Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Aune S16 DAC DSD / DXD AK4495S 32bit / 384kHz XMOS

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Lezárt
Avatar
voges
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2014.03.04., kedd 22:27
Értékelés: 33

Re: Aune S16 DAC DSD / DXD AK4495S 32bit / 384kHz XMOS

Hozzászólás Szerző: voges »

Eladva!

Avatar
voges
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2014.03.04., kedd 22:27
Értékelés: 33

Re: Aune S16 DAC DSD / DXD AK4495S 32bit / 384kHz XMOS

Hozzászólás Szerző: voges »

csipesz12 írta:
2021.08.02., hétf. 16:28
Túl olcsón adod.
Nekem volt alkalmam összehasonlítani több készülékkel, ( M2tech Young, Rme Adi2, Topping D90, Aune S6 pro stb.) volt amelyiket jobbnak hallottam hirtelen (2x drágább is volt).
A lényeg , hogy harmadszorra vásároltam vissza Aune S16-ot, mert mindíg hiányzott a hangja. A többi ment eladásra.
Igen tudom..nem ennyi a piaci ára,de már jégre is került!

csipesz12
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1661
Csatlakozott: 2010.05.09., vas. 19:00
Értékelés: 113

Re: Aune S16 DAC DSD / DXD AK4495S 32bit / 384kHz XMOS

Hozzászólás Szerző: csipesz12 »

Túl olcsón adod.
Nekem volt alkalmam összehasonlítani több készülékkel, ( M2tech Young, Rme Adi2, Topping D90, Aune S6 pro stb.) volt amelyiket jobbnak hallottam hirtelen (2x drágább is volt).
A lényeg , hogy harmadszorra vásároltam vissza Aune S16-ot, mert mindíg hiányzott a hangja. A többi ment eladásra.

Avatar
voges
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2014.03.04., kedd 22:27
Értékelés: 33

Re: Aune S16 DAC DSD / DXD AK4495S 32bit / 384kHz XMOS

Hozzászólás Szerző: voges »

Sziasztok!
Amíg meg van a kiszemel erősítő a dac ára fix 105ezer+posta!
Felszeretném hívni a figyelmet nem bunkóságból,de volt viszonylag sok jelentkező volt (más csoportban is),ami közel egy Topping E30 áráig akartak le alkudni,amire nekem sem időm,kedvem,energiám sincs ilyenekhez.
Aki nem ismeri az Aune S16-ot azoknak egy kis kedvcsináló!
Üdv.Józsi!
Ime az össszehasonlítás:
"Az S16 több hónapos házon belüli tartása lehetőséget adott számomra, hogy ellenálljak sok jól ismert 3 000 dollár alatti DAC-nak, amelyet ez a gyilkos meg akar ölni. Tehát az elmúlt hónapokban, és semmilyen különös sorrendben, a következő átalakítók jutottak el hozzám:

A Marantz HD-DAC 1 , aminek esélye sem volt az Aune ellen; egyértelműen hiányzott belőle a részletes lekérés, a hangszín mérete és az alsó regiszterekre gyakorolt ​​puszta hatás. Többet vártam a Marantz DAC -tól, és kissé értetlenül álltam a 90 -es évek hangja előtt. A Digital ugrást tett előre az elmúlt években, de Marantz elvesztette a tempót.

A Pioneer U-05 , amelynek előnye az alsó nyolcados reprodukció, mivel gyorsabb és jobban definiált ütést sugároz, de elveszít egy pontot a hangszínben, ahol az Aune egyszerre melegebb és vonzóbb. Valószínűleg a legjobb a sok közül az Aune -val együtt. A rendszertől függően (melegebb vagy monitor -orientált) ez lehet a megfelelő mérkőzés azok számára, akik nagyon jól elkészített, 1 000 dollár alatti DAC -t keresnek.

A Mytek 192 DSD (amelyet most az új Brooklyn DAC váltott fel), valószínűleg a legrosszabb a hangszín és a hangszín szempontjából, fémes és éles hangzásával. Ez azt jelenti, hogy a legjobbak közé tartozott, amikor alsó végű kiterjesztésben került forgalomba, és határozottan részletesebb csomagokat tartalmaz, mint az Aune. Szeretem a természetesebb hangszínt a végső basszusig, és nehezen hallgatom több mint 20 percig a Mytek 192 -et, amelyen „hallásfáradtság” van.

A Hegel HD12 , amely azon kívül, hogy az egyetlen, amelyik nem működik megfelelően a Linux streameremmel, ízlésem szerint túl meleg volt - szinte szirupos. El tudom képzelni, hogy több hallgató is ezt választja, mivel soha nem fog megsértődni, még a legrosszabb felvételek mellett sem, de a nagyjait sem fogja ragyogni. A Hegel HD12 és a Mytek 192 a digitális lejátszás antipódusain ül, az Aune valahol középen és közelebb van a Hegelhez, amikor az édességről van szó.

A Schiit Yggrdasil , ésszerű ár -érték arány, de enyhe keménységgel a felső középső részen és általános hanggal. Az Aune bizonyos felvételeken elnézőbbnek tűnik, annak ellenére, hogy a Schiit létra-DAC és az Aune ΔΣ kialakítású. Az „Yggy”, ahogy sokan nevezik, jól felépített, háromszoros költségekkel és súlyokkal rendelkezik, de nem tudta megerősíteni a közösség és bizonyos fórumok meglehetősen magas elvárásait.

Végül a Geek Pulse XFi külső tápegységgel, ami teljes katasztrófa, ha az egyvégű RCA kimenettel együtt használják mind a hangzás, mind a makrodinamika területén, ahol a jóval olcsóbb Aune minden lehetséges módon lebontotta. A dolgok nagyon különbözőek voltak a kiegyensúlyozott csatlakozók révén, ahol a rés sokkal, sokkal szűkebb volt, és bizonyos dolgokon, például az alsó kiterjesztésen, a Pulse „A XLR -ek” Aune -jával rendelkezett ."

Avatar
voges
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2014.03.04., kedd 22:27
Értékelés: 33

Aune S16 DAC DSD / DXD AK4495S 32bit / 384kHz XMOS

Hozzászólás Szerző: voges »

Sziasztok!
Eladó egy hibátlan Aune S16 dac és fejhallgató erősítő,dobozával,tartozékaival.
A dac-ot nem rég vettem,de még is úgy döntöttem,hogy inkább más fele visz utam.A dac nagyon jó felépítésű és hangú készülék ezt szinte minden teszt igazolja és jóval drágább dacok mellé lehet tenni hangban!Van hozzá egy full kit Rpi4 is ami külön árat képez(25ezer ft)!A dac ára irány ár!
Ár 115ezer+Posta.
Hely:Mosonmagyaróvár
Tel.: 30 632 4235
Csatolmányok
aune-s16-dac-dsddxd-ak4495s-32bits384khz-xmos.jpg
aune-s16-dac-dsddxd-ak4495s-32bits384khz-xmos.jpg (44.74 KiB) Megtekintve 811 alkalommal
aunes16_4.jpg
aunes16_4.jpg (65.17 KiB) Megtekintve 811 alkalommal
Aune.jpg
Aune.jpg (108.39 KiB) Megtekintve 811 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”