Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dimarson DM350 lejátszó

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Dimarson házimozi-szett (DR-500?) pontosítás:
A szett tartalma:
- DVD-player
- Dolby Dig., ProLogic, DTS dekoder
- erősítő
- rádió tuner
- 1 v 2 külső egységet tud még fogadni (cass.deck)
- 5.1 hangszórók (ezeket nem sikerült térhatásban meghallgatni ;-(
- távírányító
Ár: 89eFt
 
ps: eladom 2 hónapja vásárolt, garanciális Dimarson DM-350 DVD-lejátszómat. Ir.ár: 35eFt

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egy kérdés: mi a gépbe épített EPROM tipusszáma? Le va ragasztva egy papírfecnivel, és nem akarnám lekaparni. :smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha jol emlékszem valamelyik szorólapon láttam(Elektropont v. Keravill, nem tudom)A Dimarson kihozott valami házimozi szettet is 100e-ért.
 
Off, Stargate
:smile8:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok,
 
Én is vettem egy Dimarsont 2-3 hónapja. Sajna, csak egy Bond DVD-nél tapasztaltam, h a vége felé akadozik a kép. Kezdésnek jó lesz...!
 
Firmware upgrade:
én bevittem a Duna Plaza Keravill-be és 2 perc alatt megcsinálták.
 
Régiómentesítés:
theEnd (7) hozzászólása alapján elsőre sikerült.
 
Hang:
jelenleg csak egy egyszerű sztereóról hallgatom. Most tervezem, hogy vegyek hozzá valami low price kategóriájú hangszórókészletet. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy mennyire tartsam szem előtt, h tudjon DTS-t leadni? Amiken gondolkozom:
- Jazz J9902
- Jazz J9902+DE005
- Jazz J9940
- Jazz J9940(
Van vkinek tapasztalata?
 
Dimarson erősítő:
állítólag a napokban érkeztek Dimarson erősítők a boltokba. ~100eFt körül vannak, tuner, egyéb külső egység fogadása, DTS(?) és talán hangfal is van az árban...? Tud valaki pontosabb infókkal szolgálni?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


részemről, köszöntem!
akkor asszem megveszem a keravillban!

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Stargate:
 
Szerinted,ha le tudnám tölteni, akkor tarhálnék a progiért?
Nem tudok kapcsolódni az ftp-hez sehogy. :smile17:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gecconi
 
Ha 1 kicsit jobban körülnéznél ebben a topicban akkor nem kellene kéregetni,hogy küldjétek....
Lacika73:
Én is hasonló képpen írom a VCD-ket és nekem simán lejátsza úgy is hogy benne van a kép.Egyébként ha SVCD-t írsz akár csak képeket is tudsz vele megnézni,de csak ha jól emlékszem 98 v. 99 képet tud megjeleníteni. :smile45:
 
Off Stargate

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


köszi a választ!
még egy apró kérdésem lenne!
ha én neroval megírok egy VideoCD-t és teszemfel belerakok egy "menüt" általában a DVD boritó képet szoktam belerakni akkor ez a dimarson beolvassa a filmet normálisan?
mer most hétvégén jártam úgy egy aiwa DVD player-el hogy beolvassa a menüképet és semmi több!
viszont egy másik thomson simán beolvassa a képet és a filmet is!
ki hogy tapasztalta???
kösz :smile5: :smile5:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Küldje már valaki légyszíves a frrisítést a Dimarson-hoz.
Hálám üldözze az illetőt!
:smile9:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na, sikerült CD-ről feltenni a frissitést, mostmár van
faszányos magyar menü, meg minden.
Egyébként tudja már valaki, hogy a Macrovision secret menüt
hogy lehet elérni??
 
TTom :smile10:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Feliratok összemuxolásához a WinSubMux, a feliratok kirippeléséhez a Subrip nevű program kell.Letölthetők a Doom9.org honlapról.Használatuk elég egyszerű, talán csak annyit még, hogy a kirippelt feliratokat Philips SVCD designer formátumba kell konvertálni.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
El tudnátok küldeni az új fimware-t a címemre? Előre is köszi. :smile3:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Természetesen van! :smile12:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Apró kérdés: S-video kimenet van ezen a gépen?


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Valamilyen programot is tudnál javasolni? Vagy akár mailon is eldobhatnád a készletet:)

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Feliratokról a következőket tudom mondani: nekem ugy működik a dolog,hogy cdv tipusú feliratokat rakok fel, sajnos ez sem kapcsolható, mindíg látszik, de legalább stabilan megjelenik. Ezenkívül nem teljesen szabványosra kell írni a cd-t (mpegav, entrysvd a helyes beállítás, ezzel nekem jól működik.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Zenit ha meglesz remélem feltöltöd az imaget valahova, ha nincs rá lehetőséged valahogy juttasd el és én felteszem, hogy mindenki elérje. Azért ha megvan valami jellemzést irj róla, ugyanis volt már egy két tapasztalat miszerint nem éppen simán kuszot fel rá az update. eeprom irója meg nem mindenkinek van:) Feliratok rákusztatásával még volt egy két gondom, ha valakinek van rá valami tuti modszere az pls ossza meg velem. thx

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nero-val írtam fel, egymenetesnek, le is zártam. Próbáltam rw-re és sima cd-r-re egyaránt. Beolvasás, ellenőrzés ok, csak write fail a végén. Ezért úgy gondolom nem a cd-vel van a gond. De akkor mivel? :smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jaja, en is jartam igy egy elozo cd-vel, pont ugyanezt csinalta. Azert remenykedek ebben, hatha.
Kerdes: mivel irtad? Pontosan milyen kapcsolokkal, beallitasokkal? Azert erdekel, mert neroval felirtam, lezarast bekapcsoltam. Igaz RW-re ne pazaroljunk mar. Egyebkent viszi az RW-ket, de itt lehet megis ez a problema?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok! Frissités: kiírni a Rom filet cd-re, más ne legyen rajta. Ne multisession cd legyen és ne legyen rajta más. Nekem így működött. Először ellenőrzi, majd írja a szoftvert, végig számolja a Bytokat. Úgyhogy ennyi, nem tudom nektek mi lehet a gond! :smile23:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én is most akarok venni egy ilyet!
szal azt mondjátok megéri?
meg lehet azt a bunkóságot csinálni hogy megfogok egy gyári zeneiCD, gyári DVD, Mp3 Cd-t,egy Vcd-t, és bepróbálom ott a boltban?? elméletileg jogom van hozzá, csak....

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Segítség kellene.Felirtam CD-re a bios.t, be is lehet olvasatni szépen, csak a végén write fail üzenettel elszáll.Mi lehet a gigszer? Van valami titkos kód, vagy ilyesmi? :smile16:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én kaptam egy a Dimarson-hoz igen hasonló cuccot, csak éppen Vortec-nek hívják és szintén DM-350-es. Szerintetek valami különbség van a cuccok között? A BIOS frissítést meg lehet oldani ugyan azzal file-vel mint a Dimarson-t? :smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Letöltöttem a romot, felirtam nero-val egy RW-re, de a DVD csak nez ra, es semmi. Fel sem ismeri
Mit benazok?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Dimarson tulajdonosok!
Legyen szíves valaki megírni a magyarországi forgalmazó nevét, címét és elérhetőségét!
Köszi!

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”