Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Moderátor: fülelek

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


Kiírtam a flacokat, de csak sehogy se akart az Ashampoo 6osom CD-texteseket írni. Hol baltáztam? 


próbáld egy egyszerű NERO-val, sztem az tuGGYa.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Éljen a zene. Snéti meg nem Jézus, hogy életre keltse a holtakat. Egy jó zenész, de SEMMI TÖBB. Ne is akarjon túllépni a saját árnyékán, please. Kész, nem offolok tovább, már nagyon várom a csütörtököt!

nagyon jó zenész, de ez az interjú számomra is "kissé" bicskanyitogató.
várom a csütörtököt én is Leho, majd ott kivesézzük a témát, az OFF ---> OFF

Vesézés is lesz?! Király, akkor mgyvel korábban kellene mennünk, és viszünk egy kád jeget, hogy a szervekereskedők is megnyalják mind a 10 ujjukat a buli után!

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Leho apó, nyugi! Ne báncs minket cigányokat! :foto: Már csak egy napot kell kíbírnod, hogy a tieiddel vegyülhess! :D :taps:

Nem bántok én senkit, csak csípi a szememet, hogy Snéti nem engem akar megtanítani gitározni/köcsögdudázni/lambadázni, hanem mást. Mer' rohadt irígy kötsög is vagyok.
 
Kiírtam a flacokat, de csak sehogy se akart az Ashampoo 6osom CD-texteseket írni. Hol baltáztam?
 
Amúgy télleg ütős az anyagkollekció...
 
Jó ízlésűek vagyunk mi mindannyian, nyilván mi, mindannyian, kisebbségiek.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


Éljen a zene. Snéti meg nem Jézus, hogy életre keltse a holtakat. Egy jó zenész, de SEMMI TÖBB. Ne is akarjon túllépni a saját árnyékán, please. Kész, nem offolok tovább, már nagyon várom a csütörtököt!

nagyon jó zenész, de ez az interjú számomra is "kissé" bicskanyitogató.
várom a csütörtököt én is Leho, majd ott kivesézzük a témát, az OFF ---> OFF
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Vendég

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
Talán tudtam volna vinni egy DAC Magic-et (Cambridge Audio), de egyre bizonytalanabb. Valaki hallott valami jót róla/tőle (összehasonlítva a meglévő repertoár valamely darabjával)?

Azt mondják minőségben hozzátesz a 840 Cd hangjához is, de én ezt nem egészen így hallottam...Szerintem nem jobb egy fokkal sem attól..

Vendég

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Leho apó, nyugi!
Ne báncs minket cigányokat! Már csak egy napot kell kíbírnod, hogy a tieiddel vegyülhess! :foto:

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Srácok! Nem semmi "tesztlemezt" hoztunk össze.... Tegnap kiírtam 7-8 általam kevésbé ismert számot....és ma egész nap azt hallgattam.Igaz csak a kocsiban....de így is zseniális! :foto: Gyakorlatilag folyamatosan ment....a Csík-Most múlik valami hátborzongató...és a Snétberger is nagyon ott van....

Már a címekről is nagyon jónak tűnik, remélem, ki tudom írni valahogy...
 
Csak a Bajofondo-Décollage-t nem találom a gyűjteményben... Kérem szépen, Laci, ha tudod, tedd fel valahova, kár lenne ettől is megfosztani a nagyérdeműt...
 
KMT, köszi a közreműködést!

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Snéti interjú:
 
"Csak roma gyerekeknek?
 
Elsősorban nekik, de bármilyen, hátrányos helyzetű fiatal helyet kaphat és tanulhat zenét és járhat iskolába. "
 
Aha, a hátrányos helyzetű éhező, fázó (faji alapon, bőrszín szerint felvett) szegénykék kénytelenek lesznek Chick Koreától meg Snétitől zenét tanulni. A gyerekeknek meg, akiknek a szülei befizetik az adót, megveszik a buszjegyet, befizetik a villanyszámlát meg megkenik és odaadják a zsíros deszkát uzsira, meg meg tudják venni a Diákkönyvtár-sorozatot kötelező olvasmány-jelleggel, azok húzzanak az üvegvisszaváltóba melózni, meg éjszaka belet lapátolni a vágóhídra érettségi után...
 
Hogy hívják ezt? Esélyegyenlőség?! Remélem, elsősorban faji alapon, elsősorban kirekesztő és diszkriminatív iskolákra az én adómból egy szájb@k#rt fillért se adnak. Ugyanakkor állam bácsinak is olcsóbb díszcigányokat díszcigányiskolába járatni, és minden kampányban innen sajtótájékoztatni, jópár cigány szavazatért.
 
Éljen a zene. Snéti meg nem Jézus, hogy életre keltse a holtakat. Egy jó zenész, de SEMMI TÖBB. Ne is akarjon túllépni a saját árnyékán, please. Kész, nem offolok tovább, már nagyon várom a csütörtököt!
 
Talán tudtam volna vinni egy DAC Magic-et (Cambridge Audio), de egyre bizonytalanabb. Valaki hallott valami jót róla/tőle (összehasonlítva a meglévő repertoár valamely darabjával)?

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


És Snétberger tényleg ott van!(Off: megy a nagy duma a roma integrációról és eddig nem voltak képesek találni hozzá egy hiteles roma arcot, aki tényleg megcsillantja valami erényét is a romáknak... és tessék, senkinek nem jutott Ő az eszébe? Két válaszom van: qrvára nem akarja itt soha egyik politikai párt sem komolyan ezt a témát, csak a voks kell, 2. megkeresték, de ő köszönte nem... meg tudom érteni!)

Bocsika, biztos nem jól fogom fel a dolgot, de Snéti egyszerűen jó és kész. Nincs szüksége arra, mint szerencsétlen Puja Beának, hogy "esélyegyenlőségi nagykövet" legyen, meg mindenféle kormánypolitikai propaganda. Snéti nem "kisebbségi kvótán" futott be a (hányok ettől, sajnos, bocsánat) pozitívan diszkrimináltak Megasztárján, mert "kellene már egy cigány is"...
 
Egyszerűen jó és kész, és nem kell megélhetésileg részt vennie a kis magyar győzike-showban, aholis felelős roma vezetők készülnek letöltendő börtönbüntetésükre, és minisztériumoktól, ifjúsági előirányzatokból "csípnek le" 100-200M Forintot "romakutatásra" meg egyéb, elzuschlagolt "prioritásokra"...
 
Bocsánat, akár lehet offolni, akár nem, sem a diszkriminációt, sem a politikát nem bírom, eleget láttam ezt a civil szféra (nekem) árnyékos oldaláról.
 
Éljen a ZENENEKED!
 
Az meg, hogy Snéti jó, nem roma erény, hanem emberi.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: earforce »


És Snétberger tényleg ott van!(Off: megy a nagy duma a roma integrációról és eddig nem voltak képesek találni hozzá egy hiteles roma arcot, aki tényleg megcsillantja valami erényét is a romáknak... és tessék, senkinek nem jutott Ő az eszébe? Két válaszom van: qrvára nem akarja itt soha egyik politikai párt sem komolyan ezt a témát, csak a voks kell, 2. megkeresték, de ő köszönte nem... meg tudom érteni!)

ez a béke szigete, szóval ezt érdemes elovasni...
 
"Aztán Budapesten, a szállodai szobámban bekapcsoltam a tévét, és a romák elleni halálos támadásról adtak hírt éppen. Remélem, a magyar kormány mielőbb fellép az ügyben! "
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
toportyán
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2008.05.08., csüt. 18:15
Értékelés: 6

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: toportyán »


hja, még ez jutott eszembe: 
www.fülharmónia.hu
 
Persze ékezetek nélkül... azt hiszem, hogy ékezet nélküli, "beszédes" magyar szót nehéz lesz találni...
 
 
És Snétberger tényleg ott van!
(Off: megy a nagy duma a roma integrációról és eddig nem voltak képesek találni hozzá egy hiteles roma arcot, aki tényleg megcsillantja valami erényét is a romáknak... és tessék, senkinek nem jutott Ő az eszébe? Két válaszom van: qrvára nem akarja itt soha egyik politikai párt sem komolyan ezt a témát, csak a voks kell, 2. megkeresték, de ő köszönte nem... meg tudom érteni!)

Németországban él és nem az Illatos úton.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nagyon jó lett a tesztzene válogatás,Snétberger egy isten!Asszem ein darabig ez lesz terítéken.

A kiállításon elég sokszor játszottuk mi is.

Vendég

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És Snétberger tényleg ott van!
(Off: megy a nagy duma a roma integrációról és eddig nem voltak képesek találni hozzá egy hiteles roma arcot, aki tényleg megcsillantja valami erényét is a romáknak... és tessék, senkinek nem jutott Ő az eszébe? Két válaszom van: qrvára nem akarja itt soha egyik politikai párt sem komolyan ezt a témát, csak a voks kell, 2. megkeresték, de ő köszönte nem... meg tudom érteni!)

Vendég

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nagyon jó lett a tesztzene válogatás,Snétberger egy isten!
Asszem ein darabig ez lesz terítéken.

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »


Srácok! Nem semmi "tesztlemezt" hoztunk össze.... Tegnap kiírtam 7-8 általam kevésbé ismert számot....és ma egész nap azt hallgattam.Igaz csak a kocsiban....de így is zseniális! Gyakorlatilag folyamatosan ment....a Csík-Most múlik valami hátborzongató...és a Snétberger is nagyon ott van....

Nálam egész nap ez megy! :foto:
 
Még a könnyebb felvételek is jól passzolnak a setlist-be!
 
Köszönjük KMT!
 
Micsoda jó ízlésű srácok...

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: violin »


Srácok! Nem semmi "tesztlemezt" hoztunk össze.... Tegnap kiírtam 7-8 általam kevésbé ismert számot....és ma egész nap azt hallgattam.Igaz csak a kocsiban....de így is zseniális!
Gyakorlatilag folyamatosan ment....a Csík-Most múlik valami hátborzongató...és a Snétberger is nagyon ott van....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
d2905
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2007.11.15., csüt. 11:26
Értékelés: 3

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: d2905 »


Azt láttam, hogy ott van a "falon" a többi füles, de úgy gondoltam, hogy macerás lenne kikötni őket, és nagyon nem szeretek kavarni. Ezenkívül elég sokan vártak a 800-ra, valamint a jelen anyagi helyzetemben sajnos reménytelen a váltás, ezért sem akartam fájdítani a szívemet.
 
De köszönöm a rövid jellemzést.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Tisztelt mindenki!
 
Csütörtökön a hallgatózáson részben passzívan egy Saeco incanto-kávéfőző is részt fog venni, így mindenki annyi kávét dönt magába, amennyi csak lesz...
 
Ha valaki kíváncsi, hogy milyen kávét főz, akár saját babjait is elhozhatja ( ), vagy az őröltjét ( ) is. Mind2 csövön tud tüzelni a sokat fikázott kis használt dög.
 
Szóval, már csak 3at kell aludni!

Avatar
i-g
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2009.06.05., pén. 19:15
Értékelés: 6

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: i-g »

Mért nem kérted hogy adjanak egy külön 600-ast? Nekem adtak egy 650-et, össze tudtam hasonlítani vele. A 650-esnek sötétebb és zárt a hangja a 800-ashoz képest, a 600-as neutrálisabb mint a 650, de valamivel gyengébb is.

Avatar
d2905
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2007.11.15., csüt. 11:26
Értékelés: 3

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: d2905 »


Mi voltunk ott az asszonnyal, meg is hallgattuk a HD800-at, viszont sajnos nem vittünk magunkal saját CD-t, így nem tudom megítélni a hangját. Az lett volna az igazi, ha össze tudtam volna hasonlítani a saját fülesemmel (HD600).
Asszonynak egyébként tetszett, nekem is, csak nem tudom mennyivel jobb a 600-tól.

Avatar
bikabeka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2007.09.03., hétf. 20:58
Értékelés: 58

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: bikabeka »


Lehet látni már itt is az új DAC-ot?
Én ott voltam a kiállításon, de sajnos elfelejtettem hol nézhető, hallgatható meg...

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Köszönöm szépen,
érdekes, a kiállítói beszámolókról teljességgel hiányzik a Klein&Hummel valamint a Sennheiser HD800.
Pedig abból a szobából senki nem ment ki elégedetlenül, legfeljebb, hogy miért kerülnek annyiba a fülesek...

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Hello!
 
Gratulálok, az előadásodhoz.Bár kicsit rövidre sikeredett még pár órát elhalgattam volna. Utána a beszélgetés a vilanyórához köthető hálózati szűrőről is hasznos volt!
 
A kis monitor és a füles eszméletlen volt!

Avatar
marcsi1001
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.08.05., kedd 23:00
Értékelés: 0

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: marcsi1001 »


    :foto: -címet is, lécci...
100evesszepseg citromail.hu-hu :taps:

Avatar
Bíbor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 705
Csatlakozott: 2006.03.24., pén. 14:03
Értékelés: 0

Társalgó-avagy-a-béke-szigete

Hozzászólás Szerző: Bíbor »


kűdesz fotót...?       :kiraly: 



:kiraly: :foto: :taps:

De gustibus non est disputandum.
(Az ízlés nem vita dolga.)

Lezárt

Vissza: “Dunaudio (Ex hiVOX)”