Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen TV-t?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: AVX »


Van egy ilyen tejhabosítóm:
http://kavearuhaz.hu/spd/unas_129966/Te ... no_keszito
Szinte teljesen új állapotú.
25000 Ft-ért eladnám.
 


Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ha még találsz akkor Sony WEGA KV29FX60 a legjobb vétel ebben a kategóriában! Kb 229eFt-ért már megkapod.Nem csalódhatsz benne,DVD-vel PERFECT!!!!

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok !
 
Nekem kepminosegre legjobban a Sony 4:3as modelljei tetszenek.
A flat csovek nekem valahogy futak..mintha tompabbak lennenek...de lehet, hogy en vagyok a hilye.
Az a Thomson tenyleg tok jo, de nezd meg egy Sony mellett...a lyukmaszkja mar profi, a 100Hz-technologia is tok jo, nem olyan a kepe mint egy rossz jpg...(Ez az olcso 100Hz-s TV-kre jellemzo)...de a kontraszt, es a szinorgia, ami a Sony-ra jellemzo, sajna elmarad...)
 
 
Levi

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kosz a tippeket.
Most lattam egy erdekes darabot, Thomson 29DJ47 vagy mi. 4:3, 72 cm, 100 Hz, PIP (2 tuner, ez ritkasagnak tunik) 260e korul. Teccik.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyértelmű, hogy neked az LG Flatron kell. Nekem is az van, bár nem 100hz-es, teljesen korrekt!
A Planoval kapcsolatban. Van egy topic róla a www.hplus.hu-n...

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem ennyi penzert jo lenne neked egy Samsung Plano.
Jo kis gep, merem ajanlani.

Vendég

Milyen TV-t?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Milyen TV-t erdemes venni? Legfeljebb 300e-t, de inkabb csak 200-ert. 72cm a minimum (4:3-nal)
A 100Hz szep, de mintha tompitana a szineket? 16:9: Mi lesz a 4:3-as TV-vel, VHS-ekkel, stb...
Szoval mi az ultimate?
Nem csak hazimozihoz kellene, TV-zni is szeretnek vele.
Ja es PIP is kellene. Lehetoleg fekete kivitelben (az audio mar ugyis fekete)

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”