Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Teac Vrds25

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Lezárt
Avatar
lac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2006.09.27., szer. 15:48
Értékelés: 173

Teac Vrds25

Hozzászólás Szerző: lac »


Milyen csöves DAC-ról van szó a hirdetésben?
Egy, vagy egy-egy, vagyis kettő darab?

Avatar
evola
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.02.02., csüt. 20:00
Értékelés: 74
Tartózkodási hely: Ausztria

Teac Vrds25

Hozzászólás Szerző: evola »

A VRDS 25-ról saját kép nem lenne rossz
Teac VRDS 10, Audio Note Dac 3, ProAc Response D25, Hegel H1, Vibavoice Omega 500
Viard Audio HD20 , Audioquest Rocket 44
AN Isis táp , Audio Note AN-VX,
Guizu Elemento
Feliks Audio Elise + Sennheiser HD800 + Audio GD Reference 5.32 + WireWorld Micro Platinum Eclipse 7 USB, AN Isis RCA + táp
 
 

Avatar
petig1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2013.03.24., vas. 19:31
Értékelés: 88

Teac Vrds25

Hozzászólás Szerző: petig1 »


A Vrds esetében 3.,a dac esetében 1.,a kábelnál 2., természetesen a kábelnek is minden gyári tartozéka (doboz,certi,díszzsák,bla,bla meg van)
 
Képeket teszek fel a héten,plussz egy leírást a dacról.AAHG exfórum társ leírása.Ő volt a készülék bírálója egyik tanítványa készítette.
Ne terjessz rólam hazugságot,cserében én sem terjesztem rólad az igazságot."Gordon Gekko"

Ha azt gondolod,hogy meg tudod csinálni,vagy ha azt,hogy nem tudod,mindkét esetben igazad van." Henry Ford"

Nincsen sem jó,sem rossz.Csak a gondolat teszi azzá" Shakespeare"

Vendég

Teac Vrds25

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Eladó a címben szereplő cd lejátszó,fekete színű.Eredeti doboza,távja,gyári rezgés csillapító kúpok.Megkímélt gyűjtői állapotban bedobozolva várja az új gazdit.Magyarországi vásárlás.Ha akarod van egy egy csöves dac is.
 
Dac 250ezer
Siltech/Crystal diamond reference digikábel 150ezer
Teac Vrds25 200 ezer
Egyben 500ezer

Hányadik tulaj vagy?

Avatar
Balage84
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.09.16., szer. 12:02
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Kisbér

Teac Vrds25

Hozzászólás Szerző: Balage84 »

Pár kép sz.tem hasznos lenne.

Avatar
petig1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2013.03.24., vas. 19:31
Értékelés: 88

Teac Vrds25

Hozzászólás Szerző: petig1 »

Up
Ne terjessz rólam hazugságot,cserében én sem terjesztem rólad az igazságot."Gordon Gekko"

Ha azt gondolod,hogy meg tudod csinálni,vagy ha azt,hogy nem tudod,mindkét esetben igazad van." Henry Ford"

Nincsen sem jó,sem rossz.Csak a gondolat teszi azzá" Shakespeare"

Avatar
petig1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2013.03.24., vas. 19:31
Értékelés: 88

Teac Vrds25

Hozzászólás Szerző: petig1 »


Eladó a címben szereplő cd lejátszó,fekete színű.Eredeti doboza,távja,gyári rezgés csillapító kúpok.Megkímélt gyűjtői állapotban bedobozolva várja az új gazdit.Magyarországi vásárlás.Ha akarod van egy egy csöves dac is.
 
Dac 250ezer
Siltech/Crystal diamond reference digikábel 150ezer
Teac Vrds25 200 ezer
Egyben 500ezer
Ne terjessz rólam hazugságot,cserében én sem terjesztem rólad az igazságot."Gordon Gekko"

Ha azt gondolod,hogy meg tudod csinálni,vagy ha azt,hogy nem tudod,mindkét esetben igazad van." Henry Ford"

Nincsen sem jó,sem rossz.Csak a gondolat teszi azzá" Shakespeare"

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”