Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Townshend Allegri passzív transzformátoros előfok

Két csatornás elő és végfokok, integráltak, fejhallgató erősítők, phono előerősítők, csöves, tranzisztoros, digitális, hibrid és fetes konstrukciók, streaming funkciós erősítők
Lezárt
Avatar
csodó-tamás
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2010.08.12., csüt. 13:22
Értékelés: 208

Townshend Allegri passzív transzformátoros előfok

Hozzászólás Szerző: csodó-tamás »

Eladó egy Townshend Allegri passzív transzformátoros előfok első tulajdonostól, gyári dobozában (ami egyébként egy jelöletlen barna doboz :D ). 2013-ban vásároltam, azóta nem hagyta el a házat ;) Legendás előfok, igazi óriásölő, ha a hangzás előbbre való a külcsínnél és a szolgáltatásoknál.

A készülék kifogástalanul működik, annyi szépséghibával, hogy a bemenetválasztója szorul: az első három bemenet között még simán mozog, a negyedik már nem annyira. Az első naptól kezdve ilyen, gondolkoztam is rajta közvetlenül vásárlás után, hogy visszaküldöm, de végül annyiban hagytam, mivel amúgy sem volt szükségem soha három bemenetnél többre.

Székesfehérváron található, de budapesti átadás is megoldható. Postázni is tudom a vevő felelősségére.

Beszámítást, saját rendszeres meghallgatást sajnos nem tudok biztosítani, köszönöm a megértést.

Ár: 380e Ft

Érd.: +36304389727

Lezárt

Vissza: “Sztereó erősítők”