Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pioneer DVR-433/530/630

Avatar
hattori mackó
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.05.06., szomb. 20:38
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: hattori mackó »


Üdv! 
Egyszerű kérdésem lenne esetleges PIONEER DVR-530/540 tulajokhoz:
Valóban igaz hogy felvétel programozása esetén a csatornaválasztás
nem lehetséges név alapján, csak és kizárólag a csatorna számát látom?
Vagy ez netán függ valamilyen beállítástól? James Bond 007 Index-beli
hozzászólása alapján kérdem ezt, mert ha igaz, akkor lehet, hogy
inkább Pana EH-55-öt vennék. Pedig PIO-t akartam...
 
Szabi.

Ha az Easy Timer funkciót használod, megjelenik a csatorna neve (ha van neki, ez lehet kézzel beállított is), de itt csak 15 perces lépésekben állíthatod a kezdést és a befejezést. Ha ennél pontosabban szeretnéd, akkor csak a Guide Plus áttekintését (Schedule) tudod használni, ott viszont tényleg nincs név. Amennyit én programozom a felvevőt, abba a belefér a kettő kombinált használata, de legtöbbször csak az Easy Timert használom, a műsorkezdések "pontossága" miatt +/- úgyis ráhagyok 1/2 órát, aztán meg vágok.
 
Üdv,
 
hm

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Valószínűleg az 540-nél is ez volt a szándék, csak a minőségellenőr épp aludt. 
Nekem az m1, m2, Duna, TV2, Eurosport meg még 1-2 német adónál jelent meg a név, a többinél nem. Csatornaszám mindegyik előtt volt azt hiszem.
 
Egyébként a 433 még nem a GuidePlust-t használja, ugye? Ez valami külön megvehető chip/szoftvermodul lehet, mert a Sony 725/Pio 540-nél hajszálra megegyezik a felvétel programozásának leírása.

Valami Video + Guide van benne, meg Easy Recording, de én mindig a sima programozást használom, sokkal gyorsabb mint bármelyik okosság. Nekem sem jelent meg az összes csatornának a neve automatikusan (csak kb. a 60%), a maradékot én irtam be manuálisan. Gondolom sok múlik az adott adón, meg a kábeltévé szolgáltatón is. Nálunk pl. a 35 adóból 5-öt képesek sztereóban adni.
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
James Bond 007
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2006.04.21., pén. 12:37
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: James Bond 007 »


Ugyan nem 530/540 hanem 433, de gondolom ugyanolyan mindegyikben. Olyannyira nem igaz ez, hogy pont a csatorna száma nem látszik felvétel beállításnál, hanem csak a beállított (lehívott) név. Persze lehet, hogy ha semmilyen név nincs beállítva, akkor csak a csatorna száma látszik.
Valószínűleg az 540-nél is ez volt a szándék, csak a minőségellenőr épp aludt.
 
Nekem az m1, m2, Duna, TV2, Eurosport meg még 1-2 német adónál jelent meg a név, a többinél nem. Csatornaszám mindegyik előtt volt azt hiszem.
 
Egyébként a 433 még nem a GuidePlust-t használja, ugye? Ez valami külön megvehető chip/szoftvermodul lehet, mert a Sony 725/Pio 540-nél hajszálra megegyezik a felvétel programozásának leírása.

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Üdv! 
Egyszerű kérdésem lenne esetleges PIONEER DVR-530/540 tulajokhoz:
Valóban igaz hogy felvétel programozása esetén a csatornaválasztás
nem lehetséges név alapján, csak és kizárólag a csatorna számát látom?


Ugyan nem 530/540 hanem 433, de gondolom ugyanolyan mindegyikben. Olyannyira nem igaz ez, hogy pont a csatorna száma nem látszik felvétel beállításnál, hanem csak a beállított (lehívott) név. Persze lehet, hogy ha semmilyen név nincs beállítva, akkor csak a csatorna száma látszik.
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Vendég

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdv!
 
Egyszerű kérdésem lenne esetleges PIONEER DVR-530/540 tulajokhoz:
Valóban igaz hogy felvétel programozása esetén a csatornaválasztás
nem lehetséges név alapján, csak és kizárólag a csatorna számát látom?
Vagy ez netán függ valamilyen beállítástól? James Bond 007 Index-beli
hozzászólása alapján kérdem ezt, mert ha igaz, akkor lehet, hogy
inkább Pana EH-55-öt vennék. Pedig PIO-t akartam...
 
Szabi.

Avatar
jswilly
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.10.28., kedd 15:29
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: jswilly »


Esetleg van valakinek tapasztalata az 530 esetében az áramszünet, automatikus órabaállítás témában?
Tegnap másfél órára áramtalanítottam a gépet, a kijelzőn a pontos idő jelent meg a bekapcsolás után.

Köszi. Jó lesz ez nekem!

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Az alábbi Pioneer FAQ oldalon van egy elég jó leírás képekkel a Pio 530/630/433 HD cseréjéről:
 
http://www.pioneerfaq.info/english/dvr630.php
 
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
James Bond 007
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2006.04.21., pén. 12:37
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: James Bond 007 »


Nem tudom, van-e már tapasztalat a Basys-szel kapcsolatban, de nekem nem túl szimpatikus, hogy egy hete nem válaszolnak egy emailre. Azzal együtt, hogy milyen arrogánsan hirdetik, hogy ők csak a náluk vett cuccra adnak garanciát.
 
Legalább megbecsülhetnék azt a kevés ügyfelet, aki még nem szürkeimportból vásárol. Vagy ne csodálkozzanak, ha egy se marad.

Avatar
hattori mackó
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.05.06., szomb. 20:38
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: hattori mackó »


Esetleg van valakinek tapasztalata az 530 esetében az áramszünet, automatikus órabaállítás témában?
Tegnap másfél órára áramtalanítottam a gépet, a kijelzőn a pontos idő jelent meg a bekapcsolás után.
 
Üdv,
 
hm

Avatar
kiskertész
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.05.19., pén. 08:00
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: kiskertész »


Hát én nem leszek ilyen bőbeszédű... Elsősorban képminőségben jobb.Én kizárólag XP vagy DV üzemmódban használom,néha FR90.
A hangja is jobb,meglepő módon...Még akár zenét is lehet hallgatni rajta.
Összeszerelés már sokkal jobb,mint az előző generáció,bár a Pio meg a Sony még mindig jobb valamivel.
DV out-ot nem próbáltam,nem is érdekel,csak a DV in.
Az viszont messze a legjobb,az egyetlen gép,ami veszteségmentesen veszi át a DV anyagot.
Aztletömörítva DVD-re,még mindig nagyon jó.
Design szubjektív,ugye..Nekem bejön.
A menüje elég primitív,de jól használható.
Ebben a Pio vagy Pana lényegesen jobb,de nekem lényeg a minőség és a használhatóság,úgyhogy egyelőre marad.
Tud időzített felvétel lejátszás közben is.

Köszönöm szépen!
 
Ha még valami eszedbe jut csak úgy, amit fontos lenne tudnom mielőtt megveszem, kérlek írj.
Elvileg nagyon hamarosan igyekszem lerendezni a témát, de minden tanács jól jöhet még most is.
 
Üdv': kiskertész

Avatar
kiskertész
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.05.19., pén. 08:00
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: kiskertész »


semmi baj kiskertész, csak máskor ne idézd be az egészet
Igen-Igen!
 
Pedig épp az előtte lévő hozzászólásomnál (az eredetinél, amit nem kiskertészként küldtem), mit elpepecseltem (első alkalom volt), hogy tényleg csak a releváns részt vágjam be a hozzászólásomba.
 
Legközelebbe jobban figyelek: kiskertész

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Hát én nem leszek ilyen bőbeszédű...
Elsősorban képminőségben jobb.Én kizárólag XP vagy DV üzemmódban használom,néha FR90.
A hangja is jobb,meglepő módon...Még akár zenét is lehet hallgatni rajta.
Összeszerelés már sokkal jobb,mint az előző generáció,bár a Pio meg a Sony még mindig jobb valamivel.
DV out-ot nem próbáltam,nem is érdekel,csak a DV in.
Az viszont messze a legjobb,az egyetlen gép,ami veszteségmentesen veszi át a DV anyagot.
Aztletömörítva DVD-re,még mindig nagyon jó.
Design szubjektív,ugye..Nekem bejön.
A menüje elég primitív,de jól használható.
Ebben a Pio vagy Pana lényegesen jobb,de nekem lényeg a minőség és a használhatóság,úgyhogy egyelőre marad.
Tud időzített felvétel lejátszás közben is.

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: close652 »

semmi baj kiskertész, csak máskor ne idézd be az egészet
system

Avatar
kiskertész
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.05.19., pén. 08:00
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: kiskertész »




Helló! 
A JVC DX-MH300-ról mi a véleményed  Pana DMR-EH55 és Pio DVR-530-cal összevetve?
Jól tudom, ugye, hogy nem rég tettél szert egy ilyen JVC-re?
Alapfeture-oket mindegyiknél ismerem (gépkönyvek, internet).
 
 
Előre is köszönöm!
 
 
Üdv': Zsolt

Jobb mindkettőnél minőségben.

Helló!
 
 
Milyen minőségben?
- kép;
- hang;
- összeszerelés;
- szolgáltatások;
- design;
- stb.
 
Egy másik kérdés: a DV out-tal közvetlenül tudok számítógépre másolni DV anyagot, tehát át tudom küldeni a nyers DV formátumú adatot szerkesztés után?
 
Ehhez kapcsolódóan: tulajdonképpen ennek mi ennek a jelentősége? Szerkeszteni (igaz nem annyi feature-rel) tudom az asztalin is a dolgokat, ott ki is tudom írni mindjárt DVD-re. Én akakor látom hasznosnak, ha szalagra akarom visszaírni miután megszerkesztettem és szalagon akarom archiválni.
Ha rosszul látom, mondd; nyitott vagyok és tényleg minden érdekel, mivel egyenlőre csak "elméleti szakember" vagyok asztali írok, meg úgy általában a DVD írás területén (fontos a szakember is idézőjelben van ).
 
Na még egy utolsó: van lehetőség a DV adatfolyamból az időadatok (felvétel dátuma, ideje) felhasználni a chapeterek elnevezésénél. Ki tudja ezeket szedni az átjátszott eredeti felvételből?
 
Utolsó: tud időzített felvételt készíteni HDD-re miközben be van kapcsolva, mert mondjuk éppen egy műsoros DVD-t nézek?
 
Üdv': Zsolt
 
u.i.: Bocs' a sok kérdésért!

Elnézést ez én voltam, csak belépés nélkül!
 
kiskertész

Vendég

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Helló! 
A JVC DX-MH300-ról mi a véleményed  Pana DMR-EH55 és Pio DVR-530-cal összevetve?
Jól tudom, ugye, hogy nem rég tettél szert egy ilyen JVC-re?
Alapfeture-oket mindegyiknél ismerem (gépkönyvek, internet).
 
 
Előre is köszönöm!
 
 
Üdv': Zsolt

Jobb mindkettőnél minőségben.

Helló!
 
 
Milyen minőségben?
- kép;
- hang;
- összeszerelés;
- szolgáltatások;
- design;
- stb.
 
Egy másik kérdés: a DV out-tal közvetlenül tudok számítógépre másolni DV anyagot, tehát át tudom küldeni a nyers DV formátumú adatot szerkesztés után?
 
Ehhez kapcsolódóan: tulajdonképpen ennek mi ennek a jelentősége? Szerkeszteni (igaz nem annyi feature-rel) tudom az asztalin is a dolgokat, ott ki is tudom írni mindjárt DVD-re. Én akakor látom hasznosnak, ha szalagra akarom visszaírni miután megszerkesztettem és szalagon akarom archiválni.
Ha rosszul látom, mondd; nyitott vagyok és tényleg minden érdekel, mivel egyenlőre csak "elméleti szakember" vagyok asztali írok, meg úgy általában a DVD írás területén (fontos a szakember is idézőjelben van ).
 
Na még egy utolsó: van lehetőség a DV adatfolyamból az időadatok (felvétel dátuma, ideje) felhasználni a chapeterek elnevezésénél. Ki tudja ezeket szedni az átjátszott eredeti felvételből?
 
Utolsó: tud időzített felvételt készíteni HDD-re miközben be van kapcsolva, mert mondjuk éppen egy műsoros DVD-t nézek?
 
Üdv': Zsolt
 
u.i.: Bocs' a sok kérdésért!

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Lényeges különbség a távirányító is: rea4 belinkelte az Asztali DVD-író topicba az 540-esét, az 530-asé sokkal több funkciót tud közvetlenül kezelni és nincs rajta csúszka, ami az első alkalommal letörik. 


Nem törik le,elég stabil.Bár ettől függetlenül kuka.Röhej,hogy egy feliratot pl. két gomb egyidejű nyomásával lehet behozni,ráadásul a fedél alatt.
Bár a minőség jó,úgy tűnik.
Viszont mondjuk a Sony 725 jobb,a JVC-ről meg aztán ne is beszéljünk.

Helló!
 
A JVC DX-MH300-ról mi a véleményed Pana DMR-EH55 és Pio DVR-530-cal összevetve?
Jól tudom, ugye, hogy nem rég tettél szert egy ilyen JVC-re?
Alapfeture-oket mindegyiknél ismerem (gépkönyvek, internet).
 
 
Előre is köszönöm!
 
 
Üdv': Zsolt

Jobb mindkettőnél minőségben.

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
kiskertész
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.05.19., pén. 08:00
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: kiskertész »


Lényeges különbség a távirányító is: rea4 belinkelte az Asztali DVD-író topicba az 540-esét, az 530-asé sokkal több funkciót tud közvetlenül kezelni és nincs rajta csúszka, ami az első alkalommal letörik. 


Nem törik le,elég stabil.Bár ettől függetlenül kuka.Röhej,hogy egy feliratot pl. két gomb egyidejű nyomásával lehet behozni,ráadásul a fedél alatt.
Bár a minőség jó,úgy tűnik.
Viszont mondjuk a Sony 725 jobb,a JVC-ről meg aztán ne is beszéljünk.

Helló!
 
A JVC DX-MH300-ról mi a véleményed Pana DMR-EH55 és Pio DVR-530-cal összevetve?
Jól tudom, ugye, hogy nem rég tettél szert egy ilyen JVC-re?
Alapfeture-oket mindegyiknél ismerem (gépkönyvek, internet).
 
 
Előre is köszönöm!
 
 
Üdv': Zsolt

Avatar
jswilly
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.10.28., kedd 15:29
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: jswilly »


Köszi mindenkinek, jelenleg az 530 az esélyesebb, még alszok rá párat...
Esetleg van valakinek tapasztalata az 530 esetében az áramszünet, automatikus órabaállítás témában?

Avatar
hattori mackó
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.05.06., szomb. 20:38
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: hattori mackó »


Kihagytam vmit...(a vagánykodó emberkéknek)...  
-Multiformat (minden lemezt megeszik)
-DIVX Lejátszás
-Dolby Digital Crator (Digitális audio JUKEBOX,256kbps)
-Pause Live TV
 
U.I. MADE IN UK 

Zoliboy,
 
A minden lemez megevése lejátszásnál nem különbség, az 530-as is lejátszik mindent (a felvételt írtam). Szintén nem eltérés a Dolby Digital Creator, mert az 530 is az (a Digital Jukebox minden HDD-s Pio sajátja). Ha jól emlékszem a korábbi hozzászólásokra, a Pause Live TV funkcióval felvett anyagban tényleg az van, amit nézel, tehát benne lesznek a csatornaváltások is, úgyhogy szerintem ennek nem sok gyakorlati haszna van.
 
OFF
 
Szándékom szerint szerettem volna jswillynek segíteni, remélem sikerült. Sajnálom, ha a szétszórtságom esetleg arcoskodásnak tűnt. Kérlek regisztrálj, ha a hozzászolásaimról szeretnél velem beszélgetni!
 
ON
 
Üdv,
 
hm

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: rea4 »


Összegezve: Tökéletesen eltalálta a PIO a 2006-os modeljeit...
Hát ebben nem igazán értünk egyet,de végülis mindegy.

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Vendég

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kihagytam vmit...(a vagánykodó emberkéknek)...
 
-Multiformat (minden lemezt megeszik)
-DIVX Lejátszás
-Dolby Digital Crator (Digitális audio JUKEBOX,256kbps)
-Pause Live TV
 
U.I. MADE IN UK

Vendég

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Nekem 433-asom volt...és tökre meg voltam vele elégedve...
 
Most 440-esem van és ez is tuti...
Én nem szoktam ráülni a távírányítóra, és nem is "dobálom"...
Szeretek vigyázni a dolgaimra...
A DV-In-t sem sajnálom ugyanis "profi" PC-m van ott pedig sokkal "JOBB" a rögzítés...
 
Összegezve: Tökéletesen eltalálta a PIO a 2006-os modeljeit...

Avatar
hattori mackó
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.05.06., szomb. 20:38
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: hattori mackó »



Van különbség a két modell között a hátlapi csatlakozókban (az 530-nak több van, de nem tudom mivel, meg kellene néznem).
Megnéztem: az 530-on eggyel több bemenet van (RCA/S-video). Abban is különbözik, hogy az 530-on optikán jön a 5.1 hang koax helyett.
 
Üdv,
 
hm

Lemaradt a listáról a +-os lemezek írása. Ígérem, ha eszembe jut még valami, azt pü-ben küldöm.
 
Üdv,
 
hm

Avatar
hattori mackó
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.05.06., szomb. 20:38
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: hattori mackó »


Van különbség a két modell között a hátlapi csatlakozókban (az 530-nak több van, de nem tudom mivel, meg kellene néznem).
Megnéztem: az 530-on eggyel több bemenet van (RCA/S-video). Abban is különbözik, hogy az 530-on optikán jön a 5.1 hang koax helyett.
 
Üdv,
 
hm

Avatar
hattori mackó
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006.05.06., szomb. 20:38
Értékelés: 0

Pioneer DVR-433/530/630

Hozzászólás Szerző: hattori mackó »


Nem törik le,elég stabil.Bár ettől függetlenül kuka.Röhej,hogy egy feliratot pl. két gomb egyidejű nyomásával lehet behozni,ráadásul a fedél alatt.
Elnézést, helyesebb lett volna, ha úgy fogalmazok, hogy "szerintem letörik" vagy "nálam letörne". Rendszeresen ráülök a távirányítókra, vagy leejtem őket, nálam nem lenne tartós egy ilyen megoldás.
 
Üdv,
 
hm

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”