Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Teac VRDS7 extrázva

Vinyl, Cd, Sacd, Dvd, Bluray, Vhs, Minidisc analóg és digitális lejátszók, futóművek, kazettás deckek, hordozható és multimedia playerek
Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: George »



Tudom hogy általában egy készülék hangját megítélni szubjektív dolog. De léteznek akkora eltérések amikre már nem lehet ráfogni hogy bármi befolyásolás miatt született egy eredmény és ha xy máshogy lett volna akkor nem ezt tapasztaljuk. Szóval bocs , de a Philipsekről továbbra is megmarad ez a véleményem amit már többször és több helyen leírtam. Egy ismerősömnek van egy 960- asa amit többször hallottam ezért teljesen biztos vagyok a dolgomban. Sajnos ő is. Ezért némileg szomorú.
Azt sem hiszem hogy 60ezer forintért olyan sokszor lehet venni ilyen készüléket ( vrds7) részben amiatt nem mert nem szól nagyon rosszul azért még gyárilag sem. Azt meg hogy a tuningokat, belenyúlásokat nem értékelik az emberek azt a sok kókler intézte, aki azt hiszi ha tudja mennyi az alkatrész ára meg esetleg van forrasztópákája akkor már ért is mindenhez. De ezt egy fórumon valóban nehéz leszűrni. Több fórumtárssal megbeszélgettük már hogy kik és mennyien vannak itt is ilyenek a fórumon. És meglepő de rendszeresen el is tudják adni a készülékeiket. Még "kereskedők" is vannak ilyenek. Sajnos az internet világában ezek megtörténnek.
Arról nem én tehetek hogy van akinek időnként elgurul a gyógyszere. Nem kívánok szimpatikus sem lenni. Elmondom a véleményem ha van , főleg ha úgy gondolom segítek is vele. Azt hiszem az is megengedhető ha éppen van egy készülékem eladó amit úgy gondolok hogy jó, ( meg jobb olyanoknál amikkel összehasonlítottam) akkor merjem ezt szóvá tenni, minő ajánlani.
A készülékről továbbra is állítom, hogy nagyon jó. Eddig 1 volt ami jobb volt nála. Ezt is már írtam. A Jadis CD2. Tudjátok ugye mennyi az ára?! Ja meg most már van mégegy. Egy vrds25. Amihez szintén hozzá nyúltam. Ez a legkomolyabb indokom az eladásra. Ráérek, nem kenyérre kell a pénz , így amíg a fórumon meg van rá a lehetőség , had hirdessem már. Elgondolkodtató?! Igen. Elgondolkodtató hogy amit írtam , vrds tulajok hívogatnak hogy mit hogyan miért mennyi.... Stb. És nem beszámítással keresnek meg vagy hasonló. Lehet én érzem rosszul de úgy érzem a "titkokat" akarják csak lenyúlni. Többen elvárnák elcipeljem a készüléket 200-300 vagy több kilóméterre. Persze ingyen bérmentve. Egy meghallgatásra. Persze vásárlási szándék nélkül. Van aki ígérte eljön pár nap múlva meghallgatni mindenképpenn. Esküszik rá. Azóta nem válaszolt a megkeresésemre akkor sem amikor kérdeztem volna hogy hányra ér ide. Szóval sok " érdekes " ember van. És naívan újra és újra meglepődöm amikor mindez már sokadszorra megismétlődik. Talán ennyi. Remélem most még kevésbé lettem szimpatikus!

Akit érdekel a Teac cd játszó a fórumon, bizonyára le tud menni Szegedre és össze tudja vetni jó néhány referencia
készülékkel a tuningolt VRDS-t (teljesen felesleges elviekben "beszélgetni" ) a nickneved alapján, jól gondolom  
http://www.soundmania.hu/kapcsolat
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Úgy láttam már nincs min gondolkodnia itt a fórumon.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2320
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 629

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Aki nem a vevőd, annak a véleményével felesleges foglalkozni.
Nem teljesen mindegy, mit gondol, ha nem akarja megvenni?
 
 
 
.....Remélem most még kevésbé lettem szimpatikus!
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Tudom hogy általában egy készülék hangját megítélni szubjektív dolog. De léteznek akkora eltérések amikre már nem lehet ráfogni hogy bármi befolyásolás miatt született egy eredmény és ha xy máshogy lett volna akkor nem ezt tapasztaljuk. Szóval bocs , de a Philipsekről továbbra is megmarad ez a véleményem amit már többször és több helyen leírtam. Egy ismerősömnek van egy 960- asa amit többször hallottam ezért teljesen biztos vagyok a dolgomban. Sajnos ő is. Ezért némileg szomorú.
Azt sem hiszem hogy 60ezer forintért olyan sokszor lehet venni ilyen készüléket ( vrds7) részben amiatt nem mert nem szól nagyon rosszul azért még gyárilag sem. Azt meg hogy a tuningokat, belenyúlásokat nem értékelik az emberek azt a sok kókler intézte, aki azt hiszi ha tudja mennyi az alkatrész ára meg esetleg van forrasztópákája akkor már ért is mindenhez. De ezt egy fórumon valóban nehéz leszűrni. Több fórumtárssal megbeszélgettük már hogy kik és mennyien vannak itt is ilyenek a fórumon. És meglepő de rendszeresen el is tudják adni a készülékeiket. Még "kereskedők" is vannak ilyenek. Sajnos az internet világában ezek megtörténnek.
Arról nem én tehetek hogy van akinek időnként elgurul a gyógyszere. Nem kívánok szimpatikus sem lenni. Elmondom a véleményem ha van , főleg ha úgy gondolom segítek is vele. Azt hiszem az is megengedhető ha éppen van egy készülékem eladó amit úgy gondolok hogy jó, ( meg jobb olyanoknál amikkel összehasonlítottam) akkor merjem ezt szóvá tenni, minő ajánlani.
A készülékről továbbra is állítom, hogy nagyon jó. Eddig 1 volt ami jobb volt nála. Ezt is már írtam. A Jadis CD2. Tudjátok ugye mennyi az ára?! Ja meg most már van mégegy. Egy vrds25. Amihez szintén hozzá nyúltam. Ez a legkomolyabb indokom az eladásra. Ráérek, nem kenyérre kell a pénz , így amíg a fórumon meg van rá a lehetőség , had hirdessem már. Elgondolkodtató?! Igen. Elgondolkodtató hogy amit írtam , vrds tulajok hívogatnak hogy mit hogyan miért mennyi.... Stb. És nem beszámítással keresnek meg vagy hasonló. Lehet én érzem rosszul de úgy érzem a "titkokat" akarják csak lenyúlni. Többen elvárnák elcipeljem a készüléket 200-300 vagy több kilóméterre. Persze ingyen bérmentve. Egy meghallgatásra. Persze vásárlási szándék nélkül. Van aki ígérte eljön pár nap múlva meghallgatni mindenképpenn. Esküszik rá. Azóta nem válaszolt a megkeresésemre akkor sem amikor kérdeztem volna hogy hányra ér ide. Szóval sok " érdekes " ember van. És naívan újra és újra meglepődöm amikor mindez már sokadszorra megismétlődik. Talán ennyi. Remélem most még kevésbé lettem szimpatikus!

Avatar
Vintagehifi2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2016.07.08., pén. 09:16
Értékelés: -36

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: Vintagehifi2 »


Lassan 3 éve árulgatja, 
 
Elgondolkodtató. 

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2320
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 629

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Nem kellene ekkora túlzásokba esni (akkor sem, ha meghallgattad, anélkül meg...).
 
Igazad van, egy tuning csökkenti a gép eladhatóságát.
 
Igazad van, alapból is jól szól.
 
De ha egy 10 ezer forint anyagköltségű tuningtól nagyságrendekkel jobb lesz a hangja, az miért csalás?
Azért, mert ő tudja, hogy melyik alkatrészt kell rajta kicserélni?
 
Nem köteles anyagköltségért dolgozni.
 
Ízlésről meg nem érdemes vitatkozni, kinek mi tetszik jobban.
 
 
Lassan 3 éve árulgatja, nem tudom, kit téveszt meg.
 
 
...Ha moderátor lennék én lazán törölném a hirdetésed, vagy kitiltanálak, mert megtévesztés gyanúja áll fenn. 
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: audioline »


Nem tartom kizártnak , de azért fenntartásokkal fogadom az eredményt, néhány Philips cd hangjának ismeretében. Pl konkrétan a nagyra magasztalt 960- as , igaz csak gyári állapotban, de sokol rádió ehhez képest. Nem tudom mit lehet kihozni belőle , de volt cd303- asom is. Tuningokkal. Nagyon örültem amikor sikerült lecserélnem az akkor még gyári állapotú teac- ra.
 
Nekem mindössze egy gondolatom lenne a témához. A mi mitől (volt) jobb eléggé szubjektív ítélet, erősen ízlés/rendszerfüggő, kiváltképp ha 'csúcs' készülékeket eresztünk össze. Ezt szerintem ne feledjük. Az alább nevezett készülékek "leminősítése", nem hinném, hogy objektív képet ad a történetről. Kívánom, hogy sikerüljön eladni, bár ha ennyire 'menőmanó', azaz füled szerint veri a milliós pörgetők egy részét (pl. Primare...), akkor sztem tartsd meg.
.

Avatar
lacizeg
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.06.06., szer. 11:47
Értékelés: 1

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: lacizeg »


Szerintem lehet okoskodni, meg véleményezni de csak a meghallgatás után!
Addig miről is mondunk véleményt?
Én mindenképp ajánlom meghallgatásra, összehallgatásra!

Avatar
Vintagehifi2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2016.07.08., pén. 09:16
Értékelés: -36

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: Vintagehifi2 »



Nos Menyét valamennyire érti a helyzetet. De nem szeretem én sem amikor ki akarnak faggatni a részletekről és a végén kiderül , hogy azért keresett az illető, hogy " érdemes-e átalakitania" vagy kíváncsi volt mekkora macera , mert neki is ilyen van .....stb. Nos mindenki kísérletezze ki magànak akkor , hogy mi a jó. De azt mindenki tudja aki valaha csinált ilyet hogy sok tízezer forintból is csak milyen változást kap cserébe.
Mert eddig nagyrészt ilyenek hívtak. Így azt hiszem jogos , hogy nem árulok el mindenkinek mindent. Dolgozzon akkor meg más is azért a hangért. Ha fizetni nem akar. De még a fáradtságot sem veszi hogy eljöjjön meghallgatni. Na ja , ha én majd járok arra ( főleg Pest! ) akkor vigyem már el mert akkor meghallgatná!
Mostanában , egyedül Laci jött el hallgatózni. Az eredményt láthatod lejjebb. Ha az is kevés hohy egy gyári Teac 10 még egy "egész jó" külső dac-kal is rosszabb mint a komplett 7-es cd játszó, ami ráadásul "csak " egy Kimner PBJ- vel volt bekötve, míg a 10+dac AN Vz- vel ment.....
Vagy előtte hallottunk egy Primare audio/ video lejátszót ami szintén csalódás volt pedig az kb 1,2-1,3 millió. Nos ezeket a tényeket tudom még megemlíteni. Sajnos be kell érned/ érnetek ennyivel. Lehet számolni!

 
Mivel szerintem a legtöbb ember korrekt áron vette a VRDS-ét így szerintem nem fogja lecserélni egy túlárazott, és misztifikált darabra. Nekem például felújított futóművel van 60 ezerbe a pörgető. Itt gondoltam, hogy tuningoltatom pénzért (akár veled), nade nem őrültem meg, hogy 300ezerért megvegyek valamit amit Te pár 10 ezerből tuningoltál. Bármilyne hihetetlen tisztában vagyok az alkatrészárakkal. Az én pofátlanságomnál, csak a Tiéd nagyobb. Szerintem a legtöbben pont úgy gondolják, hogy tuningoltatnának, de tuningolt készüléket irreálisan drágának találják. Mivel ugye az értékcsökkentő nem értéknövelő. (kegyetlen a világ, de így van)
Pont ezért nem tudod eladni. 
Egy szerencséd van, hogy alapból is jól szól a cd játszó, így egy megfelelő rendszerben egy hiszékeny embernek el tudod talán adni némi marketing maszlaggal. 
 
(Az már csak az én magánvéleményem, hogy más hsz-ed alapján unszimpatikus vagy, és csalónak gondollak )
 
Nyílván senki nem konkrét terveket kért tőled, hanem, egy körülbelüli leírás tuningra. Az, hogy pár kondit kicseréltél, meg kábelt csatlakozót az aztán nagy dolog. az nem tuning. Tuning az lenne, ha kapna más tápot, kimeneti fokozat lenne moddólva, karosszéria merevítve stb...Nade nekem nem azt írtad. 
Meghát ha valaki 300-at kiad egy barkács cd-re, akkor legalább megközelítőleg tudja, hogy mi lett benne tuningolva. Ha moderátor lennék én lazán törölném a hirdetésed, vagy kitiltanálak, mert megtévesztés gyanúja áll fenn. 

Avatar
Vikunya
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 953
Csatlakozott: 2011.12.21., szer. 00:26
Értékelés: 346
Tartózkodási hely: Győr (Nyúl)

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: Vikunya »



Egy éve hirdeted a készüléket. A tuningról itt semmit, levélben pedig csak ködösítést kaptam. 
Valami nem lehet kerek ebben a történetben. 
Még az alap vrds 7 is elég jól szól, azzal nincs probléma, és jó rendszerben eladja magát hang alapján.
Nade készüléket nem hangra árazunk, hanem a piaci értékre. Főleg nem úgy, hogy nincs mögötte tartalom, csak egy kis hájp, és voodoo.
Visszanézve talán még kép sincs a hirdetésben. Főleg nem az átalakításról. 
Azt írtad, hogy a mechanika fel lett újítva, ami anyagáron kb 30ezer. Hurrá

Ez nem hiszem, hogy helyes megközelítés, ráadásul - ha nem akarja valaki megvenni, illetve még meghallgatni sem a készüléket -, akkor miért indít ilyen vitát. (A szomszéd tehene...?)
 
Ezen az alapon egy kis cég sem nőtte volna ki magát, aki tömeggyártók termékeit javította fel. Pedig - csak példaként -ilyen volt a Philipsbe oltott Micromega is kezdetben, de ilyen az Acoustic Precision Eikos (Pio 904 alapú) cd játszó is.
 
Meg kell hallgatni (én tervezem is), s ha van benne fantázia, akkor bele lehet vágni, mert elég messze el lehet jutni a  hang javítgatásával.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Bocsi az offért, de nem tudom szó nélkül állni.
Vettem egy tuningon (csövesítés stb) átesett Philips cd játszót, 20 ért.
Össze lett hallgatva 1,3milliós dac+transzport párossal és egyértelmű , hogy melyik volt a jobb.
A Philips 20.000-volt.
Hiába árulnám 300.000-ért, tuti senki nem venné meg, hiába a hang...
On.

Nem tartom kizártnak , de azért fenntartásokkal fogadom az eredményt, néhány Philips cd hangjának ismeretében. Pl konkrétan a nagyra magasztalt 960- as , igaz csak gyári állapotban, de sokol rádió ehhez képest. Nem tudom mit lehet kihozni belőle , de volt cd303- asom is. Tuningokkal. Nagyon örültem amikor sikerült lecserélnem az akkor még gyári állapotú teac- ra.

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: 4you »


Bocsi az offért, de nem tudom szó nélkül állni.
Vettem egy tuningon (csövesítés stb) átesett Philips cd játszót, 20 ért.
Össze lett hallgatva 1,3milliós dac+transzport párossal és egyértelmű , hogy melyik volt a jobb.
A Philips 20.000-volt.
Hiába árulnám 300.000-ért, tuti senki nem venné meg, hiába a hang...
 On.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Nézőpont kérdése
 
Nos Menyét valamennyire érti a helyzetet. De nem szeretem én sem amikor ki akarnak faggatni a részletekről és a végén kiderül , hogy azért keresett az illető, hogy " érdemes-e átalakitania" vagy kíváncsi volt mekkora macera , mert neki is ilyen van .....stb. Nos mindenki kísérletezze ki magànak akkor , hogy mi a jó. De azt mindenki tudja aki valaha csinált ilyet hogy sok tízezer forintból is csak milyen változást kap cserébe.
Mert eddig nagyrészt ilyenek hívtak. Így azt hiszem jogos , hogy nem árulok el mindenkinek mindent. Dolgozzon akkor meg más is azért a hangért. Ha fizetni nem akar. De még a fáradtságot sem veszi hogy eljöjjön meghallgatni. Na ja , ha én majd járok arra ( főleg Pest! ) akkor vigyem már el mert akkor meghallgatná!
Mostanában , egyedül Laci jött el hallgatózni. Az eredményt láthatod lejjebb. Ha az is kevés hohy egy gyári Teac 10 még egy "egész jó" külső dac-kal is rosszabb mint a komplett 7-es cd játszó, ami ráadásul "csak " egy Kimner PBJ- vel volt bekötve, míg a 10+dac AN Vz- vel ment.....
Vagy előtte hallottunk egy Primare audio/ video lejátszót ami szintén csalódás volt pedig az kb 1,2-1,3 millió. Nos ezeket a tényeket tudom még megemlíteni. Sajnos be kell érned/ érnetek ennyivel. Lehet számolni!

Avatar
Vintagehifi2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2016.07.08., pén. 09:16
Értékelés: -36

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: Vintagehifi2 »

Nézőpont kérdése

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2320
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 629

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Szerintem a hangja alapján ítéljük meg, hogy megéri-e az árát.
Szakmai titkokat nem árul el, ezt megértem.
Remélem még a tavasszal eljutok hozzá, hogy meghallgassam.
Utána tudok véleményt alkotni az ár/érték arányról.
 
Egyébként nem egy éve hirdeti szegény, lassan 3 éve, 2014 június 25 - 17:43 óta.

Egy éve hirdeted a készüléket. A tuningról itt semmit, levélben pedig csak ködösítést kaptam. 
Valami nem lehet kerek ebben a történetben. 
Még az alap vrds 7 is elég jól szól, azzal nincs probléma, és jó rendszerben eladja magát hang alapján.
Nade készüléket nem hangra árazunk, hanem a piaci értékre. Főleg nem úgy, hogy nincs mögötte tartalom, csak egy kis hájp, és voodoo.
Visszanézve talán még kép sincs a hirdetésben. Főleg nem az átalakításról. 
Azt írtad, hogy a mechanika fel lett újítva, ami anyagáron kb 30ezer. Hurrá

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
Vintagehifi2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2016.07.08., pén. 09:16
Értékelés: -36

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: Vintagehifi2 »


Egy éve hirdeted a készüléket. A tuningról itt semmit, levélben pedig csak ködösítést kaptam. 
Valami nem lehet kerek ebben a történetben. 
Még az alap vrds 7 is elég jól szól, azzal nincs probléma, és jó rendszerben eladja magát hang alapján.
Nade készüléket nem hangra árazunk, hanem a piaci értékre. Főleg nem úgy, hogy nincs mögötte tartalom, csak egy kis hájp, és voodoo.
Visszanézve talán még kép sincs a hirdetésben. Főleg nem az átalakításról. 
Azt írtad, hogy a mechanika fel lett újítva, ami anyagáron kb 30ezer. Hurrá  

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Más , komolyabb érdeklődő?!

Avatar
Vintagehifi2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2016.07.08., pén. 09:16
Értékelés: -36

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: Vintagehifi2 »


Szia, 
 
Mit takar a tuning-feljavítás? 
Ki végezte a tuningot? 
 
Köszönöm!

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Volt szerencsém meghallgatni és összehallgatni a tuningolt VRDS 7-et egy gyári állapotú Teac VRDS 10 + AN Dac 2 párossal, hát igen egyértelműen jól sikerült és létjogosult a tuning, a 7-es semmivel nem volt rosszabb sőt voltak dolgok amiben felül is múlta a gyári 10-est a nem olcsó AN Daccal együtt!!!
Kifejezetten ajánlom meghallgatásra ha egy jó hangú, kompromisszumoktól mentes, hosszan hallgatható CD lejátszót keres valaki, ezt a lejátszót mindenképp érdemes számításba venni!
Bátran kijelenthetem ezért az árért jobb hangú CD lejátszót nehéz találni!

Köszi az elismerő szavakat! Úgy érzem én is ez egyáltalán nem túlzás. Sőt mivel saját rendszeremben történt a meghallgatás és én jobban hozzá vagyok szokva illetve jobban ismerem az itteni hangzást, még jelentősebbnek ítélem az eltérést. Ahogy Neked is említettem én főleg a magasabb fokú impulzívabb hangzást, a lüktetést, a finomabb áranyaltok megjelenítését az oldottabb hangzást emelném ki. Ebben nem volt verseny a készülékek között.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Érdekel a CD játszó. Szeretném meghallgatni, ha van rá lehetőség.Üdvözlettel:
Farkas István
T:20 9464653

Küldtem privit.

Avatar
solitonaudio
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.02.03., pén. 09:52
Értékelés: 0

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: solitonaudio »


Érdekel a CD játszó. Szeretném meghallgatni, ha van rá lehetőség.Üdvözlettel:
Farkas István
T:20 9464653

Avatar
solitonaudio
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.02.03., pén. 09:52
Értékelés: 0

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: solitonaudio »


Volt szerencsém meghallgatni és összehallgatni a tuningolt VRDS 7-et egy gyári állapotú Teac VRDS 10 + AN Dac 2 párossal, hát igen egyértelműen jól sikerült és létjogosult a tuning, a 7-es semmivel nem volt rosszabb sőt voltak dolgok amiben felül is múlta a gyári 10-est a nem olcsó AN Daccal együtt!!!
Kifejezetten ajánlom meghallgatásra ha egy jó hangú, kompromisszumoktól mentes, hosszan hallgatható CD lejátszót keres valaki, ezt a lejátszót mindenképp érdemes számításba venni!
Bátran kijelenthetem ezért az árért jobb hangú CD lejátszót nehéz találni!

Avatar
lacizeg
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.06.06., szer. 11:47
Értékelés: 1

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: lacizeg »


Volt szerencsém meghallgatni és összehallgatni a tuningolt VRDS 7-et egy gyári állapotú Teac VRDS 10 + AN Dac 2 párossal, hát igen egyértelműen jól sikerült és létjogosult a tuning, a 7-es semmivel nem volt rosszabb sőt voltak dolgok amiben felül is múlta a gyári 10-est a nem olcsó AN Daccal együtt!!!
Kifejezetten ajánlom meghallgatásra ha egy jó hangú, kompromisszumoktól mentes, hosszan hallgatható CD lejátszót keres valaki, ezt a lejátszót mindenképp érdemes számításba venni!
Bátran kijelenthetem ezért az árért jobb hangú CD lejátszót nehéz találni!

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Alkudozók kíméljenek.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Teac VRDS7 extrázva

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

up

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek”