Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Moderátor: fülelek

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Szenilis módon a Kalmi által rám bízott Behringer hangkártyáját, és a saját készítésű külső DAC-ját bitang módon ottfelejtettem, kérem, hogyha Laci vagy bárki nyomukra akadt, akkor írja ide. Előre is köszönöm. Ennyi volt a tali egyetlen hátulütője, ami egyértelműen az elrámolás fókuszálatlansága miatt következhetett be.
Jobb ez így, Lacihoz közel lakom, most fogok elugrani a motyóért. Kelleni fog mert hétvégén a világ vége mögött fogok hangváltót mérni / készíteni.
Mondjuk ha be se dugtátok, akkor kár vót otthagyni... :kiraly:

Bocsesz, nem úgy jött ki, ahogy az elején terveztem. Az összejövetel végül egy spontán-hazárd baráti találkozóba váltott, bár a fő tervem az lett volna, hogy a Marantz 6000KI-t összeugrasztjuk a Peridottal és a Topazzal, végül is még a Marantzot se dugtuk be, de a hangulat igazi osztálykirándulásos volt, "senki se tudta, mi lesz 10 perc múlva" jelleggel.
 
Mindenesetre köszi a cuccost, legközelebb remélem nem csak le, hanem fel is robban az a busz, ami miatt most csak pici időd volt velünk lenni :foto:

Avatar
kalmi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3573
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:33
Értékelés: 850

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: kalmi »


Szenilis módon a Kalmi által rám bízott Behringer hangkártyáját, és a saját készítésű külső DAC-ját bitang módon ottfelejtettem, kérem, hogyha Laci vagy bárki nyomukra akadt, akkor írja ide. Előre is köszönöm. Ennyi volt a tali egyetlen hátulütője, ami egyértelműen az elrámolás fókuszálatlansága miatt következhetett be.
Jobb ez így, Lacihoz közel lakom, most fogok elugrani a motyóért. Kelleni fog mert hétvégén a világ vége mögött fogok hangváltót mérni / készíteni. :foto:
Mondjuk ha be se dugtátok, akkor kár vót otthagyni... :kiraly:

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Nnnnahátakkkor...
 
Először is nagyon szépen köszönöm a lehetőséget és a vedéglátást Lacinak, a találkozó hangulatát 10/10-re értékelném, és mindenkinek a valóban illusztris társaságból, hogy jelenlétével és barátságos hozzáállásával valóban emelte az összejövetel fényét.
 
1 dolog elöljáróban, ami ezembe jutott éjszaka:
 
Szenilis módon a Kalmi által rám bízott Behringer hangkártyáját, és a saját készítésű külső DAC-ját bitang módon ottfelejtettem, kérem, hogyha Laci vagy bárki nyomukra akadt, akkor írja ide. Előre is köszönöm. Ennyi volt a tali egyetlen hátulütője, ami egyértelműen az elrámolás fókuszálatlansága miatt következhetett be.
 
Mgy jött értem és összes kis motyómért, aztán beugrottunk a kávéfőzőért, és biztonságosan landoltunk Lacinál, ahol enyhe heresérv árán sikerült becipelni a motyót. Már szólt Pagrus álló hangfala (Neptun talán a neve? :kiraly:), miután kicuccoltunk, lassan-lassan el is kezdődött a hallgatózás és szállingóztak is odafelé a topiktársak. Először bbuffyval, mgyvel teszteltük a kávéfőzőt, és konstatáltuk, hogy a ristretto-készítés nem az erőssége... Az érkezési sorrendben nem vagyok biztos, de befutott mishow, KMT, Turizoli, dandesz, kalmi-sziksztinájn, BIG FOOT, theo, earformance, Fül Elek, Violin, és ezer bocs, ha valakit kifelejtettem, kérem, valaki korrigáljon.
 
Kábelteszttel kezdtünk, Creek Destiny, Audience 40, Raysonic CD volt a résztvevők névsora, illetve egy Hivox Carbon hangfalkábel, utána a rendszerben picit odaillőbben szólt egy Jungson, ezután egy Nordost jött, egyre rendszerbe illőbb hanggal. Az IC Nordost Red Dawn volt végig, valszeg a szinergia miatt szólt jól. A 40es a maga nyersen HiFi-s hangjával szolídan bebömbölte a szobát, mindenfajta torzítás nélkül, a Creek nagy damping faktora push-up-ként tartotta a helyükön a középmély-sugárzókat, a basszreflexlyukból kirobbanó levegő 70-80 cm-ről porolta a Heraklithokon levő lepedő redőit. Bbuffy kínai dobszólót tartalmazó CD-jére előjött a kis doboz mélye is, ezt megelőzően/követően Take Five, Most múlik pontosan, Bajofondo-Décollage, Bebel Gilberto-Simplesmente szólt hol CD-ről, hol laptopról, azt hiszem az ESI-dac-kal.
 
Ezután Take Five BIG FOOT Hivox-kombójával, (közepes szobába elég krafttal és intelligenciával küldte a Dynokat a 12 Watt!!!) majd ez a DAC és az OCM végfok (nagyon nagy tér, minden nagyon jó), illetve állványkavalkád, Jungson, HiVi, majd mindenféle kombiáció, végül Violin állványa "nyert hangszórót", és ez is maradt bent végig.
 
Dobozcsere, a 3/5, zárt konstrukciójának okán nem tudott arasznyi membránközlekedést produkálni, de amit szólt, azt nagyon intelligensen, pontosan, kulturáltan, szinezetlenül és szépen tette. Violin doboza is jól szerepelt, ezután-eközben jöttek a Pizzák, majd mgyvel lementünk 10 percre a térképről. Theo jött éppen, és, mire visszaértünk már a Heed-lánc volt a műtőasztalon a Master Audioval. Ismét hangfalkábel-teszt, a K2 teszt CD első, nagyzenekaros trackjével, most a Nordost, a maga száraz hangjával már túl "sok" volt a Master Audionak, a Hivox Carbon rendszerbarátabban viselkedett, nagyon jó volt mgy Jungsonja is ebben a rendszerben, és a Bodor Audio (fehér) kábele is bemutatkozott. Ebben a szettben szerintem a legjobb páros a Red Dawn IC+Bodor Audio hangfalkábel volt. Kár, hogy a Bodor-féle hangfalkábelről még közelítőleges árunk sem volt, így nem tudtuk, melyik árkategóriában versenyez. Ettől függetlenül számomra nagyon jó volt vele a rendszer.
 
Bbuffy jellemezte legjobban a hangfalakat, a 40es volt a "kis vidám", a maga fickándozós, gyors és "élményhangjával", a Master Audio a "profi gyilkos, a silent killer", a zavarba nem hozható, nem kérdezősködő, nem jobbra-balra elmenő, álmából felkeltve is pontos és megbízható, szárazon is csúcs stúdióhanggal.
 
Ezután spontán kávézás, beszélgetés, befutott Violin, Fül Elek, mindenféle rendszervariáció rendszervariáció hátán, mint egy vödör gilisztában, majd Violin Hiragája és Violin dobozai, és valóban életre kelt a zene, annak ellenére, hogy már sokan "alig bírták" 97edszerre a K2 első trackjét. Igen, órákon keresztül ezt hallgattuk, és tesztelni nagyon jó volt! A Hiraga és Violin dobozai nagyon kultúráltan, megfogottan, komolyan, felnőttesen, mindenféle erőlködés nélkül nyomták a legnagyobb nagyzenekari orgiákat. Fül Elek is meghallózta a dobozokat (fotók később, earformance-tól), és elméleti és gyakorlati, DIY-kiképzésbe hajló beszélgetés kezdődött, ami már sajnos átment a szomorú búcsúzkodásba és a kaotikusan pánikszerű (legalábbis nekem: dobozok, CD (nem is hallgattuk), Magnum (1 szám erejéig hallgattuk), kábelek, CD-k, kávéfőző) pakolásba.
 
Nagyon jó volt sok jó fej emberrel megismerkedni, személyesen mindenkinek köszönöm a jó hangulatot, remélhetőleg, ha Laci is magához tér a vendéglátásból, újra szervezhetünk egy ilyen alkalmat. :foto:
 
Külön köszönet Fül Elek mindenkinek adott ajándék Best of-jáért, amit most nem tesztCD-ként, hanem háttérzeneként hallgatok, és valóban nagyon jó zenék!
 
Amit kifelejtettem, remélem, a többiek pótolják, mégegyszer köszönet mindenért, külön mgynek és Violinnak a fuvarokért, öröm volt Veletek tölteni ezt a napot!

Avatar
kalmi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3573
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:33
Értékelés: 850

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: kalmi »


megállapítottuk, h nem sikerült az 1.1-ből túl sokat kihozni.
Ezen egy cseppet sem csodálkozom... :foto:

Oszt miért Kedves Emil? :kiraly:

Online
Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nos.Mivel úgy látom eddig senki nem írta le a tegnap tapasztaltakat, ezért utólagos engedelmetekkel megteszem én,

No ez az amire vártam. :foto:
Jöhetne még pár hasonló írás. :kiraly:

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


masters at work

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
rozsad
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2008.06.11., szer. 20:06
Értékelés: 5

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: rozsad »


Tisztelt Fülelek!
Ha jól emlékszem a dobozok töméséhez csillapító anyag ként "kárpitos gyapjút"
használnak? Ezzel kapcsolatban szeretnék információt kérni: eddig két kárpitost kérdeztem, de nem ismerik az anyagot és nem szanálják. Ha publikus a beszerzési forrást meglehetne tudni? Köszönöm!
Ui.: A kárpitos és kártolt gyapjú ugyanaz?

Avatar
Kovács Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.09.16., kedd 21:24
Értékelés: 30

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Kovács Emil »


megállapítottuk, h nem sikerült az 1.1-ből túl sokat kihozni.
Ezen egy cseppet sem csodálkozom...
 
 
De azért jó volt olvasni ,hogy milyen volt a teszt! :kiraly:
Köszönjük a beszámolót, nekem személy szerint tesztett ez a leírás. :foto:
 
 
További szép napot!

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »


Nos.
Mivel úgy látom eddig senki nem írta le a tegnap tapasztaltakat, ezért utólagos engedelmetekkel megteszem én, nem a saját
véleményemet, hanem az egyes komponens cserék utáni "na ki mit gondol" kérdésemre adott válaszokat.
 
Tényleg inkább Baráti hallgatózás volt, de mégis csak megfüleltünk ezer-meg ezer párosítást, így némileg képet kaphat az
olvasó a tegnapi fülelés fülelés részleteiről...
 
A sorrendre már nem emlékszem, és örülnék, ha a többiek kicsit kiegészítenék, főként akkor, ha az adott résszel - ott és
akkor nem teljesen értettek egyet. Köszönöm.
 
Lehoako-nak és Mishow-nak a jelenléte erősen érezhető volt a hallgatózás elején, sokat és sokféleképpen próbálgattuk a
Dynaudio dobozokat és a Creek Destiny erősítőt. (az elején megállapodtunk, h semmi kényszert nem "alkalmazok" ezen a napon,
és a többség kérését figyelembe véve - azt kötök össze azzal, amit "megszavaznak" az Urak.)
 
Egy rövid Raysonic - Destiny - Neptun után az első kérés (na kitől is? :foto: ) Dyno dobozkák beüzemelése volt. Ekkor megállapítottuk, h nem sikerült az 1.1-ből túl sokat kihozni. Ha jól emlékszem ekkor volt, h többen, de leghangosabban Mishow túlzottan visszafogottnak érezte a Hivox "szénnel támogatott" hangfalkábelét, s jött egy két kanyar után a Nordost alulról
második(?) Flatline(?) szpíker madzagja, amely sokkal több lendületet valamivel több részletet és jelentősen több magasat adott a megszólaláshoz. Ekkor "élve eltemették" néhányan a Hivox kábelt, később kiderült, van abban potenciál bőven, de abba az összeállításba nem illett. Már többször hallottam azt a (számomra érthetetlen) véleményt, h akár csak egy szenes kábel/eszköz "kiöli a zenét" a rendszerből.
Ehhez képest tegnap 3. alkalommal játszottam el, h a hallgató(k) nem tudták, h esetenként egy vagy több szénkábel is van a rendszerben, és kifejezetten jónak, többször érzelmesnek és zeneinek mondták a hangot. Elnézést, de nekem ez picit előítéletesnek tűnik, tiszteletben tartva mindenki ízlését, de én magam is jártam már úgy, h azt hallottam, amit vártam. (pl. 12-14 éve volt egy kábel irány oda-vissza fordítós vaktesztünk egy barátommal, s én biza az első fordítás után mindig ugyan azt a változást véltem hallani, pedig mint kiderült, a 10 fordításból kb. 4-5X nem is történt meg a fordítás. Persze az akkori rendszerem és tapasztalatommal nem is csoda, ha nem tudtam különbséget tenni, de ilyen kábelfordítós vakteszbe nem is mennék bele többször, nem tett jót a hifis egómnak! )
 
Visszatérve a tegnapi naphoz, ezután jött, látott és ha nem is győzött, de tisztesen helytállt az Dyno A40-es doboz. Többször is elhangzott, h hatalmas kamus, de olyan jól csinálja! (kicsit jobban kiismerve Leho zenei ízlését, sztem nehéz lesz Dynóban felfelé lépnie, mert ha csak a sokak által jobban sikerültnek mondott - hierarchiában felljebb helyezkedő - Dynokat nézzük, lehet, h Neki nem lesz megfelelő, mert szvsz felfelé kifinomultabb hangzás irányába haladunk, míg Ákosnak ez a "pop"-os, gyors és színes dolog jön be. Lehet, h később persze más lesz a helyzet... azért legalább ketten vagyunk, akik az 1.3SE megfülelését erősen ajánljuk (erősítőben a Magnumnál azért van jóval feljebb is! sztem.)
 
A Jungson Ls3/5A ebben a légköbméterben egyszerűen kicsinek bizonyult, bár ennek a megfelelő kiszolgálásáért nem küzdöttünk annyit. Violin dobozát próbáltuk még, mely itt kifejezetten jól muzsikált, nekem volt valami nem tetsző elszineződés a mélyhangok terén, de összességében zenei, testes és izgalmas (de nem izgága) karakterrel szólalt meg az első, és még inkább a második körben.
 
A leginkább "tesztre" emlékeztető része a tegnapnak a Masteraudio Monitor One MKIII bekötése után volt. Először a Creek-kel, aztán egy amerikai OCM végfokkal hallgattuk, a lánc elején ekkor először Mishow ESI DAC-ját próbáltuk.
 
(Mishow! Miért ragaszkodsz ehhez a géphez annyira? Ha jól értem egy érzelmesebb, "zeneibb" hangot szeretnél, melyben az új típusú Destiny kevésbé jól működik a kis LS3/5-el, semleges kábellel (bár nekem meggyőződésem, h a semlegesség és a ridegség nem azonos fogalmak [nem ismerem a DNM kábelt, nem ezért írom] például mgy Jungson kábele és a Bodor kábel is "semleges" de érzelmesek voltak tegnap, viszont - ezerszer is bocs, ez csak a saját érzésem, erről nem beszéltünk a többiekkel - az ESI nekem sávhatároltnak [de ez a kisebbik gondom volt] fakónak, TÚL sterilnek, élettelennek és ridegnek tűnt, mind a két Lupus, mind a Carat Topazhoz képest. Számomra minden tekintetben SOKKAL gyengébben muzsikált, mint
a másik 3 szereplő. Tudom, h rákérdeztél tegnap, h milyennek hallottuk, de a többiek semmit nem mondtak róla nekem pedig össze kellett szednem a szétgurult gondolataimat [meg a bátorságomat :kiraly:, h meg tudjam fogalmazni a rövid hallgatás alatti tapasztalataimat] Ha javasolhatom, akkor próbálkozz a forrásokkal is, erősítőben pedig a Heed Canopus-t is próbáld megfülelni, lehetőleg biampolva, a teljesítmény korlátok és az kis dobozod érzéketlensége miatt.)
 
Ezek után a Carat Topaz adta a jelet s jöhetett a kábel univerzum pici szeletének a feltérképezése.
 
Az OCM adta a bivalyerős és kultúráltan nyomulós "kraftot" a Masteraudióknak, talán először a Nordost hangsugárzó kábelével (ekkor már hivox forever CIS is volt a rendszerben) amivel nem volt rossz, de se érzelem, se dinamika (minden üvöltött) bántó magasak és nem túl sok pozitívum. (sztem a K2 cd - igen-igen azért csak előkerült mgy közkívánatára - 1-es track végén a "nagyon nagy odacsapásnál" még torzított is. Utána jött a Jungson Monitor Copper No.1. (SC-03) amely sokkal kultúráltabb, érzelmesebb és minden tekintetben jobban a rendszerbe illő kábelnek tűnt. Már közben is érzékeltem a finom bólogatást, de utána mindenki (tán még Leho koma is? ) egyetértett a dologgal. Ekkor gondoltam, h érdemes még egy próbát tenni a Hivox hf kábelével és bizony igen csak jól oldotta meg a feladatot, sokkal közelebb volt a Jungsonhoz, mint a tőlük sokkal elmaradó Nordosthoz. Ezután jött a Bodor kábel, amely - ha jól emlékszem - megingatta a Jungson "első helyét" mindenesetre nagyon jól hallgatható, informatív és egészen kerek produkciót nyújtott, Ekkor árultam el, h az IC szerepében eddig Hivox kábelek voltak, jött az evidencia - akkor most legyen Bodor-Bodor összeállítás. Még tovább fokozódott a zeneiség a rendszerben, ez az összeállítás volt ezen az napon a legjobb a többség véleménye szerint. Ekkor jött a BIG FOOT "féle" Jungson amely a H jelű az egyforma kék külsejű de 3 féle karakterrel rendelkező kábelek közül. Igazából nem volt rossz, de addigra nekem már volt jobb a Hivox-Hivox, a Hivox-Jungson Monitor, a Hivox-Bodor és a Bodor-Bodor is. Az árához képest egyébként ez is jó zsinór volt, ha csak ezt hasonlítjuk ebben a rendszerben a Nordosthoz, sztem akkor nem lett volna kétség, h - szinte - mindenki ezt választja. Ekkor jött Lehó pajti a képtelen ötletével : akkor most legyen Nordost-Nordost (Red Dawn IC) Na erre már nem emlékszem, h jobb lett volna-e mint az elején, de biztos, h ebben a rendszerben a Nordostok túlzóak voltak. Itt ált össze a kép, h viszont a Magnum sokkal visszafogottab és kevesebb részletet mutató hangjához bizonyosan passzolnak a Nordost drótjai... Isten drótjai kifürkészhetetlenek?
 
Volt még érdekesség bőven. Rádrótoztuk például az egyedi igény alapján készített több éves fa dobozos Lupus-t (mely DAC, füleserősítő és 2X12-es erősítőként is használható) a Dyno 40-es erősítőgyilkos dobozokra, persze rögtön kiderült, h ez a teljesítmény igen csak kevés az őslénynek.
 
Ekkor (talán a nap folyamán másodszor) álltam elő egy ötlettel, és a Lupus után egy Sound Art W2/Hivox tuningos doboz került. Jóval könnyebben hajtható, így együtt természetes, h jobb párost alkottak. Éreztem némi fanyalgást (persze OCM erőmű, Creek Destiny, Masteraudio és egy aznap igazán jól, talán még "túlzottan" is kiszolgált A40-es után) de sokan nem ismerték a doboz árát, (63 ezer pénz tuningostul) amikor elárultam, akkor a elismerő bólogatásba és szavakba ment át a hangulat. Továbbra sincs ötletem, h ennyiért mi lenne képes hasonló zenei minőségre. Még az is lehet, h semmi? (új árat tekintve persze)
 
Aztán volt még profi doboz is, a Klein és Hummeltől Fülelek jóvoltából, egy icipici aktív stúdiómonitor hatalmas hanggal és egész jó árral...
 
Nagyjából ennyi jutott eszembe abból, ami viszonylagos egyetértésben született vélemény volt (vagy az éppen leghangosabban "lekommunikált" érzelmezés eredményeként jutott el hozzám), kérek mindenkit, h javítson ki, ha Ő máshogy hallotta, máshogy emlékszik, vagy csak azt gondolja, h "dögöljön meg a szomszéd lova"
 
Az általam leírtak többnyire a helyi zöngéket tartalmazzák, nem sok helyen írtam saját véleményt, ahol igen, az remélem kivehető.
 
 
Nagyon köszönöm mindenkinek még egyszer, h eljött, és köszönöm az önellátó készséget is, ami az ételt-italt s egyebeket illeti.
 
Igazán jól éreztem magam, ha időm és energiám engedi, tartok még hasonló napot, bár a szervezésben még van hova fejlődnöm, és legközelebb egy alapütemtervet ki fogok dolgozni, mert tegnap a felét sem ejtettük meg annak, amit lehetett volna... bár a hangulat engem bőven kárpótolt.
 
 
Üdv,
Laci
 
P.S. Tényleg "ér" kiegészíteni, megcáfolni stb...

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


az egyetlen vidám erősítő a csapatban :kiraly: [creek]

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
kalmi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3573
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:33
Értékelés: 850

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: kalmi »


persze jópár összeállítást hallottam, a prímet violin doboza vitte!  :kiraly:
Pedig Szegeden meg milyen gyengén szerepelt. Ott biztosan a szobával volt valami.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


fülelek "pózol" :kiraly:

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


résztvevők:
 
(majd fülelek megírja hogy milyen doboz ez pontosan [aktív stúdiómonitor])

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


sokak szerint a "best"

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »


Csak beszélgettek, és háttérzene szólt 

Én is ezt látom.
Idáig csak Mishow rövid beszámolóját olvastam.
 
Szerintem ennyivel tartoznak a házigazdának. :kiraly:

Jól esik, ha írnak, de "nem kényszer a disznótor"
 
Írok én helyettük is, akár "sületlenségeket" is, azt majd kénytelenek lesznek kijavítani! :foto:

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


mivel én kábé fél hatkor érkeztem, érdemben nem tudok véleményeket írni.
 
persze jópár összeállítást hallottam, a prímet violin doboza vitte! :kiraly:

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »


Csak beszélgettek, és háttérzene szólt 
Volt olyan része is.
A pizzaevéshez pölö remekül passzolt Járóka Sándor és Népi Együttesének legújabb CD-je :foto:

Nagyon jó volt a társaság. Én jól éreztem magam.(bár nekem rövid volt az időm,sajna)
 
Amúgy meddig tartott a "buli"? :kiraly:

Hétkor áramtalanítottam, ezek után volt még 30-40 percnyi záróakkord...

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


A pizzaevéshez pölö remekül passzolt Járóka Sándor és Népi Együttesének legújabb CD-je :kiraly:
én mindig mondom, hogy a jóebédhezszólanóta nemhiába passzol a 'zétkezéshez :foto:
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: AVX »


Csak beszélgettek, és háttérzene szólt :foto:

Én is ezt látom.
Idáig csak Mishow rövid beszámolóját olvastam.
 
Szerintem ennyivel tartoznak a házigazdának. :kiraly:

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: turizoli »


Csak beszélgettek, és háttérzene szólt 
Volt olyan része is.
A pizzaevéshez pölö remekül passzolt Járóka Sándor és Népi Együttesének legújabb CD-je :foto:

Nagyon jó volt a társaság. Én jól éreztem magam.(bár nekem rövid volt az időm,sajna)
 
Amúgy meddig tartott a "buli"? :kiraly:


 
 


Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: mishow »


Csak beszélgettek, és háttérzene szólt :foto:
Volt olyan része is.
A pizzaevéshez pölö remekül passzolt Járóka Sándor és Népi Együttesének legújabb CD-je :kiraly:

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: George »


azé' írtok is majd vmit "A Tapasztalatok"-ról... ? köszi
Azért nehéz dolog, mert ez tényleg egy baráti találkozó volt, ahol az ismerkedés, és egy kis kötetlen muzsikolás volt a lényeg. :kiraly:

és olyankor nem hallani...? :foto:

Csak beszélgettek, és háttérzene szólt
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Vendég

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszönöm a Lehetőséget ATCBp nek,és örülök hogy ilyen remek kis napot sikerült összehozni és remek emberekkel megismerkedni(mondatbeli szóismétlés tudom:))!
 
Vélemény később mert most csak bodrirohantában tudtam ideülni. :kiraly:

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: mishow »


azé' írtok is majd vmit "A Tapasztalatok"-ról... ? köszi
Azért nehéz dolog, mert ez tényleg egy baráti találkozó volt, ahol az ismerkedés, és egy kis kötetlen muzsikolás volt a lényeg. :kiraly:

és olyankor nem hallani...? :foto:

Közben kiegészítettem ....

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: mishow »


azé' írtok is majd vmit "A Tapasztalatok"-ról... :foto: ? köszi
Azért nehéz dolog, mert ez tényleg egy baráti találkozó volt, ahol az ismerkedés, és egy kis kötetlen muzsikolás volt a lényeg. :kiraly:
Számomra ma a Nordost és a Bodor kábelek teljesítettek a legjobban, de a Jungsonok is hozták a kategóriájuknak megfelelő hangot, sőt annál kicsivel többet is.
A dobozok közül érdekes módon ma Leho Dyno 40-ese vitte a pálmát, az 1.1-eshez ma sem találtuk meg a megfelelő vasat.
A kis LS3/5 ma nem remekelt, szépen muzsikált, de valszeg a légtér itt már túl nagy volt neki - és a Destinyvel nemcsak nálam itthon, de a mai fülelésen sem szerették egymást...

Lezárt

Vissza: “Dunaudio (Ex hiVOX)”