Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Valamelyik topicban olvasta az egyik playerről, hogy nem olvassa az mp3-at DVD-ről. Ezt elkönyveltem úgy hogy egyik sem és most rádöbbentem az ellenkezőjére
Azért egy kicsit örülök. Tartsatok velem

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: YvsMad »

Írott DVD-k és SVCD-k nem az erősségei, hiába írják a speckóban a pluszt meg a mínuszt. Gyári lemezekkel jól szokott viselkedni.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Rengeteg Thomsont javítunk, az alkatrészek utánpótlása katasztrofális, a dokumentációk terén káosz, többségükkel 1-2 év után már baj van.
Mik a típushibái, mikre számíthatok? Bár kb egy év múlva szeretnék legalább egy középkategóriásat.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Ha ugy alakul akkor mindenképpen fogok venni egy komolyabbat, csak addig bírja ki. Utána meg jó lesz majd CD lejátszónak

Ha azt a szép tükrös előlapút vetted, akkor inkább használd pohártartónak, ebben a funkcióban nagyon szépen, és hibátlanul fog működni.

ez a fekete előlapú

Vendég

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha ugy alakul akkor mindenképpen fogok venni egy komolyabbat, csak addig bírja ki. Utána meg jó lesz majd CD lejátszónak

Ha azt a szép tükrös előlapút vetted, akkor inkább használd pohártartónak, ebben a funkcióban nagyon szépen, és hibátlanul fog működni.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »


Sajnos mégiscsak a Thomson maradt aztán lesz ami lesz. Nem futotta a Panára
Pólus MM-ben volt egy pana mult héten 29990-ért és elmentem hogy megveszem. De az utolso kiállított darab volt és azt semmi pénzért nem vettem volna meg. Láttam már párszor hogy mit művelnek velük. Max. 25-öm lett volna rá és gondoltam inkább összehuzom magam és a harminc ebben az esetben belefér de ez az utolso darabra nem vonatkozik. Reménykedem benne, hogy nem lesz bajom vele. Csak bele-bele olvasgattam ezekbe a topicocba és akkor ugy látszik a lényeget elolvastam, mert ezek az információk a birtokomban voltak
Tényleg csak reménykedni tudok hogy ne hasaljak el a thomsonon. Viszont tök jól olvassa az általam írt lemezeket. Nagyon féltem attól hogy nem fogja. A hangja meglepő volt. Eddig gépről ment a cucc. Ég és föld. Ha ugy alakul akkor mindenképpen fogok venni egy komolyabbat, csak addig bírja ki. Utána meg jó lesz majd CD lejátszónak
 
Köszönöm mindenkinek a segítséget

Avatar
Imici1972
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.12.03., szer. 22:07
Értékelés: 0

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Imici1972 »


Hali!
 
Egyértelműen Panasonic! Ahogy Lacy is említette, a Thomson leginkább elromlani tud. Rengeteg Thomsont javítunk, az alkatrészek utánpótlása katasztrofális, a dokumentációk terén káosz, többségükkel 1-2 év után már baj van.
 
Az S35/75 dokumentációjában ugyan csak a -R szerepel, de gond nélkül olvassa a +R/RW -R/RW lemezeket is.
 
Szóval a Thomsont nézegetni szabad, megvenni nem....
 
Üdv: Imre

Erősítö: Kenwood KRF-X9060D THX Select 6*100W , Marantz PM-50 2*85W Hangfalak: Wharefedale Diamond 8Center, 8.4front, 8.2surround Sub: Mordaunt-Short MS-907W Kábel: Monitor Cobra 4mm2
CD:Denon DCD-755 DVD: Panasonic DVD-S75 ; Panasonic DVD-S47 DVD Recorder: Panasonic DMR-E50 ; Panasonic DMR-EH60 200GB HDD, Progressive scan TV: Samsung LE32R32BX , LG Flatron 100Hz PIP RE-29FA33PX Video: Panasonic NV-FJ632 Nicam Hi-Fi Deck:Denon DRM-595
Lemezjátszó:Akai AP-Q310 (néha jó egy kis nosztalgia bakelitezés... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />)

Avatar
ropi01
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2003.04.27., vas. 19:26
Értékelés: 0

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: ropi01 »


Mielőtt leszednétek a fejemet, tudom, hogy mindkét cuccnak (Thomsonnból a 210-esnek) van külön topicja. Sajnos nincs időm végigolvasni minden hozzászólást, mert holnapra tervezem vmelyik megvételét. A kérdésem annyi lenne, hogy írt DVD-ket melyik szereti jobban. Ahogy olvastam a pana csak a DVD-R -t szereti. a Thomson meg elvileg mindent olvas. +os lemezt nem is nagyon használok, ami volt azt is csak adatra írtam , de kerülhet hozzám még film is ilyen. A Thomsonról sajnos nem sok infóm van, mert mindenhol csak egy-két dolgot írnak róla és nem tudom, hogy mi igaz és mi nem. Kicsit a Panasonic felé húzok, de szükségem lenne néhány véleményre. Előre is köszi!
Tényleg nem sok időd lehetett visszaolvasni ugyanis az s35 topikban az elmúl néhány napban is téma volt az hogy a Pana mindent olvas. Hozzáteszem nem árt ha az alapanyag neves és az írás kellően szabványos.
Panasonic TX-28LK1P, Panasonic PT-AE300, Panasonic DVD S-97, Yamaha RX-V450, Jamo Studio 180, Orion HS 288, cent/sw cs.m.

Vendég

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nekem ami Thomson volt, az vagy mind elromlott, vagy már a 3 napot sem érte meg, mert vittem vissza.
Egyedül a lányom TV-je, de ezt most rohanvást lekopogom.
Szerintem Pana (nekem is Pana van )
Ugyan az enyém jó régi, az is csoda hogy olvassa az írt DVD-ket, (cd-t nem is hajlandó) nincs gond a -R olvasással, a -RW-t nagyon nyögve nyeli, de a +R az simán megy semmi gondot nem okozott. Feltételezem, hogy az újabbak meg még univerálisabbak is.
Ha érdekel az írt DVD-k olvashatósága, akkor ajánlom http://www.dvdrhelp.com/dvdplayers.php

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Thomson DTH-212 vs. Panasonic s35

Hozzászólás Szerző: gemini »

Mielőtt leszednétek a fejemet, tudom, hogy mindkét cuccnak (Thomsonnból a 210-esnek) van külön topicja. Sajnos nincs időm végigolvasni minden hozzászólást, mert holnapra tervezem vmelyik megvételét. A kérdésem annyi lenne, hogy írt DVD-ket melyik szereti jobban. Ahogy olvastam a pana csak a DVD-R -t szereti. a Thomson meg elvileg mindent olvas. +os lemezt nem is nagyon használok, ami volt azt is csak adatra írtam , de kerülhet hozzám még film is ilyen. A Thomsonról sajnos nem sok infóm van, mert mindenhol csak egy-két dolgot írnak róla és nem tudom, hogy mi igaz és mi nem. Kicsit a Panasonic felé húzok, de szükségem lenne néhány véleményre. Előre is köszi!

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”