Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

RME ADI 2

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Lezárt
Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: RME ADI 2

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Pár kép és zárom is, ha minden igaz ma legkésőbb odaér az új tulajhoz.

Nagyon szépen köszönöm a fórum nyújtotta lehetőséget!!!
Csatolmányok
RME csomag.jpg
RME csomag.jpg (88.64 KiB) Megtekintve 333 alkalommal
RME elölről.jpg
RME elölről.jpg (97.96 KiB) Megtekintve 333 alkalommal
RME hátulról.jpg
RME hátulról.jpg (101.42 KiB) Megtekintve 333 alkalommal
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: RME ADI 2

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Úgy néz ki el is kelt, hétfőn ha megjön a zsé zárom.
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
ribizly
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2017.10.14., szomb. 18:35
Értékelés: 26
Tartózkodási hely: Budapest

Re: RME ADI 2

Hozzászólás Szerző: ribizly »

Erre már bizony jár a hatalmas UP!
Ha nem ilyenem lenne, már vinném is.

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

RME ADI 2

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Hosszas agyalás után úgy döntöttem eladom...
Jó kis DAC, jó a sajtója, a gyártója is szerényen high end produktumként írja le. :-)
Ja szmájli gondoltam először mikor kicsomagoltam a kis vacakot. De tényleg fullos kis cucc, pici de nagyon precízen finoman kidolgozott kütyü.

A hangjáról annyit hogy a csövestrafós DACom helyére bekötve kb. két hónapig jól elvoltam vele. Ami nem jó azt hamar vissza szoktam rakni a dobozába...

A kivezérlésjelzője esténként mindent visz. Nagyon jó az USB bemenete is, ha nem lenne a sokszoros árú transzport-DAC kombóm egy hangyafütivel jobb, akkor azt hirdettem volna tovább. Minden esetre kettő jó DAC nem kell, a másodrendszerbe elég nekem az Audiocast.

Gyári doboza stb. megvan, kevesebb mint egy éves, de a kedves osztrák úriember akitől vettem a számláját végül nem találta meg. Szval gari nincs.

Az ára Fix 210 ezer Ft. Alku nincs, ha találtok olcsóbban vegyétek meg azt, én jó sokáig kerestem és nem nagyon volt. :-)

Képek hétfő este legkorábban. Amúgy karcmentes gyári állapotú. A távirányítója például soha nem volt használva.
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”