Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Luxman L-510

Két csatornás elő és végfokok, integráltak, fejhallgató erősítők, phono előerősítők, csöves, tranzisztoros, digitális, hibrid és fetes konstrukciók, streaming funkciós erősítők
Lezárt
Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Elkelt!
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
nehezfiu
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2007.12.12., szer. 19:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: nehezfiu »

Kérek egy tel.számot.

Üdv.Nehézfiú.
JVC QLY 55F,Luxman L510,Sony scd777es,Martin Logan Clarity,teljes Power R kábelezés.

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

A jegelés megszüntetve, a vevő vissza lépett.

A továbbiakban nem teszem félre hosszabb időre, legyen az bármennyire is "biztos" vevő. Aki előbb elviszi.

Sajnos munkahelyi elfoglaltság miatt kipróbálásra nálam szeptemberig nincs lehetőség. Mivel elég nagy értékű eszközről van szó (legalábbis számomra), így a próbára elkéréseket is mellőzném. Szeptembertől nálam kipróbálható.

Az ára fix, külföldön jelenleg is 800-1000 euró az ára az ugyanilyen állapotú L-510-eseknek.

Postázni illetve egyéb módon elküldeni nem tudom.

Aki meghallgatás nélkül vinné, az a Paks-Szekszárd vonalon is át tudja venni.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
szaboimre
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013.01.29., kedd 22:13
Értékelés: 15

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: szaboimre »

nehezfiu írta:
2020.08.06., csüt. 21:55
Én holnap érte mennék.
Hìvjon,tel:06204896422.
Szerintem világos volt az eladó ebben a kérdésben...

Avatar
nehezfiu
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2007.12.12., szer. 19:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: nehezfiu »

Én holnap érte mennék.
Hìvjon,tel:06204896422.
JVC QLY 55F,Luxman L510,Sony scd777es,Martin Logan Clarity,teljes Power R kábelezés.

Avatar
szl63
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2017.09.21., csüt. 20:55
Értékelés: 30

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: szl63 »

Ha netán meghiúsulna az erősítő eladása akkor egy barátomnak kellene. A többit ha kérhetném tefonon 06309297833. Előre is köszönöm.

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Elnézést kérek a további érdeklődőktől, de egy pár napos eszme cserét követően augusztus 15.-ig jégre került az erősítő. Már elvitték volna, csak én erőltettem a személyes átvételt.
Ha elkelt, zárom.
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
nehezfiu
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2007.12.12., szer. 19:10
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: nehezfiu »

Kérek ehy tel.számot privátba.
Köszönöm.
JVC QLY 55F,Luxman L510,Sony scd777es,Martin Logan Clarity,teljes Power R kábelezés.

Avatar
lac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2006.09.27., szer. 15:48
Értékelés: 173

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: lac »

Korrekt hozzáállás egy korrekt eladótól.
Ez egy nagyon jó erősítő, aki félvezetősben gondolkozik, bomba vétel lehet. :bang:

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4486
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2179
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

KopaszKutya írta:
2020.07.26., vas. 18:28
Felmerült néhány dolog, amire muszáj reagálnom.

Mivel idáig csak olyan megkeresést kaptam, hogy küldjem el postán, futárral, stb, ezért leírok pár dolgot, amivel a vevőt és magamat is védem.

1. A erősítőt jobb szeretném, ha személyesen tekintené meg az érdeklődő. Itt megnézhető, kipróbálható, akár hozott elektronikával. Ez a legtisztább módja a későbbi félreértések elkerülésére. Szerintem aki komolyan gondolja, annak megéri eljönni érte, nem a világ végén vagyok, gyakorlatilag az ország középső részén.

2. Ha a vevő ragaszkodik hozzá, akkor elküldhetem csomagként is, de én ezt nem javaslom. Nem egy doboz gyufáról beszélünk. Részben azért, mert csak egy több 100eFt-os dologról beszélünk, részben mert egy sz*rásig tele pakolt elektronikával rendelkező erősítőről van szó, aminek akár már a rázkódás sem feltétlen tesz jót, a depókban történő dobolásra már gondolni sem merek. Igen tudom, törékeny küldeményként is küldhető.

Amennyiben a vevő ezt vállalja, akkor elküldöm, de onnantól kezdve, hogy én átadtam a szállító cégnek a csomagot, semmilyen felelősséget, sem garanciát nem vállalok rá! Teljes mértékben leveszem róla a kezemet, a teljes felelősség és későbbi ügyintézés a vevőé. Továbbá utánvéttel nem küldöm, csakis a vétel ár + szállítási költség elutalása esetén küldöm el.

Ezeket a feltételeket kérem figyelembe venni és megérteni.

Köszönöm!
csak annyit tennék hozzá hogy van vagy 2 éve,egy pár relative kicsi hangszorót leküldtem Bp-röl,Debrecenbe,az eredeti csomagolásában..a vevő átvétel ütán jelezte,vlmi nem gyere be,az általam akkor a hirdetésben egyértelműen látható sérülésmentes magassugárzó dóm porvédője be volt repedezve,és 1-ik hangszoró nem szólt...minden vita nélkül,visszavizettem az árát+visszaküldési költséget...visszakaptam a pár hangszorót,olyan mértékű serülések voltak benne,hogy magam is rácsodálkoztam...külsérelmi nyom semmi a csomagoláson,de a hangszoró megbontása után kiderült,hogy a váltó és hangszoró közötti drótok "elváltak" mind a 2 hangszorónál,és mind a 2 hangszorónál,a csipogónak a porvédője,finoman fogalmazva is sz@&&á ment....1/4 áron a sérült hangszorókat eladtam vlkinek akinek volt kedve foglalkozni vele :angry: ...megkérdeztem a futárszolgálatot,legyen nevesitve is DPD,mi van ilyenkor,azt a választ kaptam hogy a termék biztonságosan be kell hogy legyen csomagolva,és kb 80cm magas "leejtést" ki kell hogy birjon....

no comment :smile53:
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
szl63
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2017.09.21., csüt. 20:55
Értékelés: 30

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: szl63 »

Nagyon egyetértek Önnel amiket leírt, ha nem lennék én is messze talán beneveznék. Többek között én egy Marantz pm 84est ezért nem tudtam eladni mert messze van tőlem a vevő, plusz annak az erősítőnek komoly súlya és mélysége van. Sok sikert az eladáshoz.

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Felmerült néhány dolog, amire muszáj reagálnom.

Mivel idáig csak olyan megkeresést kaptam, hogy küldjem el postán, futárral, stb, ezért leírok pár dolgot, amivel a vevőt és magamat is védem.

1. A erősítőt jobb szeretném, ha személyesen tekintené meg az érdeklődő. Itt megnézhető, kipróbálható, akár hozott elektronikával. Ez a legtisztább módja a későbbi félreértések elkerülésére. Szerintem aki komolyan gondolja, annak megéri eljönni érte, nem a világ végén vagyok, gyakorlatilag az ország középső részén.

2. Ha a vevő ragaszkodik hozzá, akkor elküldhetem csomagként is, de én ezt nem javaslom. Nem egy doboz gyufáról beszélünk. Részben azért, mert csak egy több 100eFt-os dologról beszélünk, részben mert egy sz*rásig tele pakolt elektronikával rendelkező erősítőről van szó, aminek akár már a rázkódás sem feltétlen tesz jót, a depókban történő dobolásra már gondolni sem merek. Igen tudom, törékeny küldeményként is küldhető.

Amennyiben a vevő ezt vállalja, akkor elküldöm, de onnantól kezdve, hogy én átadtam a szállító cégnek a csomagot, semmilyen felelősséget, sem garanciát nem vállalok rá! Teljes mértékben leveszem róla a kezemet, a teljes felelősség és későbbi ügyintézés a vevőé. Továbbá utánvéttel nem küldöm, csakis a vétel ár + szállítási költség elutalása esetén küldöm el.

Ezeket a feltételeket kérem figyelembe venni és megérteni.

Köszönöm!
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Transistor33
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2019.09.28., szomb. 22:51
Értékelés: 27

Re: Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: Transistor33 »

Üdvözlöm!

Kaphatok egy telefonszámot a LUXMAN L510-el kapcsolatban. Feltéve ha megvan e még ?
Köszönöm.
Üdv Norbert.

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 177

Luxman L-510

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Fájó szívvel, de sajnos méret probléma miatt eladó egy Luxman L-510 erősítő.

Ez a készülék a Luxman cég egykori csúcs modelljének a legkisebb tagja. Jelenleg is az L-5xx-as széria fut, a mostani széria legkisebb tagjának az ára is 1.5 millió Ft.

Ez még akkor készült, amikor nem a költségkímélés volt a legfontosabb, hanem a minél jobb hang. Nélkülöz mindenfajta spórolást, csupa minőségi, eredeti japán alkatrészekből lett megépítve. Ahogy mondani szokták, az örökkévalóságnak készült.

Eredetileg úgy indult, hogy a lábait leszerelem, de így se fér bele a beépített nappali bútorzatba, magát a bútort meg nem szeretném emiatt cserélni, így döntenem kellett, sajnos az erősítőnek kell mennie.

Külsőre gyakorlatilag gyűjtői darab, akitől vásároltam, ott sem volt használva, évekig csak állt. Némi karc azért előfordul a tetején, de egy ennyi idős erősítőnél ez normális. Gyári, belenyúlás mentes állapot, gyári tápkábel, gyári csatlakozók. Minden funkciója tökéletesen működik.

Hangja a megszokott Luxman hang, lágy, barátságos, már-már meleg, csöves szerű hang. Nagy tér, a hangszerek szépen leválnak a hangfalakról. Legfőképp jazz, akusztikus, stb. stílusú zenékhez javasolt, de szerintem aki ilyet vesz, úgysem hörgős metálhoz akarja használni.

Itthon ritka darab, külföldi oldalakon 800-1000 euró-tól indul az ára.

Én 200.000Ft-ot kérek érte, ami nem alkuképes.

Csere, beszámítás: köszönöm, de nem érdekel.

Posta, csomagszállítás: nincs.

Személyesen Tolnán vehető át.

https://audio-database.com/LUXMANALPINE ... 510-e.html

Saját képet e-mailben tudok küldeni.
8c9428f9-05c8-4c6d-b1f3-f6d66942bdbc.jpg
8c9428f9-05c8-4c6d-b1f3-f6d66942bdbc.jpg (58.43 KiB) Megtekintve 3745 alkalommal
c4faac53-8337-4843-a5e4-306a9972d3e8.jpg
c4faac53-8337-4843-a5e4-306a9972d3e8.jpg (53.4 KiB) Megtekintve 3745 alkalommal
b.jpg
b.jpg (211.45 KiB) Megtekintve 3743 alkalommal
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Lezárt

Vissza: “Sztereó erősítők”