 
Sonic the Hedgehog™ - Sega®Europe Ltd - Disc
 
Virtua Fighter™ 5 - Sega®Europe Ltd - Disc
 
Virtua Tennis™ 3 - Sega®Europe Ltd - Disc
 
World Snooker Championship 2007 - Sega®Europe Ltd - Disc
 
NBA 2K7 - Take 2 International SA - Disc
 
NHL 2K7 - Take 2 International SA - Disc
 
Blazing Angels Squadrons of WWll - Ubisoft Entertainment SA - Disc
 
Enchanted Arms - Ubisoft Entertainment SA - Disc
 
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - Ubisoft Entertainment SA - Disc
 
The Elder Scrolls lV: Oblivion - Ubisoft Entertainment SA - Disc
 
Def Jam: Icon - Electronic Arts Ltd - Disc
 
Fight Night Round 3 - Electronic Arts Ltd - Disc
 
NBA Street 4 Homecourt 2007 - Electronic Arts Ltd - Disc
 
Need for Speed Carbon - Electronic Arts Ltd - Disc
 
The Godfather: The Don's Edition - Electronic Arts Ltd - Disc
 
Tiger Woods PGA Tour 2007 - Electronic Arts Ltd - Disc
 
Untold Legends: Dark Kingdom - Electronic Arts Ltd - Disc
 
F.E.A.R. - Vivendi Universal Games Intl SA - Disc
 
Gripshift - Sony Online Entertainment - Network
 
 
 
PLAYSTATION 3 Kiegészítők
 
 
 
SIXAXIS™ Wireless Controller - EURO 49.99
 
Blu-ray Disc Remote Control - EURO 24.99
 
HDMI Cable - EURO 24.99
 
AV cable - EURO 16.99
 
Component AV cable - EURO 24.99
 
S Video cable - EURO 16.99

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


sajnos nem volt elég idelyük fejleszteni a gameket... hát igen time kell
Ezt nevezem hungarian vircsaftnak!



Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15218
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10372
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


sajnos nem volt elég idelyük fejleszteni a gameket... hát igen time kell
Ezt nevezem hungarian vircsaftnak!

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


NBA Street Homecourt
 
ez nekem iszonyatosan bejön...
 
meg az új Forma 1 is érdekel a láttottak alapján
hiányoltam már egy új forma egyes gamet
 
a resistance cod3 pl engem nem igen érdekel
de azért majd a demokat persze kipróbálom
 
én is természetesen az faja nyitócímeket várom

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »



ne japánt nézd.....
most ott azért nem veszik mert nincsenek megfelelő játékok melyek kielégítenék a japánokat, nekik más az ízlésük....
 
de 2 év múlva már megfelelő ütős címek lesznek rá
és venni fogják szép lassan, mint a cukrot!
 
ugyan úgy mind a ps2 esetében....
 
hiába a játék fejlesztők sem szeretetszolgálatok!

Hááát, szerintem ha PS3, akkor Japánt kell nézni.
 
De ahogy írtad, ez eléggé 22-es csapdája: A fejlesztőknek kell a sok eladott hardver, hogy megérje a magas jogdíjak, és a nehéz fejlesztési körülmények mellett a munka, így megtérüljön a befektetés. A játékosoknak meg kellenének már most a jó játékok, hogy vegyék a gépet...
 
Kicsit elszámolta magát a Sony, pedig nem ez az első konzolja. Kellett volna három-négy húzó cím a megjelenésre. (GT, Killzone, Motorstorm, VF, vagy hasonló nevek), hogy most is üresen álljanak a PS3 polcok az áruházakban.
 
Gyanítom, hogy a helyzet átmeneti és megoldódik, és akárcsak az iwiw. Gondolom sokmindenki emléxik, hogy wiw korában az is milyen ótvar punnyadt volt, aztán fél év alatt kinőtte magát. Ha ez is elér egy kritikus tömeget, akkor robbanásszerűen terjedni fog mind a fejlesztők, mind pedig a gémerek oldalán.
 
Addig meg bukik a szoni napi pár millió dollárt, oszt szevasz. Majd kifizetjük nekik a jogdíjakból.

ha eladás szempontjából nézzük akkor európa a legerősebb piac a ps számára (lásd ps1 ps2 eladások) utána usa illetve csak azt követően japán.
de az is ugyan úgy fontos azért
 
 
sajnos nem volt elég idelyük fejleszteni a gameket...
 
hát igen time kell
 
nekem most jelenleg csak is játék kell rá, egyetlen egy game érdekel csak
 
 


Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
V_Karesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.12.02., szomb. 18:51
Értékelés: 5

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: V_Karesz »



ne japánt nézd.....
most ott azért nem veszik mert nincsenek megfelelő játékok melyek kielégítenék a japánokat, nekik más az ízlésük....
 
de 2 év múlva már megfelelő ütős címek lesznek rá
és venni fogják szép lassan, mint a cukrot!
 
ugyan úgy mind a ps2 esetében....
 
hiába a játék fejlesztők sem szeretetszolgálatok!

Hááát, szerintem ha PS3, akkor Japánt kell nézni.
 
De ahogy írtad, ez eléggé 22-es csapdája: A fejlesztőknek kell a sok eladott hardver, hogy megérje a magas jogdíjak, és a nehéz fejlesztési körülmények mellett a munka, így megtérüljön a befektetés. A játékosoknak meg kellenének már most a jó játékok, hogy vegyék a gépet...
 
Kicsit elszámolta magát a Sony, pedig nem ez az első konzolja. Kellett volna három-négy húzó cím a megjelenésre. (GT, Killzone, Motorstorm, VF, vagy hasonló nevek), hogy most is üresen álljanak a PS3 polcok az áruházakban.
 
Gyanítom, hogy a helyzet átmeneti és megoldódik, és akárcsak az iwiw. Gondolom sokmindenki emléxik, hogy wiw korában az is milyen ótvar punnyadt volt, aztán fél év alatt kinőtte magát. Ha ez is elér egy kritikus tömeget, akkor robbanásszerűen terjedni fog mind a fejlesztők, mind pedig a gémerek oldalán.
 
Addig meg bukik a szoni napi pár millió dollárt, oszt szevasz. Majd kifizetjük nekik a jogdíjakból.
Source: foobar2000, Sony CDP XA20ES
DAC: Singxer SDA-1
Pre-/HP amp: Little Dot MK VI+ (drivers: Shuguang BT CV181-Z, powers: Svetlana winged "C" 6H13C)
Power amp: Diy Pass Labs Aleph 5
Speakers: ProAc Response 2.5
HP: Beyerdynamic Amiron Home, Beyerdynamic Custom Studio

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


Háááát, ha Japánban 3 hónap után nem megy a konzol, akkor mi lesz itt még? 
"Habár premierjekor már az első órákban hiány volt az új PlayStationből Japánban, mostanra azonban csak halmozódnak a feleslegek: a Sony ezért beveti a hírhedt árzabálót.
 
Lévén keleti barátaink az utóbbi időben inkább Nintendo Wii-t vásárolnak, mintsem PlayStation 3-at, a Sony az üzlet belendítésének céljából húsz százalékkal csökkenti a gép árát Japánban. Átszámítva ott körülbelül eddig 84 ezer forintba fájt az új konzol, ezek után pedig pofátlanul olcsón, körülbelül 67 ezer forintért fogják vesztegetni. A Sony amerikai elnöke szerint többet viszont már nem tudnak engedni az árból, hiszen már így is rengeteg pénzt buknak egy-egy eladott PS3-on. A pontos hivatalos árra még nem derült fény."
 
Forrás: http://www.gamekapocs.hu/hir/6404/Japan ... yStation+3
 
Esetleg csak az eladásokat akarják nagyon hamar felpörgetni azért, hogy a játékfejlesztőket meggyőzzék a nagy potenciálról?
Gyanítom, szegény magyaroknál viszont legalább dupla áron lesz kezdetben.

ne japánt nézd.....
most ott azért nem veszik mert nincsenek megfelelő játékok melyek kielégítenék a japánokat, nekik más az ízlésük....
 
de 2 év múlva már megfelelő ütős címek lesznek rá
és venni fogják szép lassan, mint a cukrot!
 
ugyan úgy mind a ps2 esetében....
 
én is mikor megvettem még ennyire sem voltak rá érdemleges játékok, kezdetben...
 
 
 
 
 
hááát ezzel nem fogják annyira feltornázni...
csak a játékokkal...
 
vannak egyes játék fejlesztők akik csak is kizárólag akkor fejlesztenek konzolra (x360, ps3) ha elérte a 13 milliós eladást!
 
hiába a játék fejlesztők sem szeretetszolgálatok!

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


Gyanítom, szegény magyaroknál viszont legalább dupla áron lesz kezdetben. 
Abban biztos lehetsz !!!

emlékszem még anno amikor megjelent a ps2, 2 játékkal 200 ezer forintért vettem anno!
 

 
azért az nem most volt

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
sith7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.08., szer. 08:49
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: sith7 »


Gyanítom, szegény magyaroknál viszont legalább dupla áron lesz kezdetben.
Abban biztos lehetsz !!!

Home cinema:
TV: Samsung LE37B530
Blu - ray: Samsung BD - P 1600
Erősítő: Yamaha RX-V430 DVD: Denon 1720
Front: Jamo E350 Center: Jamo E3CEN Surround: Jamo E3SUR Sub: Jamo E5SUB2

Avatar
V_Karesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.12.02., szomb. 18:51
Értékelés: 5

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: V_Karesz »


Háááát, ha Japánban 3 hónap után nem megy a konzol, akkor mi lesz itt még?
 
"Habár premierjekor már az első órákban hiány volt az új PlayStationből Japánban, mostanra azonban csak halmozódnak a feleslegek: a Sony ezért beveti a hírhedt árzabálót.
 
Lévén keleti barátaink az utóbbi időben inkább Nintendo Wii-t vásárolnak, mintsem PlayStation 3-at, a Sony az üzlet belendítésének céljából húsz százalékkal csökkenti a gép árát Japánban. Átszámítva ott körülbelül eddig 84 ezer forintba fájt az új konzol, ezek után pedig pofátlanul olcsón, körülbelül 67 ezer forintért fogják vesztegetni. A Sony amerikai elnöke szerint többet viszont már nem tudnak engedni az árból, hiszen már így is rengeteg pénzt buknak egy-egy eladott PS3-on. A pontos hivatalos árra még nem derült fény."
 
Forrás: http://www.gamekapocs.hu/hir/6404/Japan ... yStation+3
 
Esetleg csak az eladásokat akarják nagyon hamar felpörgetni azért, hogy a játékfejlesztőket meggyőzzék a nagy potenciálról?
Gyanítom, szegény magyaroknál viszont legalább dupla áron lesz kezdetben.
Source: foobar2000, Sony CDP XA20ES
DAC: Singxer SDA-1
Pre-/HP amp: Little Dot MK VI+ (drivers: Shuguang BT CV181-Z, powers: Svetlana winged "C" 6H13C)
Power amp: Diy Pass Labs Aleph 5
Speakers: ProAc Response 2.5
HP: Beyerdynamic Amiron Home, Beyerdynamic Custom Studio

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


Kicsit csend lett itt mostanában.Ha valaki nem olvasta volna, akkor egész érdekes cikk van most az indexen.
http://index.hu/tech/hardver/kszgs3070116/
Mondjuk a lényeg úgyis a sorok között bújik meg. Márciusban számíthatunk az európai megjelenésre mégis.

Már várom a magyar teszteket, beszámolókat, mivel dönteni szeretnék végre az X360 és a PS3 között.

nekem volt 360-om de nem igazán fogtak meg rajta a játékok
barátomnak eladtam
most nem azt mondom, hogy szarok...
pl a GOW sem rossz
 
engem igazán a MGS4; GT5 fog érdekelni
 
nem vagyok nagy játékos, régen sokkal több játékkal játszottam
ma már annyira nem érdekel, meguntam. így elég válogatós vagyok

illetve a Resident Evilt ps3ra

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


Kicsit csend lett itt mostanában.Ha valaki nem olvasta volna, akkor egész érdekes cikk van most az indexen.
http://index.hu/tech/hardver/kszgs3070116/
Mondjuk a lényeg úgyis a sorok között bújik meg. Márciusban számíthatunk az európai megjelenésre mégis.

Már várom a magyar teszteket, beszámolókat, mivel dönteni szeretnék végre az X360 és a PS3 között.

nekem volt 360-om de nem igazán fogtak meg rajta a játékok
barátomnak eladtam
most nem azt mondom, hogy szarok...
pl a GOW sem rossz
 
engem igazán a MGS4; GT5 fog érdekelni
 
nem vagyok nagy játékos, régen sokkal több játékkal játszottam
ma már annyira nem érdekel, meguntam. így elég válogatós vagyok

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15218
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10372
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Én már eldöntöttem, de várok. Tartok tőle, hogy kényszerűségből még legalább fél évet.

Avatar
V_Karesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.12.02., szomb. 18:51
Értékelés: 5

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: V_Karesz »


Kicsit csend lett itt mostanában.
Ha valaki nem olvasta volna, akkor egész érdekes cikk van most az indexen.
http://index.hu/tech/hardver/kszgs3070116/
Mondjuk a lényeg úgyis a sorok között bújik meg. Márciusban számíthatunk az európai megjelenésre mégis.

Már várom a magyar teszteket, beszámolókat, mivel dönteni szeretnék végre az X360 és a PS3 között.
Source: foobar2000, Sony CDP XA20ES
DAC: Singxer SDA-1
Pre-/HP amp: Little Dot MK VI+ (drivers: Shuguang BT CV181-Z, powers: Svetlana winged "C" 6H13C)
Power amp: Diy Pass Labs Aleph 5
Speakers: ProAc Response 2.5
HP: Beyerdynamic Amiron Home, Beyerdynamic Custom Studio

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: rea4 »



BLU RAY...! Meg elmondhasd, hogy neked már van, s frankón mutasson a HD tvd alatt

Hát nekem pl az állványban van,a tévétől vagy 4 méterre....
És nem is vertem nagydobra. :kiraly:

Rea4, azé láttunk róla néhány csecse képet a kibontása után szinte azonnal a megfelelő topikban ha jól emléxem.
 
- persze köszi érte-
 
OFF: Tényleg mit mutatnak az eredmények? Megérdemli a nagyon hádé felbontás a felhajtást?

Azért azt nem nevezhetjük tán nagydobnak....
Kizárólag a műértő közönség épülésére szolgált. :vazeg:
A felhajtást....Hát,asszem,megérdemli.Na tényleg...
Elsőre nem vág orrba,de aztán,ahogy felfedezed az apró részleteket...Utána elég gáz sima DVD-t nézegetni.
Az már csak a hab,hogy a Pana blu eddig gyakorlatilag minden DVD-t levert,DVD üzemmódban is,legyen az Denon 3930,vagy Pio 989.

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
V_Karesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.12.02., szomb. 18:51
Értékelés: 5

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: V_Karesz »



BLU RAY...! Meg elmondhasd, hogy neked már van, s frankón mutasson a HD tvd alatt

Hát nekem pl az állványban van,a tévétől vagy 4 méterre....
És nem is vertem nagydobra.

Rea4, azé láttunk róla néhány csecse képet a kibontása után szinte azonnal a megfelelő topikban ha jól emléxem. :kiraly:
 
- persze köszi érte-
 
OFF: Tényleg mit mutatnak az eredmények? Megérdemli a nagyon hádé felbontás a felhajtást?
Source: foobar2000, Sony CDP XA20ES
DAC: Singxer SDA-1
Pre-/HP amp: Little Dot MK VI+ (drivers: Shuguang BT CV181-Z, powers: Svetlana winged "C" 6H13C)
Power amp: Diy Pass Labs Aleph 5
Speakers: ProAc Response 2.5
HP: Beyerdynamic Amiron Home, Beyerdynamic Custom Studio

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


BLU RAY...! :kiraly: Meg elmondhasd, hogy neked már van, s frankón mutasson a HD tvd alatt

Hát nekem pl az állványban van,a tévétől vagy 4 méterre....
És nem is vertem nagydobra.

hát nekem meg pl sehol se
ugyanis még nincsen


Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Lacek
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.02.27., hétf. 20:00
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Lacek »


Azért nem mindenki hivalkodni akar a műszaki cuccaival.
Vannak simán műszaki megszállottak is.

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: rea4 »


BLU RAY...! Meg elmondhasd, hogy neked már van, s frankón mutasson a HD tvd alatt

Hát nekem pl az állványban van,a tévétől vagy 4 méterre....
És nem is vertem nagydobra.

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


express ps3
 
itt egy másik vétel

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Imuthesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.04.14., pén. 11:50
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Imuthesz »


Jézus Mária! Őszintén, miért jó JELEN PILLANATBAN PS3-at venni, azon kívül, hogy legyen? Most még minden tekintetben (ár/érték, játékfelhozatal, használtpiac (játékok beszerzése szempontjából nem mindegy!), ha szempont: warez, kiegészítők) alulmúlja az Xbox 360-at. Értem én, hogy nagy a várakozás, de jelen pillanatban annyira van értelme, mint a quad-HD felbontású kijelzőknek otthoni mozis felhasználásra.
BLU RAY...!
Meg elmondhasd, hogy neked már van, s frankón mutasson a HD tvd alatt

Sony KDL-40X2000 FullHD; Sony 32S2510
 
AsusPW201; CoolerMaster830; Tagan 580W; E6700; ABIT IX38 QuadGT s775; Kingston HyperX 2GB 1066MHz DDR2; 150GB RAPTOR 10000rpm; Asus GF8800GTX; Cooler CNPS9500; Logitech Z5500 5.1; Hitachi 1000 GB; Bill: Razer Lycosa eger: Lachesis egerpad: Razer Bundle

Avatar
Lacek
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2006.02.27., hétf. 20:00
Értékelés: 0

Sony PS3

Hozzászólás Szerző: Lacek »


Ugyan nem terveztem a PS3 vételét mostanság, de ha az ismerősöm jó árban fogja adni, akkor lehet hogy megveszem.
Amúgy is gondolkodtam a Samsung, vagy a Panasonic Blu-ray lejátszó vásárlásán.

Válasz küldése

Vissza: “HDTV, Blu-ray, HD”