Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Két csatornás elő és végfokok, integráltak, fejhallgató erősítők, phono előerősítők, csöves, tranzisztoros, digitális, hibrid és fetes konstrukciók, streaming funkciós erősítők
Lezárt
Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

Az erősítőt Bp. XVI. Ker-ből lehet elvinni kipróbálásra. :napsut:
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

Az erősítő letét ellenében elvihető, saját rendszerben tesztelhető! :napsut:
A megjelölt ár irányár :smile29:
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

Bartholomew írta:
2020.11.09., hétf. 18:58
Ez akkor lehetne igaz, ha a visszatérő ág nem szintén egy közönséges kábel lenne. Így viszont az is torzit a jelen rendesen.
"A leírtak nem találgatásokon, hanem objektív és szubjektív kontrolok (mérve, hallgatva is létező dolog) alapján íródtak. A kábelek (bármilyen kábel) nem "torzítanak" , hanem a minőségüktől függően befolyásolják a hangsugárzó és az erősítő közötti kapcsolatot, ami kihat a hallható élményre. (frekvenciaátvitel, dinamika ...stb). Ami "torzít" az a csatlakozási pontok oxidálódása, mivel pl. a rézoxid tökéletes egyenirányító. Ez a jelenség főleg a kisebb jelek esetén zavaró (a nagyobb jelek "átütik" az oxidréterget). Sajnos a legjobb kábelek esetén is felléphet ez amennyiben a csatlakozásra nem fordítanak rá gondot. Gyakori eset régebbi hangsugárzóknál, hogy a belső csatlakozás ilyen gondjai okoznak torzítást, illetve kontakt jellegű hibákat a használat során. A visszacsatolás alkalmazásánál mindez szintén fennállhat.
Az viszont tény, hogy 5m felett egyértelműen hallható javulás következik be.
A visszacsatolás során elvben a külön kábel alkalmazása jobb, de a gyakorlatban ( 2 x 10m kábelnél) nem tapasztaltunk különbséget."

Barnabás rendszerébe a színházi világítástechnikai hálózatokban, az "inteligens" lámpákhoz használt DMX kábel került. Ebben egy 3x2,5m2-es hálózati ( rézsodrat ) tápkábel és egy kis kapacitású 2 eres árnyékolt vezérlő kábel van egybesütve.
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2370
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

Bartholomew írta:
2020.11.09., hétf. 18:58
white-tiger írta:
2020.11.08., vas. 13:48
Ez a technikai részlet viszont érdekelne...?
Mivel nem saját gondolataim, így idézőjelben a válasz :tutiok:

"Az erősítő használatánál a hagyományos két vezetékes hangsugárzó
csatlakoztatáson felül, négyvezetékes megoldásra is van lehetőség. Ezzel a
hangsugárzó sarkaitól visszacsatolás alkalmazására van lehetőség, mely a jelet
közvetlen a hangsugárzó csatlakozási pontjáról kapja. Ez a megoldás feleslegessé
teszi a Hi-Fi technikában elterjedt méregdrága, extra hangsugárzó kábelek
alkalmazását, hiszen egy normál kábel használata esetén is a hangsugárzótól jövő
visszacsatolás garantált eredményt ad. Mintegy 20 dB visszacsatolás ilyen
beiktatásával a kábel okozta valamennyi veszteség valamint a hangsugárzó
impedanciamenetének egyenetlenségéből adódó átviteli hiba 1/10 –re csökken. A
hangzás – elsősorban a térhatás, valamint a mély és magas hangok korrektsége, a
„kemény lezárás” miatt jól érzékelhetően megváltozik. A hanghatás egyébként,
nagyobb távolságoknál szinte döbbenetes. ...
A módszer alkalmazásához szükséges 4 eres kábel (MT) olcsó és egyszerűen
beszerezhető, a 1,5 mm keresztmetszet pedig még ebben a távolságban is
tökéletesen megfelel."
Ez akkor lehetne igaz, ha a visszatérő ág nem szintén egy közönséges kábel lenne. Így viszont az is torzit a jelen rendesen.
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

white-tiger írta:
2020.11.08., vas. 13:48
Ez a technikai részlet viszont érdekelne...?
Mivel nem saját gondolataim, így idézőjelben a válasz :tutiok:

"Az erősítő használatánál a hagyományos két vezetékes hangsugárzó
csatlakoztatáson felül, négyvezetékes megoldásra is van lehetőség. Ezzel a
hangsugárzó sarkaitól visszacsatolás alkalmazására van lehetőség, mely a jelet
közvetlen a hangsugárzó csatlakozási pontjáról kapja. Ez a megoldás feleslegessé
teszi a Hi-Fi technikában elterjedt méregdrága, extra hangsugárzó kábelek
alkalmazását, hiszen egy normál kábel használata esetén is a hangsugárzótól jövő
visszacsatolás garantált eredményt ad. Mintegy 20 dB visszacsatolás ilyen
beiktatásával a kábel okozta valamennyi veszteség valamint a hangsugárzó
impedanciamenetének egyenetlenségéből adódó átviteli hiba 1/10 –re csökken. A
hangzás – elsősorban a térhatás, valamint a mély és magas hangok korrektsége, a
„kemény lezárás” miatt jól érzékelhetően megváltozik. A hanghatás egyébként,
nagyobb távolságoknál szinte döbbenetes. ...
A módszer alkalmazásához szükséges 4 eres kábel (MT) olcsó és egyszerűen
beszerezhető, a 1,5 mm keresztmetszet pedig még ebben a távolságban is
tökéletesen megfelel."
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Avatar
white-tiger
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 09:59
Értékelés: 56

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: white-tiger »

"Különlegessége az elképesztő hangzásán és súlyán felül, hogy lehetőséget ad a hangfalkábelekkel kiegészíteni a negatív visszacsatolás áramkörét, aminek köszönhetően minden hangfal-kábelezési probléma irrelevánssá válik."
Ez a technikai részlet viszont érdekelne...?

quote=Bartholomew post_id=2545636 time=1604775156 user_id=19172]
LIMAR írta:
2020.11.07., szomb. 19:14
Bartholomew írta:
2020.11.05., csüt. 22:56

Ez a készülék prototipus, demo, illetve eladási céllal készült. A Rotelen történt fotózás csak "alkalmi véletlen" műve, nem is egy liga a kettő.
Előre is bocsánatot kérek, de úgy látom ez egy bemutatkozó és marketing topic, így úgy érzem, ide beírhatom a gondolataimat erről az egészről:

Nem tisztem megvédeni a Rotelt, de az ilyen jellegű marketingre ugrom. Miért kell egy világ szerte elismert gyártó egyetlen termékét is "nem is egy ligába" helyezni egy lassan 5 éve már a "megtervezett jövő" máig se létező termékével.
A jövő is megtervezett, mert már a kiállításon látható lesz, a 2016-ra sorozatgyártásba kerülő újdonság, az APH 220 típusjelzésű 2×110W-os hibrid erősítő prototípusa. Az erősítő elő-fokozata ECC83 és ECC81 csövekre épülő rendkívül kis torzítású feszültségerősítő fokozat, melyet robusztus Shanken tranzisztorokra épülő végfokozat egészít ki. Az erősítőt Kiss Barnabás tervezte, aki a 70-es években a BEAG erősítőit konstruálta, később az Univox Kft. összes tranzisztoros erősítőjét ő fejlesztette.
http://hangzasvilag.hu/hires-magyar-kon ... -nyomaban/

Minden tiszteletem a magyar tervezőké és gyártóké, de ne így, ha egy mód van rá.

Először tegyenek le egy TERMÉK-et az asztalra, a TERMÉK minden ismérvével. Van ilyen magyar gyártó szerencsére (Heed, Core...). Aztán majd a VÁSÁRLÓK eldöntik, hogy mivel nem egy kategória az.

Az erősítő eladásához sok sikert kívánok!

A cég marketing tevékenységét pedig az AVX "Kereskedők" fizetett fórumán kérném folytatni.
Én kérek elnézést, mindenek előtt leszögezném, hogy nem Barnabás bízott meg marketingtevékenységgel, illetve nem állt szándékomban senkit és senkinek a termékét minősíteni, bántani. :ohnoohnoohno: illetve utólag még idetenném, hogy gyakorlatilag én is csak egy lelkes érdeklődő (vásárló) vagyok, ez az én egyéni véleményem a meghallgatásokat követően - igen kimaradt, 1000 bocsánat. :smile53:
Egyébként más erősítőkkel is össze lett hasonlítva, a Rotel csak a fotó miatt merült fel itt az előzményekben, alapvetően semmi köze nem lenne az egész témához.

Igaz említettem, hogy Barnabásnak nem erőssége a marketing, ez viszont egyáltalán nem azt jelenti, hogy ez egy marketing topic lenne, kizárólag erről az erősítőről szól, az addicionális információkat a gyártóról pedig az esetleges érdeklődők ismereteinek bővítése céljából írtam.

Barnabás sokat segített nekem, így én is szeretnék segíteni neki egy kicsit ennek az erősítőnek a bemutatásával, meghirdetésével. Magán jelleggel, semmi esetre sem kereskedelmi céllal.
Tudom, hogy nehéz mindenki szája íze szerint fogalmazni, de ígérem igyekszem jobban odafigyelni a részletekre. :napsut:
[/quote]

Avatar
white-tiger
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 09:59
Értékelés: 56

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: white-tiger »

Még annyit: nem írtam de ha ez a forma marad akkor is elég a szürke részt feketére változtatni, S már passzol szinte a.mindenhová... :tutiok:


quote=Bartholomew post_id=2545605 time=1604770017 user_id=19172]
white-tiger írta:
2020.11.07., szomb. 16:15
Ígéretesen néz ki, de egy nagyon jó indulatú tanács:
Ezt a semmitmondó szürke szint az előlapon gyorsan felejtsétek el... :ohnoohnoohno:
Legyen fekete és akkor minden rendszerhez passzol. :smile53:
Teljesen megértelek, sőt mi több egyetértek. :smile53:
Barnabásnak nem a marketing az erőssége (ezért is próbálok neki egy kicsit segíteni ez úton) így nem a külcsínyt súlyozza ez biztos, ellenben a belbecs annál nyomatékosabb. ;)
A jó hír az, hogy - mivel ez egy prototípus - ezeket a tényezőket - is - rugalmasan lehet kezelni, magyarán ha egy meghallgatást követően már csak ezen múlna, biztos vagyok benne, hogy nem lehetetlen a burkolat egyéni ízléshez történő igazítása sem. :smile29:
[/quote]

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

LIMAR írta:
2020.11.07., szomb. 19:14
Bartholomew írta:
2020.11.05., csüt. 22:56

Ez a készülék prototipus, demo, illetve eladási céllal készült. A Rotelen történt fotózás csak "alkalmi véletlen" műve, nem is egy liga a kettő.
Előre is bocsánatot kérek, de úgy látom ez egy bemutatkozó és marketing topic, így úgy érzem, ide beírhatom a gondolataimat erről az egészről:

Nem tisztem megvédeni a Rotelt, de az ilyen jellegű marketingre ugrom. Miért kell egy világ szerte elismert gyártó egyetlen termékét is "nem is egy ligába" helyezni egy lassan 5 éve már a "megtervezett jövő" máig se létező termékével.
A jövő is megtervezett, mert már a kiállításon látható lesz, a 2016-ra sorozatgyártásba kerülő újdonság, az APH 220 típusjelzésű 2×110W-os hibrid erősítő prototípusa. Az erősítő elő-fokozata ECC83 és ECC81 csövekre épülő rendkívül kis torzítású feszültségerősítő fokozat, melyet robusztus Shanken tranzisztorokra épülő végfokozat egészít ki. Az erősítőt Kiss Barnabás tervezte, aki a 70-es években a BEAG erősítőit konstruálta, később az Univox Kft. összes tranzisztoros erősítőjét ő fejlesztette.
http://hangzasvilag.hu/hires-magyar-kon ... -nyomaban/

Minden tiszteletem a magyar tervezőké és gyártóké, de ne így, ha egy mód van rá.

Először tegyenek le egy TERMÉK-et az asztalra, a TERMÉK minden ismérvével. Van ilyen magyar gyártó szerencsére (Heed, Core...). Aztán majd a VÁSÁRLÓK eldöntik, hogy mivel nem egy kategória az.

Az erősítő eladásához sok sikert kívánok!

A cég marketing tevékenységét pedig az AVX "Kereskedők" fizetett fórumán kérném folytatni.
Én kérek elnézést, mindenek előtt leszögezném, hogy nem Barnabás bízott meg marketingtevékenységgel, illetve nem állt szándékomban senkit és senkinek a termékét minősíteni, bántani. :ohnoohnoohno: illetve utólag még idetenném, hogy gyakorlatilag én is csak egy lelkes érdeklődő (vásárló) vagyok, ez az én egyéni véleményem a meghallgatásokat követően - igen kimaradt, 1000 bocsánat. :smile53:
Egyébként más erősítőkkel is össze lett hasonlítva, a Rotel csak a fotó miatt merült fel itt az előzményekben, alapvetően semmi köze nem lenne az egész témához.

Igaz említettem, hogy Barnabásnak nem erőssége a marketing, ez viszont egyáltalán nem azt jelenti, hogy ez egy marketing topic lenne, kizárólag erről az erősítőről szól, az addicionális információkat a gyártóról pedig az esetleges érdeklődők ismereteinek bővítése céljából írtam.

Barnabás sokat segített nekem, így én is szeretnék segíteni neki egy kicsit ennek az erősítőnek a bemutatásával, meghirdetésével. Magán jelleggel, semmi esetre sem kereskedelmi céllal.
Tudom, hogy nehéz mindenki szája íze szerint fogalmazni, de ígérem igyekszem jobban odafigyelni a részletekre. :napsut:
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

Bartholomew írta:
2020.11.05., csüt. 22:56

Ez a készülék prototipus, demo, illetve eladási céllal készült. A Rotelen történt fotózás csak "alkalmi véletlen" műve, nem is egy liga a kettő.
Előre is bocsánatot kérek, de úgy látom ez egy bemutatkozó és marketing topic, így úgy érzem, ide beírhatom a gondolataimat erről az egészről:

Nem tisztem megvédeni a Rotelt, de az ilyen jellegű marketingre ugrom. Miért kell egy világ szerte elismert gyártó egyetlen termékét is "nem is egy ligába" helyezni egy lassan 5 éve már a "megtervezett jövő" máig se létező termékével.
A jövő is megtervezett, mert már a kiállításon látható lesz, a 2016-ra sorozatgyártásba kerülő újdonság, az APH 220 típusjelzésű 2×110W-os hibrid erősítő prototípusa. Az erősítő elő-fokozata ECC83 és ECC81 csövekre épülő rendkívül kis torzítású feszültségerősítő fokozat, melyet robusztus Shanken tranzisztorokra épülő végfokozat egészít ki. Az erősítőt Kiss Barnabás tervezte, aki a 70-es években a BEAG erősítőit konstruálta, később az Univox Kft. összes tranzisztoros erősítőjét ő fejlesztette.
http://hangzasvilag.hu/hires-magyar-kon ... -nyomaban/

Minden tiszteletem a magyar tervezőké és gyártóké, de ne így, ha egy mód van rá.

Először tegyenek le egy TERMÉK-et az asztalra, a TERMÉK minden ismérvével. Van ilyen magyar gyártó szerencsére (Heed, Core...). Aztán majd a VÁSÁRLÓK eldöntik, hogy mivel nem egy kategória az.

Az erősítő eladásához sok sikert kívánok!

A cég marketing tevékenységét pedig az AVX "Kereskedők" fizetett fórumán kérném folytatni.

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

white-tiger írta:
2020.11.07., szomb. 16:15
Ígéretesen néz ki, de egy nagyon jó indulatú tanács:
Ezt a semmitmondó szürke szint az előlapon gyorsan felejtsétek el... :ohnoohnoohno:
Legyen fekete és akkor minden rendszerhez passzol. :smile53:
Teljesen megértelek, sőt mi több egyetértek. :smile53:
Barnabásnak nem a marketing az erőssége (ezért is próbálok neki egy kicsit segíteni ez úton) így nem a külcsínyt súlyozza ez biztos, ellenben a belbecs annál nyomatékosabb. ;)
A jó hír az, hogy - mivel ez egy prototípus - ezeket a tényezőket - is - rugalmasan lehet kezelni, magyarán ha egy meghallgatást követően már csak ezen múlna, biztos vagyok benne, hogy nem lehetetlen a burkolat egyéni ízléshez történő igazítása sem. :smile29:
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Avatar
white-tiger
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 09:59
Értékelés: 56

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: white-tiger »

Ígéretesen néz ki, de egy nagyon jó indulatú tanács:
Ezt a semmitmondó szürke szint az előlapon gyorsan felejtsétek el... :ohnoohnoohno:
Legyen fekete és akkor minden rendszerhez passzol. :smile53:

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

Update, az ár irányár. :napsut:
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

gpeter írta:
2020.11.05., csüt. 20:51
A Rotel lett az utódja?
Dehogy :rolleyes:
Ez a készülék prototipus, demo, illetve eladási céllal készült. A Rotelen történt fotózás csak "alkalmi véletlen" műve, nem is egy liga a kettő.
:D
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

gpeter
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020.02.10., hétf. 21:10
Értékelés: 0

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: gpeter »

A Rotel lett az utódja?

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

sutemenyx írta:
2020.11.05., csüt. 12:12
Történt összehasonlítás Unison Research Unico hibrid erősítővel?
Nem tudok róla, hogy történt volna ilyen összehasonlítás, de ha szeretnéd szerintem megoldható.
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2370
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

Történt összehasonlítás Unison Research Unico hibrid erősítővel?
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
Bartholomew
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.09.18., pén. 16:08
Értékelés: 3

Kiss Barna féle hibrid erősítő 2 x 100W

Hozzászólás Szerző: Bartholomew »

Sziasztok!

Eladásra kínálom a képeken látható Kiss Barna féle, 2 x 100+ W / 8 Ohm hibrid erősítőt.

Különlegessége az elképesztő hangzásán és súlyán felül, hogy lehetőséget ad a hangfalkábelekkel kiegészíteni a negatív visszacsatolás áramkörét, aminek köszönhetően minden hangfal-kábelezési probléma irrelevánssá válik.

A hibrid erősítőről részletesen itt olvashattok (csöves erősítők másként.pdf): http://szcenika.hu/?cat=116

Kiss Barna szakmai múltja, jelene és az általa épített erősítők koncepciói: http://szcenika.hu/

Meghallgatása egyeztetést követően a XVI.ker.-ben lehetséges.

Továbbá Barna nem zárkózik el analóg berendezések szervizelésétől, egyedi igények megvalósításától, pl. RIAA korrektorok, csöves-, hibrid-, FET-es, stb. erősítők építésétől sem.

Érdeklődni nálam (üzenetben) és Barnánál is (weboldalon az elérhetőségek) lehetséges.

A hibrid erősítő ára 400e. HUF, ami az egyedi elképzeléseknek megfelelően bármely irányban változhat.
Csatolmányok
20200907_114345.jpg
20200907_114345.jpg (4.19 MiB) Megtekintve 3272 alkalommal
20201104_152114.jpg
20201104_152114.jpg (4.72 MiB) Megtekintve 3272 alkalommal
20201104_152022.jpg
20201104_152022.jpg (3.75 MiB) Megtekintve 3272 alkalommal
Naim Supernait 2, TeddyCap Mk III, Naim nDAC, XP5 XS, ND5 XS2, nSUB,
Shelter 901 MC, Roksan Tabriz, Rega P3, Heed Orbit 2, Naim Stageline MC RIAA
B&W 804s, AKG K701

Lezárt

Vissza: “Sztereó erősítők”