Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Himedia Q10 Pro 4K HDR

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Lezárt
Avatar
malac6011
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2017.12.15., pén. 18:48
Értékelés: 92

Re: Himedia Q10 Pro 4K HDR

Hozzászólás Szerző: malac6011 »

jégen
BRG MK-27

Avatar
malac6011
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2017.12.15., pén. 18:48
Értékelés: 92

Re: Himedia Q10 Pro 4K HDR

Hozzászólás Szerző: malac6011 »

van rá érdeklődő !
BRG MK-27

Avatar
malac6011
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2017.12.15., pén. 18:48
Értékelés: 92

Himedia Q10 Pro 4K HDR

Hozzászólás Szerző: malac6011 »

Kb 2 éve vásároltam, de hamar jött mellé az UDP-205 így háttérbe szorult. Csak és kizárólag a KODI miatt volt fenntartva, de mivel a közelmúltban azt is PLEX-re cseréltem, mára tényleg feleslegessé vált.
Minden tartozéka megvan, az előlapi fólia is rajta van !
Az összes szoftver frissítve, úgy az Android mint a HIMEDIA Q10, illetve a KODI, naprakész.
Sajnos a doboza balesetet szenvedett a mosogató mellett, így kidobásra került, de adok hozzá egy testhezálló dobozt, csomagolást, valamint egy 500gb HDD-t, igény szerint filmekkel vagy bármivel amit kértek, megbeszélés szerint, szerintem kevés olyant tudtok kérni amire nemet kellene mondanom!
Irányára a pár nappal korábban elkelt figyelembe vételével 45000.- forint, személyesen a XIII-XIV kerület Tahi Tatai sarkon lehet átvenni, ha a bombát elszállítják utána.
Egyeztetés üzenetben lehetséges, küldjetek egy üzenetet és válaszolok!
Posta, FOX-post, GLS, belföld, és külföld egyaránt működő képesek.
A HDD öböl 8TB-ig bővíthető, 2 évig nekem pont megfelelt. Szerintem sokrétű felhasználása lehetséges, akár ha 4K filmekre vágysz, akár ha zenét szeretnél tárolni és hallgatni róla, az Android alapnak köszönhetően megközelítően ugyanaz mint egy Androidos telefon, applikációkkal együtt.
Képek hamarosan, igény szerint, mivel karcmentes, csak jó képet tudok küldeni.
BRG MK-27

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”