Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dimarson DM350 lejátszó

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok! Kipróbáltam a cd-ről történő frissitést és simán ment, nagyon jó lett a magyar nyelvű menüvel - más változást egyenlőre nem észleltem. A lényeg, hogy roszabb nem lett!

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha 27.81-es fw-d van, sub ver 1.0-val, akor bizony még a MiniDVD-t is lejátsza (Xwave 1000k, ami nálatok Mo.-n 1100-as szám alatt fut)
 
Sanyi

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kipróbáltad a CD-ről frissitést??
Müxik?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mindenki ezt a Dimarson-t isteníti. Miért nem vesztek Xwave-et? mindent olvas a Divx és a mini DVD kivételével, elég jól tűri a különféle túlírt SVCD-ket is, megeszi az írt és újraírt DVD-t, nekem teljesen bevált, beépített dekóder, Macro off...
 
Ami hiányzik belőle az a Dolby Prologic dekóder, tehát ha MP3-at hallgatok, azt csak a két elsőre rakja ki (szerencsére megoldottam egy külső Prologic dekóderrel...
 
Divx-et támogató cuccok mikor lesznek szerintetek?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


:smile2: Ja! ÉS mostantól letölthető tőlem!
ftp: 146.110.37.191 .
 


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A cuccot fel kell írni valamilyen CD-re . Majd beolvastatni és kész! :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6: :smile6:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


CD-ről lehet frissiteni,
vagy csak közvetlenül lehet beleirni??
:smile47:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi!
 
Mint Grundig GDV130 tulaj, erdekelne hogy melyik Grundig sorozatrol beszeltek le? Ha a Xenario-rol va szo, akkor (sajnos) jogos, elegge elfuseraltak a FW-t (legalabbis az eddigiek nem voltak tul fenyesek a forumok szerint) bar a HW jo.
 
:smile40:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Megvam a firm! Ez egy 1 db. 524K-s file . Bank30.rom néven fut.
:smile19: :smile19: :smile19: :smile19: :smile19: :smile19:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Holnap megyek a firm-ért. :smile45:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok! A minap én is vettem egy ilyen szerkezetet és eddig meg vagyok vele elégedve. Igaz ez már a 2., ugyanis az elsőt vissza kellett vinnem, mert nem akarta olvasni a DVD lemezeket. Eleinte még igen, de a 2. nap már nem. MP3 és Audio ment neki, nem volt vele gond. A cserénél már rutinosabb voltam és vittem magammal azokat a lemezeket, amit az előző nem olvasott be. Most minden szépen működik, nincs vele gondom. Előtte egy Supervison 1100 Metros csodám volt, hát annál sokkal jobb. Bár nekem sem tetszik az MP3 lejátszás, az SM legalább könyvtárakba csoportosította, de azért úgy gondolom ennyi pénzéert megérte!

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali.
A napokban vettem én is meg ezt a dvd-ét, bár 1 Grundigot akartam, de a keravillban lebeszéltek - jogosan.
Helyette rábeszéltek a Dimarsonra, eddig eladtak kb150-et, 1db-bal volt caak komoly hiba. Mondták ok.
Teszteltem, íme a tapik:
 
-gyári dvd: a Mátrix filmet hibátlanúl vitte, érdekes hogy a film legelején és legvégén bekockázott akárhányszor néztem is vissza pontosan ott.Nem vészes-lájtosan, nem zavaróan csinálta.
 
-svcd-vcd: Gyuruk Ura-hibátlanul vitte a feliratos változatot is.
 
A mechanika elsorangú, halk, gyors.
Scarton a kép kiváló.
A 3d hang viszont elég érdekeseket produkál.
A melegedés miatti hibák a 80ezres jvc-nél is ugyanúgy elojönnek mint ennél, de a 3órás filmnél nekem még nem jelentkeztek.
Az mp3 tényleg gáz de ez van/ennyiért???/
Csak így halkan jegyzem meg a legnagyobb problémámat:
a készülék talpa nem sík, billeg össze-vissza haha...
 
A Mcrokiller engem is érdekelne....

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Feltéve a meglessz. Szólok ha már a kezemben van.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szeva!
 
Akkor majd nekem is elküldöd ugye ? :smile45:
 
TTom

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hamarosan meglesz mekem a magyar firmware frissítés... :smile8:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ÉS az SVCD müxik. Ki-raly! Dvd is megy. És iszonyat könnyű a kikódolása. :smile21: Teccik! :smile10:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


:smile1: Hali mindenkinek. Mikor ezt írom még csak 2 napja vettem a cuccot, de nemsok panaszom van rá. Az tényleg igaz ,hogy kicsit lassú CDA-nál de nem vészes a dolog.
Első nap (DVD-lemez híján)kipróbáltam a VCD-t. A nero 5.5.5 -tel Samsung CD-RW 4X-el és tökéletesen vitte az Ice Age-et. Most pedig a menüs SVCD-t fogom kipróbálni amit egy 21 perces Primedisc-RW 4x-re írtam rá. A cd image file-ját (és a felíró progit) megtaláljátok a 146.110.37.191-es ftp-n (nemsokáig). Próba-cseresznye.
(az image-en évakosztümös hölgyek vannak)

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia,
 
...legegyszerűbb módja a firmware frissitésnek, ha beviszed a boltba, ahol vetted, mert ők megkapták a frissitést tartalmazó lemezt. (legalábbis a nagyobb keravillokban van ilyen) Sajnos az mp3 lejátszásba ettől semmilyen változás nem lesz, de elokerul a magyar nyelvu setup lehetoseg. Hazilag nem sikerult nekem CD-R lemezrol a frissites, csak ugy hogy kivettem az EPROM-ot es iroval betöltöttem az anyagot.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali
 
....a 19-es hozzászólásban már leírtam én is ezt az információt, de sajnos nem müködik a dolog. A firmwarebe viszont bele van kodolva a secret 2 menu, csak a hozzá tartozó kodot nem ismerem...
 
:smile6:

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Macro Disable
 
To play a film with Macro disabled simply switch the player into standby for 5 seconds and then switch it back on. Now put the disk in the drawer and play it as normal , you must start the film playing within 5 minutes of switching the player on otherwise macro will not be disabled.


Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


:smile26: Sziasztok !
 
HAver pont most vett egy ilyet eddig egy két 1 mp -es kockásodás voltcsak 2 lemezen de eddig bevált,Amugy a dts hangnál mi üvegszállasan kötöttük össze és az erősitő volt dts es(Sony 455. vagy milyen) igy szuper volt a hangzás :)Föleg a U-571-es:)
Amugy Hogyan kell a firmware frissítés csinálni?
Ugyanis az mp3 lejátszása nekem se tetszik hogy csak uyg betürendben és hogy nem lehet "bele tekerni" a számba.
 
Azozo

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok, lenne egy kerdesem: SVCD feliratokat kezeli a lejatszo?

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Van Hódmezővásárhelyen is :-)

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A Keravillben is 40e Ft-ert osztogatjak. Az meg van mindenhol.

Vendég

Dimarson DM350 lejátszó

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia,
 
azt tudom csak, hogy Kecskeméten van, de nem tudok másik várost....

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”