Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábel készités házilag

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

cables írta:
2020.12.01., kedd 00:52
Én vettem Vibrorg csatikat és teszteltük kábeleken, szerintem nem érik meg az árukat, magyarul nem jók!
Ennek dacára kitartóan vitted és szerelted a kábeleidre őket hosszú időn át, míg össze nem szólalkoztunk a fórumon. :rolleyes:

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

cables írta:
2020.12.01., kedd 00:52
nem érik meg az árukat, magyarul nem jók!
Éljen a logika!
:cheers1:
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: cables »

silboy írta:
2020.11.15., vas. 11:11


Erről a csatlakozó készletről mik a vélemények, van valakinek tapasztalata velük, mennyire minőségik?

https://luxoraudio.hu/index.php/aruhaz/ ... 002-detail
Én vettem Vibrorg csatikat és teszteltük kábeleken, szerintem nem érik meg az árukat, magyarul nem jók!

Avatar
silboy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006.01.04., szer. 21:59
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: silboy »

istvan01 írta:
2020.11.12., csüt. 12:43
Kábelnek szokás nevezni az egy burokban, tömlőben egynél több vezetőt. Ekkor a kábel blankolás, csupaszítás a külső burok lefejtését jelenti. Ezután szükséges az egyes vezetők, vezetékek szigetelő blankolása további szereléshez.
Értem, köszi a választ.

Erről a csatlakozó készletről mik a vélemények, van valakinek tapasztalata velük, mennyire minőségik?

https://luxoraudio.hu/index.php/aruhaz/ ... 002-detail
HÁZIMOZI & HIFI - TV: Sony KD-60XF8305 AVR: Denon AVR-X2500H AMP: Audiolab 6000A front: Dali Opticon 2 & Dynaudio Emit M20 center: Dali Opticon Vokal rear: Dali Zensor 1 minidisc deck: Sony MDS-JE640

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

silboy írta:
2020.11.12., csüt. 14:50
istvan01 írta:
2020.11.12., csüt. 12:43
silboy írta:
2020.11.10., kedd 19:42
Sziasztok, kábel blankoláshoz, csupaszításhoz milyen tipusú, márkájú, kivitelű szerszámot ajánlanátok ami viszonylag tág méret határok közt használható?
Kábel és vezeték blankoló? mert nagyon nem mindegy.
Tökéletes kábel blankoló nincs, nekem még nem volt kezemben. Művészkedni helyette éles kés.
Vezeték blankolót lehet kapni sok félét, nekem eddig ez a Haupa ami mindent tökéletesen sérülés nélkül csupaszit 0,2mm2 - 6mm2 átmérő tartományban. viszont a kemény teflon vezetékkel ez sem boldogul.
Mi a különbség a kábel és a vezeték közt?
Kábelnek szokás nevezni az egy burokban, tömlőben egynél több vezetőt. Ekkor a kábel blankolás, csupaszítás a külső burok lefejtését jelenti. Ezután szükséges az egyes vezetők, vezetékek szigetelő blankolása további szereléshez.

Avatar
silboy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006.01.04., szer. 21:59
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: silboy »

istvan01 írta:
2020.11.12., csüt. 12:43
silboy írta:
2020.11.10., kedd 19:42
Sziasztok, kábel blankoláshoz, csupaszításhoz milyen tipusú, márkájú, kivitelű szerszámot ajánlanátok ami viszonylag tág méret határok közt használható?
Kábel és vezeték blankoló? mert nagyon nem mindegy.
Tökéletes kábel blankoló nincs, nekem még nem volt kezemben. Művészkedni helyette éles kés.
Vezeték blankolót lehet kapni sok félét, nekem eddig ez a Haupa ami mindent tökéletesen sérülés nélkül csupaszit 0,2mm2 - 6mm2 átmérő tartományban. viszont a kemény teflon vezetékkel ez sem boldogul.
Mi a különbség a kábel és a vezeték közt?
HÁZIMOZI & HIFI - TV: Sony KD-60XF8305 AVR: Denon AVR-X2500H AMP: Audiolab 6000A front: Dali Opticon 2 & Dynaudio Emit M20 center: Dali Opticon Vokal rear: Dali Zensor 1 minidisc deck: Sony MDS-JE640

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

silboy írta:
2020.11.10., kedd 19:42
Sziasztok, kábel blankoláshoz, csupaszításhoz milyen tipusú, márkájú, kivitelű szerszámot ajánlanátok ami viszonylag tág méret határok közt használható?
Kábel és vezeték blankoló? mert nagyon nem mindegy.
Tökéletes kábel blankoló nincs, nekem még nem volt kezemben. Művészkedni helyette éles kés.
Vezeték blankolót lehet kapni sok félét, nekem eddig ez a Haupa ami mindent tökéletesen sérülés nélkül csupaszit 0,2mm2 - 6mm2 átmérő tartományban. viszont a kemény teflon vezetékkel ez sem boldogul.
Csatolmányok
211930.jpg
211930.jpg (102.86 KiB) Megtekintve 1670 alkalommal

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Ez alkalmas teflonszigetelésű kábelekhez is: Jokari PWS-PLUS 003
Vastagabb kábelekhez Olfa kés :D

Avatar
silboy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006.01.04., szer. 21:59
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: silboy »

Sziasztok, kábel blankoláshoz, csupaszításhoz milyen tipusú, márkájú, kivitelű szerszámot ajánlanátok ami viszonylag tág méret határok közt használható?
HÁZIMOZI & HIFI - TV: Sony KD-60XF8305 AVR: Denon AVR-X2500H AMP: Audiolab 6000A front: Dali Opticon 2 & Dynaudio Emit M20 center: Dali Opticon Vokal rear: Dali Zensor 1 minidisc deck: Sony MDS-JE640

Avatar
muhamma-dali
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2015.06.30., kedd 11:41
Értékelés: 71

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: muhamma-dali »

Az elmúlt hetekben volt szerencsém jó pár kábelt és kiegészítőt kipróbálni (gyakorlatilag kategóriákkal jobbakra cseréltem minden elemet, ami a jel továbbításában játszik szerepet), és elég érdekes következtetésekre jutottam. Ezek persze egyénfüggő, szubjektív dolgok, így nem akarom senki kedvét szegni, mégis csak egy hobbiról van szó, aminek a célja az, hogy SZÓRAKOZTASSON.

Van különbség… És fontos is…
De!
Mindenkinek a saját döntése és felelőssége mennyit költ tárgyi dolgokra, amik „boldogabbá” teszik, de mérlegelni kéne, hogy az adott dologra elköltött összeg másba való fektetése nem eredményezne e jobb eredményt. Erre a kérdésre az egyéni válaszom az, hogy: DE, biztosan!
És itt nem csak arra gondolok, hogy egy pont annyival jobb hangsugárzó vagy erősítő mennyivel több érzelmet váltana ki a kábelekre szánt összegből, hanem arra, mi lenne/mi lett volna, ha azt az összeget olyanra fordítanánk, ami valóban sokkal több boldogságot képes adni...
Sokan egy családi nyaralás árát képesek elkölteni egyetlen kábelre?
Vagy:
Mi lenne, ha nem a rendszerünket (vagy magunkat) próbálnánk meg jobbá (elégedettebbé) tenni, hanem azt a személyt tennénk boldogabbá, aki valódi igaz érzelmeket, BOLDOGSÁGOT és SZERETETET képes adni nekünk, és nem mellesleg még el is viseli az enyhén szólva is költséges, úri hóbortnak és sznobizmusnak nevezhető önszórakoztatásunkat? :kiss:

Jimi Hendrix - Voodoo Child. Egy borzasztóan zajos, régi, sávhatárolt felvétel. Mégis egy laptop beépített hangszóróin keresztül is képes libabőrözésre bírni. Nem kell hozzá bivaly erősítő, csilivili hangfal, flancos kábel… csak annyi, hogy rá legyünk hangolódva. Kedv és érzelmek kellenek hozzá, hogy jobban halljunk. Egyszerűen magát a zenét kell hallgatni és szeretni, nem a kütyüket (főleg nem a kábeleket). Az ideális körülmény a boldogabb lelki állapot, és nem a szoba akusztika vagy a rendszer koherenciája, szinergiája!
Boldogabban minden zene szebben szól (mint ahogy szex előtt, közben alatt is minden zene sokkal szebben szól :P )!
Én inkább ezt az utat választom (nem a csillagászati áron mért nüansznyi különbségeket).

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: lehoako »

muhamma-dali írta:
2020.04.13., hétf. 16:45
...
Sok cikket lehet olvasni neten, de eléggé úgy érzem hogy nagy a ködösítés... és csak az usb kábelek felhasznált anyagminősége és ára változik felfelé. Érzékelni e a különbséget usb és usb kábel között bizonyos szint fölött?, illetve van e értelme cserélgetni bizonyos szint alatt...? az nagyon nem világos...
Koherens rendszerként kell kezelni az összes kábelt és komponenst. Milyen kábel táplálja a Hegelt?

A kábeleknek egymással is ki kell jönniük. Ha "szűk keresztmetszetként" bentmarad a rendszerben egy pléhből húzott nullforintos kábel, hajlamosak vagyunk nem érteni, hogy miért nem hatnak jobban az eszközölt esetleges fejlesztések.

A tápkábel nagyon fontos az erősítőben. Az és az USB a legfontosabb. Igen, érzékelni, sőt, nagyon szeretni lehet a különbséget, minden szint között. :D

AndrewBoy_HuN
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2019.06.16., vas. 22:14
Értékelés: 8

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: AndrewBoy_HuN »

Sziasztok!
A PC USB szabvány az 1.1től előírja a kimenő áram erősségének ellenőrzését. Amennyiben nem történik fogyasztás akkor az eszközök a kézfogásig sem jutnak el. Y elosztó egy azon PC/laptop 2 USB portjáról fog működni és kell működjön, hacsaknem a gyártó leválasztja a az adat-táp/ táp kábeleket. (Feszültség különbség esetén nem kell elmondani mi történik) Vannak olyan eszközök melyek képesek erre, külső hdd dobozok általában. Én nem javasolnám külső egységről párhuzamosan hajtani egy DACot.

Egy zavarszűrő beépítése megoldhatja a táp gondját, ha nagyon félünk a "rossz" áramtól. Egyenáram lévén viszont nem hiszem, hogy egy kapcsoló üzemű nagyfrekvenciás táp gondot okozna, főleg, ha normális minőségű.

Én a kábel árnyékolását fontosabbnak tartom. 4-5 méteres USB nem véletlenül nem terjedt el repeater nélkül. CAT7 kábelben 4 ér pár van, szerintem 4-5 métert gond nélkül megold, nem a leg szexibb megoldás, de árnyékolásban verhetetlen.

Üdv
A.

Avatar
muhamma-dali
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2015.06.30., kedd 11:41
Értékelés: 71

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: muhamma-dali »

Köszönöm ismét!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

muhamma-dali írta:
2020.04.13., hétf. 16:45
Mennyire számít az árnyékolás?
4 méteres USB kábelnél nagyon, sőt könnyen lehet, hogy még azzal sem fog működni.

Én azt gondolom és hallom, hogy az USB kábelek közötti különbség bár hallható, itt kisebb eltérések vannak, mint más kábeleknél. De ha átmész a Kábelezős topikba, ott mindenféle véleménnyel találkozhatsz, választhatsz követendőt közülük kedvedre.

Avatar
muhamma-dali
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2015.06.30., kedd 11:41
Értékelés: 71

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: muhamma-dali »

fapaci írta:
2020.04.13., hétf. 15:03
1. Az elmélettel nem untatlak, de ha praktikusan kikötöd a két táperet, nem fog működni az adatátvitel, tehát mégiscsak szükség van arra az 5 Voltra.

2. Többen (köztük én is) ezért gyártanak Y USB kábelt, mert így külső eszközről is lehet tápolni a DAC USB fogadó áramkörét. Ám nem mindegyik készülék és PC alaplap, USB kártya támogatja ezt a megoldást.

Az egész USB audio egy nagy katyvasz. Remélhetően kiváltják más adatátviteli megoldások.
Köszönöm a választ!
Tegnap kikötöttem a táp pozitív erét, és valóban.
Aztán olvasgattam mindenféle cikket s tesztet a kábelek "hangjáról" a száraz elméleti-, és az érzelem dús megfogalmazásokig, amik csak összezavarnak, úgyhogy bármilyen hiteles "untatást" szívesen fogadok, mert érdekel a téma.

Akkor, ha jól értem, lehet hiába csinálnék (laptophoz lenne) Y kialakítást, nem is biztos, hogy működne? Vagy ez még pluszban a DAC-tól is függ?

És még pár kérdés:
Mennyire számít az árnyékolás? A tápot is érdemes árnyékolni? Kell e 4 szimmetrikus ér, vagy elég az adatra odafigyelni és jó minőségű vezetővel kiszolgálni, és a táp ereit elhanyagolhatom?

Egy Hegel H70es erősítőm és egy Seas driveres DIY hangsugárzóm van, és egy kb 4 méteres kábelre lenne szükségem. A hangfalkábel cserét észrevenni, és a jobbat eléggé meghálálta (pedig nem is a tripláját és még nem is a dupláját költöttem hangfalkábelre - gyárit cseréltem, saját szerelésűre). Az USB kábel cserével is így járnék? Egy mezei hama kétszeresen árnyékolt van most bent.

Sok cikket lehet olvasni neten, de eléggé úgy érzem hogy nagy a ködösítés... és csak az usb kábelek felhasznált anyagminősége és ára változik felfelé. Érzékelni e a különbséget usb és usb kábel között bizonyos szint fölött?, illetve van e értelme cserélgetni bizonyos szint alatt...? az nagyon nem világos...

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

muhamma-dali írta:
2020.04.12., vas. 13:21
1. kérdés: Mi szükség a táp (+)plusz és (-)mínusz 2 erére, ha egy dacnak amúgy is van tápellátása...

2. kérdés: Ha mégis minden esetben szükség van a táp érpárjára, nem-e lenne - hangzás szempontjából hatékonyabb - külön tápról megkapnia azt?
1. Az elmélettel nem untatlak, de ha praktikusan kikötöd a két táperet, nem fog működni az adatátvitel, tehát mégiscsak szükség van arra az 5 Voltra.

2. Többen (köztük én is) ezért gyártanak Y USB kábelt, mert így külső eszközről is lehet tápolni a DAC USB fogadó áramkörét. Ám nem mindegyik készülék és PC alaplap, USB kártya támogatja ezt a megoldást.

Az egész USB audio egy nagy katyvasz. Remélhetően kiváltják más adatátviteli megoldások.

Avatar
muhamma-dali
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2015.06.30., kedd 11:41
Értékelés: 71

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: muhamma-dali »

Urak!

Felmerült bennem pár érdekes (talán naiv és szkeptikus) kérdés usb kábel készítése kapcsán. Egy elég hosszú kábelre lenne szükségem, viszont összegben rááldozni egy jófajta hangsugárzó kábel árát nem vagyok hajlandó.

DAC és számítógép usb-b kábelen keresztül történő összekötéséről lenne szó (eredmény-, és költséghatékony szempontból, már ha van ilyen).
Az usb kábel 4 vezető érből áll, adat (+)plusz és (-)mínusz, és táp (+)plusz és (-)mínusz.

No már most 1. kérdés: Mi szükség a táp (+)plusz és (-)mínusz 2 erére, ha egy dacnak amúgy is van tápellátása (az csak-csak elő tudja állítani magának a szükséges 5V egyenáramot)? Minek kell a számítógéptől eljuttatni a fölösleges két eret? Nyilván nem egy univerzális kábelről beszélek. (Egy dacnak coax bemenetről nincs szüksége plusz még 5V-ra is). Másrészt szerintem a legtöbb esetben ezért van szükségünk ilyen A-B usb kábelre, ahol akkor a legtöbb esetben valóban fölöslegesen van ott a táp érpárja.

2. kérdés: Ha mégis minden esetben szükség van a táp érpárjára, nem-e lenne - hangzás szempontjából hatékonyabb - külön tápról megkapnia azt? Teszem azt, a dac egy hosszú kábelen megkapja az adatot a számítógéptől egy érpáron, a "szükséges" 5V-ját pedig megkapja helyben egy rövidebb kábelről egy külső tápról. Vagy megkapja egy másik usb porton keresztül, ami nem "zavarja" a jelet. Egy darab "B" csatlakozó és két darab "A" csatlakozó, elágaztatott kábelen.

3. kérdés (és ez már a tömény szkepticizmus, de mégis csak benne a vággyal, hogy kimaxoljam a rendszeremben lévő lehetőségeket): Digitális jelnél gondolom nem célszerű a vezetőpár keresztmetszetét esztelenül növelni (nincs hatással a dinamikára, hogy "jól mekküdöd azt annyi"), ahogy ezt a nagy gyártók sem teszik meg, de a vezető anyagának tisztaságát, felületének polírozását és ezüstösítését mégis megteszik. Tényleg hoz annyit hangban? És ha tényleg hallhatóan sokkal jobb lesz, akkor miért ne költhetnénk csak a jel két útjára kétszer annyi pénzt, a táp két erének elhagyása mellett? 2 egyben, vagy még "jobb" esetben, 2 külön-külön árnyékolt ér a jelnek - kontra - 4 darab egyben árnyékolt, gyengébb minőségű erekkel szemben?

Valaki gondolkodott már ilyesmin, vagy kísérletezgetett ilyesmivel?
Vagy hülyeséget mondok és kérdezek? :D

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

fapaci írta:
2020.03.26., csüt. 11:36
Pl. nálam.
Szia, ment pü.....

Üdv,
arsenlupin

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

arsenlupin írta:
2020.03.26., csüt. 11:08
Urak, hol, merre lehet venni pamut kábel védő harisnyát?
Pl. nálam.

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

Urak, hol, merre lehet venni pamut kábel védő harisnyát?

Üdv,
arsenlupin

Lumberjack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2019.10.04., pén. 17:43
Értékelés: 9

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: Lumberjack »

tonee73 írta:
2020.01.31., pén. 17:18
Lumberjack írta:
2020.01.31., pén. 17:14
Sziasztok. Keresek vékony házas 3.5mm jack dugót fejhallgatóba. Van egy nagyon jó képem , ami bemutatja miről van szó .

https://2.bp.blogspot.com/-JPdNewVzAl0/ ... 40/GIF.gif
Pont erre való az adás-vételi rész:viewforum.php?f=121
Egyébként itt egy:https://www.ebay.co.uk/itm/1PC-3-5mm-3- ... Swy5xdAle8


Köszi , feldobtam egy kereső hirdetést a topicba, remelem lesz valakinek elfekvőbe,sajnos nagyon ritka, 1 hónapot meg nem tudok varni vele mik messziről megjön

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12042
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Lumberjack írta:
2020.01.31., pén. 17:14
Sziasztok. Keresek vékony házas 3.5mm jack dugót fejhallgatóba. Van egy nagyon jó képem , ami bemutatja miről van szó .

https://2.bp.blogspot.com/-JPdNewVzAl0/ ... 40/GIF.gif
Pont erre való az adás-vételi rész:viewforum.php?f=121
Egyébként itt egy:https://www.ebay.co.uk/itm/1PC-3-5mm-3- ... Swy5xdAle8
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Lumberjack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2019.10.04., pén. 17:43
Értékelés: 9

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: Lumberjack »

Sziasztok. Keresek vékony házas 3.5mm jack dugót fejhallgatóba. Van egy nagyon jó képem , ami bemutatja miről van szó .

https://2.bp.blogspot.com/-JPdNewVzAl0/ ... 40/GIF.gif

Lumberjack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2019.10.04., pén. 17:43
Értékelés: 9

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: Lumberjack »

Sziasztok. Aki tud ajánlani olyan embert innen avx ről, vagy más oldalról , Konkrét weboldalról ,aki készít fejhallgato kábelt , kérem keressen meg privátban Köszönöm .

Avatar
tomrider
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2017.11.12., vas. 23:06
Értékelés: 100
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Kábel készités házilag

Hozzászólás Szerző: tomrider »

Coldplay írta:
2020.01.13., hétf. 11:29
Sziasztok, tudnatok linkelni olyan oldalakat (akar kulfoldi is) ahonnan lehetne rca kabeleket rendelni meterre? A kacsa oldalon kivul, mert azt ismerem. Koszonom
https://www.hangszerdiszkont.hu/mikrofo ... fonkabelek
Auralic Aries LE - Beresford TC7510 - Nuforce IA7 V3 - Magneplanar MG12

Válasz küldése

Vissza: “DIY - csináld magad!”