Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Rif Audio DAC

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Lezárt
Avatar
PaulBlack
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.02.09., vas. 22:33
Értékelés: 2

Re: Rif Audio DAC

Hozzászólás Szerző: PaulBlack »

Köszöm a lehetőséget, elkelt.

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1028

Re: Rif Audio DAC

Hozzászólás Szerző: pali923 »

PaulBlack írta:
2021.05.06., csüt. 19:32
Ha felhívod a gyártót a honlapjukon megadott számon, szerintem szívesen válaszol a felmerült kérdéseidre.
Ehhez csatlakozom. Én leveleztem vele pár héttel ezelőtt, korrekt volt, segítőkész és informatív. Talán itt közzé lehet tenni, hogy a tervek szerint a jövőben csak csöves DAC-ot fognak gyártani.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rif Audio DAC

Hozzászólás Szerző: BLX »

Izidor írta:
2021.05.06., csüt. 12:19
Üdv,

konkrétabb infók vannak esetleg az eszközről? Gyártó lapja elég szűkszavú és ez itt nyomokban sincs fent.
Milyen az erősítés pl? Teljesítmény, feszültség...?
Ha jól tudom ez az egy db cső ami benne van az nem erősít, csak "1:1-ben átmegy rajta a jel". Lehet a csövekkel játszani kicsit. Érdemes. Jó hangú DAC. Hallgasd meg, ha van rá lehetőséged. Ha jól tudom 24bit/96kHz felbontásig megy fel, de szerintem ez nem annyira lényeges. Én GE csővel használom az enyémet, hála Tonya kollégának. :smile53:

Avatar
PaulBlack
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.02.09., vas. 22:33
Értékelés: 2

Re: Rif Audio DAC

Hozzászólás Szerző: PaulBlack »

Hello Izidor,

Ha felhívod a gyártót a honlapjukon megadott számon, szerintem szivesen válaszol a felmerült kérdéseidre. Úgy tudom csöves dac-ból csak ezt típust készítette abban az időszakban.

Avatar
PaulBlack
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.02.09., vas. 22:33
Értékelés: 2

Re: Rif Audio DAC

Hozzászólás Szerző: PaulBlack »

Sajnos én sem tudok többet a műszaki paraméterekről, én csak beraktam a rendszerembe és hallgattam,

egyébként erős jég.

Avatar
Izidor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.10.04., pén. 21:49
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rif Audio DAC

Hozzászólás Szerző: Izidor »

Üdv,

konkrétabb infók vannak esetleg az eszközről? Gyártó lapja elég szűkszavú és ez itt nyomokban sincs fent.
Milyen az erősítés pl? Teljesítmény, feszültség...?

Avatar
PaulBlack
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.02.09., vas. 22:33
Értékelés: 2

Rif Audio DAC

Hozzászólás Szerző: PaulBlack »

RIF Audio DAC és fülhallgató erősítő eladó. Optikai, coax és USB bemenetek, vonal szintű és füles kimenet, csöves buffer, kiváló hang.

Januárban vettem, akkor azt hittem sokat fogok számítógépről zenét hallgatni, de nem úgy alakult, ezért nem nagyon használom ki.

Új ára 150.000- Ft volt, Eladási ára: 100.000.- Ft

Telefonszám: 06 70 391 50 34

A készülék Budapesten található.
Csatolmányok
4.jpg
4.jpg (2.06 MiB) Megtekintve 1189 alkalommal
3.jpg
3.jpg (1.85 MiB) Megtekintve 1189 alkalommal
2.jpg
2.jpg (1.42 MiB) Megtekintve 1189 alkalommal
1.jpg
1.jpg (1.5 MiB) Megtekintve 1189 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”