Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dimarson DM350 lejátszó

Avatar
karlaci
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.01.01., szomb. 13:05
Értékelés: 0

Re: Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: karlaci »

Vendég írta:
2003.01.22., szer. 01:31
Bocsi. Mégegyszer..
 
Valaki dobjon meg a 3055-ös DM350-es frimewareval.
Nagyon köszi.........

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mondjuk igaz, hogy vannak gondok vele (néha), de árban és tudásban szerintem tényleg nem lehet felülmúlni...

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello
Nekem olyan gondom, azaz kérdésem lenne, hogy szeretnék DVD playert venni, de nem tudom milyet kellene! Árban és tudásban a Dimarson DM 350-es megfelelne, de olyan sokfélét írtok róla, hogy nem tudom felmérni a helyzetet. Azaz most érdemes ilyet venni, vagy nem?!
Írjatok már valamit róla, hogy érdemes -e megvenni!
Gondolok itt, az írt, újraírt, mp3, svcd lemezek lejátszására és az akadások, pixelesedések számára!!!
Előre is köszike!

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


DMR-500 vásárlása miatt eladó a 8 hónapos DM-350 lejátszóm.
Kifogástalan állapotban, karcmentesen. ( Győr)
Ár.: 29.900 Ft.
 
Üdv.. Paparazzi
 


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
A napokban vettem egy Dimarson DMR 400-as szettet és sajnos írott DVD-nél lefagy, nem ismeri fel.
Állítólag valahonnan le lehet tölteni egy olyan progit, amelyet, ha CD-re írok és azt lejátszatom a Dimarsonommal,akkor felülírja ezt a gátat, vagy tilalmat.
Igaz ez, tudnátok nekem ebben válaszaitokkal segíteni?
Köszönöm!
istván

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. A DM-300-as lejátszóm, audio CD lejátszásánál túlvezérli az erősítőmet. Az analóg kimenet van rákötve. A Dvd-nél minden oké. Ez normális vagy nem? Abszolút kezdő vagyok. Előre is kösz.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

igen

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Helló mindenki!
 
Az lenne a kérdésem, hogy a DM-350-es a DTS hangot csak koaxon és optikán képes lejátszani?


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ezu nálam is megesik néha. Nem lehet vele mit tenni, ez van és kész...

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Képzeljétek el van egy Dim 350-esem 3 hónapos. Az irott DVd-ket viszi gond nélkül viszont minden gyári lemez 20-szor bekockáz filmenként. Van valakinek valami ötlete??

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A korábban általam említett Magnat Cinemotion házimozi szett, melynek az ára a WestEnd Média Markt-ban 167eFt körül volt, jelenleg a Pólus MM-ben 79eFT-ért kapható!!! Olcsóbban, mint a Dimarson 500. Hogy mért is írtam ide? Mert - szerintem - a két készülék csak minimális paramétereiben tér el egymástól. Hátsó fal, ki-bemenetek ugyanazok, távirányító ugyanaz, első fal funkcionalitása, kezelők elhelyezkedése ugyanaz. Hangerőszabályző szintén végállás nélküli. A kis hangszórók talán nem kétutasok. Ajánlom figyelmetekbe!

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

jfjufujkfuj, k,g ,.,

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nagyon szépen köszi az infót.
Sok mindenre fény derült...
 
Azért még azt szeretném megkérdezni, hogy
a DM-R500 -omra nem tudsz valami JÓ információt ??(vagy valaki)
1. frissítés
2. secret menü
3. */- , r/rw melyiket olvassa.
 
Köszi

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
A héten kaptam egy friss szórólapot, az szegedi Elektropont termékeiről. Ebben találtam egy képet a Dimarson 400 házimoziról, és totál meglepödtem, hogy 129000 Ft áthuzva, és helyette 70000-ért ajánlják. Most elolvastam a Dimarson DMR 400 házimozi topicot (ott nem kaptam választ), és ugy nézem ez az áresés csak kamu , mert máshol is ennyiért árulják. Ennek ellenére az ára elég kedvező a pénztárcámnak, lehet hogy beruházok rá.
Csak kéne róla néhány info. Azt már tudom, hogy nem tud dolbyt adni SVCD ill mp3 lejátszásakor. Az mp3 még nem is zavar, eddig is stereoban hallgattam, az SVCD inkább b*ssza a csöröm !
Bementem az Elektropontba, hogy megnézzem közellebbről a cuccot: találtam a hátoldalán egy S-video, és egy RCA bemenetet. Ezek szerint én a TVOUT-os videókártyámmal össze tudom kötni a DVD-lejátszót, ugye? (Igy avi-t le tudok játszani a gépen, és azt DVD-re(, tv-re) át tudom vele vinni) Csak ezzel még mindig nem lesz megoldva a hangkérdés, mert sajna a hangkártyám, egy egyszerü Soundblaster kompatibilis stereos szerkentyü. Igy hiába vinném át a DVD-lejátszóra nem kapnék megfelelő dolby hangot.
Volt még a hátulján 1 Euroscart csatlakozó, az mehet a videóba . Ezeken kivül volt még kb. 4 v. 5 másik RCA csatlakozó (különböző szinüek), de azt nem tudom, mire jók, és azt elfelejtettem megkérdezni egy ott dolgozótól. Tudja vki, hogy ezek mire jók?
 
Tehát összességében engem az érdekelne, hogy a videójel, honnan hova mehet (pl: DVD-ről videóra rögzités stb.)
És ha lesz egy tvtuner kártyám később, a DVD-n játszott filmet tudom-e majd rögziteni pl. avi-ban? :smile2:
 
Tudom, hogy kicsit zavaros volt az egész, de ha tudtok, adjatok tanácsot, hogy egy első házimozinak megfelelne-e egy ilyen gép.
 
StereoMis :smile3:


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!!
 
Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy DVD irót vennék, de nem tudom milyent + osat vagy - osat.
( a +/- os nem akarok, mert egy kicsit drágállom).
A kritérium az lenne, hogy van egy DMR-500 -om és főleg azon szeretném lejátszani őket.
További kérdésem: mit jelent a DVD-nél a + és a - jelzés (annyit tudok, hogy valami szabvány)??
Még további kérdésem az lenne: hogy lehet a DMR-500 -omat frissíteni -értem a magyar menüre- esetleg valami secret menübe bejutni, sajnos a DRM-300 -asnak a billentyüzet konbinációi nem érvényesek rá.
 
Előre is köszönöm...

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Csináltam egy DVD rippet a DVD2SVCD-vel, majdnem jó lett minden, csak a kép szinte teljessen sötét. Alig lehet látni rajta valamit, ez miért van, és hogy lehetne korrigálni?
 
Mikor a prewiev-nél megnézem a képet már ott is majdnem fekete az egész kép, alig lehet látni valamit belőle.
 
 
 


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi Joe!
 
Gondoltam rá, de tegnap kipróbáltam, nem volt bekapcsolva előtte és ugyan jobb volt annál a bizonyos résznél, de néhány perc mulva ismét jelentkezett a hiba!
:smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem lehet ez valami melegedési probléma a chipnél? Szerintem elképzelhető, hogy ezért szaggat
 
Mi lenne, ha beállítánaál a Dimarsonra egy ventilátort? Ki kellene próbálnod :smile6:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Eladó egy Dimarson DM-300 készülék 25000-ft ért kb 3 hónapos kifogástalan állapotban.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Nemrégiben vettem egy 350-es és most DVD-R lemeznél 1 óra lejátszás után akad a lejátszás és a film végére kockásodik a lejátszás és iszonyatosan szaggat a kép és a hang is!
Gyári lemeznél semmi gond! Tud esetleg vki vmiféle megoldást? Ugyan ez a lemez egy 300-ban nem akadt!!
A patch segíthet ezen a problémán?
Köszi előre is :smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
A DM 500 -nál is van olyan probléma, mint a 400-nál, hogy a mp3, svcd -ket nem tudja megszólaltatni az összes hangszórón?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én is vettem egy DM 300-at még nem nagyon tapasztaltam ki de az feltűnt hogy az MP3-akat nem könyvtáranként játsza le hanem sorban az egyes könyvtárak első számait majd a másodikakat stb. Van erre valami gyógyír? Mert esetleg jó lenne egy előadó lemezét végighallgatni stb.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ma elhoztam a ketyerét a szervízből, álítolag kicserélték benne a fejet. Az eredmény az lett hogy tökéletessen olvassa a DVD-RW lemezeket viszont a noname alapanyaggal továbra is gondja van. Tehát ha valakinek problémája van az RW lemezekkel javaslom ezt a megoldást.
 
 
jules

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia Zsivo!
Dimarson DM-300-as lejátszik szinte minden formátumot. cd-r, cd-rw,dvd-r, dvr-rw.Dvd+r -rel nem tudtam kipróbálni.Jó az mp3 kódolása is.Ha 1 percen belül elindul a film, macrovision védelem nem kapcsol be, át lehet venni videóra.Ha érdekel nekem van egy 2 hónapos eladó a piaci ár alatt, még 10 hónap garival.Eladás oka, hogy komplett egydobozos rendszert akarok venni.

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”