Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sonyphile topic

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


hordozható pcm felvevő
marketing

system

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Posza »


Ja, én semmihez, csak már vártam az új modellt HDMI-vel. Mert SONY  :kiraly:
Ja, az más.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Skipper »

Ja, én semmihez, csak már vártam az új modellt HDMI-vel. Mert SONY
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Posza »


Nah, ma beugrottam a Margit körúton a SONY boltba, és azt mondták, hogy 2 héten belül már a polcokon lesz a játékos 70000HUF áron.
Mihez akarsz HDMI-t használni? Projektorokkal nem egy esetben gyengébb képet ad, mint az analóg komponens kimenet. Zöldes színezetű képzajt produkál többfajta modellel... :kiraly:
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Skipper »

Nah, ma beugrottam a Margit körúton a SONY boltba, és azt mondták, hogy 2 héten belül már a polcokon lesz a játékos 70000HUF áron.
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: tsc »

No ez engem is érdekelne. Amerikában mér van egy ideje néhány HDMI-s Sony. Több ES modell is.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Skipper »


Már a magyar honlapon is fenn van az új DVD-játékos HDMI kimenettel: DVP-NS92V. Külföldön 60k HUF.
Valaki tud vmi közelebbit róla?
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Nem. Ugyanannyiba kerül pl. a 940-es Sonyba is mint az SCD1-be.
Gondoltam. Így azért érdmesebb egy magasabb kategóriás készülékbe belerakatni azokat a tuningokat.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Néztem az áraikat, szép summák. Bár gondolom készülékektől is függhetnek.
Nem. Ugyanannyiba kerül pl. a 940-es Sonyba is mint az SCD1-be.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Egyébként volt szerencséd hallgatni ilyen tuningal ellátot lejátszót?
Sajnos nem, de nagyon jókat hallottam olyanoktól akik már hallották Ezzel együtt persze ez elég húzós buli (mármint anyagilag) szóval a franc se tudja lesz-e belőle valami

Néztem az áraikat, szép summák. Bár gondolom készülékektől is függhetnek.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Egyébként volt szerencséd hallgatni ilyen tuningal ellátot lejátszót?
Sajnos nem, de nagyon jókat hallottam olyanoktól akik már hallották Ezzel együtt persze ez elég húzós buli (mármint anyagilag) szóval a franc se tudja lesz-e belőle valami

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ha már előe került a topic, akkor elmondom, hogy az én vágyam mostanság egy Vacuumstate tuningos SCD-777
Átnéztem a brossúrájukat! Szép dolgokat csinálnak. Egyébként volt szerencséd hallgatni ilyen tuningal ellátot lejátszót?

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Ha már előe került a topic, akkor elmondom, hogy az én vágyam mostanság egy Vacuumstate tuningos SCD-777


Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Posza »


Árlista
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »

tsc linkelte más topicban. nagyon jó kis oldal, ahol veterán (nemcsak) Sony cuccok láthatók. Érdekes a "idővonal" (timeline): ki gondolta volna, hogy az első trinitron tv 1968-as?
system

Vendég

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az előző Pana videóm volt olyan, hogy 2 db Monitor scart nem ment bele, csak ha az egyikről letekertem az összefogó menetes "hollander?" anyát és szigszalaggal erősítettem össze helyette. :taps: Hogy miért nem tudták egymás fölé rakni a scart aljzatokat, mint a tévéken, vagy a többi videón???

A Yamaha DVD-n meg oda rakták a rca kimeneteket, ahol a scart van. Ha be van dugva a scart, akkor megtörik az IC kábel. Ha másik oldalon lenne a scart elvezetés, akkor jó lenne a dolog, OTT nincs semmi

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


épp azon anyáztam du., hogy ha bedugok egy scartot, nem a gagyiból a vhs-be, akkor a szintén nem-gagyi RCA-kat ki kell húzni. miért nem tudták 1-2 cm-rel odébb rakni azt nem tudom....
Az előző Pana videóm volt olyan, hogy 2 db Monitor scart nem ment bele, csak ha az egyikről letekertem az összefogó menetes "hollander?" anyát és szigszalaggal erősítettem össze helyette. Hogy miért nem tudták egymás fölé rakni a scart aljzatokat, mint a tévéken, vagy a többi videón???
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »

épp azon anyáztam du., hogy ha bedugok egy scartot, nem a gagyiból a vhs-be, akkor a szintén nem-gagyi RCA-kat ki kell húzni. miért nem tudták 1-2 cm-rel odébb rakni azt nem tudom....
system

Avatar
koliz
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.03.09., szer. 09:57
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: koliz »

Sony dvpns333 as dvd 2004 10 havi vásárlás táp lejátszás közben eldurran még jó hogy müanyag az elölapja ugyanis feszültség kikerült a házra a sony cuccai sokat romlottak az utobbi idöben

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Posza »


Azért nem takarnám le ponyvával, ha lenne bármilyen Qualia termékem itthon...
Az új EISA-s Qualia proji 6600000, és valós 1080x1920-as felbontása van.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Skipper »

Azért nem takarnám le ponyvával, ha lenne bármilyen Qualia termékem itthon...
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


más fórumon írta valaki: sony qualia.
Nekem a design nem tetszik...
system

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Ha beruháznék egy ilyenre biztosan feketében tenném. Szerintem sokkal jobban néz ki abban a színben! Az 575-el való összevetés engem is érdekelne.

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: forgi »


Pár hozzászólással korábban volt szó a Sony új CD/SACD játszójáról. 
Cosmo már beírta az eddig ismert műszaki paramétereket.
Hát ugye ez is eljött, hogy végre az alsóbb árszegmensben is megjelentek cd/sacd lejátszók.
Az online shopokban már fennt van, de esetleg látott már valaki offline üzletben is?
Érdekel a masina, csak vajon mit kaphatunk ezért az árért???
 
Ha lesz időm átugrok az Árkádba hátha a sony szalonban van már belőle.
Legalább szemügyre vételezem, habár meghallgatni otthon, saját rendszerben lenne az igazi.
Ott meghallgatni szerintem felesleges, de egy próbát megér.
 
Legalább vizuálisan letesztelem.
Ha valaki esetleg bevállal egy ilyen gépet érdemes lenne összevetni egy pio 575-el mondjuk. Legalábbis nálam ez az a kategória, amit sacd irányba beruháznék egyenlőre, a drága lemezek, és kis választék miatt.
 
Na itt egy kép róla:
Feketében így képen nagyon szép, az ezüstről meg nem találtam rendes méretű és minőségű képet a neten.
Sony SCDXE597

A Sony Központi Szalon honlapján is szerepel ez a CD lejátszó. Itt ezüst képet találsz. Igaz ez sem a legjobb minőségű. De, ha nincs az Árkádban ilyen gép, esetleg ide is elnézhetsz.

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Pár hozzászólással korábban volt szó a Sony új CD/SACD játszójáról.
 
Cosmo már beírta az eddig ismert műszaki paramétereket.
Hát ugye ez is eljött, hogy végre az alsóbb árszegmensben is megjelentek cd/sacd lejátszók.
Az online shopokban már fennt van, de esetleg látott már valaki offline üzletben is?
Érdekel a masina, csak vajon mit kaphatunk ezért az árért???
 
Ha lesz időm átugrok az Árkádba hátha a sony szalonban van már belőle.
Legalább szemügyre vételezem, habár meghallgatni otthon, saját rendszerben lenne az igazi.
Ott meghallgatni szerintem felesleges, de egy próbát megér.
 
Legalább vizuálisan letesztelem.
Ha valaki esetleg bevállal egy ilyen gépet érdemes lenne összevetni egy pio 575-el mondjuk. Legalábbis nálam ez az a kategória, amit sacd irányba beruháznék egyenlőre, a drága lemezek, és kis választék miatt.
 
Na itt egy kép róla:
Feketében így képen nagyon szép, az ezüstről meg nem találtam rendes méretű és minőségű képet a neten.
Sony SCDXE597


Válasz küldése

Vissza: “Hardver”