A fórum 2019. február 1-én frissítésre került
Kérünk titeket, ha valami problémát találtok, jelezzétek a postmaster@avx.hu email címre

A legnagyobb változás, hogy a fájl csatolmány rendszernek most már rendesen kell működnie

lg ph450 ug short throw led projektor

Plazma, Lcd, Led, Oled, Crt és projektoros tévék, kivetítők, vásznak, szemüvegek, lencsék, izzók
istvan77
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 148

lg ph450 ug short throw led projektor

Hozzászólás Szerző: istvan77 » 2019.04.15., hétf. 13:53

Szervusztok.Mivel nem tudom valamilyen oknál fogva ujranyitni a már bezárt topikom,ezért újra meghírdetem a termékem,mivel delikvensünk sajnos nem jelent meg az általunk megbeszélt időpontban. :angry:
Tehát újra.A fent említett ultrarövid vetítési távolságú projektor eladósorba került.Átalakításra került a nappalink,és nem tudok neki értelmes falfelületetet kialakítani,ahonnan biztonságosan tudnám nap mint nap használni,ezért több időt tölt a dobozában mint elővéve fél év körüli darab kb.10 alkalommal tudtuk használni,tehát még erősen bejáratós darab.Minden tartozéka megvan természetesen még több mint két év garancia szól a termékre.
Kecskeméten átvehető tapogatható,kipróbálható.
Kérem csak komoly szándékkal érdeklődjenek a termék után,ne raboljuk egymás idejét.
Az árba beszámolok független kifogástalan állapotú iPhone-t .Érdeklődés esetén elérhető vagyok ezen a felületen.
images112.jpg
images112.jpg (8.98 KiB) Megtekintve 112 alkalommal
Ára a projektornak:100.000 ft.

hangfal: front: Quadral Tribun,Center:Clarus Titan,Surr:Cav audio ds30,sub:phonar as-100dvd lejátszó:Pioneer dv-668Házimozi:Amp:Cambridge Audio 351r multimédia:zappiti 4k projektor:Toshiba tdp s8 tv:Plasma ps42c430<p>

Válasz küldése

Vissza: “Megjelenítők és tartozékaik (kínál-keres)”