Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

Humán audio x42 dap

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Kobak
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 272

Re: Humán audio x42 dap

Hozzászólás Szerző: Kobak » 2019.10.28., hétf. 17:20

Nagyon hátracsúszott ez a remek készülék.
Mivel nekem is ugyanilyenem van, gondoltam megosztok néhány gondolatot a készülékről, mivel nem annyira ismert.
Nálam lassan 2 éve van már szolgálatban és csak annyit változtattam a felálláson azóta, hogy vettem elég egy Muto-X-et, mert avval még jobban ki tudja magát futni, mint a saját dacjával, ami amúgy nem rossz azért az árért.
Nem sokan tudják, de Bubble kliensen keresztül nagyon szépen kezeli a Tidalt, mióta fix ip címe van nálam, azóta egyáltalán nem dobálja el a hálózatot. A 2 terrás külső winyómat szépen beolvasta és kezelte is, bár alapvetően Tidalt használok.

A minőségéről csak annyit, hogy hallgattuk már össze Luminnal, Linn-nel és nem maradt szégyenben. Szerintem ár érték arányban nagyon nagyon kevés olyan készülék van, ami megközelíti minőségben.
Ha bármilyen kérdés lenne vele kapcsolatban, szívesen segítek én is, mert szerintem csak többszörös áron lehet jobbat kapni.
Sok sikert az eladáshoz!

Mondjuk ha nem titok, engem érdekelne mi lesz helyette, már csak a kíváncsiság miatt is.
Rendszer: Krell Kav 250p-250a/ JmLab Electra 926 / Zotac Htpc / Arcam DV79 / Human-Audio X42 DAP / ValhallA AgIV mkII / ValhallA AGII tápkábelek / ValhallA AG7X hangfalkábel és jumper / Siltech SQ88 G3 IC / ValhallA ezüst koax kábel / Samsung SUHD UE49KS7000 tv

papesz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 37

Humán audio x42 dap

Hozzászólás Szerző: papesz » 2019.10.21., hétf. 16:43

Sziasztok
Eladó ez a remek lejátszó...Dac-os verzió

http://human-audio.hu/index.php/x42/
225e ft

Válasz küldése

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”